Ολυμπιακός

13-10-22 21:39

Τέλος στον αγώνα

13-10-22 21:36

90'+5' Σουτ του Όζοβιτς, η μπάλα άουτ.

13-10-22 21:35

90'+1' Σουτ του Ζουμπίρ, έδιωξε ο Πασχαλάκης. Ως μη γενόμενη η φάση, ήταν εκτεθειμένος ο παίκτης των γηπεδούχων.

13-10-22 21:18

83' Κάρτα στον Σωκράτη για διαμαρτυρία.

13-10-22 21:17

71' Καλή φάση για την Καραμπάγκ. Σουτ του Όζοβιτς από τα όρια της περιοχής, άουτ!

13-10-22 21:12

Η Φράιμπουργκ προηγείται 2-0.

13-10-22 21:10

68' Ρομάο και Γιάνκοβιτς μέσα, έξω οι Αλμέιδα, Γκαράγιεφ για την Κάραμπαγκ.

13-10-22 21:07

65' Φανταστικό τάκλιν του Ντόι, έσβησε τον Ζούμπιρ ενώ πήγε να εκτελέσει!

13-10-22 21:06

62' Όζομπιτς αντί Κόντι για την Καραμπάγκ.

13-10-22 21:02

60' Διπλή αλλαγή για τον Ολυμπιακό! Βαλμπουενά και Μαρσέλο μέσα, Μπιέλ και Ουί-Τζο έξω!

13-10-22 20:57

52' Κλέβει άλλη μια φορά ο Κούντε, αλλά κάνει κακό σουτ... Άουτ η μπάλα.

13-10-22 20:52

13-10-22 20:49

Χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες

13-10-22 20:47

46' Σέντρα στο δεύτερο μέρος!

13-10-22 20:32

13-10-22 20:30

Τέλος πρώτου ημιχρόνου.

13-10-22 20:27

44' Απειλεί ξανά ο Ολυμπιακός! Σουτ με τη μία του Κούντε, έδιωξε δύσκολα ο Μαγκομενταλίγιεφ!

40' Πάλι με κομπίνα πήγαν να απειλήσουν οι γηπεδούχοι, την κατάλαβε, βγήκε γρήγορα και μπλόκαρε ο Πασχαλάκης.

13-10-22 20:24

39' Κάρτα στον Βρσάλικο, φάουλ σε καλό σημείο για τους γηπεδούχους.

13-10-22 20:23

37' Δοκάρι για Ολυμπιακό: Κάθετη του Κούντε στον Καμαρά, ο οποίος πήγε να βγάλει τη σέντρα, η μπάλα πήρε περίεργο φάλτσο και σταμάτησε στη συμβολή των δοκών!

13-10-22 20:15

33' Υπέροχο τακουνάκι του Καμαρά, βάζει στην περιοχή τον Ρέαμπτσουκ αλλά το γύρισμά του είναι πάνω σε αμυντικό... Πολύ κακό γύρισμα του Μολδαβού!

Το γυρίζει σε 4-4-2 ο Μίτσελ, αφού το 3-5-2 ως τώρα δεν έπιασε σε καμία περίπτωση. Ουσιαστικά είχε την ασφάλεια που ήθελε αμυντικά στο μισό του πρώτου μέρους ο Ισπανός.

13-10-22 20:08

30' Έκλεψε ο Ουί-Τζο και πήγε να βγάλει... μάτι τον Μπιέλ, αλλά η πάσα του δεν ήταν η καλύτερη δυνατή.

20' Σουτ του Γκαράγιεφ, άουτ η μπάλα.

13-10-22 20:05

19' Νέα γρήγορη κόντρα των γηπεδούχων, απομακρύνει ο Σωκράτης.

13-10-22 19:59

17' Απειλεί ξανά η Καραμπάγκ! Εξαιρετική κομπίνα από το κόρνερ, ο Χουσεΐνοφ κάνει αρχικά... τσαφ από το ύψος του πέναλτι και στη συνέχεια το πλασέ του Βέσοβιτς περνά ψηλά άουτ.

13-10-22 19:52

13' Πρώτη τελική στο ματς. Σουτ του Κάντι από τα όρια της περιοχής, η μπάλα ένα-ενάμιση μέτρο από το αριστερό δοκάρι.

13-10-22 19:46

Παιχνίδι χωρίς ιδιαίτερο ενδιαφέρον στα πρώτα λεπτά της αναμέτρησης. Η Καραμπάγκ έχει τον πρώτο λόγο.

13-10-22 19:37

ΣΕΝΤΡΑ ΣΤΟ ΜΑΤΣ

13-10-22 19:35

Διαιτητής είναι ο Γκρεγκ Πόουσον. Βοηθοί του οι συμπατριώτες του Λι Μπετς, Ίαν Χάσιν. Τέταρτος ο Τζον Μπρουκς, ενώ στο VAR θα βρίσκονται οι Ντάρεν Ίνγκλαντ, Πίτερ Μπανκς.

Καραμπάγκ (Γκουρμπάν Γκουρμπάνοφ): Μαγκομενταλίγιεφ – Βέσοβιτς, Μουσταφαζάντε, Μ. Χουσεΐνοφ, Γιαφαργκουλίγιεφ – Γκαράγιεφ, Ρίτσαρντ Αλμέιδα – Σεϊντάεφ, Κάντι, Ζούμπιρ – Οβούσου.

Ολυμπιακός (Μίτσελ): Πασχαλάκης, Βρσάλικο, Ντόι, Παπασταθόπουλος, Βρουσάι, Ρέαμπτσουκ, Κούντε, Μπουχαλάκης, Μπιέλ, Ουί-Τζο, Αμπού Καμαρά.

13-10-22 18:56

Μπορεί να ήταν γνωστό από την Τετάρτη (12/10) ότι οι Ερυθρόλευκοι θα έχουν κάτω από τα δοκάρια, στον αγώνα με την Καραμπάγκ, τον Αλέξανδρο Πασχαλάκη, όμως ο Μίτσελ αποφάσισε να κάνει και άλλες εκπλήξεις μιας και έχει στην βασική ενδεκάδα τον Ντόι, αλλά και τον Αμπουμπακάρ Καμαρά. poster Πιο συγκεκριμένα οι Πειραιώτες θα παραταχθούν με 4-4-2 και τους Παπασταθόπουλο, Ντόι στο κέντρο της άμυνας μπροστά από τον Πασχαλάκη, ενώ Ρέαμπτσουκ, Βρσάλικο στα άκρα, ενώ στο κέντρο θα είναι Μπουχαλάκης - Κούντε, με τους Μπιέλ, Βρουσάι στα άκρα και τους Ουί Τζο Χουάνγκ και Αμπουμπακάρ Καμαρά στην επίθεση.

Αναλυτικά η ενδεκάδα που θα έχει ο Ολυμπιακός: Πασχαλάκης, Παπασταθόπουλος, Ντόι, Βρσάλικο, Ρέαμπτσουκ, Βρουσάι, Κούντε, Μπουχαλάκης, Μπιέλ, Αμπουμπακάρ Καμαρά, Ουί Τζο Χουάνγκ.