.

0:0

.

13-09-22 23:49

90' ΓΚΟΛ για την Κλαμπ Μπρίζ! 0-4 την Πόρτο

88' ΓΚΟΛ για την Λίβερπουλ! 2-1 τον Άγιαξ με Ματίπ

13-09-22 23:48

86' ΓΚΟΛ για την Λεβερκούζεν! Φοβερή έκρηξη από τους Γερμανούς, που μέσα σε πέντε λεπτά καθαρίζουν την Ατλέτικο Μαδρίτης.

13-09-22 23:35

83' ΓΚΟΛ για την Λεβερκούζεν! Ανοίγει το σκορ για τους Γερμανούς ο Άντριχ.

13-09-22 23:33

70' Απίστευτη χαμένη ευκαιρία για την Μαρσέιγ, με τον Αλέξις Σάντσες να μην μπορεί να φέρει τη μπάλα εκεί που θέλει και να κάνει εύκολο το έργο του Τραπ για να μπλοκάρει.

13-09-22 23:20

74' Μετά από εκτέλεση κόνρερ του Αλεξάντερ Άρνολντ, ο Ματίπ έπιασε μια κεφαλιά, ωστόσο η μπάλα πέρασε πάνω από το οριζόντιο δοκάρι.

13-09-22 23:13

Το 1-0 της Μπάγερν

13-09-22 23:11

54' ΓΚΟΛ για την Μπάγερν Μονάχου! Σανέ σε μια κούρσα που έκανε, βρήκε το κενό στην άμυνα της Μπαρτσελόνα και έκανε το 2-0 για την Μπάγερν Μονάχου!

13-09-22 23:08

52' ΓΚΟΛ για την Κλαμπ Μπριζ! Με τον Όλσεν να τελειώνει εντυπωσιακά την προσπάθεια του και να κάνει το 3-0 για τους Βέλγους.

13-09-22 23:05

48' Διπλή ευκαιρία για τη Λεβερκούζεν με Σικ και Χλόσεκ, να βλέπουν τις προσπάθειες του να σταματάνε στο δοκάρι.

13-09-22 23:04

47' ΓΚΟΛ για την Κλαμπ Μπρίζ!

46' Απίστευτη χαμένη ευκαιρία από τον Ραφίνια για την Μπαρτσελόνα, στο ξεκίνημα!

13-09-22 22:49

Σέντρα στο δεύτερο ημίχρονο σε όλα τα ματς.

13-09-22 22:43

43' Γκολ για την Άιντραχτ! Ο Λίντστρομ είναι αυτός που με πολύ ωραίο τρόπο άνοιξε το σκορ στην Μασαλία!

42' Νέα χαμένη ευκαιρία από τον Λεβαντόφσκι που κόπηκε από τον Μαζραουί!

13-09-22 22:41

39' Στη Μασσαλία η Μαρσέιγ είναι αυτή που πιέζει και ψάχνει να βρει το ένα γκολ απέναντι στην Άιντραχτ, ωστόσο το 0-0 παραμένει.

13-09-22 22:38

36' Κόρνερ για τη Λίβερπουλ, μετά από προσπάθεια του Σαλάχ από δεξιά.

35' Ευκαιρία για την Λίβερπουλ, με τον Φαν Ντάικ να πιάνει μια κεφαλιά. Εντυπωσιακή επέμβαση από τον γκολκίπερ του Άγιαξ!

13-09-22 22:35

13-09-22 22:33

Στο Λίβερπουλ-Άγιαξ και στο Πόρτο Μπρίζ έχουμε μόνο σκορ

13-09-22 22:32

13-09-22 22:27

27' Γκολ για τον Άγιαξ! Απίστευτο σουτ του Κούντους, δεν έδωσε περιθώρια αντίδρασης στον Άλισον και ισοφάρισε για τους Ολλανδούς στο Άνφιλντ. Λίβερπουλ-Άγιαξ 1-1.

13-09-22 22:25

Καμία παράβαση σύμφωνα με τον VAR!

13-09-22 22:24

23' Πέναλτι για χέρι μέσα στη περιοχή ζητάνε οι παίκτες της Ατλέτικό Μαδρίτης, εξετάζεται η φάση από τον VAR

13-09-22 22:21

Πρόβλημα με Παβάρντ για την Μπάγερν Μονάχου. Αποχωρεί και στην θέση του περνάει ο Μαζραουί

13-09-22 22:20

17' Γκολ για την Λίβερπουλ! Μοχάμεντ Σαλάχ είναι σκόρερ για του «reds»

13-09-22 22:17

18' Απίθανη ευκαιρία από τον Λεβαντόφσκι! Τρομερή ενέργεια του Ντεμπελέ, η μπάλα έφτασε στον Πολωνό που έστειλε την μπάλα πάνω από την εστία του Νόιερ, αν και ήταν ολομόναχος.

13-09-22 22:16

15' Γκολ για την Κλαμπ Μπριζ! Με τον Γιουτκλά να ευστοχεί στην εκτέλεση του πέναλτι και να κάνει το 1-0 απέναντι στην Πόρτο.

13-09-22 22:14

14' Πέναλτι για την Κλαμπ Μπριζ !

13-09-22 22:12

13' Πολύ κοντά στο γκολ Παγίε για τη Μαρσέιγ απέναντι στην Άιντραχτ!

13-09-22 22:09

10' Ευκαιρία με τον Λεβαντόφσκι για την Μπαρτσελόνα, δεν απειλείται η εστία του Νόιερ.

13-09-22 22:08

13-09-22 22:02

4' Σουτ από τον Κώστα Τσιμίκα, η μπάλα πέρασε άουτ!

13-09-22 21:58