05-04-23 22:40

Αλλαγή για τον ΠΑΟΚ, βγαίνει ο Φελίπε Σοάρες και μπαίνει ο Σβαμπ

05-04-23 22:38

Μπήκαμε στο τελευταιο 10λεπτο

Σέντρα του Ελ Αραμπί, κεφαλιά του Χάμες, λάθος του Κουλιεράκη και ο Μασούρας σκοράρει

Εκπληκτικό γκολ με σουτ λίγο έξω από την περιοχή και αριστερα, με το δεξί

1-1 το σκορ με τρομερή εκτέλεση έξω από την περιοχή του Μπακαμπού, ο οποίος πήρε την ασίστ από τον Ρέαμπτσιουκ

05-04-23 22:11

Xάνει τεράστια ευκαιρία ο Ολυμπιακός στο 53΄, όμως μη γενόμενη η φάση, δόθηκε οφσάιντ

Τέλος πρώτου ημιχρόνου! Ολυμπιακός - ΠΑΟΚ 0-1

45' Δύο τα λεπτά των καθυστερήσεων

05-04-23 21:45

45' Νέα μεγάλη ευκαιρία για τον Ολυμπιακό! Μετά από πάσα του Μπιέλ ο Ρέαμπτσιουκ θα βγει απέναντι από τον Κοτάρσκι, όμως το σουτ του θα αποκρούσει σε κόρνερ με το πόδι ο Κροάτης τερματοφύλακας του ΠΑΟΚ!

05-04-23 21:37

Μετά το πρώτο 20λεπτο ο ΠΑΟΚ αμύνεται καλύτερα και έχει καταφέρει να ισορροπήσει την αναμέτρηση

05-04-23 21:32

36' Κεφαλιά του Μπακαμπού θα μπλοκάρει ο Κοτάρσκι

Πέρασε άουτ η μπάλα

05-04-23 21:31

31' Φάουλ για τον ΠΑΟΚ σε πλάγια θέση

Πέρασε άουτ η μπάλα από την εκτέλεση κόρνερ

05-04-23 21:29

29' Ευκαιρία για ΠΑΟΚ! Σουτ του Ζίβκοβιτς από μακριά με τον Πασχαλάκη να διώχνει σε κόρνερ δύσκολα!

05-04-23 21:27

Στον Τόμας έχει χρεώσει το γκολ η Super League

26' Κεφαλιά του Βαλμπουενά θα μπλοκάρει ο Κοτάρσκι

05-04-23 21:24

25' Νέα απειλή για τον Ολυμπιακό με σουτ του Μπακαμπού μέσα από την περιοχή που πέρασε άουτ!

05-04-23 21:23

Μετά από σέντρα του Σάστρε ο Παπασταθόπουλος θα στείλει άθελά του στην εστία του Πασχαλάκη, μετά από πίεση του Τόμας κάνοντας το 0-1!

05-04-23 21:21

22' Γκολ για τον ΠΑΟΚ!

05-04-23 21:19

19' Ευκαιρία για τον Ολυμπιακό! Σουτ του Φορτούνη έξω από την περιοχή, απέκρουσε ο Κοτάρσκι.

05-04-23 21:18

Ήταν πιο μπροστά ο Αφρικανός επιθετικός στην πάσα που του έκανε ο Εμβιλά!

05-04-23 21:15

17' Γκολ για τον Ολυμπιακό με τον Μπακαμπού αλλά υπάρχει υπόδειξη για οφσάιντ!

05-04-23 21:12

13' Τεράστια διπλή ευκαιρία για Ολυμπιακό! Αρχικά ο Κοτάρσκι θα αποκρούσει εντυπωσιακά την προβολή από κοντά του Μπακαμπού, ενώ στη συνέχεια της φάσης ένα σουτ του Φορτούνη θα περάσει άουτ!

05-04-23 21:09

10' Κίτρινη κάρτα στον Κουλιεράκη για φάουλ πάνω στον Μπακαμπού

05-04-23 21:08

8' Μεγάλη στιγμή ξανά για τον Ολυμπιακό! Σουτ από Βαλμπουενά, έξω από την μεγάλη περιοχή με την μπάλα να περνάει ελάχιστα άουτ!

05-04-23 21:02

6' Νέα καλή στιγμή για Ολυμπιακό! Σέντρα από τον Χουάνγκ με τον Φορτούνη να μην προλαβαίνει να κάνει την προβολή!

1' Ευκαιρία για τον Ολυμπιακό! Σουτ από τον Μπιέλ έξω από την μεγάλη περιοχή με την μπάλα να φεύγει ελάχιστα άουτ!

05-04-23 21:01

1' Σέντρα στην αναμέτρηση!

05-04-23 20:58

Διαιτητής της αναμέτρησης ο elite  Φρανσουά Λετισιέ με βοηθούς τους Κιρίλ Μουνιέ, Μεντί Ραμονί και στο VAR ο Ευάγγελος Μανούχος.

05-04-23 20:41

Στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ομάδες

05-04-23 20:40

Η ενδεκάδα του ΠΑΟΚ: Κοτάρσκι, Σάστρε, Ίνγκασον, Κουλιεράκης, Ράφα Σοάρες, Ντόουγκλας, Φιλίπε Σοάρες, Α. Ζίβκοβιτς, Τάισον, Κωνσταντέλιας, Μπράντον

05-04-23 20:39

H ενδεκάδα του Ολυμπιακού: Πασχαλάκης, Μπα, Παπασταθόπουλος, Ροντινέι, Ρέαμπτσουκ, Εμβιλά, Χουάνγκ, Φορτούνης, Μπιέλ, Βαλμπουενά, Μπακαμπού.

05-04-23 20:38

Στη βαθμολογία, ο Ολυμπιακός είναι στην 3η θέση με 60 βαθμούς και στο -3 από την κορυφή και την ΑΕΚ, η οποία έχει ένα παιχνίδι περισσότερο. Από την άλλη ο ΠΑΟΚ είναι με 57 βαθμούς στην 4η θέση.

05-04-23 20:37

Ο αγώνας είναι προγραμματισμένος να ξεκινήσει στις 21:00, στο Γεώργιος Καραϊσκάκης και θα μεταδοθεί ζωντανά από την Cosmote Sports 1HD.

05-04-23 20:36

Καλησπέρα σας! Μαζί σας θα παρακολουθήσουμε την αναμέτρηση του Ολυμπιακού με τον ΠΑΟΚ για την δεύτερη αγωνιστική των play off της Super League.