Γκολ ο Παναιτωλικός, με τον Κορνέλιους το 1-2 κόντρα στον Ιωνικό.

06-03-22 20:41

Μόνο το Βόλος-ΠΑΣ είναι στο 0-0.

06-03-22 20:40

Γκολ και ο Ιωνικός στο 83' με τον Λένις. 1-1 με τον Παναιτωλικό.

80' ΓΚολ και η ΑΕΚ απέναντι στον Αστέρα Τρίπολης και 2-1!

06-03-22 20:37

Γκολ ο Άρης, 2-1 τον Ολυμπιακό με απευθείας φάουλ του Μπρούνο Γκάμα

06-03-22 20:34

79' Παναθηναϊκός κάνει το 2-0 κόντρα στον Ατρόμητο! Ο Παλάσιος με τρομερό σουτ στέλνει την μπάλα ξανά στα δίχτυα

06-03-22 20:29

75' Γκολ ο Παναθηναϊκός και 0-1! Καταπληκτική σέντρα του Χατζηγιοβάννη, ο Παλάσιος ττο δυνατό πλασέ και το 0-1 κόντρα στον Ατρόμητο.

ΟΦΗ - Απόλλων Σμύρνης: Με Φελίπε για το 2-0!

06-03-22 20:23

Ο ΟΦΗ πάει στους 37 βαθμούς. Στους 36 ο Αστέρας, στους 35 ο ΠΑΣ!

06-03-22 20:22

ΟΦΗ-Απόλλων Σμύρνης 1-0.

64' Γκολ ο ΟΦΗ! Ο Βούρος κάνει το 1-0 κόντρα στον Απόλλωνα με κοντινή προβολή.

06-03-22 20:18

59' Ευκαιρία για τον ΟΦΗ κόντρα τον Απόλλωνα. Ο Φελίπε πλάσαρε με το αριστερό μετά από κάθετη πάσα του Λάμπρου, η μπάλα δίπλα από το δεξί δοκάρι.

06-03-22 20:16

57'Μεγάλη ευκαιρία για τον Βόλο. Ο Ορός έβγαλε τη σέντρα, ο Φαν Βέερτ πήρε την κεφαλιά από τα όρια της μικρής περιοχής, όμως αστόχησε.

06-03-22 20:14

56' Χαμένο πέναλτι για Παναθηναϊκό! Ο Αϊτόρ εκτελεί και η μπάλα βρίσκει το οριζόντιο δοκάρι!

Γκολ και ο Αστέρας Τρίπολης απέναντι στην ΑΕΚ! 1-1 με τον Μπαράλες στο 56'.

0-2 ο ΠΑΟΚ με κεφαλιά του Μιχαηλίδη στη Λαμία μετά την εκτέλεση φάουλ του Μουργκ.

06-03-22 19:48

Με βάση όσα έχουμε στο πρώτο ημίχρονο, ο Αστέρας Τρίπολης κρατάει την έκτη θέση.

06-03-22 19:36

Γκολ ο Παναιτωλικός κόντρα στον Ιωνικό! Σέντρα του Μεντόσα, βρήκε ολομόναχο τον Καρέλη και 0-1 στη Νίκαια.

06-03-22 19:20

24' Γκολ για την ΑΕΚ, 1-0 με σκόρερ Αραούχο

06-03-22 19:17

18' Δοκάρι για τον Ιωνικό με τον Μάντζη!

06-03-22 19:12

12' Άρης - Ολυμπιακός: 0-1. Με κοντινή κεφαλιά ο Ελ Αραμπί ανοίγει το σκορ, μετά από γκάφα του Κουέστα

06-03-22 19:10

Στο 0-0 τα παιχνίδια στο δεκάλεπτο.

06-03-22 19:09

Στο 8' στη Νεάπολη το Ιωνικός-Παναιτωλικός. Έχει ρυθμό το παιχνίδι στο ξεκίνημα, ένα σουτ του Άοσμαν νωρίτερα μπλόκαρε ο Ανέστης.

Χωρίς αξιόλογη φάση στο πρώτο πεντάλεπτο το ΟΦΗ-Απόλλων Σμυρνης.

06-03-22 19:02

1' Σέντρα σε όλα τα ματς

06-03-22 18:50

Βόλος (Κώστας Μπράτσος): Κλέιμαν - Άλχο, Γκιουλέν, Ρίνερ, Μπαρτόλο - Τσοκάνης, Μπαριέντος - Ορόζ,ΦΕρνάντες, Ρεγκατέν - Φαν Βέερτ

ΠΑΣ Γιάννινα (Ηρακλής Μεταξάς): Λοντίγκιν - Σάλιακας, Παντελάκης, Κάργας, Πίρσμαν - Λιάσος, Στάνκο, Ντομίνγκεθ - Γκαρντάφσκι, Περέα, Σνάιντερ

14. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ. 13

*Ο ΠΑΣ Γιάννινα τιμωρήθηκε με αφαίρεση 5 βαθμών.

Στη Νίκαια ο Ιωνικός θα ξεκινήσει με τον Χουτεσιώτη στο τέρμα, τους Βαφέα, Τσιγκρίνσκι, Ρομαό στα στόπερ, τον Βαλεριάνο αριστερό μπακ-χαφ, τον Μύγα δεξιό, τους Κιάκκο, Ντάλσιο στον άξονα και τον Αοσμαν πίσω από το επιθετικό «δίδυμο» των Μάντζη, Τουράμ.

Ο Παναιτωλικός θα έχει τον Ανέστη κάτω από τα γκολπόστ, τους Αποστολάκη, Λάρσον, Κορνέλιους, Χουχούμη στην άμυνα από δεξιά προς τα αριστερά, τους Μάρτενσον, Φλόρες στον άξονα, τους Ντουάρτε, Βέργο στα άκρα και τον Μεντόσα πίσω από τον Καρέλη.

Στο «Γεντί  Κουλέ» ο ΟΦΗ θα ξεκινήσει με τον Επασί στο τέρμα, τους Μαρινάκη, Βούρο,Σελίμοβιτς, Μπαλογιάννη στην  άμυνα από δεξιά προς τα αριστερά, τους Μεγιάδο, Νέιρα, Ντε Γκουζμάν στον άξονα, τους Λάμπρου, Ντουρμισάι στα άκρα και τον Φελίπε στο «9».

Ο Απόλλων Σμύρνης θα έχει τον Κότσαρη κάτω από τα γκολπόστ, τους Ντεντάκη, Ρόνγκε, Αλβες, Μπαξεβανίδη τετράδα στην άμυνα, τους Τσίμπσαχ, Σλίβκα στον άξονα, τους Τσιλούλη, Γιαννιώτα στα άκρα και τους Ντάουντα, Ιωαννίδη φορ.

06-03-22 18:45

Φινάλε της κανονικής περιόδου στο πρωτάθλημα με όλα τα ματς να έχουν σέντρα στις 7.00 μμ και λίγο μετά τις 9μμ να μαθαίνουμε και την 6η ομάδα που θα κατακτήσει το τελευταίο εισιτήριο των πλέι οφ. Πάντα βέβαια υπάρχει και ο αστερίσκος των 5 βαθμών που έχουν αφαιρεθεί από τον ΠΑΣ Γιάννινα και περιμένει την απόφαση της έφεσης, πιθανότατα την Τρίτη.