5-1 και... πρόκριση από σήμερα για τον Άρη

ΤΕΛΟΣ!

21-07-22 22:46

Τρία τα λεπτά των καθυστερήσεων.

21-07-22 22:43

85' Φάση για τον Άρη με τον Χατζηιωάννου. Ο νεαρός επιθετικός πάτησε περιοχή, έκανε και το σουτ, αλλά έλαβε το «στοπ».

83' Μαζικού αντί Πίρσμαν και Χατζηιωάννου αντί Γκρέι για τον Άρη.

21-07-22 22:39

82' Μεγάλη ευκαιρία για Άρη. Εξαιρετική κάθετη Μανσίνι, τελείωμα Γκρέι και η μπάλα άουτ.

80' Ποταπένκο αντί Σέντκο για την Γκόμελ.

21-07-22 22:34

78' ΓΚΟΛ ο Άρης! 5-1! Σκόρερ ο Γκρέι σε κενή εστία, μετά από κλέψιμο και ασίστ του Πάλμα

21-07-22 22:31

74' Έφυγε έξω το μακρινό σουτ του Σέντκο.

21-07-22 22:28

70' Διπλή αλλαγή για τον Άρη: Ο Ντιόπ στη θέση του Νταμπό και ο Μανσίνι σ' εκείνη του Ιτούρμπε.

Τρελό πάρτι στο γήπεδο!

21-07-22 22:19

Φανταστική εκτέλεση φάουλ από τον Πάλμα κάνει το σκορ 4-1!

21-07-22 22:16

61' Γκολ για τον Άρη!

21-07-22 22:12

Πολύ ωραία σέντρα από τον Γκρέι με τους αμυντικούς της Γκόμελ να διώχνουν πριν ο Πάλμα μπει με την μπάλα στα δίχτυα

21-07-22 22:11

53' Σουτ από τον Μπάγκα θα κοντράρει στον Φαμπιάνο και θα περάσει σε κόρνερ

21-07-22 22:08

53' Kόρνερ για την Γκόμελ

21-07-22 22:03

49' Πάλμα για τον Γκρέι που πήγε να κάνει ψαλιδάκι αλλά δεν βρήκε τη μπάλα

21-07-22 22:01

46' Σέντρα στο δεύτερο μέρος!

21-07-22 21:47

Στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ομάδες για την έναρξη του δεύτερου ημίχρονου

Τέλος στο πρώτο μέρος! Άρης - Γκόμελ 3-1

21-07-22 21:46

45+2' Σουτ από τον Γκρέι θα περάσει άουτ

21-07-22 21:45

45' Αλλαγή για την Γκόμελ με τον Ανουφρίεφ στη θέση του Αλεξίεβιτς

21-07-22 21:42

45' Δύο λεπτά επιπλέον χρόνου στο πρώτο μέρος

21-07-22 21:31

42' 44% η κατοχή του Άρη

Ο Πάλμα θα βρει κάθετα τον Καμάτσο που με πολύ ωραίο σουτ θα κάνει το 3-1!

21-07-22 21:30

31' Γκολ για τον Άρη!

21-07-22 21:28

Cooling Break

Απίστευτη εκτέλεση φάουλ από τον Ιτούρμπε κάνει το 2-1 για τον Άρη!

21-07-22 21:27

Γκολ για τον Άρη!

Φάουλ για τον Άρη σε καλό σημείο

21-07-22 21:23

27' Μεγάλη ευκαιρία για τον Άρη με τον Καμάτσο να βγαίνει τετ α τετ με τον τερματοφύλακα της Γκόμελ, όμως το πλασέ του θα αποκρουστεί.

21-07-22 21:22

24' Σουτ από τον Καμάτσο θα περάσει άουτ

21-07-22 21:21

22' Μεγάλη ευκαιρία για την Γκόμελ! Μετά την εκτέλεση και κόντρες σε παίκτες του Άρη η μπάλα θα φτάσει στον Άφι που από το ύψος της μικρής περιοχής θα σουτάρει λίγο πάνω από τα δοκάρια του Κουέστα!

21-07-22 21:20

21' Κόρνερ για τη Γκόμελ

21-07-22 21:16

20' Κεφαλιά του Μπράμπετς θα μπλοκάρει ο τερματοφύλακας της Γκόμελ

21-07-22 21:15

Η μπάλα στην εκτέλεση θα χτυπήσει στο οριζόντιο δοκάρι και θα επανέλθει, με τον βοηθό διαιτητή σωστά να δείχνει στον ρέφερι ότι έχει περάσει την γραμμή!

21-07-22 21:14

Γκολ για τον Άρη με εύστοχη εκτέλεση πέναλτι του Γκρέι!

21-07-22 21:13

14' Πέναλτι για τον Άρη σε ανατροπή του Πάλμα!

21-07-22 21:12

Έδιωξαν οι φιλοξενούμενοι

12' Κόρνερ για τον Άρη

21-07-22 21:10

Μετά από εκτέλεση φάουλ και ένα πρώτο γύρισμα ο Άφι θα πάρει την κεφαλιά, θα κοντράρει στον Φαμπιάνο, θα αλλάξει πορεία και θα καταλήξει στα δίχτυα του Άρη!

21-07-22 21:05

11' Γκολ για την Γκόμελ!

21-07-22 21:04

Κεφαλιά από τον Μπράμπετς θα περάσει άουτ

21-07-22 21:03

4' Κόρνερ για τον Άρη

21-07-22 21:00

3' Πιέζει πολύ ο Άρης και έχει κλείσει τη Γκόμελ στα καρέ της

21-07-22 20:57

1' Σέντρα στην αναμέτρηση!

21-07-22 20:16

H ενδεκάδα της Γκόμελ: Σαντόβσκι, Γιούρι, Αφι, Ματβέιτσικ και Κουσίτσκι, Καστρόβ, Μπάγκα, Σέντκο, Αλεξέγιεβιτς, Αντεόλα, Μάκας.

21-07-22 19:20

Η ενδεκάδα του Άρη: Κουέστα - Οντεμπάγιο, Μπράμπετς, Φαμπιάνο, Πίρσμαν- Καμάτσο, Νταμπό, Ντουκουρέ, Ιτούρμπε - Πάλμα, Γκρέι.

21-07-22 19:19

Να υπενθυμίσουμε εδώ ότι και η ρεβάνς στις 28 Ιουλίου θα γίνει στο "Κλ. Βικελίδης" λόγω των ποινών που υπάρχουν στις ομάδες από την Λευκορωσία από την UEFA και δεν τους επιτρέπει να αγωνίζονται στην έδρα τους.

21-07-22 19:18

Ο αγώνας είναι προγραμματισμένος να ξεκινήσει στις 21:00, στη Θεσσαλονίκη, και θα μεταδοθεί ζωντανά από το Novasports Prime.

Καλησπέρα σας! Μαζί θα παρακολουθήσουμε την αναμέτρηση του Άρη με την Γκόμελ για τον δεύτερο προκριματικό γύρο του Conference League.