Τότεναμ - Μαρσέιγ 2-0

08-09-22 00:01

Τέλος σε όλες τις αναμετρήσεις της βραδιάς!

07-09-22 23:56

90+11' O Γκριεζμάν κάνει το 2-1 με κεφαλιά απέναντι στην Πόρτο χαρίζοντας τη νίκη στην Ατλέτικο Μαδρίτης!

07-09-22 23:55

90+6' Γκολ για την Πόρτο που ισοφαρίζει με εύστοχη εκτέλεση πέναλτι του Ουρίμπε απέναντι στην Ατλέτικο Μαδρίτης

07-09-22 23:53

90+5΄Πέναλτι για την Πόρτο για χέρι του Ερμόσο

07-09-22 23:44

90+2' Γκολ για την Ατλέτικο που με τον Ερμόσο κάνει το 1-0 απέναντι στην Πόρτο

07-09-22 23:39

07-09-22 23:34

81' Nέο γκολ του Ριτσάρλισον που κάνει το 2-0 της Τότεναμ απέναντι στην Μαρσέιγ

07-09-22 23:33

75' Γκολ για την Τότεναμ που με τον Ριτσάρλισον κάνει το 1-0 απέναντι στην Μαρσέιγ

07-09-22 23:29

71' 5-1 η Μπαρτασελόνα με τον Φεράν Τόρες απέναντι στην Πλζεν

07-09-22 23:24

67' 4-1 για την Μπαρτσελόνα απέναντι στην Βικτόρια Πλζεν με τον Λεβαντόφσκι να σημειώνει το τρίτο του τέρμα!

07-09-22 23:23

66' Δεύτερο γκολ για τον Σανέ που κάνει το 0-2 της Μπάγερν στον αγώνα με την Ίντερ στο Μιλάνο

07-09-22 23:15

07-09-22 23:10

Ακυρώθηκε το τέρμα των Ροχιμπλάνκος ως οφσάιντ μένει το 0-0

07-09-22 23:09

50' Γκολ για την Ατλέτικο απέναντι στην Πόρτο με τον Κόκε να κάνει το 1-0

07-09-22 23:08

07-09-22 23:06

49' Μειώνει η Λίβερπουλ σε 4-1 με τον Ντίας απέναντι στη Νάπολι

07-09-22 23:04

47' 4-0 η Νάπολι απέναντι στη Λίβερπουλ με τον Ζιελίνσκι

07-09-22 22:54

46' Ξεκίνησαν τα δεύτερα ημίχρονα των αγώνων!

07-09-22 22:48

Τέλος για τα πρώτα μέρη των αγώνων της βραδιάς!

07-09-22 22:45

45+3' Γκολ για την Μπαρτσελόνα και πάλι με τον Λεβαντόφσκι που κάνει το 3-1 κόντρα στην Πλζεν

07-09-22 22:44

44' Γκολ για τη Νάπολι με τον Σιμεόνε να κάνει το 3-0 απέναντι στη Λίβερπουλ

07-09-22 22:43

44' Γκολ για την Πλζεν με τον Σικόρα με κεφαλιά να κάνει το 2-1 απέναντι στην Μπαρτσελόνα

07-09-22 22:42

07-09-22 22:40

42' Γκολ για την Μπριζ με τον Μπαμπακάρ Σιλά να κάνει το 1-0 απέναντι στην Λεβερκούζεν

07-09-22 22:34

07-09-22 22:31

34' Γκολ για την Μπαρτσελόνα με τον Λεβαντόφσκι που κάνει το 2-0 απέναντι στην Βικτόρια Πλζεν

07-09-22 22:30

31' Γκολ για τη Νάπολι με τον Αγκισά να κάνει το 2-0 απέναντι στη Λίβερπουλ

07-09-22 22:28

28' Δοκάρι για την Μπάγερν μετά από σουτ του Ντιαμπί

07-09-22 22:26

28' Τεράστια ευκαιρία για την Νάπολι να κάνει το 2-0 απέναντι στη Λίβερπουλ και τον Φαν Ντάικ να διώχνει πάνω στη γραμμή μετά από σουτ του Κβαρατσκέλια

07-09-22 22:25

07-09-22 22:19

25' Γκολ για την Μπάγερν Μονάχου με τον Σανέ που κάνει το 0-1 απέναντι στην Ίντερ

07-09-22 22:18

Κρατάει το 1-0 ο Άλισον που αποκρούει το πέναλτι του Οσιμέν

07-09-22 22:14

17' Νέο πέναλτι για την Νάπολι για ανατροπή του Οσιμέν από τον Φαν Ντάικ

07-09-22 22:05

14' Γκολ για την Μπαρτσελόνα με τον Κεσιέ να κάνει το 1-0 απέναντι στην Βικτόρια Πλζεν

07-09-22 22:04

1-0 η Νάπολι απέναντι στη Λίβερπουλ με εύστοχη εκτέλεση πέναλτι του Ζιελίνσκι

5' Πέναλτι για τη Νάπολι για χέρι του Μίλνερ

07-09-22 22:01

1' Δοκάρι για την Νάπολι με τον Οσιμέν απέναντι στη Λίβερπουλ

07-09-22 21:39

1' Ξεκίνησαν οι αναμετρήσεις!

07-09-22 21:26

Στις δύο αναμετρήσεις που άνοιξαν τη βραδιά ο Άγιαξ διέλυσε τους Ρέιντζερς με 4-0 και η Σπόρτινγκ Λισαβόνας πέρασε από την έδρα της Άιντραχτ Φρανκφούρτης με 0-3.

07-09-22 21:05

ΙΝΤΕΡ: Ονανά, Ντ'Αμπρόζιο, Σκρίνιαρ, Μπαστόνι, Ντάμφρις, Μικίταριαν, Μπρόζοβιτς, Τσαλχάνογλου, Γκόζενς, Μαρτίνες, Τζέκο

ΜΠΑΓΕΡΝ: Νόιερ, Παβάρ, Ντε Λιχτ, Ερναντέζ, Ντέιβις, Κίμιχ, Σάμπιτζερ, Κομάν, Μίλερ, Σανέ, Μανέ

07-09-22 21:04

ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ: Τερ Στέγκεν, Ρομπέρτο, Κρίστενσεν, Κουντέ, Άλμπα, Κεσιέ, Φρένκι ντε Γιονγκ, Πέδρι, Ντεμπελέ, Λεβαντόβσκι, Φάτι

ΒΙΚΤΟΡΙΑ ΠΛΖΕΝ: Στάνεκ, Χάβελ, Χέιντα, Πέρνιτσα, Γεμέλκα, Κάλβατς, Μπούτσα, Σίκορα, Βλκάνοβα, Μοσκέρα, Χορί

ΝΑΠΟΛΙ: Μέρετ, Ντι Λορέντσο, Κιμ, Ραχμάνι, Ολιβέρα, Λομπότσκα, Ανγκισά, Πολιτάνο, Ζιελίνσκι, Κβαρατσχέλια, Όσιμεν

ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ: Άλισον, Αλεξάντερ-Άρνολντ, Γκόμεζ, Φαν Ντάικ, Ρόμπερτσον, Φαμπίνιο, Μίλνερ, Έλιοτ, Ντίας, Σαλάχ, Φιρμίνο

07-09-22 21:02

Οι αγώνες είναι προγραμματισμένοι να ξεκινήσουν στις 22:00 και θα μεταδοθούν ζωντανά από τα κανάλια της Cosmote Sports, ενώ το παιχνίδι της Νάπολι με την Λίβερπουλ θα τον δείξει και το MEGA.

07-09-22 21:01

Καλησπέρα σας! Μαζί θα παρακολουθήσουμε τις έξι βραδινές αναμετρήσεις που ολοκληρώνουν την πρώτη αγωνιστική του φετινού Champions League.