Τσέλσι - Γιουβέντους 4-0

23-11-21 23:55

Τέλος σε όλες τις αναμετρήσεις!

23-11-21 23:52

90+8' Γκολ για την Σεβίλλη με τον Ράφα Μιρ να κάνει το 2-0 απέναντι στη Σεβίλλη!

23-11-21 23:49

90+5' Γκολ για την Τσέλσι με τον Βέρνερ να κάνει το 4-0 απέναντι στη Γιουβέντους

23-11-21 23:47

90+2' Γκολ για την Ζενίτ με εύστοχη εκτέλεση πέναλτι του Ρακίτσκι κάνει το 1-1 με την Μάλμε

23-11-21 23:43

88' Γκολ για την Αταλάντα που με τον Μουριέλ, που μπήκε δευτερόλεπτα πριν στον αγωνιστικό χώρο κάνει το 3-3 με απευθείας χτύπημα φάουλ απέναντι στη Γιούνγκ Μπόις

23-11-21 23:39

85' Γκολ για την Γιούνγκ Μπόις με τον Χέφτι να κάνει το 3-2 απέναντι στην Αταλάντα

23-11-21 23:33

81' Γκολ για την Γιουνγκ Μποις με τον Σιέρο που κάνει το 2-2 απέναντι στην Αταλάντα

23-11-21 23:25

23-11-21 23:24

23-11-21 23:16

23-11-21 23:13

58' Ακόμα ένα γκολ για την Τσέλσι με τον Χάντσον Οντόι που κάνει το 3-0 στον αγώνα με την Γιουβέντους

23-11-21 23:10

56' Γκολ για την Τσέλσι με τον Τζέιμς να κάνει το 2-0 απέναντι στην Γιουβέντους

23-11-21 23:09

51' Γκολ για την Αταλάντα με τον Παλοομίνο που κάνει το 1-2 στην έδρα της Γιούνγκ Μπόις

23-11-21 23:06

53' Χαμένο πέναλτι για την Ζενίτ απέναντι στην Μάλμε

23-11-21 23:03

23-11-21 22:50

46' Ξεκίνησαν και πάλι οι αγώνες για το δεύτερο ημίχρονο

23-11-21 22:38

39' Γκολ από τον Σεμπατσό που κάνει το Γιούνγκ Μπόις - Αταλάντα 1-1

23-11-21 22:37

23-11-21 22:36

23-11-21 22:32

35' Ακυρώθηκε γκολ της Μπενφίκα στην Βαρκελώνη

23-11-21 22:29

31' Γκολ για την Λιλ με τον Ντέιβιντ που κάνει το 1-0 απέναντι στη Σάλσμπουργκ

23-11-21 22:27

29' Γκολ για την Μάλμε με τον Ρικς που κάνει το 1-0 απέναντι στη Ζενίτ

23-11-21 22:26

23-11-21 22:24

25' Γκολ για την Τσέλσι που με τον Τσάλομπα να κάνει το 1-0 απέναντι στην Γιουβέντους!

23-11-21 22:19

23-11-21 22:13

Πάμε για το πρώτο 20λεπτο των αγώνων και τα μοναδικά γκολ μέχρι στιγμής σε Βέρνη και Σεβίλλη, με τους Ζαπάτα και Γιορντάν να έχουν βρει δίχτυα!

23-11-21 22:11

12' Γκολ για την Σεβίλλη που με κεφαλιά του Γιορντάν κάνει το 1-0 απέναντι στην Βόλφσμπουργκ

23-11-21 22:01

10' Γκολ για την Αταλάντα με τον Ζαπάτα κάνει το 0-1 στην έδρα της Γιούνγκ Μπόις

23-11-21 21:59

1' Ξεκίνησαν οι αναμετρήσεις!

23-11-21 21:58

Στους δύο απογευματινούς αγώνες της ημέρας η Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ πήρε τη νίκη με 2-0 στην έδρα της Βιγιαρεάλ και προκρίθηκε στην επόμενη φάση της διοργάνωσης, ενώ η Μπάγερν Μονάχου κέρδισε και στην παγωμένη Ουκρανία την Ντιναμό Κιέβου με 2-1

23-11-21 21:29

Η ενδεκάδα της Τσέλσι: Μεντίν, Τσαλόμπαχ, Τιάγκο Σίλβα, Ρίντιγκερ, Τζέιμς, Καντέ, Ζορζίνιο, Τσίλγουελ, Ζιγιές, Χάντσον - Οντόι, Πούλισιτς.

Η ενδεκάδα της Γιουβέντους: Στσέζνι, Κουαδράδο, Μπονούτσι, Ντε Λιχτ, Σάντρο, Ραμπιό, Λοκατέλι, Μπεντανκούρ, ΜακΚένι, Κιέζα, Μοράτα.

23-11-21 21:26

Ο αγώνας που τραβάει τα φώτα πάνω του είναι αυτός που γίνεται στο Λονδίνο με την Τσέλσι να αντιμετωπίζει την Γιουβέντους.

23-11-21 21:25

Οι έξι αγώνες της βραδιάς ξεκινάνε στις 22:00 και θα μεταδοθούν ζωντανά από τα κανάλια της Cosmote Sports.

23-11-21 21:24

Καλησπέρα σας! Μαζί θα παρακολουθήσουμε τις αναμετρήσεις για την πέμπτη αγωνιστική του Champions League.