Από εμάς, καλό σας βράδυ!

03-01-23 23:24

Τέλος αγώνα: Ιωνικός - Ολυμπιακός 0-2

03-01-23 23:23

93' Δυνατό σουτ του Σαμασέκου, διώχνει σε κόρνερ ο Χουτεσιώτης

03-01-23 23:22

90'+2' Απειλεί ο Ιωνικός: Άστοχη κεφαλιά του Σόουζα

03-01-23 23:21

90' Τέσσερα λεπτά οι καθυστερήσεις

03-01-23 23:19

90' Τεράστια ευκαιρία για τον Ολυμπιακό: Ο Ελ Αραμπί βρέθηκε σε θέση τετ α τετ με τον Χουτεσιώτη αλλά σούταρε άουτ με το δεξί

88' Δυνατό σουτ του Ιωαννίδη, μπλοκάρει ο Πασχαλάκης

03-01-23 23:18

88' Ο Ελ Αραμπί γυρίζει και ο Μπουχαλάκης πλασάρει, αλλά χάνει μεγάλη ευκαιρία στέλνοντας την μπάλα πάνω σε σώμα αμυντικού

03-01-23 23:16

86' Διαγώνιο σουτ του Γκάρι Ροντρίγκες από το ύψος της μεγάλης περιοχής, διώχνει σε κόρνερ ο Τσιγκρίνσκι με εξαιρετικό τάκλιν

03-01-23 23:14

84'  O Mπουχαλάκης περνάει στη θέση του Χάμες και ο Σαμασέκου σε αυτή του Χουάνγκ για τον Ολυμπιακό

03-01-23 23:05

81' Αλλαγές για τον Ιωνικό: Χρ. Ιωαννίδης αντί Φαντιγκά και Κάνιας αντί Ρουμπουλάκου

03-01-23 23:00

73'  Ο Γκάρι Ροντρίγκες και ο Ελ Αραμπί μπαίνουν στο ματς για τον Ολυμπιακό στη θέση των Μπακαμπού και Μπιέλ

03-01-23 22:57

66' Γύρισμα του Μασούρα, δεν έδιωξε καλά ο Χουτεσιώτης, ενώ ο Μπιέλ έκανε κακό κοντρόλ στη μικρή περιοχή και έστειλε την μπάλα άουτ

03-01-23 22:54

65' Ο Καμπράλ μπήκε στη θέση του Άοσμαν και ο Ελευθεριάδης στη θέση του Λοβέρα για τον Ιωνικό

03-01-23 22:47

63' Χαμηλός ο ρυθμός στο ματς, με τον Ολυμπιακό να κρατά άνετα το προβάδισμα

03-01-23 22:46

56' Απευθείας εκτέλεση φάουλ του Χάμες, μπλοκάρει σταθερά ο Χουτεσιώτης

03-01-23 22:42

54' Σκαστό σουτ του Χάμες, μπλόκαρε ο Χουτεσιώτης

03-01-23 22:38

50' Ο Μασάς έχει μυϊκό πρόβλημα και δεν μπορεί να συνεχίσει. Πέρασε ο Μάντζης στη θέση του

03-01-23 22:37

47' Φοβερή μπαλιά Χάμες στην πλάτη της άμυνας, ο Μπιέλ δεν μπορεί να κάνει κοντρόλ που θα τον έβγαζε τετ α τετ με τον Χουτεσιώτη

Χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες

03-01-23 22:28

Σέντρα στο δεύτερο ημίχρονο

03-01-23 22:19

03-01-23 22:14

Τέλος στο πρώτο ημίχρονο: Ιωνικός - Ολυμπιακός 0-2 με τα γκολ των Μπακαμπού και Φορτούνη

03-01-23 22:08

40' ΓΚΟΛ! Ο Φορτούνης κάνει προσποίηση και βρίσκει χώρο έξω από την περιοχή του Ιωνικού, ενώ στη συνέχεια πιάνει ένα φοβερό δεξί σουτ και κάνει το 2-0 για τον Ολυμπιακό. Γκολάρα!

03-01-23 22:07

Από εξαιρετική κάθετη πάσα του Χουάνγκ ο Μπακαμπού βρέθηκε απέναντι στον Χουτεσιώτη και τον "κεραυνοβόλησε" με δυνατό δεξί σουτ!

03-01-23 22:03

36' ΓΚΟΛ! 1-0 ο Ολυμπιακός με σκόρερ τον Μπακαμπού

03-01-23 21:59

27' Χλιαρό γύρισμα του Χάμες με το δεξί, μπλοκάρει χωρίς πρόβλημα ο Χουτεσιώτης

03-01-23 21:58

26' Ο Χάμες στέλνει την μπάλα στα δίχτυα με κεφαλιά, αλλά η φάση έχει σταματήσει για επιθετικό φάουλ του Παπασταθόπουλου στον Μασάς νωρίτερα

03-01-23 21:56

23' Κίτρινη κάρτα στον Ρέαμπτσιουκ

03-01-23 21:51

20' Γέμισμα του Χάμες και πολύ άστοχη κεφαλιά του Μπακαμπού

03-01-23 21:49

03-01-23 21:47

16' Συντριπτική η κατοχή μπάλας για τον Ολυμπιακό, που βασίζεται κυρίως στις κάθετες μεταβιβάσεις του Χάμες για να ανοίξει την αντίπαλη άμυνα

03-01-23 21:43

13' Ευκαιρία για τον Ολυμπιακό: Ωραία κάθετη πάσα του Χαμές και διαγώνιο πλασέ του Φορτούνη, η μπάλα ελάχιστα άουτ

03-01-23 21:41

10' Χαμηλό γύρισμα του Λοβέρα, η μπάλα περνά από όλους και καταλήγει στα χέρια του Πασχαλάκη

03-01-23 21:37

7'  Ο Ρέαμπτσιουκ πάτησε περιοχή αλλά έκανε λάθος γύρισμα και χάθηκε η φάση

03-01-23 21:36

4' O Μπιέλ μπαίνει στη μεγάλη περιοχή και σουτάρει, με την μπάλα να κοντράρει σε αμυντικούς του Ιωνικού και να φεύγει κόρνερ

03-01-23 21:33

3' Προσποίηση και σέντρα Ροντινέι, ο Μπακαμπού δεν καταφέρνει να πάρει την κεφαλιά στη μικρή περιοχή

Σέντρα στο παιχνίδι

03-01-23 21:28

Ολοκληρώθηκε η ενός λεπτού σιγή για τον Πελέ και όλα είναι έτοιμα για τη σέντρα

03-01-23 21:22

Στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ομάδες

03-01-23 21:19

Ο Ιωνικός είναι στην τελευταία θέση της βαθμολογίας με 8 βαθμούς, ενώ ο Ολυμπιακός βρίσκεται στην 3η θέση με 29 πόντους, 13 πίσω από τον πρωτοπόρο Παναθηναϊκό

Διαιτητής: Αριστοτέλης Διαμαντόπουλος (Αρκαδίας) Βοηθοί: Ηλίας Κωνσταντίνου, Ιωάννης Καραλής 4ος: Σπυρίδων Ζαμπάλας VAR: Ευάγγελος Μανούχος, AVAR: Θεόφιλος Μωϋσιάδης

Ντεμπούτο για τον Ολυμπιακό κάνει ο Ροντινέι, με τον Βραζιλιάνο να παίρνει θέση στο δεξί άκρο της άμυνας

Ολυμπιακός (Μίτσελ): Πασχαλάκης - Ροντινέι, Παπασταθόπουλος, Ντόη, Ρέαμπτσιουκ – Χουάνγκ, Εμβιλά – Φορτούνης, Χάμες, Μπιέλ - Μπακαμπού

Στον πάγκο των φιλοξενούμενων: Τζολάκης, Ρέτσος, Μπουχαλάκης, Ελ Αραμπί, Ανδρούτσος, Μασούρας, Κασάμι, Σαμασέκου, Γκ. Ροντρίγκες

03-01-23 21:18

Ιωνικός (Δημήτρης Σπανός): Χουτεσιώτης - Μύγας, Σόουζα, Τσιριγώτης, Τσιγκρίνσκι, Ρουμπουλάκου – Βαλεριάνος, Φαντιγκά, Άοσμαν, Λοβέρα - Μασάς

Στον πάγκο των γηπεδούχων: Χριστοδουλής, Μάντζης, Ν. Ιωαννίδης, Ελευθεριάδης, Καμπράλ, Πογκοσιάν, Κάνιας, Χρ. Ιωαννίδης

03-01-23 21:17

Το ματς αρχίζει στις 21:30 και μεταδίδεται από το Cosmote Sport 1

03-01-23 21:09

Μαζί θα παρακολουθήσουμε την αναμέτρηση Ιωνικός - Ολυμπιακός για τη 16η αγωνιστική της Super League