16-09-21 00:00

Τελείωσαν όλα τα ματς, καλό βράδυ από μας.

15-09-21 23:58

Τελικό: Ατλέτικο Μαδρίτης - Πόρτο 0-0

95' Με δέκα η Πόρτο λόγω κόκκινης στον Μπεμπά

15-09-21 23:48

90' Γκολ για τη Ρεάλ, κάνει το 0-1 επί της Ίντερ στο Μιλάνο με γκολ του Ροντρίγκο!

15-09-21 23:44

86' H Σίτι κάνει το 6-3 κόντρα στη Λειψία με σκόρερ τον Ζεσούς

80' Ακυρώθηκε γκολ του Ταρέμι για την Πόρτο στη Μαδρίτη, ωστόσο δεν φαίνεται να υπάρχει κάτι στη φάση.

15-09-21 23:43

15-09-21 23:42

15-09-21 23:39

15-09-21 23:38

79' Με δέκα παίκτες η Λειψία λόγω αποβολής του Ανχελίνιο

15-09-21 23:34

Απίστευτα παιχνίδια απόψε!

75' Η Σίτι απαντάει και κάνει το 5-3 απέναντι στη Λειψία με γκολ του Κανσέλο!

15-09-21 23:33

73' Μειώνει σε 4-3 η Λειψία με γκολ του Ενκουνκού, που κάνει χατ-τρικ!

15-09-21 23:26

15-09-21 23:23

69' Γκολ για την Λίβερπουλ με φοβερό σουτ του Χέντερσον!

15-09-21 23:16

Γκολ για τον Άγιαξ και πάλι με τον Αλέ να σημειώνει τέταρτο γκολ και να κάνει το σκορ 1-5 απέναντι στην Σπόρτινγκ!

15-09-21 23:15

15-09-21 23:11

56' Γκολ για την Σίτι με τον Γκρίλις κάνει το 4-2 με την Λειψία!

Το τέρμα της Σπόρτινγκ με τον Παουλίνιο ακυρώθηκε!

15-09-21 23:10

4-1 ο Άγιαξ απέναντι στην Σπόρτινγκ με τρίτο γκολ του Αλέ!

15-09-21 23:08

51' Γκολ για την Λειψία και πάλι με τον Ενκουκού μειώνει σε 3-2 απέναντι στην Σίτι!

15-09-21 23:07

Αποχωρεί τραυματίας ο Εμπαπέ!

15-09-21 23:06

46' Γκολ για την Σπόρτινγκ με τον Παουλίνιο μειώνει σε 2-3 απέναντι στον Άγιαξ!

15-09-21 23:03

49' Γκολ για την Λίβερπουλ με τον Σαλάχ που ισοφαρίζει τη Μίλαν σε 2-2 μετά από ωραία πάσα του Οριγκί!

15-09-21 23:02

46' Γκολ για την Μίλαν με τον Κιάερ, όμως το τέρμα ακυρώνεται για οφσαίντ!

15-09-21 22:54

Ξεκίνησε το δεύτερο μέρος των αναμετρήσεων!

15-09-21 22:47

3-1 η Μάντσεστερ Σίτι με εύστοχη εκτέλεση πέναλτι από τον Μαχρέζ!

15-09-21 22:45

45+1' Πέναλτι για την Σίτι για χέρι του Κλοστερμαν και μετά την χρήση VAR από τον διαιτητή

15-09-21 22:44

15-09-21 22:43

44' Γκολ για την Μίλαν που γυρνάει τον αγώνα με την Λίβερπουλ! Σκόρερ ο Ντιάζ για το 1-2!

42' Γκολ για την Λειψία με τον Ενκουκού να μειώνει σε 2-1 απέναντι στην Σίτι!

15-09-21 22:42

42' Γκολ για την Μίλαν στην πρώτη της ευκαιρία ισοφαρίζει τη Λίβερπουλ με τον Ρέμπιτς!

15-09-21 22:40

15-09-21 22:39

15-09-21 22:33

39' Γκολ για τον Άγιαξ με τον Μπερχάους κάνει το 1-3 απέναντι στην Σπόρτινγκ!

15-09-21 22:31

33' Μειώνει σε 1-2 η Σπόρτινγκ απέναντι στον Άγιαξ με γκολ του Νούνες

15-09-21 22:30

Συνοπτικά τα αποτελέσματα των αγώνων μετά το πρώτο μισάωρο:
Λίβερπουλ - Μίλαν 1-0
Μάντσεστερ Σίτι - Λειψία 2-0
Σπόρτινγκ Λισαβόνας - Άγιαξ 0-2

15-09-21 22:28

28' 2-0 για την Σίτι απέναντι στην Λειψία με αυτογκόλ του Μουκιέλε μετά από ωραία ενέργεια του Ντε Μπρόινε!

15-09-21 22:27

15-09-21 22:26

27' Ισοφαρίζει την Παρί η Μπριζ με τον Φανάκεν

15-09-21 22:21

15-09-21 22:20

Όπως είναι φυσικό στην αναμέτρηση Κλαμπ Μπριζ Παρί όλα τα βλέμματα είναι και θα είναι πάνω στον Μέσι

15-09-21 22:17

15-09-21 22:16

16' Γκολ για την Σίτι απέναντι στη Λειψία με κεφαλιά του Άκε

15-09-21 22:15

16' Γκολ για την Παρί με τον Ερέρα! 0-1 απέναντι στην Μπριζ!

15-09-21 22:14

15-09-21 22:13

Αποκρούει το πέναλτι του Σαλάχ ο Μανιάν και αμέσως μετά αποκρούει κεφαλιά ψαράκι του Ζότα! Μένει το 1-0

15-09-21 22:11

14' Πέναλτι για τη Λίβερπουλ για χέρι του Μπενασέρ

15-09-21 22:10

15-09-21 22:09

10' Γκολ για την Λίβερπουλ με τον Άρνολντ απέναντι στη Μίλαν! Το σουτ του Άγγλου κόντραρε πάνω στον Τομόρι!

15-09-21 22:05

9' Νέο γκολ για τον Άγιαξ με τον Άλε και πάλι! 0-2 για τον Αίαντα στην Λισαβόνα!

15-09-21 22:03

6' Ευκαιρίες με Οριγκί και Ζότα για την Λίβερπουλ, που δεν θα έχουν αποτέλεσμα!

15-09-21 22:00

2' Γκολ για τον Άγιαξ! Μετά από σουτ του Άντονι στο δοκάρι ο Αλέ με κεφαλιά θα κάνει το 0-1 απέναντι στην Σπόρτινγκ Λισαβόνας!

15-09-21 21:46

1' Σέντρα στις αναμετρήσεις!

15-09-21 21:42

Στους αγώνες που τελείωσαν λίγο πριν η Ντόρτμουντ κέρδισε με 1-2 την Μπεσίκτας στην Κωνσταντινούπολη, ενώ η Σερίφ νίκησε την Σαχτάρ με 2-0.

15-09-21 21:41

Ιστορικό βράδυ στο Βέλγιο

15-09-21 21:39

Οι ενδεκάδες στο Λίβερπουλ - Μίλαν

Λίβερπουλ: Άλισον – Άρνολντ, Μάτιπ, Γκόμες, Ρόμπερτσον – Κεϊτά, Φαμπίνιο, Χέντερσον – Σαλάχ, Οριγκί, Ζότα.

Μίλαν: Μενιάν – Καλάμπρια, Κγιάερ, Τομόρι, Ερναντές – Κεσί, Μπενασέρ – Σαλεμάεκερς, Ντίαζ, Λεάο – Ρέμπιτς.

15-09-21 21:37

Οι ενδεκάδες στο Ίντερ-Ρεάλ Μαδρίτης

Ίντερ: Χαντάνοβιτς – Σκρίνιαρ, Ντε Βράι, Μπαστόνι – Νταρμιάν, Μπαρέλα, Μπρόζοβιτς, Τσαλχάνογλου, Πέρισιτς – Λαουτάρο, Τζέκο.

Ρεάλ Μαδρίτης: Κουρτουά – Καρβαχάλ, Μιλιτάο, Νάτσο, Αλάμπα – Κασεμίρο, Μόντριτς, Βαλβέρδε – Βάσκεθ, Μπενζεμά, Βινίσιους.

15-09-21 21:36

Οι αγώνες είναι προγραμματισμένοι να ξεκινήσουν στις 22:00 με τα κανάλια της Cosmote TV να τους μεταδίδουν ζωντανά, ενώ την αναμέτρηση των Παριζιάνων θα δείξει το MEGA.

15-09-21 21:31

Οι αναμετρήσεις που "κλέβουν" την παράσταση είναι αυτές των Λίβερπουλ - Μίλαν, Ίντερ - Ρεάλ Μαδρίτης  και Μπριζ - Παρί Σεντ Ζερμέν.

15-09-21 21:30

Καλησπέρα σας! Μαζί θα παρακολουθήσουμε το δεύτερο μέρος των αναμετρήσεων για την πρώτη αγωνιστική του Champions League.