Λίνκολν

09-12-21 23:52

Από εμάς, καλό σας βράδυ...

09-12-21 23:51

Ο ΠΑΟΚ παίρνει την πρόκριση από τον όμιλό του ως δεύτερος και περιμένει αντίπαλο στα μπαράζ στην κλήρωση που θα γίνει τη Δευτέρα 13/12

Τέλος αγώνα: ΠΑΟΚ - Λίνκολν 2-0

09-12-21 23:47

Τέλος το ματς στη Δανία: Κποεγχάγη - Σλόβαν 2-0

09-12-21 23:45

90' Τέσσερα λεπτά οι καθυστερήσεις

88' Νέα ατομική ενέργεια του Μπίσεσβαρ, αυτή τη φορά θα τον νικήσει ο Κόλιν σε αριστερό πλασέ

09-12-21 23:44

88' Ο Μπίσεσβαρ ελίσσεται και μπαίνει στην περιοχή, όμως σουτάρει ψηλά άουτ με όλο το τέρμα... πιάτο μπροστά του. Τεράστια ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ!

09-12-21 23:41

87' Κίτρινη στον Τοσκάνο

09-12-21 23:39

85' Κίτρινη στον Λύρατζη

09-12-21 23:36

83' Κίτρινη στον Μπίσεσβαρ

09-12-21 23:35

80' Κίτρινη κάρτα στον Λόπεζ

09-12-21 23:34

78' Αλλαγή για τη Λίνκολν: Ο Αραΐσα στη θέση του Μπρίτο

78' Διακοπή λόγω τραυματισμού του Μπρίτο

09-12-21 23:30

74' Αλλαγή για τον ΠΑΟΚ με τον Τσιγγάρα στην θέση του Σβαμπ

09-12-21 23:29

Ο Σβαμπ δείχνει να έχει πρόβλημα στον προσαγωγό

09-12-21 23:26

72' Αλλαγή για την Λίνκολν με τον Καραγέρο στην θέση του Ρονάν

09-12-21 23:25

70' Ωραία ατομική προσπάθεια από τον Ζίβκοβιτς όμως το σουτ θα περάσει άουτ.

09-12-21 23:24

68' Διπλή αλλαγή για τον ΠΑΟΚ με τους Μπίσεσβαρ, Άκπομ στις θέσεις των Αουγκούστο και Σφιντέρσκι

09-12-21 23:22

67' Κεφαλιά από τον Σφιντέρσκι θα περάσει άουτ

09-12-21 23:18

65' Αλλαγή για την  Λίνκολν με τον Οκράν στην θέση του Γουόκερ

09-12-21 23:17

61' Αναγκαστική αλλαγή για τον ΠΑΟΚ με τον Τέιλορ που τραυματίστηκε να περνάει εκτός και στην θέση του να μπαίνει ο Λύρατζης.

09-12-21 23:13

Ο ΠΑΟΚ πλέον είναι αγκαλιά με την πρόκριση στην επόμενη φάση. Το 2-0 σε Τούμπα και... Πάρκεν του δημιουργεί ασφάλεια, αναφορικά με την πρόκριση.

09-12-21 23:12

Μετά από σέντρα του Ζίβκοβιτς ο Σβαμπ θα πάρει την κεφαλιά και θα κάνει το 2-0!

09-12-21 23:11

56' Γκολ για τον ΠΑΟΚ!

09-12-21 23:10

55' Μετά από εκτέλεση κόρνερ το τακουνάκι του Σφιντέρσκι θα περάσει άουτ

09-12-21 23:04

Δεύτερο γκολ για την Κοπεγχάγη απέναντι στην Σλόβαν Μπρατισλάβας!

Διώχνουν οι αμυντικοί της Λίνκολν

09-12-21 23:02

47' Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ

09-12-21 22:47

46' Σέντρα στο δεύτερο ημίχρονο!

09-12-21 22:46

Τέλος στο πρώτο μέρος! ΠΑΟΚ - Λίνκολν 1-0

09-12-21 22:45

Ένα λεπτό του έξτρα χρόνου

09-12-21 22:35

43' Μεγάλη ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ! Μετά από κάθετη του Σβαμπ ο Μουργκ βγήκε απέναντι στον τερματοφύλακα της Λίκολν σε πλάγια θέση, όμως θα κάνει κάτι ανάμεσα σε πάσα και σουτ με αποτέλεσμα να μπλοκάρει εύκολα την μπάλα ο Κολεϊνγκ.

09-12-21 22:31

35' Σουτ από τον Κούρτιτς μέσα από την περιοχή θα περάσει κόρνερ

Ανοίγει το σκορ η Κοπεγχάγη απέναντι στην Σλόβαν

Κεφαλιά του Σφιντέρσκι περνάει άουτ

09-12-21 22:29

30' Σουτ του Αουγκούστο θα διώξει ο Κόλεϊνγκ σε κόρνερ

Κεφαλιά του Κούρτιτς περνάει άουτ

09-12-21 22:22

28' Ωραία ομαδική προσπάθεια από τον ΠΑΟΚ με τον Μουργκ να σουτάρει και τον Κόλεϊνγκ να διώχνει σε κόρνερ

09-12-21 22:21

Διώχνουν οι αμυντικοί του ΠΑΟΚ

21' Νέο κόρνερ για τους φιλοξενούμενους

09-12-21 22:18

19' Ωραία εκτέλεση φάουλ από τον Γουόκερ θα διώξει εντυπωσιακά σε κόρνερ ο Πασχαλάκης

Μετά από σέντρα του Σίντκλεϊ από τα αριστερά ο Ζίβκοβιτς θα πάρει την κεφαλιά και θα κάνει το 1-0

09-12-21 22:15

17' Γκολ για τον ΠΑΟΚ!

09-12-21 22:08

15' Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ μετά από ενέργεια του Ζίβκοβιτς

09-12-21 22:05

7' Σουτ του Γουόκερ μετά από λάθος του Κούρτιτς θα περάσει ψηλά πάνω από τα δοκάρια του Πασχλάκη

09-12-21 22:00

Οι φίλοι του ΠΑΟΚ έχουν ανάψει πολλά καπνογόνα στο ξεκίνημα του αγώνα

09-12-21 21:58

1' Σέντρα στον αγώνα!

09-12-21 21:55

Αυτό σημαίνει πως η ενδεκάδα του ΠΑΟΚ διαμορφώνεται με τους: Πασχαλάκη, Τέιλορ, Μιχάι, Κρέσπο, Σίντκλεϊ, Κούρτιτς, Σβαμπ, Αουγκούστο, Ζίβκοβιτς, Μουργκ, Σβιντέρσκι.

09-12-21 21:50

Πρόβλημα της τελευταίας στιγμής στον ΠΑΟΚ. Ο Ομάρ Ελ Καντουρί ένιωσε ενοχλήσεις και την θέση του στην αρχική ενδεκάδα θα την πάρει ο Ντόουγκλας Αουγκούστο.

09-12-21 21:48

Δέκα λεπτά για την σέντρα του αγώνα

09-12-21 20:53

Στις εξέδρες της Τούμπας βρίσκονται περίπου 5.000 φίλοι του ΠΑΟΚ

09-12-21 20:52

Η ενδεκάδα της Λίνκολν: Κόλεϊνγκ, Τοσκάνο, Τσιπολίνα, Λόπες, Σέρτζεντ, Ανόν, Γιαχάγια, Ρονάν, Γουόκερ, Γκόμεζ, Μπρίτο.

Η ενδεκάδα του ΠΑΟΚ: Πασχαλάκης, Τέιλορ, Μιχάι, Κρέσπο, Σίντκλεϊ, Κούρτιτς, Σβαμπ, Μουργκ, Ζίβκοβιτς, Ελ Καντουρί, Σβιντέρσκι.

09-12-21 20:49

Να υπενθυμίσουμε ότι ο ΠΑΟΚ ισοβαθμεί με την Σλόβαν Μπρατισλάβας με 8 βαθμούς. Για να μπορέσει να προκριθεί στην επόμενη φάση της διοργάνωσης χρειάζεται να κερδίσει την Λίκολν και να καλύψει το μειονέκτημα του ενός γκολ που έχει τους Σλοβάκους, σε περίπτωση νίκης της Σλόβαν, ή απλά να πάρει τους 3 βαθμούς αν η Κοπεγχάγη κόψει βαθμούς στον άλλο αγώνα.

09-12-21 20:48

Ο αγώνας είναι προγραμματισμένος να ξεκινήσει στις 22:00 στην Τούμπα και θα μεταδοθεί ζωντανά από την Cosmote Sports 2HD.

09-12-21 20:46

Καλησπέρα σας! Μαζί θα παρακολουθήσουμε την αναμέτρηση του ΠΑΟΚ με την Λίνκολν για την έκτη αγωνιστική του Conference League.