06-10-22 23:43

"Βγάλτε τις φανέλες και φύγετε από εδώ" φωνάζει ο κόσμος.

06-10-22 23:42

06-10-22 23:41

86' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΡΑΜΠΑΓΚ

Το έκανε ο Σεϊντάγιεφ

06-10-22 23:39

83' Αλλαγή για τον Ολυμπιακό. Βαλμπουενά αντί Σισέ

06-10-22 23:38

Ο Σισέ κάνει ΝΕΟ δώρο στην Καραμπάγκ, οι φιλοξενούμενοι πήραν την μπάλα και με τον Βέσοβιτς πέτυχαν δεύτερο γκολ.

06-10-22 23:36

82' ΓΚΟΛ η Καραμπάγκ, 0-2!

06-10-22 23:33

06-10-22 23:32

75' Μεγάλη ευκαιρία για την Καραμπάγκ. Πολύ καλό σουτ από τον Κάντι, τη βρήκε ελάχιστα ο Τζολάκης και παραχώρησε κόρνερ.

06-10-22 23:31

06-10-22 23:30

2-0 προηγείται η Φράιμπουργκ της Ναντ

06-10-22 23:28

73' Απίστευτη ευκαιρία με Μασούρα: Έβγαλε σέντρα σουτ από δεξιά, η μπάλα χτύπησε στο δεξί δοκάρι της Καραμπάγκ. Αν έμπαινε θα λέγαμε για το γκολ της αγωνιστικής

06-10-22 23:26

O Οβουσού σκοράρει στην κόντρα, αλλά το γκολ έπρεπε να εγκριθεί από το VAR γιατί ο σκόρερ λήταν οριακά

06-10-22 23:25

69' ΓΚΟΛ για την Καραμπάγκ, 0-1!

06-10-22 23:24

66' Ευκαιρία για την Καραμπάγκ με τον Σεϊντάεβ, έδιωξε σε κόρνερ ο Ρέαμπτσιουκ

06-10-22 23:19

65' Ρομαό και Σεϊντάεβ αντί Αντράντε και Αλμέιδα για την Καραμπάγκ.

06-10-22 23:18

62' Απειλεί η Καραμπάγκ Ο Οβούσου έκανε έξυπνη μπαλιά από τα αριστερά, αλλά μπλόκαρε ο Τζολάκης

06-10-22 23:17

06-10-22 23:06

60' Μαρσέλο αντί Μπουχαλάκη και αποθέωση στο Καραϊσκάκη.

06-10-22 23:02

49' Ευκαιρία για τον Ολυμπιακό! Ο Γκάρι ελίχθηκε από τα αριστερά και μπούκαρε στην περιοχή, αλλά δεν κατάφερε να βρει εστία, με την μπάλα να φεύγει λίγο έξω.

Ξεκίνησε το δεύτερο μέρος

06-10-22 22:46

Αλλαγή για την Καραμπάγκ: Μπαϊράμοφ αντί Γιαφαργκουλίγεφ

06-10-22 22:45

Έληξε το πρώτο ημίχρονο

06-10-22 22:38

42' Ευκαιρία για τον Ολυμπιακό. Τρομερή ντρίπλα του Άβιλα από τα δεξιά και σέντρα για το κεφάλι του Μπιέλ, που δεν μπόρεσε να βρει εστία.

06-10-22 22:36

36' Μεγάλη ευκαιρία για τον Ολυμπιακό. Στο κόρνερ του Μπιέλ, ο Σισέ έγινε αποδέκτης της μπάλας, αλλά δεν μπόρεσε να σκοράρει από κοντά, με την μπάλα να απομακρύνεται σχεδόν πάνω στη γραμμή.

06-10-22 22:33

06-10-22 22:29

29' Καλή στιγμή από τον Ολυμπιακό. Συρτό σουτ του Ουί-Τζο, μπλόκαρε εύκολα ο Mαγκομενταλίγεφ

06-10-22 22:26

25' Ευκαιρία για τον Ολυμπιακό. Ο Γκάρι μπούκαρε στην περιοχή, κλείστηκε και έφυγε λίγο πλάγια, με αποτέλεσμα να κάνει σουτ από δύσκολη γωνία, το οποίο μπλόκαρε ο τερματοφύλακας της Καραμπάγκ.

06-10-22 22:25

06-10-22 22:21

22' Μεγάλη ευκαιρία για την Καραμπάγκ. Ο Οβούσου βρέθηκε φάτσα με τον Τζολάκη και τσίμπησε την μπάλα με τον Εμβιλά να διώχνει σε σχεδόν πάνω στη γραμμή.

06-10-22 22:18

06-10-22 22:12

16' Μεγάλη ευκαιρία για τον Ολυμπιακό! Ο Σισέ μπούκαρε από τα αριστερά, αλλά έκανε κάκιστο σουτ με το δεξί

12' Ευκαιρία για τον Ολυμπιακό. Φάουλ που εκτέλεσε ο Μπιέλ, απογειώθηκε ο τερματοφύλακας των Αζέρων και έδιωξε σε κόρνερ.

06-10-22 22:07

8' Ευκαιρία για τον Ολυμπιακό. Μπαλιά-τρύπα του Άβιλα για τον Μπιέλ, αλλά μπλόκαρε ο τερματοφύλακας των Αζέρων.

06-10-22 22:06

ΤΟ ΓΚΟΛ ΑΚΥΡΩΘΗΚΕ . TO VAR ΕΔΕΙΞΕ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΟΦΣΑΙΝΤ.

Σέντρα του Αντράντε από αριστερά, η μπάλα πέρασε πάνω από τον Τζολάκη που έκανε κακή έξοδο, ο Ζουμπίρ πήρε την κεφαλιά και έστειλε τη μπάλα στα δίχτυα.

06-10-22 22:01

5' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΡΑΜΠΑΓΚ

06-10-22 21:58

1' Σέντρα στο ματς

Διαιτητής: Πελίτο (Βοσνία) Βοηθοί: Μπέλιγιο, Λάζιτς (Βοσνία) 4ος: Μπάντιτς (Βοσνία). VAR: Μανσότ (Ολλανδία) AVAR: Μπλανκ (Ολλανδία)

06-10-22 21:57

Ολυμπιακός (Μίτσελ): Τζολάκης - Άβιλα, Βρσάλικο, Σισέ, Ρεάμπτσιουκ - Εμβιλά, Κουντέ, Μπουχαλάκης - Γκάρι, Μπιέλ, Ουί Τζο

Καραμπάγκ (Γκουρμπάνοφ): Mαγκομενταλίγεφ - Βέσοβιτς, Μουσταφαζάντε, Μπ. Χουσεΐνοφ, Γιαφαργκουλίγεφ - Γκαράγεφ, Ρίτσαρντ Αλμέιδα, Κάντι - Λεάντρο Αντράντε, Ζουμπίρ, Οβούσου

06-10-22 21:35

"UEFA Mafia" από τους φίλους του Ολυμπιακού και κατά του Θεόδωρου Θεοδωρίδη

06-10-22 21:32

Με 4-3-3 και τον Βρσάλικο δίπλα στον Σισέ στην άμυνα, αλλά και με επιθετική τριπλέτα που αποτελείται από τους Γκάρι Ροντρίγκες, Μπιέλ και Ουί Τζο θα αγωνιστούν οι Ερθρόλευκοι στον αγώνα με την Καραμπάγκ. Συγκεκριμένα οι Πειραιώτες θα έχουν τον Τζολάκη κάτω από τα δοκάρια, αριστερά τον Ρέαμπτσιουκ, δεξι΄λα τον Άβιλα και στο κέντρο της άμυνας τους Βρσάλικο και Σισέ. Στο κέντρο την τριάδα θα αποτελείται από τους Εμβιλά, Μπουχαλάκη και Κούντε, ενώ στην επίθεση θα είναι οι Γκάρι Ροντρίγκες, Μπιέλ και Ουί Τζο, με τον Μίτσελ να αποφασίζει και να αφήνει εκτός τους ενδεκάδας τους Χουάνγκ, που δεν ήταν 100% έτοιμος και Παπασταθόπουλο.

06-10-22 21:31

Με... παρατράγουδα ξεκινάει ο αγώνας των Ερυθρόλευκων με την Καραμπάγκ, μιας και πριν την πρώτη σέντρα υπήρξαν επεισόδια μεταξύ οπαδών των Πειραιωτών και της αστυνομίας χωρίς ακόμα να έχει γίνει σαφές πως ξεκίνησαν.