Από εμάς, καλό σας βράδυ...

17-09-22 23:26

Τέλος αγώνα: Παναθηναϊκός - ΠΑΣ 3-0

17-09-22 23:25

92' Κίτρινη κάρτα στον Λιάσο

17-09-22 23:18

90' Ωραία ντρίμπλα του Μπερνάρ και κάθετη πάσα για τον Ιωαννίδη, που μπαίνει στην περιοχή και προσπαθεί να γυρίσει την μπάλα από πλάγια θέση. Παρέμβαση αμυντικού και κόρνερ

17-09-22 23:17

Για δεύτερη φορά στο ματς ο Μπερνάρ δείχνει να πονάει αρκετά αλλά συνεχίζει

17-09-22 23:16

83' Τακουνάκι του Μπερνάρ, ο Καραχάλιος του κάνει φάουλ και τον ρίχνει στο έδαφος

17-09-22 23:15

81' Αλλαγή για τον ΠΑΟ: Επιστρέφει από τραυματισμό ο Σένκεφελντ και παίρνει τη θέση του Σάρλια

17-09-22 23:12

78΄ Κεφαλιά του Σάρλια, η μπάλα άουτ

17-09-22 23:11

74' Λιάσος αντί Ροσέρο για τον ΠΑΣ Γιάννινα

17-09-22 23:08

17-09-22 23:07

72' Αλλαγές για τον ΠΑΟ: Χουάνκαρ και Βέρμπιτς στο ματς, Γκάνεα και Αϊτόρ εκτός

17-09-22 23:05

70' Γκολ για τον Παναθηναϊκό, με χατ-τρικ του Αϊτόρ! 3-0 με τον Αϊτόρ να... εφορμά στην αντίπαλη περιοχή, μετά από ασίστ του Ιωαννίδη, να πλασάρει εύστοχα τον Αθανασίου και να δίνει διαστάσεις θριάμβου στην επικράτηση της ομάδας του!

17-09-22 23:03

68' Ο Μορέιρα κάνει ένα δυνατό σουτ στην κίνηση, έξω από την περιοχή, η μπάλα περνάει όμως ψηλά άουτ.

17-09-22 23:02

64' Διπλή αλλαγή από τον ΠΑΣ. Μορέιρα και Σταματελόπουλος αντικαθιστούν τους Παμλίδη και Τζίμα αντίστοιχα.

17-09-22 22:52

58' Πάτησε περιοχή και σούταρε ο Ροσέρο, μπλόκαρε σταθερά ο Μπρινιόλι

Σύμφωνα με το ρεπορτάζ του ρεπόρτερ πάγκων, ο Σπόραρ έχει υποστεί ήπια διάσειση και θα κάνει αξονική τομογραφία μετά το παιχνίδι

17-09-22 22:50

56' Ο Τσέριν έπιασε διαγώνιο σουτ με το δεξί, ο Αθανασίου έπεσε και μπλόκαρε την μπάλα

17-09-22 22:49

Ο Αϊτόρ εκτέλεσε απευθείας φάουλ, ο Αθανασίου φάνηκε να μπλοκάρει εύκολα αλλά η μπάλα του έφυγε από τα χέρια και κατέληξε στα δίχτυα!

17-09-22 22:48

54' ΓΚΟΛ! Ο Αϊτόρ σκοράρει ξανά με απευθείας φάουλ έπειτα από λάθος του Αθανασίου!

17-09-22 22:46

53' Σκληρό γάουλ του Εραμούσπε στον Μπερνάρ, που πονάει στο δεξί πόδι αλλά συνεχίζει

17-09-22 22:45

51' Ένα άτσαλο σουτ του Ποζνάνσκι πήρε φάλτσα και λίγο έλειε να γίνει... ασίστ για τον Εραμούσπε, αλλά ο Μπρινιόλι δεν αιφνιδιάστηκε και μπλόκαρε την μπάλα

17-09-22 22:43

50' Χαμηλός ο ρυθμός στα πρώτα λεπτά του δευτέρου ημιχρόνου

17-09-22 22:40

Σέντρα στο δεύτερο ημίχρονο

17-09-22 22:39

Ο Τσέριν θα γυρίσει πιο πίσω για να σχηματίσει δίδυμο με τον Πέρεθ ως αμυντικός χαφ

46' Αλλαγή για τον Παναθηναϊκό: Ο Μπερνάρ στη θέση του Κουρμπέλη

17-09-22 22:29

Ο Μπερνάρ ετοιμάζεται να περάσει στο παιχνίδι για τον Παναθηναϊκό

17-09-22 22:23

17-09-22 22:15

Τέλος στο πρώτο ημίχρονο: Παναθηναϊκός - ΠΑΣ 1-0

17-09-22 22:14

45' Οκτώ λεπτά οι καθυστερήσεις

17-09-22 22:13

45' ΓΚΟΛ! Φανταστική απευθείας εκτέλεση φάουλ του Αϊτόρ, που στέλνει την μπάλα στα δίχτυα!

17-09-22 22:12

43' Κίτρινη κάρτα στον Τζίμα

17-09-22 22:10

42' Ο Αϊτόρ είχε την ευκαιρία να βγει τετ α τετ με τον Αθανασίου όμως άνοιξε πολύ το κοντρόλ και ο γκολκίπερ του ΠΑΣ βγήκε και μπλόκαρε την μπάλα

17-09-22 22:06

17-09-22 22:05

37' Αλλαγή για τον ΠΑΟ: Ο Ιωαννίδης στη θέση του Σπόραρ

17-09-22 22:04

Ο Σπόραρ χτύπησε από τη σφοδρή σύγκρουση με τον Σούλη και αποχωρεί ζαλισμένος από το παιχνίδι

17-09-22 22:02

35' Πεσμένος στο χορτάρι ο Σπόραρ, δεν μπορεί να συνεχίσει!

17-09-22 22:00

Σύμφωνα με το ρεπορτάζ του ρεπόρτερ πάγκων, ο Σούλης μεταφέρεται στο νοσοκομείο για να κάνει αξονική τομογραφία. Το πρόβλημά του φαίνεται πως είναι στον αυχένα

17-09-22 21:58

30' Επικίνδυνη εκτέλεση φάουλ για τον ΠΑΣ, η μπάλα πέρασε από τον Μπαγκαλιάνη στη μικρή περιοχή και έφυγε άουτ

29' Απευθείας φάουλ του Τσέριν, η μπάλα κοντράρει και φεύγει κόρνερ

17-09-22 21:57

27' Αλλαγή για τον ΠΑΣ: Μέσα σε χειροκροτήματα και με το νοσοκομειακό αμάξι αποχωρεί ο Σούλης, με τον Αθανασίου να τον αντικαθιστά.

17-09-22 21:55

Ο Σούλης είδε την κίτρινη κάρτα από τον διαιτητή για το φάουλ που προκάλεσε τη σύγκρουσή του με τον Σπόραρ

Ο Σούλης φαίνεται να έχει τις αισθήσεις του. Θερμό χειροκρότημα από τους φίλους του Παναθηναϊκού στη εξέδρα

17-09-22 21:54

25' Με φορείο θα αποχωρήσει ο Σούλης από τον αγωνιστικό χώρο. "Παγωμάρα" στη Λεωφόρο με τον τραυματισμό του Έλληνα γκολκίπερ

17-09-22 21:52

23' Μπαίνει εσπευσμένα στο γήπεδο το ιατρικό τιμ του ΠΑΣ, καθώς υπάρχει μεγάλη ανησυχία για την κατάσταση του Σούλη!

17-09-22 21:51

22' Σφοδρή σύγκρουση του Σπόραρ με τον Σούλη, με τον τερματοφύλακα του ΠΑΣ να πέφτει άσχημα στο έδαφος

17-09-22 21:50

22' Απευθείας φάουλ του Αϊτόρ από καλή θέση, σταματά στο τείχος η μπάλα

17-09-22 21:48

20' Νέα μεγάλη ευκαιρία για ΠΑΟ: Από κεφαλιά-πάσα του Κουρμπέλη, ο Αϊτόρ έπιασε δυνατό διαγώνιο σουτ από το ύψος της μεγάλης περιοχής και η μπάλα κατέληξε λίγο άουτ

17-09-22 21:46

18' Πεσμένος στο χορτάρι ο Παλάσιος, πονάει στο δεξί πόδι μετά από τάκλιν που δέχθηκε. Σηκώνεται ο Αργεντινός και δείχνει ικανός να συνεχίσει

17-09-22 21:45

16' Πλασέ από τον Πέρεθ εκτός μεγάλης περιοχής, η μπάλα φεύγει άουτ

17-09-22 21:40

15' Ευκαιρία για τον ΠΑΟ: Ωραία συνεργασία Σπόραρ με Αϊτόρ, ο πρώτος μπαίνει περιοχή και σουτάρει χαμηλά, με τον Σούλη να αντιδρά σωστά και να μπλοκάρει την μπάλα

17-09-22 21:37

10' Δοκάρι για τον Παναθηναϊκό! Ο Γκάνεα επιχείρησε σέντρα από τα αριστερά, όμως η μπάλα πήρε πορεία προς την εστία και σταμάτησε στο κάθετο δοκάρι του ΠΑΣ

17-09-22 21:33

7' Επικίνδυνη αντεπίθεση του ΠΑΣ Γιάννινα με Ροσέρο, τελευταία στιγμή απομακρύνει την μπάλα με τάκλιν ο Γκάνεα

17-09-22 21:30

4΄ Σέντρα του Αϊτόρ, διώχνει η άμυνα του ΠΑΣ, πριν ο Σπόραρ γίνει επικίνδυνος.

17-09-22 21:27

Σέντρα στο παιχνίδι

17-09-22 21:23

Στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ομάδες μέσα σε φαντασμαγορική ατμόσφαιρα

17-09-22 21:22

Ο Παναθηναϊκός είναι στην κορυφή με το απόλυτο των νικών μετά από 4 αγωνιστικές (12 βαθμοί). Αντίθετα ο ΠΑΣ δεν έχει κάνει καλό ξεκίνημα, αφού μετρά 4 πόντους και βρίσκεται στην 9η θέση

17-09-22 21:19

Διαιτητής της αναμέτρησης έχει οριστεί ο Αριστομένης Κουτσιαύτης από τον Σύνδεσμο Άρτας, ενώ στο VAR θα είναι ο Γεώργιος Τζοβάρας του Συνδέσμου Φθιώτιδας.

17-09-22 21:18

ΠΑΣ Γιάννινα: Σουρλής, Σόρια, Παντελάκης, Καραχάλιος, Μπιλμπάο, Ροσέρο, Ποζνάσκι, Παμλίδης, Εραμούσπε, Τζίμας, Μπαγκαλιάνης.

Στον πάγκο: Αθανασίου, Πήλιος, Μέντες Μορέιρα, Φοφανά, Τσαβός, Μπακαδήμας, Λιάσος, Σταματελόπουλος, Μπάλαν.

Παναθηναϊκός: Μπρινιόλι, Πούγγουρας, Σάρλια, Σάντσες, Γκάνεα, Τσέριν, Κουρμπέλης, Πέρεθ, Αϊτόρ, Παλάσιος, Σπόραρ

Στον πάγκο: Μάγκνουσον, Σένκεφελντ, Χουάνκαρ, Λοντίγκιν, Βαγιαννίδης, Ιωαννίδης, Μπερνάρ, Βέρμπιτς, Καμπετσής.

17-09-22 21:16

Το παιχνίδι αρχίζει στις 21:30 και μεταδίδεται τηλεοπτικά από το Cosmote Sport 1

17-09-22 21:14

Μαζί θα παρακολουθήσουμε την αναμέτρηση Παναθηναϊκός - ΠΑΣ Γιάννινα για την 5η αγωνιστική της Super League

17-09-22 21:01