02-03-22 22:28

Από εμάς, καλό σας βράδυ...

Τέλος αγώνα: ΑΕΚ - ΠΑΟΚ 1-1

02-03-22 22:26

93' Ο Τάνκοβιτς κοντρολάρει στη μεγάλη περιοχή του ΠΑΟΚ και σουτάρει με το δεξί, αλλά ο Πασχαλάκης μπλοκάρει την μπάλα. Ήταν και σε θέση οφσάιντ ο Σουηδός

02-03-22 22:25

90' Τρία λεπτά οι καθυστερήσεις

02-03-22 22:24

90' Ευκαιρία για την ΑΕΚ! Κεφαλιά του Ανσαριφάρντ στο πρώτο δοκάρι, με την μπάλα να φεύγει ελάχιστα άουτ

02-03-22 22:22

90' Ο Άκπομ πέφτει στην περιοχή της ΑΕΚ και ζητά πέναλτι, αλλά ο Φάμπρι δίνει συνέχεια στο ματς!

02-03-22 22:21

87' Ο Ασναριφάρντ σουτάρει από πολύ πλάγια θέση και στέλνει την μπάλα στην εξωτερική πλευρά των διχτύων

02-03-22 22:20

86' Αντεπίθεση για τον ΠΑΟΚ και σουτ του Σίντκλεϊ που κοντράρει στον Τζαβέλλα

85' Αλλαγές για τον ΠΑΟΚ: Σάστρε στη θέση του Λύρατζη, Σίντκλει στη θέση του Βιειρίνια και Μουργκ στη θέση του Ζαμπά

02-03-22 22:17

85' Τραγική υπόδειξη οφσάιντ στον Άμραμπατ. Τουλάχιστον πέντε μέτρα καλυπτόταν ο Μαροκινός.

82' Πλασέ Σιμόες στην κίνηση λίγο έξω από τη μεγάλη περιοχή του ΠΑΟΚ, άουτ η μπάλα

02-03-22 22:15

82' Αλλαγή για την ΑΕΚ: Ο Ανσαριφάρντ στη θέση του Μάνταλου

02-03-22 22:12

81' Ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ! Ο Ελ Καντουρί γυρίζει για τον Άκπομ, ο οποίος πιάνει πολύ κακό σουτ από το ύψος του πέναλτι και στέλνει την μάλα άουτ

02-03-22 22:10

77' Ο Άκπομ κοντρολάρει με το στήθος, κερδίζει τη μονομαχία από τον Τζαβέλλα και σουτάρει από πλάγια θέση, αλλά στέλνει την μπάλα παράλληλα με την εστία

02-03-22 22:09

75' Κεφαλιά του Μάνταλου από σέντρα του Μισελέν, άουτ η μπάλα

02-03-22 22:08

74' Διπλή αλλαγή για την ΑΕΚ: Τάνκοβιτς και Μισελέν στο ματς, αντί των Τσούμπερ και Ρότα

74' Αλλαγή για τον ΠΑΟΚ: Ο Σβαμπ στη θέση του Κούρτιτς

02-03-22 22:07

73' Κεφαλιά του Βράνιες, φεύγει αρκετά μέτρα άουτ

02-03-22 22:06

73' Πιέζει η ΑΕΚ και κερδίζει ένα ακόμα κόρνερ

02-03-22 22:00

66' Αλλαγή για τον ΠΑΟΚ: Ο Ελ Καντουρί στη θέση του Μπίσεσβαρ

02-03-22 21:57

65΄ Σουτ του Τσούμπερ από το ύψος της μεγάλης περιοχής, κοντράρει και φεύγει κόρνερ

02-03-22 21:54

63' Ο Μοχαμάντι προσποιείται και σουτάρει το δεξί και η μπάλα καταλήγει στην εξωτερική πλευρά των διχτύων

02-03-22 21:50

59' Ο Αουγκούστο προσπάθησε να απομακρύνει μετά από γύρισμα του Αραούχο και παραλίγο να πετύχει αυτογκόλ, στέλνοντας την μπάλα λίγο έξω από τα δοκάρια του Πασχαλάκη

56' Διπλή Αλλαγή για την ΑΕΚ: Ο Άμπραμπατ αντί του Γκαρσία και ο Σάκχοφ αντί του Σιμάνσκι

02-03-22 21:49

55' Σουτ του Μπίσεσβαρ με το αριστερό έπειτα από φάση διαρκείας, η μπάλα φεύγει πάνω από τα δοκάρια του Τσιντώτα

02-03-22 21:48

54' Κίτρινη κάρτα στον Ρότα

02-03-22 21:46

Ο Γκαρσία νιώθει ενοχλήσεις στον οπίσθιο μηριαίο και δεν μπορεί να συνεχίσει. Ο Άμραμπατ θα περάσει στη θέση του

02-03-22 21:40

52' H AEK έχει την πρωτοβουλία των κινήσεων και κλείνει τον ΠΑΟΚ στα καρέ του

02-03-22 21:14

45' Τρία λεπτά οι καθυστερήσεις

02-03-22 21:12

43' Απευθείας φάουλ του Κούρτιτς, κοντράρει στο τείχος και καταλήγει κόρνερ

41' Κίτρινη κάρτα στον Βράνιες

02-03-22 21:09

02-03-22 21:08

38' Τεράστια ευκαιρία για την ΑΕΚ! Από σέντρα του Αραούχο στο δεύτερο δοκάρι ο Μάνταλος πήρε την κεφαλιά στη μικρή περιοχή και ο Πασχαλάκης έκανε απίστευτη απόκρουση!

02-03-22 21:07

Ο Κούρτιτς εκτέλεσε το φάουλ, το τείχος της ΑΕΚ άνοιξε και η μπάλα πέρασε από μέσα, ενώ στη συνέχεια ο Τσιντώτας δεν κατάφερε να την μπλοκάρει, με αποτέλεσμα αυτή να καταλήξει στα δίχτυα!

02-03-22 21:06

36' ΓΚΟΛ! 1-1 ο ΠΑΟΚ με απευθείας εκτέλεση φάουλ του Κούρτιτς!

02-03-22 21:05

Ολοκληρώθηκε ο έλεγχος και διπαιστώθηκε πως δεν υπάρχει πέναλτι

02-03-22 21:04

34' Ο VAR τσεκάρει μια φάση για πέναλτι υπέρ του ΠΑΟΚ, με τον Φάμπρι να έχει δώσει αρχικά φάουλ εκτός περιοχής, από τον Βράνιες στον Άκπομ

02-03-22 21:00

32' Σέντρα του Μοχαμάντι, ο Αραούχο δεν έκανε ούτε κοντρόλ, ούτε τελείωμα, ευκαιρία για τον Πασχαλάκη να μπλοκάρει

02-03-22 20:59

Ο Μάνταλος βρέθηκε ξανά στα δεξιά και έβγαλε σέντρα ακριβείας. Ο Γκαρσία πήδηξε ψηλά, νίκησε την άμυνα του ΠΑΟΚ και με δυνατή κεφαλιά έστειλε την μπάλα στα δίχτυα του Πασχαλάκη!

02-03-22 20:58

28' ΓΚΟΛ! 1-0 η ΑΕΚ με σκόρερ τον Γκαρσία!

02-03-22 20:57

27' Μακρινό σουτ του Λύρατζη με το αριστερό, η μπάλα ψηλά άουτ

02-03-22 20:55

02-03-22 20:52

24' Ευκαιρία για την ΑΕΚ: Ο Ρότα γύρισε χαμηλά την μπάλα από τα δεξιά και ο Γκαρσία έκανε την προβολή από το ύψος του πέναλτι, αλλά έστειλε την μπάλα άουτ

02-03-22 20:51

Δικαιολογημένη η απόφαση, αφού ο Τσιγγάρας βρήκε τον Αραούχο ψηλά στο πόδι με τις τάπες

02-03-22 20:50

Ο Τσιγγάρας αποχώρησε πολύ εκνευρισμένος και επικράτησε ένταση στους δύο πάγκους

02-03-22 20:49

19' Αλλάζει η απόφαση του Φάμπρι. Άκυρη η κίτρινη και απευθείας κόκκινη κάρτα στον Τσιγγάρα!

02-03-22 20:48

Ο διαιτητής Φάμπρι πηγαίνει να δει τη φάση στο ριπλέι!

02-03-22 20:47

Οι παίκτες της ΑΕΚ ζητούν απευθείας κόκκινη κάρτα για τον Τσιγγάρα!

02-03-22 20:45

17' Κίτρινη κάρτα στον Τσιγγάρα για σκληρό φάουλ στον Αραούχο

02-03-22 20:43

02-03-22 20:42

02-03-22 20:41

11' Κίτρινη κάρτα στον Σιμάνσκι για φάουλ στον Άκπομ

02-03-22 20:40

11' Επικίνδυνη διαγώνια μπαλιά Μάνταλου για Γκαρσία, ο Πασχαλάκης βγαίνει και απομακρύνει με τα πόδια

02-03-22 20:36

9' Ο Γκαρσία επιχείρησε να ντριμπλάρει τον Κρέσπο και να μπει στην παριοχή, έπεσε στο χορτάρι και ζήτησε φάουλ, με τον διαιτητή όμως να υποδεικνύει άουτ

5' Μεγάλη ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ! Ο Μπίσεσβαρ έκανε το γύρισμα από τα αριστερά και ο Αουγκούστο σούταρε από το ύψος του πέναλτι, με τον Τσιντώτα να μπλοκάρει

02-03-22 20:33

2' Ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ! Σουτ του Ντόουγκλας Αουγκούστο, η μπάλα δίπλα από το δοκάρι του Τσιντώτα που αιφνιδιάστηκε

02-03-22 20:31