Οι Ροσονέρι είνα αυτοί που περνάνε στα προημιτελικά του Champions League!

09-03-23 00:05

Τέλος στην αναμέτρηση του Λονδίνου! Τότεναμ - Μίλαν 0-0!

09-03-23 00:04

Απαντάει στις ευκαιρίες η Μίλαν! Στην εξέλιξη της φάσης οι Ροσονέρι θα βγουν στην κόντρα όμως το σουτ του Οριγκί θα σταματήσει στο δοκάρι του Γιορίς!

09-03-23 00:01

90+3' Τεράστια ευκαιρία για την  Τότεναμ! Μετά από εκτέλεση φάουλ του Σον ο Κέιν θα πάρει την κεφαλιά με τον Μενιάν να αποκρούει δύσκολα!

08-03-23 23:56

90' Έξι λεπτά καθυστερήσεις στο Λονδίνο!

08-03-23 23:55

08-03-23 23:54

Οι Βαυαροί συνεχίζουν στα προημιτελικά του Champions League, με τους Παριζιάνους να είναι εκτός διοργάνωσης!

08-03-23 23:50

Τέλος στον αγώνα του Μονάχου! Μπάγερν Μονάχου - Παρί Σεντ Ζερμέν 2-0!

08-03-23 23:49

90' Πέντε λεπτά καθυστερήσεις στο Μόναχο

08-03-23 23:48

Οι Βαυαροί θα βγουν στην αντεπίθεση με τον Γκνάμπρι να μπαίνει στην περιοχή και πλασάρει σωστά κάνοντας το 2-0!

89' Γκολ για την Μπάγερν!

08-03-23 23:45

77' Κόκκινη κάρτα για την Τότεναμ! Ο Ρομέρο δέχεται δεύτερη κίτρινη κάρτα για σκληρό μαρκάρισμα πάνω στον Τεό Ερνάντες, με τον παίκτη της Τότεναμ να έχει τραυματιστεί!

08-03-23 23:41

08-03-23 23:37

82' Νέα ευκαιρία για την Παρί με νέα κεφαλιά του Σέρχιο Ράμος να περνάει άουτ!

08-03-23 23:34

68' Κεφαλιά του Κέιν μετά από σέντρα του Πόρο θα περάσει λίγο άουτ

08-03-23 23:30

64' Ευκαιρία για την Τότεναμ! Σουτ από τον Χόιμπιεργκ και τον Μενιάν να αποκρούει δύσκολα σε κόρνερ!

08-03-23 23:27

08-03-23 23:22

08-03-23 23:21

64' Μεγάλη ευκαιρία για την Παρί! Κεφαλιά από τον Σέρχιο Ράμος με τον Ζόμερ να αποκρούει εντυπωσιακά σε κόρνερ!

08-03-23 23:20

Το γκολ αρχικά ακυρώθηκε για φάουλ πάνω στον Ιταλό μέσο της Παρί, αλλά μετά τη χρήση VAR θα μετρήσει κανονικά.

08-03-23 23:19

Μετά από λάθος του Βεράτι ο Μίλερ θα κλέψει την μπάλα, θα πασάρει στον Γκορέτσκα και αυτός στον Τσούμπο Μότινγκ που από κοντά δεν θα έχει πρόβλημα να κάνει το 1-0!

08-03-23 23:16

61' Γκολ για την Μπάγερν Μονάχου!

08-03-23 23:14

08-03-23 23:11

46' Ξεκίνησε το δεύτερο ημίχρονο στο Τότεναμ - Μίλαν

08-03-23 23:10

Το γκολ ακυρώνεται μετά από χρήση VAR μιας και όπως φάνηκε την μπάλα πριν πάει στα δίχτυα ακουμπάει ο Μίλαερ που ήραν σε θέση οφσάιντ

08-03-23 23:09

Μετά από σέντρα ο Τσούμο Μότινγκ θα πάρει την κεφαλιά και θα κάνει το 1-0

08-03-23 23:04

52' Γκολ για την Μπάγερν!

08-03-23 22:58

46' Ξεκίνησε το δεύτερο ημίχρονο στο Μόναχο

08-03-23 22:57

Τέλος πρώτου ημιχρόνου στην Αγγλία! Τότεναμ - Μίλαν 0-0

08-03-23 22:56

45' Δύο λεπτά επιπλέον χρόνου στο Λονδίνο

08-03-23 22:48

08-03-23 22:46

Τέλος στο πρώτο ημίχρονο στη Γερμανία! Μπάγερν Μονάχου - Παρί Σεντ Ζερμέν 0-0

08-03-23 22:41

45' Δύο λεπτά επιπλέον χρόνου στο Μόναχο για το πρώτο ημίχρονο

08-03-23 22:39

08-03-23 22:37

38' Τεράστια ευκαιρία ξανά για την Παρί! Ο Ζόμερ θα χάσει την μπάλα με τον Βιτίνια να σουτάρει σε κενή εστία, αλλά τον Ντε Λιχτ να διώχνει τη μπάλα πάνω στη γραμμή με τάκλιν!

08-03-23 22:32

08-03-23 22:30

32' Μεγάλη στιγμή για τη Μπάγερν με τον Μουσιάλα να κάνει ωραία κίνηση και να σουτάρει, αλλά τον Ντοναρούμα να αποκρούει!

08-03-23 22:29

08-03-23 22:26

18' Ευκαιρία για την Μίλαν! Μετά από εκτέλεση φάουλ με κομπίνα ο Μεσίας σούταρε από πλάγια θέση μόνος του, αλλά η μπάλα πέρασε άουτ!

08-03-23 22:16

25' Πολύ μεγάλη διπλή ευκαιρία για την Παρί, με τον Ζόμερ αρχικά να νικάει τον Μέντες, που έκανε εξαιρετική ενέργεια, ενώ στη συνέχεια ούτε ο Μέσι κατάφερε να σκοράρει και τον Γερμανό τερματοφύλακα να μπλοκάρει!

08-03-23 22:12

16' Μακρινό σουτ του Γκορέτσκα θα μπλοκάρει ο Ντοναρούμα

08-03-23 22:11

1' Σέντρα και στο Τότεναμ - Μίλαν

08-03-23 22:10

08-03-23 22:00

10' Χωρίς κάποια μεγάλη φάση η αναμέτρηση του Μονάχου μέχρι στιγμής

08-03-23 21:33

1' Σέντρα στο Μπάγερν - Παρί

08-03-23 21:32

08-03-23 21:31

Όπως έγινε γνωστό το Τότεναμ - Μίλαν θα ξεκινήσει με 10 λεπτά καθυστέρηση, λόγω της αυξημένης κίνησης στους δρόμους του Λονδίνου, κάτι που έγινε και την Τρίτη (7/3) στην αναμέτρηση της Τσέλσι - Ντόρτμουντ.

08-03-23 21:02

08-03-23 21:01

ΜΙΛΑΝ: Μενιάν, Καλουλού, Τιό, Τομόρι, Μεσίας, Κρούνιτς, Τονάλι, Ερναντέζ, Ντίαθ, Ζιρού, Λεάο

ΤΟΤΕΝΑΜ: Φόρστερ, Ρομέρο, Λενγκλέ, Ντέιβις, Έμερσον, Σκιπ, Χέιμπιεργκ, Πέρισιτς, Κουλουσέβσκι, Σον, Κέιν

ΠΑΡΙ: Ντοναρούμα, Ράμος, Μαρκίνιος, Ντανίλο, Χακιμί, Βεράτι, Ρουίθ, Βιτίνια, Μέντες, Μέσι, Εμπαπέ

08-03-23 21:00

ΜΠΑΓΕΡΝ: Ζόμερ, Στάνισιτς, Ουπαμεκανό, Ντε Λιχτ, Ντέιβις, Κίμιχ, Γκορέτσκα, Κομάν, Μίλερ, Μουσιάλα, Τσούπο Μότινγκ

08-03-23 20:59

Να σημειώσουμε ότι από το βράδυ της Τρίτης (7/3) στα προημιτελικά έχουν προκριθεί τόσο η Τσέλσι, όσο και η Μπενφίκα.

08-03-23 20:57

Να υπενθυμίσουμε εδώ ότι η Μπάγερν είχε νικήσει με 0-1 την Παρί στο πρώτο παιχνίδι, ενώ με το ίδιο σκορ είχε επικρατήσει και η Μίλαν της Τότεναμ.

08-03-23 20:56

Οι αναμετρήσεις είναι προγραμματισμένες να ξεκινήσουν στις 22:00, σε Μόναχο και Λονδίνο και θα μεταδοθούν ζωντανά από τα κανάλια της Cosmote Sports, ενώ την "τιτανομαχία" του Allianz Arena θα την δείξει και το MEGA.

08-03-23 20:55

Καλησπέρα σας! Μαζί θα παρακολουθήσουμε τις αναμετρήσεις της Μπάγερν Μονάχου - Παρί Σεντ Ζερμέν και Τότεναμ - Μίλαν για την φάση των 16 του φετινού Champions League.