2:0

Ολυμπιακός Ολυμπιακός

27-09-17 23:31

ΛΗΞΗ ΑΓΩΝΑ

Ο Ολυμπιακός ηττήθηκε 2-0 από τη Γιουβέντους σε μία αναμέτρηση, στην οποία εμφανίστηκε ανταγωνιστικός και με αλλαγμένο πρόσωπο σε σχέση με τα προηγουμενα ματς.

27-09-17 23:26

88' Αλλαγή για τον Ολυμπιακό. Εκτός ο Εμενίκε, μέσα ο Μάριν

27-09-17 23:25

Το δεύτερο γκολ της Γιουβέντους

27-09-17 23:23

81' Αλλαγή για τη Γιουβέντους. Μέσα ο Μπενατιά, εκτός ο Στουράρο.

27-09-17 23:21

ΟΝτιμπάλα  βγήκε τετ α τετ με τον Προτό ύστερα από πάσα του Ιγκουαΐν, ο Αργεντινός πλάσαρε, ο Ένγκελς έδιωξε αναιμικά πριν η μπάλα περάσει τη γραμμή, αλλά ο Μάντζουκιτς βρέθηκε στην πορεία και με κεφαλιά έκανε το 2-0.

27-09-17 23:16

80' Γκολ για τη Γιουβέντους

27-09-17 23:15

Το γκολ του Ιγκουαΐν

71' Αλλαγή για τον Ολυμπιακό. Εκτός ο Πάρντο, μέσα ο Μπεν

27-09-17 23:12

Ο Σάντρο ξέφυγε από το μαρκάρισμα του Σεμπά από τα αριστερά, μπήκε μέσα στην περιοχή και με δεύτερη προσπάθεια ο Ιγκουαΐν κάνει το 1-0. Στο πρώτο σουτ η μπάλα κόντραρε στον Νικολάου

27-09-17 23:08

69' Γκολ για τη Γιουβέντους

27-09-17 23:02

66' Ευκαιρία για τον Ολυμπιακό: Ο Πάρντο απέφυγε τον Στουράρο, μοίρασε τον Οφόε που σούταρε σε δεύτερο χρόνο με τον Μπουφόν να μπλοκάρει με διπλή προσπάθεια.

27-09-17 22:59

60' Αλλαγή για τη Γιουβέντους. Εκτός ο Κουαδράδο, μέσα ο Ιγκουαΐν

27-09-17 22:57

57' Ευκαιρία για τον Ολυμπιακό: Ύστερα από αντεπίθεση, ο Πάρντο μοίρασε στον Σεμπά, το σουτ του οποίου έφυγε άουτ. Έκανε λάθος πάσα κατά τη διάρκεια της φάσης ο Κολομβιανός που θα μπορούσε να είχε κάνει καλύτερη επιλογή.

Ο Νικολάου προσπαθεί να ξεσηκώσει την ερυθρόλευκη εξέδρα

27-09-17 22:54

55' Καλό σουτ του Ντάγκλας Κόστα,η μπάλα πέρασε δίπλα από την εστία του Προτό και πέρασε άουτ, αλλά οι Γιουβεντίνοι πανηγύρισαν γιατί μπερδευτηκαν.

27-09-17 22:53

Η Μπαρτσελόνα προηγείται 1-0 της Σπόρτινγκ, στη Λισαβόνα με το γκολ του Κοάτες.

27-09-17 22:35

Έναρξη δεύτερου ημιχρόνου.

27-09-17 22:32

Στο άλλο παιχνίδι του 4ου ομίλου, Σπορτινγκ και Μπαρτσελόνα είναι ισόπαλοι 0-0.

27-09-17 22:31

Λήξη πρώτου μέρους.

Ένα λεπτό καθυστέρηση στο πρώτο μέρος.

27-09-17 22:30

45' Δοκάρι για τη Γιουβέντους ύστερα από λάθος απομάκρυνση του Ένγκελς.

27-09-17 22:28

45' Απίστευτη απόκρουση του Προτό σε σουτ του Ντιμπάλα! Πολύ δύσκολη επέμβαση.

27-09-17 22:25

42' Ευκαιρία για τον Ολυμπιακό. Ο Οφόε έφυγε στην αντεπίθεση, μοίρασε στον Πάρντο που σούταρε στη γωνία της περιοχής, αλλά ο Μπουφόν έπεσε και μάζεψε τη μπάλα.

27-09-17 22:21

40' Νέα επέμβαση του Προτό σε κεφαλιά του Μάντζουκιτς.

27-09-17 22:20

36' Δεν χάνεται αυτό. Ο Εμενίκε μπήκε από τα αριστερά της περιοχής, αλλά αντί να σουτάρει, προτίμησε να μοιράσει και... ανακόπηκε.

27-09-17 22:19

35' Νέα απόκρουση του Προτό σε κεφαλιά του Στουράρο.

27-09-17 22:18

34' Ευκαιρία για τη Γιουβέντους! Κεφαλιά του Μάντζουκιτς αποκρούει ο Προτό.

27-09-17 22:15

33' Ευκαιρία για τον Ολυμπιακό: Ύστερα από σέντρα του Σεμπά,η άμυνα της Γιουβέντους δεν έδιωξε σωστά και το σουτ του Φιγκέιρας εφυγε για λίγο άουτ.

27-09-17 22:14

30' Επικίνδυνη φάση για τον Ολυμπιακό, ο Προτό βγήκε και έδιωξε με τα ακροδάχτυλα σε κόρνερ προ του Ντιμπάλα.

27-09-17 22:10

Δείτε εδώ πλήρες φωτορεπορτάζ από τον αγώνα Γιουβέντους-Ολυμπιακός

27-09-17 22:07

23' Η μπάλα κόντραρε στον Κιελίνι στο φάουλ.

27-09-17 22:06

22' Φάουλ σε καλό σημείο για τη Γιουβέντους, ύστερα από φάουλ του Πάρντο στον Ντιμπάλα.

27-09-17 22:05

27-09-17 22:01

Ο κόσμος του θρύλου στο Τορίνο!

27-09-17 21:56

13' Φοβερή ευκαιρία για τον Ολυμπιακό! Ο Οφόε έδωσε στον Σεμπά, που έκανε ωραία ατομική προσπάθεια, ξεμαρκαρίστηκε από τον Στουράρο, σούταρε, αλλά η μπάλα έφυγε εκτός γηπέδου.

8' Σέντρα του Σάντρο από τα αριστερά, απομάκρυνε με το κεφάλι ο Ένγκελς και στη συνέχεια το σουτ του Ντιμπάλα κοντράρει στον Κούτρη

27-09-17 21:52

7' Σουτ του Οφόε έξω από την περιοχή, με την μπάλα να περνά πάνω από την εστία του Μπουφόν

7' Πρώτη επιθετική προσπάθεια για τον Ολυμπιακό, ο Πάρντο όμως σούταρε πολύ ψηλά, όντας εκτός περιοχής.

27-09-17 21:50

6' Βαθιά μπαλιά του Μπαρτζάλι στον Ματουιντί που είχε προωθηθεί στη μεγάλη περιοχή, κακό κοντρόλ του Γάλλου, η μπάλα άουτ

3' Πρώτη επίσκεψη της Γιουβέντους μέσω στημένης φάσης στα καρέ του Ολυμπιακού, μπλοκάρει ο Προτό

27-09-17 21:45