Ευχαριστούμε που παρακολουθήσατε μαζί μας την αναμέτρηση! Καλό σας βράδυ!

10-05-23 23:53

Τέλος της αναμέτρησης! Μίλαν - Ίντερ 0-2

10-05-23 23:52

90+2' Σουτ από τον Πόμπεγκα θα μπλοκάρει ο Ονάνα

10-05-23 23:46

90' Τέσσερα λεπτά επιπλέον χρόνου

10-05-23 23:45

Απευθείας εκτέλεση φάουλ από τον Ερναντές θα περάσει άουτ

10-05-23 23:41

84' Φάουλ για την Μίλαν σε καλό σημείο

10-05-23 23:37

10-05-23 23:30

76' Έχει ισορροπήσει την κατοχή της μπάλας η Ίντερ τα τελευταία λεπτά

10-05-23 23:25

69' Σουτ από τον Μπρόζοβιτς θα μπλοκάρει ο Μενιάν

10-05-23 23:18

63' "Αγγίζει" το γκολ η Μίλαν αλλά το σουτ του Τονάλι θα σταματήσει στο δοκάρι του Ονάνα

10-05-23 23:15

54' Κεφαλιά από τον Μαρτίνες θα περάσει άουτ!

10-05-23 23:12

53' Τεράστια ευκαιρία για την Ίντερ! Ο Μπαστόνι θα βρει με κάθετη τον Τζέκο που θα βγει απέναντι από τον Μενιάν, αλλά το πλασέ του θα το αποκρούσει με τα πόδια ο Γάλλος τερματοφύλακας!

10-05-23 23:10

51' Μεγάλη ευκαιρία για την Μίλαν! Ο Μεσίας θα βγει απέναντι στον Ονάνα από πλάγια θέση, μετά από πάσα του Τονάλι, όμως το πλασέ του θα περάσει άουτ!

10-05-23 23:06

49' Σουτ από τον Ντίας θα περάσει άουτ

10-05-23 22:50

46' Σέντρα στο δεύτερο μέρος της αναμέτρησης!

10-05-23 22:47

Τέλος πρώτου ημιχρόνου! Μίλαν - Ίντερ 0-2

10-05-23 22:46

45+2' Προβολή του Ζιρού μετά από παράλληλη πάσα του Σαλεμάκερς θα περάσει άουτ

10-05-23 22:42

45' Τέσσερα λεπτά καθυστερήσεων στο πρώτο μέρος!

10-05-23 22:35

10-05-23 22:32

Δεν υπάρχει πέναλτι

10-05-23 22:31

Η φάση ελέγχεται από το VAR

Τομόρι και Κιάερ θα ανατρέψουν τον Λαουτάρο με τον διαιτητή να δείχνει το σημείο του πέναλτι

10-05-23 22:30

31' Πέναλτι για την Ίντερ!

10-05-23 22:25

30' Πρώτη καλή στιγμή για τη Μίλαν με τον Καλάμπρια να προσπαθεί να σκοράρει με τακουνάκι, αλλά την μπάλα να περνάει άουτ

10-05-23 22:24

10-05-23 22:19

24' Σουτ του Τζέκο θα περάσει άουτ

10-05-23 22:17

10-05-23 22:13

16' Νέα τεράστια ευκαιρία για την Ίντερ με σουτ του Μικιταριάν να σταματάει στο δοκάρι και στη συνέχεια Τζέκο και πάλι ο Αρμένιος να μην μπορούν να νικήσουν τον Μενιάν!

10-05-23 22:12

13' Κόρνερ για την Μίλαν

10-05-23 22:11

Μετά από πολύ ωραία παράλληλη πάσα ο Μικιταριάν θα μπει στην μεγάλη περιοχή και με δυνατό σουτ θα κάνει το 0-2 για τους Νερατζούρι!

10-05-23 22:08

11' Γκολ για την Ίντερ!

Μετά την εκτέλεση κόρνερ από τον Τσαλχάνογλου ο Τζέκο με φοβερό γυριστό με το αριστερό θα κάνει το 0-1!

10-05-23 22:07

Γκολ για την Ίντερ!

10-05-23 22:06

7' Κόρνερ για την Ίντερ

10-05-23 22:05

10-05-23 22:00

5' Προσπαθεί να πάρει τον έλεγχο της αναμέτρησης η Μίλαν

10-05-23 21:40

1' Σέντρα στην αναμέτρηση!

10-05-23 21:39

Η ενδεκάδα της Ίντερ: Ονανά, Νταρμιάν, Ατσέρμπι, Μπαστόνι, Ντάμφρις, Μπαρέλα, Τσαλχάνογλου, Μικίταριαν, Ντιμάρκο, Μαρτίνες, Τζέκο

Η ενδεκάδα της Μίλαν: Μενιάν, Καλάμπρια, Κιάερ, Τομόρι, Ερναντέζ, Τονάλι, Κρούνιτς, Σαλεμάκερς, Μπενασέρ, Ντίαθ, Ζιρού

10-05-23 20:31

Στον αγώνα της Τρίτης (9/5) η Ρεάλ Μαδρίτης και η Μάντσεστερ Σίτι άφησαν ανοιχτούς λογαριασμούς ενόψει της ρεβάνς μένοντας στο 1-1 στο Σαντιάγκο Μπερναμπέου.

10-05-23 20:30

Ο αγώνας είναι προγραμματισμένος να ξεκινήσει στις 22:00, στο Μιλάνο, και θα μεταδοθεί ζωντανά από το Cosmote Sports 1HD και από το MEGA.

Καλησπέρα σας! Μαζί θα παρακολουθήσουμε την εξέλιξη της πρώτης αναμέτρησης των ημιτελικών του Champions League μεταξύ της Μίλαν και της Ίντερ.