Ευχαριστούμε που παρακολουθήσατε μαζί μας την αναμέτρηση! Καλό σας βράδυ!

27-07-22 23:49

Τέλος της αναμέτρησης! Ολυμπιακός - Μακάμπι Χάιφα 0-4!

27-07-22 23:48

87' Γκολ για την Μακάμπι Χάιφα με σούτ από τον Φανί στην αντεπίθεση!

27-07-22 23:47

86' Αλλαγή για τη Μακάμπι με τον Ρουκάβιτσα στην θέση του Πιερό

27-07-22 23:44

83' Σουτ Πιερό που μπλοκάρεται

27-07-22 23:40

82' Σουτ Καρβάλιο θα περάσει άουτ

27-07-22 23:36

78' Νέα διπλή αλλαγή για τη Μακάμπι! Ο Ατζίλι στη θέση του Σερί και Αμπού Φανί στη θέση του Ντέιβιντ

74' Πιερό το σουτ λίγο έξω

27-07-22 23:32

74' Διπλή αλλαγή για Μακάμπι! Αραντ αντί Αζίζα. Μεναχέμ αντί Κορνού

27-07-22 23:30

Cooling Break

27-07-22 23:28

68' Αλλαγή για τον Ολυμπιακό! Ο Βαλμπουενά στην θέση του Μασούρα

27-07-22 23:26

Μετά από σέντρα και αδυναμία του Βατσλίκ να διώξει και πάλι ο Πιερό με κεφαλιά κάνει το 0-3!

27-07-22 23:24

65' Γκολ για την Μακάμπι Χάιφα!

27-07-22 23:23

62' Διπλή αλλαγή για τον Ολυμπιακό! Ελ Αραμπί και Κούντε στις θέσεις Κανέ και Ζιγκερνάγκελ

Η ισραηλινή ομάδα θα βγει στην αντεπίθεση, με τον Σερί να βγάζει στα δεξιά για τον Αζίζα που θα κάνει την σέντρα και τον Πιερό με κεφαλιά να κάνει το 0-2

27-07-22 23:19

61' Γκολ για την Μακάμπι Χάιφα!

27-07-22 23:18

57' Κίτρινη κάρτα για τον Κανέ

27-07-22 23:17

56' Σουτ από τον Μοχάμεντ θα περάσει άουτ

55' Κίτρινη κάρτα στον Μοχάμεντ

27-07-22 23:14

55' Νέα χαμένη ευκαιρία για την Μακάμπι με τον Πιερό να πιάνει την κεφαλιά από κοντά, μετά από σέντρα σουτ του Αζίζα, και την μπάλα να φεύγει άουτ

27-07-22 23:13

Πέρασε άουτ η μπάλα

27-07-22 23:09

51' Επικίνδυνο διώξιμο Σισέ προς την εστία του Ολυμπιακού που πηγαίνει κόρνερ. Προσπάθησε έτσι να κόψει τον Πιερό

27-07-22 23:08

48' Κόρνερ για την Μακάμπι

47' Σουτ από τον Κανέ θα περάσει άουτ

27-07-22 23:07

46' Μια αλλαγή για τον Ολυμπιακό με τον Καρβάλιο στην θέση του Μπουχαλάκη

27-07-22 22:52

46' Σέντρα στο δεύτερο μέρος!

Τέλος πρώτου ημιχρόνου! Ολυμπιακός - Μακάμπι Χάιφα 0-1

27-07-22 22:50

45+6' Τεράστια ευκαιρία για την Μακάμπι! Ο Ντέιβιντ βγήκε τετ α τετ αλλά ο Βάτσλικ ήταν σε ετοιμότητα και έσωσε!

27-07-22 22:49

Έδιωξαν οι αμυντικοί της Μακάμπι

27-07-22 22:46

45+5 Κόρνερ για τον Ολυμπιακό

27-07-22 22:45

45+1' Κίτρινη κάρτα στον Πλάνιτς

45' Έξι λεπτά επιπλέον χρόνου στο πρώτο μέρος

27-07-22 22:44

45' Σουτ από τον Μασούρα θα περάσει άουτ

27-07-22 22:43

Κεφαλιά από τον Σισέ θα μπλοκάρει ο Κοέν

27-07-22 22:41

43' Φάουλ για τον Ολυμπιακό σε πλάγια θέση

27-07-22 22:37

42' Κόρνερ για τον Ολυμπιακό

27-07-22 22:33

37' Σουτ του Σερί θα περάσει άουτ

27-07-22 22:27

32' Κίτρινη κάρτα στον Ρέαμπτσιουκ

27-07-22 22:26

27' Cooling Break

27-07-22 22:25

Αποβάλλεται από τον πάγκο ο βοηθός του Μαρτίνς

27-07-22 22:24

26' Κίτρινη κάρτα σε Χαζίζα, Σισέ και Τικίνιο

27-07-22 22:23

Γκολ για τον Ολυμπιακό με τον Μπουχαλάκη με το τέρμα να ακυρώνεται για χέρι!

27-07-22 22:18

24' Κόρνερ για τον Ολυμπιακό

27-07-22 22:15

18' Σουτ από τον Καμαρά θα περάσει άουτ

27-07-22 22:14

27-07-22 22:12

15' Νέο κόρνερ για τον Ολυμπιακό

27-07-22 22:11

Κεφαλιά από τον Τικίνιο θα περάσει έξω! Η μπάλα θα χτυπήσει στο χέρι του Πλάνιτς και βγει κόρνερ με τον διαιτητή να μην το βλέπει και να δίνει άουτ

27-07-22 22:06

11' Κόρνερ για τον Ολυμπιακό

27-07-22 22:05

6' Σουτ του Μοχαμέντ που μπλοκάρεται με 2η προσπάθεια από τον Βατσλίκ

27-07-22 22:04

5' Γκολ για την Μακάμπι Χάιφα με απευθείας εκτέλεση φάουλ του Σερί!

27-07-22 22:01

4' Φάουλ για τη Μακάμπι έξω από την περιοχή του Ολυμπιακού

27-07-22 22:00

1' Πρώτη φάση με την μακρινή μπαλιά του Σισέ, τον Μασούρα να μπαίνει στην περιοχή, όμως το σουτ του θα κοπεί

27-07-22 21:58

1' Σέντρα στην αναμέτρηση!

27-07-22 21:53

Στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ομάδες

27-07-22 21:24

O Αμπουμπακάρ Καμαρά έμεινε εκτός αποστολής από τον Πέδρο Μαρτίνς λόγω προβλήματος τραυματισμού.

27-07-22 21:23

27-07-22 21:21

Να υπενθυμίσουμε εδώ ότι ο πρώτος αγώνας στο Ισραήλ είχε ολοκληρωθεί στο 1-1, κάτι που σημαίνει ότι μια νέα ισοπαλία στο Φάληρο φέρνει παράταση, αφού δεν ισχύει ο κανονισμός του εκτός έδρας γκολ.

Η ενδεκάδα της Μακάμπι Χάιφα: Κοέν - Κορνού, Γκόλντμπεργκ, Πλάνιτς και Σούντγκρεν - Μοχάμεντ, Λαβί και Σερί - Νταβίδ, Πιερό και Αζίζα.

Η ενδεκάδα του Ολυμπιακού: Βατσλίκ, Βρσάλικο, Μαντί Καμαρά, Μπουχαλάκης, Ζίνκερναγκελ, Μασούρας, Τικίνιο, Κανέ, Μανωλάς, Ρέαμπτσιουκ και Παπέ Σισέ.

27-07-22 21:20

Ο Πολωνός Στεφάνσκι θα είναι ο διαιτητής του παιχνιδιού.

27-07-22 21:19

Ο αγώνας είναι προγραμματισμένος να ξεκινήσει στις 22:00 στο Γεώργιος Καραϊσκάκης και θα μεταδοθεί ζωντανά από το Cosmote Sports 1HD.

27-07-22 21:18

Καλησπέρα σας! Μαζί θα παρακολουθήσουμε την αναμέτρηση του Ολυμπιακού με την Μακάμπι Χάιφα για τον β’ προκριματικό γύρο του Champions League.