Ευχαριστούμε που παρακολουθήσατε μαζί μας τον αγώνα! Καλό σας απόγευμα!

13-02-22 17:17

Τέσσερα τα λεπτά του έξτρα χρόνου

Σηκώθηκε ο Πέρεθ

13-02-22 17:13

87' Στο έδαφος ο Πέρθ που δείχνει ότι πονάει αρκετά

13-02-22 17:12

84' Διπλή αλλαγή για τον Παναθηναϊκό! Καρλίτος και Χατζηγιοβάνης στις θέσεις των Ιωαννίδη και Παλάσιος

13-02-22 17:11

Ωραία κυκλοφορία της μπάλας από τον Παναθηναϊκό με τον Κουρμπέλη να πασάρει στον Ιωαννίδη, με τον τελευταίο να γυρίζει εξαιρετικά και με δυνατό σουτ έξω από την περιοχή να κάνει το 2-0

13-02-22 17:09

82' Γκολ για τον Παναθηναϊκό!

80' Δυνατό σουτ του Βιτάλ θα περάσει άουτ

13-02-22 17:05

78' Αλλαγή για τη Λαμία με τον Νινούα στη θέση του Νούνιες

13-02-22 17:02

76' Σουτ του Αραμπούλι θα κοντράρει και θα περάσει κόρνερ

13-02-22 17:00

73' Κίτρινη κάρτα στον Κουρμπέλη

13-02-22 16:57

70' Νέα ευκαιρία για τον Παναθηναϊκό! Σέντρα από τον Παλάσιος με τον Βιτάλ να πιάνει το σουτ και τον Σαρόνοφ να διώχνει ξανά

68' Αλλαγή για τον Παναθηναϊκό με τον Κουρμπέλη στην θέση του Γκατσίνοβιτς

13-02-22 16:56

68' Επιθετικό φάουλ του Βέλεθ

67' Κόρνερ για τον Παναθηναϊκό

67΄Αλλαγή για την Λαμία με τον Βέλλιο στην θέση του Καραμάνου

13-02-22 16:48

66' Ευκαιρία για τον Παναθηναϊκό! Ωραία ομαδική προσπάθεια με τον Γκατσίνοβιτς να κάνει καλό σουτ και τον Σαράνοφ να διώχνει σε κόρνερ

13-02-22 16:47

59' Φάουλ για τον Παναθηναϊκό! Κίτρινη κάρτα στον Μανούσο για σκληρό μαρκάρισμα στον Χουάνκαρ

13-02-22 16:46

57' Ο Βιτάλ στην θέση του Αϊτόρ για τον Παναθηναϊκό

13-02-22 16:44

56' Το πρόβλημα του Αϊτόρ τελικά μάλλον είναι στην γάμπα! Έχει περάσει εκτός χωρίς να μπορεί να πατήσει το πόδι του

Δεν μπορεί να συνεχίσει ο Ισπανός

Ο αγώνας έχει διακοπεί

13-02-22 16:43

54' πρόβλημα με τον Αϊτόρ που πιάνει τον αριστερό του αστράγαλο

13-02-22 16:42

53' Καλή φάση για την Λαμία! Μετά την εκτέλεση φάουλ ο Αραμπούλι πήρε την κεφαλιά με τον Διούδη να μπλοκάρει δύσκολα.

13-02-22 16:40

52' Φάουλ για την Λαμία σε καλό σημείο από πλάγια θέση!

13-02-22 16:35

51' Πολύ ωραία πάσα του Γκατσίνοβιτς στον Ιωαννίδη που θα μπει στην περιοχή αλλά δεν θα σουτάρει, με τους αμυντικούς της Λαμίας να τον μαρκάρουν χωρίς όμως να υπάρχει πέναλτι

46' Σέντρα στο δεύτερο μέρος!

13-02-22 16:34

Διπλή αλλαγή για την Λαμία! Μανούσος και Μανουσάκης στις θέσεις των Ελευθεριάδη και Μπαγκουρά

13-02-22 16:18

Στον αγωνιστικό χώρο για την έναρξη του δευτέρου ημιχρόνου οι δύο ομάδες!

13-02-22 16:17

Τέλος του πρώτου μέρους! Παναθηναϊκός - Λαμία 1-0 με το γκολ του Ιωαννίδη!

13-02-22 16:16

13-02-22 16:10

45' Δύο τα λεπτά του έξτρα χρόνου

40' Σουτ του Βιγιαφάνιες μετά από ωραία συνεργασία με τον Ιωαννίδη θα περάσει άουτ

13-02-22 16:03

38'  Γύρισμα του Χουάνκαρ, δεν βρίσκει κανείς την μπάλα και χάνεται η ευκαιρία.

13-02-22 15:57

32΄ Σουτ του Γκατσίνοβιτς, η μπάλα άουτ

13-02-22 15:56

13-02-22 15:54

26' Συνεχίζει να έχει τον έλεγχο του αγώνα ο Παναθηναϊκός, παρά το γεγονός ότι ο ρυθμός της αναμέτρησης έχει πέσει

13-02-22 15:49

13-02-22 15:47

19' Αναγκαστική αλλαγή για την Λαμία με τον Τάιρον εκτός και τον Αραμπούλι μέσα

13-02-22 15:46

16' Τεράστια ευκαιρία για τον Παναθηναϊκό! Πολύ ωραία μπαλιά του Γκατσίνοβιτς με τον Αϊτόρ να πιάνει το σουτ απευθείας και η μπάλα να φεύγει ελάχιστα έξω!

13-02-22 15:42

13-02-22 15:41

11' Σουτ από τον Χουάνκαρ θα περάσει άουτ

13-02-22 15:40

11' Φάουλ σε καλό σημείο για τους γηπεδούχους!

13-02-22 15:37

9' Μεγάλη φάση για τον Παναθηναϊκό! Σέντρα από τον Παλάσιος κεφαλιά του Γκτσίνοβιτς θα διώξει δύσκολα σε κόρνερ ο Σαράνοφ

13-02-22 15:36

6' Νέα ευκαιρία για τον Παναθηναϊκό! Ο Αϊτόρ εκτέλεσε και πάλι το φάουλ, με τον Ιωαννίδη να παίρνει ξανά την κεφαλιά, με την μπάλα να περνάει λίγο άουτ

13-02-22 15:34

5' Νέο φάουλ για τους Πράσινους σε καλό σημείο από πλάγια θέση

Μετά από εκτέλεση κόρνερ του Αϊτόρ ο Ιωαννίδης θα πάρει την κεφαλιά και θα κάνει το 1-0!

13-02-22 15:33

3' Γκολ για τον Παναθηναϊκό!

13-02-22 15:32

3' Κόρνερ για τον Παναθηναϊκό

13-02-22 15:31

2' Φάουλ για τον Παναθηναϊκό

13-02-22 15:28

1' Ξεκίνησε η αναμέτρηση!

13-02-22 15:22

Στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ομάδες!

13-02-22 15:21

Οι δύο ομάδες είναι στα αποδυτήρια για τις τελευταίες εντολές των προπονητών

13-02-22 15:17

Διαιτητής: Γκορτσίλας (Μακεδονίας), Βοηθοί: Κολοσιώνης (Αιτωλοακαρνανίας), Δημητριάδης (Καστοριάς), 4ος: Κουτσιαύτης (Άρτας), VAR: Μιγκέλ (Πορτογαλίας), AVAR: Χριστάκογλου (Χαλκιδικής).

13-02-22 15:12

Λαμία: Σαράνοφ, Αντέτζο, Τζανετόπουλος, Τζανδάρης, Νούνιες, Ταϊρον, Καραμάνος, Μαρτίνεθ, Μπανγκουρά, Ελευθεριάδης και Σκόνδρας

Παναθηναϊκός: Διούδης, Χουάνκαρ, Βέλεθ, Σένκεφελντ, Σάντσες, Πέρεθ, Βιγιαφάνιες, Γκατσίνοβιτς, Αϊτόρ, Παλάσιος και Ιωαννίδης

13-02-22 15:11

Πάμε να δούμε τις ενδεκάδες των δύο ομάδων.

13-02-22 15:06

Θα παρακολουθήσουμε παρέα την εξέλιξη του αγώνα του Παναθηναϊκού με την Λαμία από τη Λεωφόρο, για την 23η αγωνιστική της Super League.