.

0:0

.

06-09-22 23:52

Τελικά σκορ: Λειψία-Σαχτάρ Ντόνετσκ 1-4, Μπενφίκα-Μακάμπι Χάιφα 2-0, Παρί Σεν Ζερμέν-Γιουβέντους 2-1, Σάλτσμπουργκ-Μίλαν 1-1, Σέλτικ-Ρεάλ Μαδρίτης 0-3, Σεβίλλη-Μάντσεστερ Σίτι 0-4.

06-09-22 23:49

85' Κι άλλο η Σαχτάρ! 1-4! Πω πω πω... Σκόρερ ο Τραορέ, διασυρμός για τη Λειψία...

06-09-22 23:44

90'+1' ΓΚΟΛ η Σίτι! 0-4! Σκόρερ ο Ντίας!

06-09-22 23:36

77' ΓΚΟΛ η Ρεάλ! 0-3! Σκόρερ ο Αζάρ!

06-09-22 23:34

76' Κι άλλο γκολ η Σαχτάρ! 1-3! Εξαιρετική αντεπίθεση από τους Ουκρανούς, ιδανικό τελείωμα από τον Μούντρικ!

06-09-22 23:33

06-09-22 23:24

06-09-22 23:23

67' ΓΚΟΛ η Σίτι! 0-3! Φαντάζεστε ποιος θα είναι ο σκόρερ...

06-09-22 23:19

64' Τρομερή χαμένη ευκαιρία για την Παρί με τον Εμπαπέ. Κοντά στο χατ-τρικ!

06-09-22 23:18

60' Κι άλλο γκολ η Ρεάλ! 0-2! Σκόρερ ο Μόντριτς με τρομερό πλασέ με το εξωτερικό!

06-09-22 23:17

Δύο γκολ στο Λειψία-Σαχτάρ! 57' 1-1 με τον Σιμακάν και στο 59' εκ νέου προβάδισμα για τους φιλοξενούμενους με τον Σβεντ!

06-09-22 23:16

56' ΓΚΟΛ η Μπενφίκα! 2-0 με ΣΟΥΤΑΡΑ του Γκριμάλντο!

06-09-22 23:15

59' ΓΚΟΛ η Σίτι! 0-2 -  Σκόρερ ο Φόντεν με προσποίηση και πλασεδάρα!

06-09-22 23:10

56' ΓΚΟΛ η Ρεάλ Μαδρίτης! 0-1! Σκόρερ ο Βινίσιους!

06-09-22 23:09

50' ΓΚΟΛ η Μπενφίκα! 1-0! Σκόρερ ο Ράφα Σίλβα με ωραία προβολή!

06-09-22 22:51

48' Ευκαιρία με τον Νεϊμάρ για την Παρί, «στοπ» από τον Περίν.

06-09-22 22:43

Φινάλε στα πρώτα ημίχρονα: Λειψία-Σαχτάρ Ντόνετσκ 0-1, Μπενφίκα-Μακάμπι Χάιφα 0-0, Παρί Σεν Ζερμέν-Γιουβέντους 2-0, Σάλτσμπουργκ-Μίλαν 1-1, Σέλτικ-Ρεάλ Μαδρίτης 0-0, Σεβίλλη-Μάντσεστερ Σίτι 0-1.

06-09-22 22:42

06-09-22 22:31

40' ΓΚΟΛ η Μίλαν! 1-1! Σκόρερ ο Σαλεμάκερς! Ωραία προσπάθεια του Λεάο, σπάει στο ύψος του πέναλτι στον συμπαίκτη του, ο οποίος τελείωσε τη φάση με πλασέ με το αριστερό.

06-09-22 22:30

30' Πλήγμα για τη Ρεάλ: Αναγκαστική αλλαγή για τον Μπενζεμά! Στη θέση του ο Αζάρ.

06-09-22 22:29

06-09-22 22:26

28' ΓΚΟΛ η Σάλτσμπουργκ! 1-0! Σκόρερ ο Οκαφόρ!

06-09-22 22:25

22' ΓΚΟΛ η Παρί! 2-0! Πάλι ο Εμπαπέ! Τρομερός συνδυασμός (εκ νέου) μεταξύ Νεϊμάρ και Εμπαπέ, με τον τελευταίο να τελειώνει ιδανικά τη φάση!

06-09-22 22:24

21' Δοκάρι για τη Σέλτικ!

06-09-22 22:20

20' ΓΚΟΛ η Σίτι! 0-1! Σκόρερ ο Χάλαντ! Πάρε-βάλε από τον Ντε Μπρόινε, τελειώνει από κοντά ο Νορβηγός στράικερ και ανοίγει λογαριασμό με τους «πολίτες» και στο Champions League!

06-09-22 22:19

06-09-22 22:17

17' ΓΚΟΛ η Σαχτάρ! 0-1 μετά από τραγικό λάθος του Γκουλάσι!

06-09-22 22:02

5' ΓΚΟΛ η Παρί! 1-0! Σκόρερ ο Εμπαπέ! Ο Νεϊμάρ σηκώνει υπέροχα προς τον Γάλλο επιθετικό, ο οποίος τελειώνει έξοχα τη φάση με βολ-πλανέ! ΓΚΟΛΑΡΑ!

Υπενθυμίζεται ότι νωρίτερα, για το 5ο γκρουπ, η Ντινάμο έκανε την έκπληξη επικρατώντας 1-0 εντός έδρας της Τσέλσι. Άνετη επικράτηση (3-0) για την Ντόρτμουντ επί της Κοπεγχάγης για το 7ο γκρουπ.