Ευχαριστούμε που παρακολουθήσατε μαζί μας την αναμέτρηση! Καλό σας βράδυ!

27-07-23 22:22

Τέλος της αναμέτρησης! ΠΑΟΚ - Μπεϊτάρ Ιερουσαλήμ 0-0!

27-07-23 22:19

90+4' Κίτρινη κάρτα για τον Αζάρια

90+1' Κίτρινη κάρτα σε Μίχα και Τάισον

27-07-23 22:15

90' Πέντε λεπτά επιπλέον χρόνου

27-07-23 22:14

86' Αλλαγή για τον ΠΑΟΚ με τον Μουργκ στη θέση του Ζίβκοβιτς

27-07-23 22:13

86' Κίτρινη κάρτα για τον Μπάμπα

27-07-23 22:12

85' Πιέζει πολύ ο ΠΑΟΚ τα τελευταία λεπτά

27-07-23 22:10

Πέρασε άουτ η μπάλα μετά την εκτέλεση

27-07-23 22:08

82' Νέο κόρνερ για τον ΠΑΟΚ

27-07-23 22:07

Έδιωξαν οι αμυντικοί της Μπεϊτάρ

27-07-23 22:06

79' Φάουλ για τον ΠΑΟΚ σε πλάγια θέση

27-07-23 22:05

78' Νέα ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ! Μετά από εκτέλεση κόρνερ του Νάρεϊ ο Σβαμπ θα πάρει την κεφαλιά, αλλά η μπάλα θα περάσει λίγο άουτ!

27-07-23 22:03

76' Σουτ από τον Ζίβκοβιτς θα περάσει άουτ!

27-07-23 22:02

Απομάκρυναν οι αμυντικοί της ισραηλινής ομάδας

27-07-23 22:01

73' Νέο κόρνερ για τον ΠΑΟΚ

27-07-23 22:00

72' Αλλαγή και για την Μπεϊτάρ με τον Μίσα στην θέση του Σούα

27-07-23 21:59

71' Διπλή αλλαγή για τον ΠΑΟΚ! Τσιγγάρας και Τόμας εκτός και Σοάρες και Σαμάτα να περνούν στον αγωνιστικό χώρο

Επιθετικό φάουλ από την ισραηλινή ομάδα

27-07-23 21:58

70' Κόρνερ για την Μπεϊτάρ

27-07-23 21:54

69' Νέα ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ! Μετά από ωραία σέντρα από τα δεξιά ο Νάρεϊ θα μπει να πάρει την κεφαλιά, αλλά η μπάλα θα φύγει μακριά

27-07-23 21:53

65' Ευκαιρία για την Μπεϊτάρ! Ο Νικολαέσκου θα βγει στην κόντρα και θα σουτάρει από πλάγια θέση, με τον Κοτάρσκι να αποκρούει εντυπωσιακα!

27-07-23 21:49

64' Αλλαγή για τον ΠΑΟΚ με τον Νάρεϊ στη θέση του Κωνσταντέλια

Πέρασε πλάγιο άουτ η μπάλα

27-07-23 21:48

60' Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ

27-07-23 21:46

27-07-23 21:43

57' Διπλή αλλαγή για τη Μπεϊτάρ! Εκτός οι Τόμας και Γκοντλιβ και στον αγωνιστικό χώρο οι Γιόνα και Κούρσια

27-07-23 21:40

54' Νέο σουτ από τον Μπάμπα χωρίς να βρει στόχο

27-07-23 21:35

52' Σουτ από τον Ζίβκοβιτς θα περάσει άουτ

27-07-23 21:34

46' Πτώση του Κωνσταντέλια μέσα στην μεγάλη περιοχή, ο διαιτητής λέει να συνεχιστεί το παιχνίδι

46' Σέντρα στο δεύτερο ημίχρονο!

27-07-23 21:17

27-07-23 21:15

Τέλος πρώτου ημιχρόνου! ΠΑΟΚ - Μπεϊτάρ Ιερουσαλήμ 0-0

27-07-23 21:14

45' Δύο λεπτά επιπλέον χρόνου στο πρώτο μέρος!

27-07-23 21:12

44' Νέα ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ! Δυνατό σουτ του Μπάμπα από πλάγια θέση θα περάσει άουτ!

27-07-23 21:09

27-07-23 21:06

38' Πολύ καλή στιγμή για τον ΠΑΟΚ! Ωραία συνεργασία των παικτών του Λουτσέσκου, με τον Σβαμπ να κάνει το σουτ από μακριά και τον τερματοφύλακα της Μπεϊτάρ να αποκρούει εντυπωσιακά!

27-07-23 21:05

Πέρασε άουτ η εκτέλεση από τον Σβαμπ

27-07-23 21:02

36' Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ

27-07-23 21:01

32' Καλό σουτ του Ζίβκοβιτς θα περάσει άουτ

27-07-23 20:55

30' Μεγάλη ευκαιρία για τη Μπεϊτάρ! Μετά παράλληλη μπαλιά από τα αριστερά ο Μπάμπα θα προσπαθήσει να διώξει με την μπάλα να σταματάει στο δοκάρι του Κοτάρσκι!

27-07-23 20:53

25' Πρώτη τελική για την Μπεϊτάρ με την κεφαλιά του Νικολαέσκου να φεύγει άουτ

27-07-23 20:51

20' Κίτρινη κάρτα στον Μπίτον

27-07-23 20:50

27-07-23 20:48

Ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ με τον Σβαμπ να παίρνει την πρώτη κεφαλιά και τον Έκονγκ στο δεύτερο δοκάρι να προσπαθεί να βρει δίχτυα και αυτός με το κεφάλι αλλά την μπάλα να φεύγει άουτ!

27-07-23 20:45

19' Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ

27-07-23 20:43

15' Σουτ από τον Τάισον θα περάσει λίγο άουτ

27-07-23 20:42

27-07-23 20:41

Χαμένη ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ με τον Σβαμπ να μην εκτελεί καλά το πένατλι και τον Σίλβα να αποκρούει!

11' Κίτρινη κάρτα για τον Γκόντλιβ

27-07-23 20:39

Ο Γκόντλιβ ενώ έχει την μπάλα στα πόδια του μέσα στην μεγάλη περιοχή θα χτυπήσει τον Ζίβκοβιτς στο πρόσωπο, που τον πίεζε και τον διαιτητή να καταλογίζει το πέναλτι

27-07-23 20:33

9' Πέναλτι για τον ΠΑΟΚ

27-07-23 20:32

Απομάκρυναν οι αμυντικοί της Μπεϊτάρ

27-07-23 20:30

2' Φάουλ για τον ΠΑΟΚ

27-07-23 20:28

1' Σέντρα στην αναμέτρηση!

Διαιτητής: Μίκολα Μπαλάκιν (Ουκρανία)

Βοηθοί: Ολεξάντρ Κορνίκο (Ουκρανία), Βίκτορ Νίζνικ (Ουκρανία)

Τέταρτος: Ντμίτρο Κριβούσιν (Ουκρανία)

27-07-23 19:58

Αν ο ΠΑΟΚ καταφέρει και ξεπεράσει το εμπόδιο της Μπεϊτάρ, θα αντιμετωπίσει την Χάιντουκ από την Κροατία στον 3ο προκριματικό γύρο, καθώς ήδη έχει γίνει η σχετική κλήρωση

27-07-23 19:45

Η ενδεκάδα της Μπεϊτάρ: Σίλβα, Μορόσοφ, Κρίεφ, Γκότλιβ, Ντγκάνι, Μπιτόν, Τόμας, Ασκενάζι, Αζάριν, Σούα, Νικολαέσκου.

27-07-23 19:44

H ενδεκάδα του ΠΑΟΚ: Κοτάρσκι, Κεντζιόρα, Εκόνγκ, Μιχαηλίδης, Μπάμπα, Τσιγγάρας, Σβαμπ, Ζίβκοβιτς, Κωνσταντέλιας, Τάισον, Μπράντον Τόμας.

27-07-23 19:43

Ο αγώνας είναι προγραμματισμένος να ξεκινήσει στις 20:30, στην Τούμπα και θα μεταδοθεί ζωντανά από το Novasports Prime.

Καλησπέρα σας! Μαζί θα παρακολουθήσουμε την αναμέτρηση του ΠΑΟΚ με την Μπεϊτάρ Ιερουσαλήμ για τον δεύτερο προκριματικό γύρο του Conference League.