Ευχαριστούμε που παρακολουθήσατε μαζί μας την αναμέτρηση! Καλό σας βράδυ!

24-08-23 00:00

Τέλος στην αναμέτρηση! Μπράγκα - Παναθηναϊκός 2-1

23-08-23 23:59

Φοβερή κάθετη πάσα του Ιωαννίδη στον Μαντσίνι με τον Αργεντίνο να πλασάρει σωστά και να κάνει το 2-1!

Γκολ για τον Παναθηναϊκό!

23-08-23 23:57

90+4' Τεράστια ευκαιρία για την Μπράγκα! Οι Πορτογάλοι θα βγουν στην κόντρα με τον Ρόνι Λόπες να πλασάρει μόνος απέναντι από τον Μπρινιόλι, αλλά τον τερματοφύλακα του Παναθηναϊκού να αποκρούει!

Έδιωξε με γροθιές ο Ματέους

23-08-23 23:54

90+2΄ Κόρνερ για τον Παναθηναϊκό!

23-08-23 23:50

90' Οκτώ λεπτά επιπλέον χρόνου

86' Κίτρινη κάρτα στον Μπρινιόλι για διαμαρτυρία

23-08-23 23:47

85' Τριπλή αλλαγή για την Μπράγκα με τους Όρτα, Μπρούμα και Αμπέλ Ρουίθ εκτός και στις θέσεις του ο Κάστρο, ο Ρόνι Λόπες και ο Μπάνζα

23-08-23 23:45

84' Κίτρινη κάρτα για τον Αράο

23-08-23 23:43

82' Αλλαγή για τον Παναθηναϊκό με τον Αράο στη θέση του Πέρεθ

23-08-23 23:41

Έδιωξαν οι αμυντικοί του Παναθηναϊκού

23-08-23 23:40

77' Κόρνερ για τη Μπράγκα

23-08-23 23:39

76' Διπλή αλλαγή για τον Παναθηναϊκό! Τσέριν και Αϊτόρ στις θέσεις των Βιλένα και Παλάσιος

23-08-23 23:37

Μετά από γρήγορη εκτέλεση πλαγίου και πάσα του Αμπέλ Ρουίθ, ο Τζαλό με σουτ θα κάνει το 2-0, την στιγμή που η άμυνα των Πρασίνων αδράνησε.

23-08-23 23:35

74' Γκολ για την Μπράγκα

23-08-23 23:32

71' Cooling break στον αγώνα

23-08-23 23:30

68' Σουτ από τον Μπρουμά θα περάσει άουτ!

23-08-23 23:29

Αλλαγή και για την Μπράγκα με τον Τζαλό στη θέση του Πίτσι

23-08-23 23:28

65' Διπλή αλλαγή για τον Παναθηναϊκό με τους Σπόραρ και Τζούριτσιτς εκτός και τους Μπερνάρ και Ιωαννίδη στις θέσεις τους!

23-08-23 23:27

23-08-23 23:26

62' Τεράστια ευκαιρία για τον Παναθηναϊκό! Ο Μαντσίνι πέρασε εντυπωσιακά τον Φόντε, γύρισε στον αμαρκάριστο Σπόραρ που μόνος του από το ύψος της μικρής περιοχής σούταρε άουτ!

23-08-23 23:25

Κεφαλιά του Μαρίν θα περάσει πάνω από τα δοκάρια του Μπρινιόλι

23-08-23 23:23

62' Κόρνερ για την Μπράγκα

23-08-23 23:21

Διακοπή στον αγώνα γιατί υπάρχει πρόβλημα με την ενδοεπικοινωνία του διαιτητή

23-08-23 23:18

57' Πρώτη καλή στιγμή για τον Παναθηναϊκό στο δεύτερο ημίχρονο! Σέντρα του Χουάνκαρ με τον Παλάσιος να παίρνει την κεφαλιά, αλλά την μπάλα να περνάει άουτ!

23-08-23 23:16

23-08-23 23:15

Οι Πορτογάλοι άλλαξαν πολύ ωραία την μπάλα, με τον Αμπέλ Ρουίθ να σουτάρει από το ύψος της μεγάλης περιοχής και να καταλήγει στα δίχτυα κάνοντας το 1-0!

23-08-23 23:13

51' Γκολ για την Μπράγκα!

23-08-23 23:10

48' Μεγάλη ευκαιρία για τη Μπράγκα! Παράλληλο γύρισμα από τα αριστερά με τον Ρουίθ να προλαβαίνει τον Μάγκνουσον και να σουτάρει, με τον Μπρινιόλι με τα ακροδάχτυλα να αποκρούει!

23-08-23 23:09

Χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες

23-08-23 23:07

46' Σέντρα στο δεύτερο ημίχρονο!

23-08-23 22:54

23-08-23 22:52

Τέλος πρώτου ημιχρόνου! Μπράγκα - Παναθηναϊκός 0-0

23-08-23 22:51

23-08-23 22:50

45+5' Κίτρινη κάρτα στον Νιακατε

23-08-23 22:49

45+3' Ακόμα μια καλή στιγμή για τον Παναθηναϊκό! Πολύ ωραία σέντρα του Παλάσιος, με τον Ματέους να διώχνει πριν ο Σπόραρ φτάσει στην μπάλα

23-08-23 22:48

45+3' Σουτ από τον Αμπέλ Ρουίζ με την μπάλα να φεύγει αόυτ

23-08-23 22:47

45+2' Σουτ από τον Αντρέ Όρτα, με την μπάλα να κοντράρει και φεύγει κόρνερ

23-08-23 22:45

45' Οκτώ λεπτά επιπλέον χρόνου

23-08-23 22:44

44' Κεφαλιά από τον Φόντε θα περάσει άουτ

23-08-23 22:43

44' Φάουλ για την Μπράγκα σε πλάγια θέση

41' Ανάποδη κεφαλιά του Μπρούμα, θα μπλοκάρει ο Μπρινιόλι χωρίς πρόβλημα

23-08-23 22:42

23-08-23 22:37

23-08-23 22:36

36' Αλλαγή για την Μπράγκα με τον Αντρέ Όρτα στην θέση του Μουστράτι

23-08-23 22:31

36' Ο Μουστράτι είναι τραυματίας και δύσκολα όπως φαίνεται θα συνεχίσει το ματς

23-08-23 22:28

30' Νέα ευκαιρία για τον Παναθηναϊκό με τον Παλάσιος να κάνει το σουτ και τον Ματέους να αποκρούει

23-08-23 22:27

23-08-23 22:26

27' Συνεχίζεται η αναμέτρηση

23-08-23 22:22

25' Cooling break στον αγώνα

23-08-23 22:20

23-08-23 22:18

Δεν υπάρχει πέναλτι! Μετά τη χρήση VAR ο διαιτητής, σωστά δίνει επιθετικό φάουλ στον Μπρόυμα!

23-08-23 22:17

Η φάση ελέγχεται από το VAR

Στην πρώτη φάση που οι Πορτογάλοι πατάνε περιοχή ο Βαγιαννίδης θα βρει τον Μπρούμα μέσα στην περιοχή και τον διαιτητή να δίνει το πέναλτι!

23-08-23 22:14

16' Πέναλτι για την Μπράγκα!

23-08-23 22:13

13' Απευθείας εκτέλεση από τον Μάγκνουσον, με την μπάλα να περνάει λίγο άουτ

23-08-23 22:12

23-08-23 22:10

12' Φάουλ σε πάρα πολύ καλό σημείο για τον Παναθηναϊκό!

23-08-23 22:09

8' Κίτρινη κάρτα στον Τζούρισιτς

23-08-23 22:07

7' Ωραία πάσα του Γεντβάι στην πλάτη της άμυνας της Μπράγκα, με τον Μαντσίνι να σουτάρει και την μπάλα να σταματάει στο δοκάρι, αλλά τη φάση να σταματάει για οφσάιντ, σωστά.

23-08-23 22:04

23-08-23 22:03

3' Σουτ του Παλάσιος θα περάσει άουτ

Μεγάλη ευκαιρία για τον Παναθηναϊκό! Σέντρα του Πέρεθ με τον Μάγκνουσον να παίρνει την κεφαλιά και την μπάλα να φεύγει ελάχιστα άουτ!

23-08-23 22:01

2' Φάουλ για τον Παναθηναϊκό

23-08-23 21:58

1' Ξεκίνησε η αναμέτρηση!

23-08-23 21:52

Στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ομάδες!

23-08-23 21:34

23-08-23 21:22

23-08-23 21:10

23-08-23 21:09

Η ενδεκάδα που θα έχει η Μπράγκα: Ματέους, Γκόμες, Φόντε, Νιακατέ, Μαρίν, Μουσράτι, Πίτσι, Καρβάλιο, Όρτα, Ρουίθ, Μπρούμα

23-08-23 21:08

Η ενδεκάδα που θα έχει ο Παναθηναϊκός: Μπρινιόλι, Βαγιανίδης, Γεβντάι, Μάγκνουσον, Χουάνκαρ, Πέρεθ, Τζούρισιτς, Βιλένα, Παλάσιος, Σπόραρ, Μαντσίνι

23-08-23 20:39

Να υπενθυμίσουμε ότι οι Πράσινοι για να βρεθούν μέχρι τα play off του Champions League έχουν περάσει τα εμπόδια της Ντνίπρο και της Μαρσέιγ, ενώ οι Πορτογάλοι απέκλεισαν στην προηγούμενη φάση τη Μπάτσκα Τόπολα.

23-08-23 20:36

H αναμέτρηση είναι προγραμματισμένη να ξεκινήσει στις 22:00 στην Πορτογαλία και θα μεταδοθεί τόσο από το Cosmote Sports 2HD και από το MEGA.

23-08-23 20:35

Καλησπέρα σας! Μαζί θα παρακολουθήσουμε την πρώτη αναμέτρηση της Μπράγκα με τον Παναθηναϊκό για τα play off του Champions League.