Ολυμπιακός

1:1

Σλόβαν Μπρατισλάβας

04-08-22 23:48

Τέλος στο ματς! Ο Ολυμπιακός ήρθε ισόπαλος 1-1 με τη Σλόβαν στο ντεμπούτο του Κάρλος Κορμπεράν, με τον Ελ Αραμπί να τον κρατάει ορθιο με γκολ στο 87'

04-08-22 23:47

89' Τεράστια φάση για τη Σλόβαν! Ο Ραμίρες εξ επαφής δεν μπορεί να νικήσει τον Βατσλίκ που κρατάει όρθιο τον Ολυμπιακό με μεγάλη επέμβαση από κοντά.

04-08-22 23:45

89' Νέα φάση για τον Ολυμπιακό! Κόρνερ του Βαλμπουενά, ο Σωκράτης παίρνει την κεφαλιά που περνά άουτ.

04-08-22 23:40

86' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΟΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ

Ύστερα από εκτέλεση κόρνερ του Βαλμπουενά, ο Ελ Αραμπί πετάχτηκε στο πρώτο δοκάρι και εκτέλεσε τον Χόρβαν για το 1-1.

82' Ραμίρες αντί Μπαργκεσιάν για τη Σλόβαν.

04-08-22 23:37

79' Φοβερό πλασέ του Γκάρι Ροντρίγκες με το που μπήκε στο ματς, ελάχιστα άουτ.

04-08-22 23:32

79' Mέσα ο Γκάρι Ροντρίγκες, έξω ο Μασούρας. Αποδοκιμασία και για τον Έλληνα εξτρέμ...

04-08-22 23:27

73' Κάρτα στον Κάσια.

04-08-22 23:26

Αποδοκιμασίες στον Μαντί Καμαρά, χειροκρότημα για τον Βαλμπουενά.

68' Eλ Αραμπί, Βαλμπουενά μέσα, Τικίνιο και Μαντί Καμαρά μέσα.

04-08-22 23:21

Μετά από λάθος γύρισμα του Παπασταθόπουλου ο Γκριν θα κλέψει την μπάλα και θα νικήσει τον Βατσλίκ κάνοντας το 0-1

04-08-22 23:20

63' Γκολ για την Σλόβαν!

04-08-22 23:19

61' Ευκαιρία για τον Ολυμπιακό με τον Καμαρά να κάνει κάτι σαν γυριστό και τον Τσόβαν να διώχνει δύσκολα

61' Κόρνερ για τον Ολυμπιακό

04-08-22 23:18

Μπλόκαρε ο Βατσλίκ την κεφαλιά του Ντε Μάρκο

04-08-22 23:17

60' Νέο κόρνερ για τους Σλοβάκους

04-08-22 23:16

60' Κόρνερ για τη Σλόβαν

04-08-22 23:13

58' Κίτρινη κάρτα για τον Εμβιλά

04-08-22 23:11

55' Αλλαγή για τον Ολυμπιακό με τον Ραντζέλοβιτς στη θέση του Ζιγκερνάγκελ.

04-08-22 23:03

53' Καλή στιγμή για τον Ολυμπιακό με σουτ του Μασούρα να αποκρούει δύσκολα ο Τσόβαν

Χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες

04-08-22 22:47

Σέντρα στο δεύτερο μέρος!

04-08-22 22:46

Τέλος πρώτου ημιχρόνου! Ολυμπιακός - Σλάβια Πράγας 0-0

04-08-22 22:43

45' Δύο λεπτά επιπλέον χρόνου στο πρώτο μέρος

04-08-22 22:42

Δυνατό σουτ του Κουντέ θα περάσει άουτ

04-08-22 22:40

43' Κόρνερ για τον Ολυμπιακό

04-08-22 22:35

38' Νέα μεγάλη ευκαιρία για την Σλόβαν! Μετά από κομπίνα σε εκτέλεση φάουλ και παράλληλη πάσα του Κούτσκα ο Ζέμερχαλ από την μικρή περιοχή θα σουτάρει άουτ!

04-08-22 22:34

36' Πλασέ από τον Εμβιλά θα περάσει άουτ

04-08-22 22:24

34' Κεφαλιά του Ζιγκερνάγκελ θα περάσει άουτ

Cooling break

04-08-22 22:19

23' Μεγάλη επέμβαση του Βατσλίκ σε τετ α τετ του Μπαρσεγιάν

04-08-22 22:17

19' Κεφαλιά του Τικίνιο θα περάσει άουτ!

04-08-22 22:15

16' Δοκάρι για την Σλόβαν! Σουτ από τον Γκριν θα δείχνει να περνάει άουτ και τον Βάτσλικ να μην ακολουθεί την μπάλα με τον Μπαρσεγκιάν να κάνει την προβολή και την στέλνει στο δοκάρι και στη συνέχεια έξω

04-08-22 22:14

Κεφαλιά από τον Σισέ θα περάσει άουτ

04-08-22 22:10

15' Κόρνερ για τον Ολυμπιακό!

04-08-22 22:07

11' Σουτ Τικίνιο που βρήκε και κόντρα και μπλοκάρεται

04-08-22 22:06

7' Σουτ από τον Μασούρα μέσα από την μεγάλη περιοχή θα περάσει άουτ

04-08-22 22:00

6' Σουτ Ρέαμπτσιουκ που κόπηκε

04-08-22 21:57

1' Σέντρα στην αναμέτρηση!

04-08-22 21:53

Στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ομάδες

04-08-22 21:25

Λιγότερο από δέκα λεπτά για την σέντρα του αγώνα

Διαιτητής του ματς θα είναι ο Βέλγος Βισέρ

04-08-22 21:01

Σε σχέση με τα εισιτήρια έχουν διατεθεί για σήμερα πάνω από 16.000.

04-08-22 20:44

Εκτός αποστολής είναι οι Βρσάλικο, Μανωλάς και Ανδρούτσος, όπως αναμενόταν εξαιτίας ενοχλήσεων.

04-08-22 20:43

Η ενδεκάδα της Σλόβαν: Τσόβαν, Πάουσεκ, Κάσια, Αμπένα, Ντε Μάρκο, Κανκάβα, Κούτσκα, Ζμράλ, Κακβετάτζε, Μπαρσεγκιάν, Γκριν

04-08-22 20:30

Η ενδεκάδα του Ολυμπιακού: Βατσλίκ, Άβιλα, Παπασταθόπουλος, Σισέ, Ρέαμπτσουκ, Εμβιλά, Μ. Καμαρά, Κούντε, Μασούρας, Ζινγκερνάγκελ, Τικίνιο

04-08-22 19:29

Να υπενθυμίσουμε εδώ ότι ο νικητής του ζευγαριού θα βρει στα play off των προκριματικών τον ηττημένο του Μακάμπι Χάιφα - Απόλλωνας Λεμεσού, με τους Ισραηλινούς στον πρώτο αγώνα να έχουν κερδίσει με 4-0.

04-08-22 19:27

Οι Ερυθρόλευκοι βρέθηκαν απέναντι στην Σλόβαν μετά τον αποκλεισμό τους από την Μακάμπι Χάιφα στον β΄ προκριματικό γύρο του Champions League, ενώ οι Σλοβάκοι αποκλείστηκαν από την Φερεντσβάρος.

04-08-22 19:26

Ο αγώνας είναι προγραμματισμένος να ξεκινήσει στις 22:00 στο "Γ. Καραϊσκάκης" και θα μεταδοθεί ζωντανά από το Cosmote Sports 1HD.

04-08-22 19:25

Καλησπέρα σας! Μαζί θα παρακολουθήσουμε την αναμέτρηση του Ολυμπιακού με την Σλόβαν Μπατισλάβας για τον τρίτο προκριματικό γύρο του Europa League.