Από εμάς, καλό σας βράδυ!

24-03-23 23:27

Τέλος αγώνα: Γιβραλτάρ - Ελλάδα 0-3

24-03-23 23:25

86' Αλλαγές για την Ελλάδα: Στη θέση του Μασούρα ο Χατζηγιοβάνης και ο Γιαννούλης στη θέση του Τσιμίκα

24-03-23 23:21

84' Διαγώνιο σουτ του Τσιμίκα μέσα από τη μεγάλη περιοχή, απέκρουσε με τα πόδια ο Κόλινγκ

24-03-23 23:19

80' Ωραίο σουτ του Γουόκερ, πέφτει και μπλοκάρει ο Βλαχοδήμος

24-03-23 23:15

78' Σουτ του Φορτούνη στα σώματα

24-03-23 23:14

73' Τρίτο δοκάρι για την Ελλάδα σε κεφαλιά του Μάνταλου!

24-03-23 23:12

72' Κίτρινη κάρτα στον Τσιμίκα

71' Αλλαγή για την Ελλάδα: Ο Φορτούνης στη θέση του Μπακασέτα

24-03-23 23:10

70' Δοκάρι για την Ελλάδα!

Ο Παυλίδης δεν κατάφερε μέσα από την περιοχή να σκοράρει με τη μπάλα να σταματάει στο κάθετο δοκάρι του Κόλινγκ

24-03-23 23:05

68' Δυνατό σουτ του Μασούρα και απόκρουση Κόλινγκ σε κόρνερ

24-03-23 23:02

63' Τρεις αλλαγές για την Ελλάδα: Ο Παυλίδης στη θέση του Γιακουμάκη και ο Κωνσταντέλιας στη θέση του Πέλκα

24-03-23 23:00

Ο Μάνταλος με τρομερή πάσα βρήκε τον Μπακασέτα και αυτός νίκησε τον Κόλινγκ για το 3-0 της Ελλάδας!

24-03-23 22:56

58' ΓΚΟΛ! 3-0 η Ελλάδα με σκόρερ τον Μπακασέτα

24-03-23 22:51

Απευθείας φάουλ του Πέλκα στα σώματα

24-03-23 22:47

50' Πολιορκία της Εθνικής στα αντίπαλα καρέ. Ο Μπακασέτας σουτάρει πάνω σε αμυντικό και στη συνέχεια της φάσης ο Τσιμίκας κάνει επιθετικό φάουλ

Σέντρα στο δεύτερο ημίχρονο

24-03-23 22:41

24-03-23 22:34

24-03-23 22:31

Ημίχρονο!

24-03-23 22:30

Ο Σιώπης με τρομερό σουτ κάνει το 2-0 για την Ελλάδα, μετά από πάσα του Πέλκα!

24-03-23 22:21

Οι παίκτες του Πογιέτ άλλαξαν υπέροχα τη μπάλα αλλά το σουτ του Πέλκα σταμάτησε στο οριζόντιο δοκάρι των γηπεδούχων

24-03-23 22:20

Δοκάρι η Ελλάδα στο 36΄!!!

24-03-23 22:19

34' Χαμένη ευκαιρία για την Εθνική με τον Μάνταλο, με την προβολή του να μη βρίσκει στόχο.

24-03-23 22:15

Σέντρα του Τσιμίκα από αριστερά, η κεφαλιά του Γιακουμάκη περνά άουτ. Τρίτη χαμένη ευκαιρία από τον Έλληνα φορ, ο οποίος είναι ο κύριος εκφραστής των επιθέσεων της Εθνικής.

24-03-23 22:14

24-03-23 22:09

Γαλλία - Ολλανδία 3-0 στο 23΄

24-03-23 22:06

Στο 23΄ωραία μπαλιά του Μάνταλου όπως και η προσποίηση του Γιακουμάκη, ο οποίος όμως εν συνεχεία δεν πλασάρει καλά από πλεονεκτική θέση.

24-03-23 21:57

Μετά από ωραίο γύρισμα του Μάνταλου ο Μπάλντοκ έστρωσε στον Μασούρα και αυτός με δυνατό σουτ κάνει το 1-0 για την Ελλάδα

24-03-23 21:45

2' Σουτ το Μπακασέτα, κοντράρει και αλλοιώνεται η πορεία του.

24-03-23 21:43