Από εμάς, καλό σας βράδυ...

21-07-22 21:54

Τέλος αγώνα: Λέφσκι - ΠΑΟΚ 2-0

21-07-22 21:50

90+4' Κεφαλιά πάσα του Νάρεϊ, δεν μπορεί όμως να τη φτάσει ο Τόμας

21-07-22 21:49

90' Τέσσερα λεπτά οι καθυστερήσεις

21-07-22 21:45

90' Κίτρινη κάρτα στον Σάστρε

21-07-22 21:44

84' Κίτρινη κάρτα στον Αουγκούστο

21-07-22 21:42

84' Γέμισμα του Κούρτιτς, η μπάλα περνά από όλους και ο Φιλίπε Σοάρες δεν καταφέρνει να την σπρώξει στα δίχτυα

83' Ο Κωνσταντέλιας έκανε ωραία ατομική ενέργεια αλλά κόπηκε την τελευταία στιγμή

21-07-22 21:41

82' Κίτρινη κάρτα στον Νάρεϊ

21-07-22 21:39

81' Κίτρινη κάρτα στον Κούρτιτς

21-07-22 21:36

78' Αλλαγή για τον ΠΑΟΚ: Εκτός ο Ζίβκοβιτς, μέσα ο Κωνσταντέλιας

21-07-22 21:35

77' Σουτ του Νάρεϊ, κοντράρει και καταλήγει κόρνερ

21-07-22 21:33

74' Κίτρινη κάρτα στον Γκάλτσεφ

21-07-22 21:31

3-1 ο Άρης στο άλλο ματς κόντρα στην Γκόμελ

21-07-22 21:29

71' Αλλαγές για τον ΠΑΟΚ. Εκτός οι Κούτσιας, Σβαμπ, μέσα οι Μπράντον και Φιλίπε Σοάρες

21-07-22 21:28

69' Ανατροπή για τον Άρη στο «Βικελίδης». Προηγείται πλέον με 2-1 της Γκόμελ

21-07-22 21:24

69' Η είσοδος του Νάρεϊ έχει δώσει μια επιθετική πνοή στον ΠΑΟΚ

21-07-22 21:22

63' Βγήκε στην αντεπίθεση η Λέφσκι, με τον Ίνγκασον να κόβει την προσπάθεια του Μπαρί

21-07-22 21:17

62' Σουτ του Γουέλτον, η μπάλα άουτ

21-07-22 21:14

58' Διπλή αλλαγή για τον ΠΑΟΚ: Μέσα Νάρεϊ και Κούρτιτς, εκτός οι Κουαλιάτα και Ντάντας

21-07-22 21:13

56' Κίτρινη κάρτα στον Ζίβκοβιτς

21-07-22 21:06

53' Την ίδια ώρα, η Γκόμελ ανοίγει το σκορ στο «Κλ. Βικελίδης» κόντρα στον Άρη

21-07-22 21:05

Νάρεϊ, Κωνσταντέλιας και Κούρτιτς σηκώθηκαν για προθέρμανση από πλευράς ΠΑΟΚ

46' Σουτ του Μιλάνοφ για τη Λέφσκι, η μπάλα άουτ

Παρά τη μετριότατη εικόνα του ΠΑΟΚ και τα δύο γκολ που δέχθηκε, ο Λουτσέσκου δεν έκανε κάποια αλλαγή στο ημίχρονο

21-07-22 20:49

Σέντρα στο δεύτερο ημίχρονο

21-07-22 20:41

Τέλος πρώτου ημιχρόνου: Λέφσκι - ΠΑΟΚ 2-0

21-07-22 20:40

38' Σουτ του Κράστεφ, μπλοκάρει ο Κοτάρσκι

21-07-22 20:38

37' Ευκαιρία για τη Λέφσκι! Ο Κοτάρσκι σώζει τον ΠΑΟΚ με απόκρουση σε σουτ του Ρονάλντο

21-07-22 20:33

36' Επικίνδυνη εκτέλεση φάουλ, απομάκρυνε με γροθιές ο Κοτάρσκι

21-07-22 20:31

31' Μεγάλη ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ! Κεφαλιά του Κάργα από εκτέλεση φάουλ του Σοάρες, η μπάλα λίγο άουτ

21-07-22 20:27

29' Ωραίο σουτ του Ντάντας, ο Μιχαΐλοφ πέφτει και μπλοκάρει την μπάλα

21-07-22 20:22

25' Σουτ του Πετρίς μετά από κόντρες, η μπάλα άουτ

21-07-22 20:21

Οι παίκτες του ΠΑΟΚ έχασαν την μπάλα στο κέντρο, η Λέφσκι έφυγε στην αντεπίθεση και ο Μπαρί νίκησε τον Κοτάρσκι με δυνατό σουτ από το ύψος του πέναλτι!

21-07-22 20:19

19' ΓΚΟΛ! 2-0 η Λέφσκι, σοκ για τον ΠΑΟΚ!

21-07-22 20:14

19' O ΠΑΟΚ έχει πάρει την πρωτοβουλία των κινήσεων και προσπαθεί να κλείσει τους Βούλγαρους στα καρέ τους

21-07-22 20:10

11' Καλή προσπάθεια από τον  Κούτσια με τον Μιχαΐλοφ να τον σταματά, ενώ ο επιθετικός του ΠΑΟΚ έχει υποδειχθεί σε θέση οφσάιντ

21-07-22 20:09

8' Ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ! Δυνατό μονοκόμματο σουτ του Σβαμπ, διώχνει σε κόρνερ ο Μιχαΐλοφ

21-07-22 20:06

6' Προσπάθεια του Σάστρε από τα δεξιά, έμεινε στα... μισά η προσπάθεια των παικτών του ΠΑΟΚ

21-07-22 20:03

Ψυχρολουσία για τον ΠΑΟΚ, μετά από λάθος γύρισμα του Κάργα προς τον Κοτάρσκι, με τον Βέλτον να προλαβαίνει τον Κροάτη και να σκοράρει!

21-07-22 20:02

1' ΓΚΟΛ για τη Λέφσκι μετά από 40 δευτερόλεπτα αγώνα!

21-07-22 19:59

Σέντρα στον αγώνα!

21-07-22 19:47

Οι δύο ομάδες βγαίνουν στον αγωνιστικό χώρο

Η ενδεκάδα της Λέφσκι: Μιχαΐλοφ, Πετρίς, Σούντμπεργκ, Κόρντομπα, Γκαλτσέβ, Κραστεφ, Φαν Ντερ Κααπ, Μιλάνοφ, Ντος Σάντος,  Μπάρι, Ντε Μέλο

21-07-22 19:46

Υπήρξε απρόοπτο για τον ΠΑΟΚ λίγο πριν τη σέντρα, καθώς ο Βιεϊρίνια αισθάνθηκε ενοχλήσεις στη μέση και ο Σάστρε πήρε τη θέση του στην ενδεκάδα

21-07-22 19:45

Η ενδεκάδα του ΠΑΟΚ: Κοτάρσκι, Ίνγκασον, Κάργας, Ράφα Σοάρες, Σάστρε, Σβαμπ, Αουγκούστο, Ντάντας, Α. Ζίβκοβιτς, Κουαλιάτα, Κούτσιας. Στον πάγκο: Ζ. Ζίβκοβιτς, Ταλιχμανίδης, Τσαούσης, Κούρτιτς, Φιλίπε Σοάρες, Κουλιεράκης, Τσιγγάρας, Κωνσταντέλιας, Ρικάρντο, Νάρεϊ, Τόμας.

21-07-22 19:41

Μαζί θα παρακολουθήσουμε την πρώτη αναμέτρηση μεταξύ Λέφσκι Σόφιας και ΠΑΟΚ για τον Β' προκριματικό γύρο του Europa Conference League

21-07-22 19:34