Τσουκαρίτσκι

24-08-23 23:55

Τέλος στο παιχνίδι, Ολυμπιακός-Τσουκαρίτσκι 3-1!

24-08-23 23:52

90'+3' Γκολ για την Τσουκαρίτσκι! Ο Νίκσεβιτς έκανε ωραία κίνηση και σέντρα του από τα δεξιά, με την μπάλα να χτυπά στο σώμα του Μιλαντίνοβιτς και να καταλήγει στα δίχτυα, για το 3-1.

24-08-23 23:51

90' Ακόμη μία στιγμή για τον Ολυμπιακό. Ο Φορτούνης συνδυάστηκε με τον Βρουσάι και μπήκε στην περιοχή, με το σουτ που επιχείρησε με το αριστερό να καταλήγει στα χέρια του Σαμούροβιτς.

24-08-23 23:46

86' Διπλή ευκαιρία για τον Ολυμπιακό. Ο Φορτούνης βρήκε ωραία τον Ελ Αραμπί στην περιοχή, εκείνος γύρισε υπέροχα και σούταρε από πλάγια θέση, με τον Σαμούροβιτς να διώχνει. Στη συνέχεια, η κεφαλιά του Σκάρπα, που πήρε το ριμπάουντ, πέρασε άουτ.

83' Ο Αλεξανδρόπουλος περνά στη θέση του Μπιέλ.

24-08-23 23:35

76' Νέα καλή στιγμή για τους Ερυθρόλευκους με τον Μπιέλ και πάλι να σουτάρει, αλλά τον Σαμούροβιτς να αποκρούει εντυπωσιακά!

24-08-23 23:31

74' Μεγάλη ευκαιρία με τον Ολυμπιακό! Ο Φορτούνης θα γυρίσει την μπάλα στο Μπιέλ που αμαρκάριστος θα πλασάρει η μπάλα θα περάσει άουτ

24-08-23 23:30

70' Διπλή αλλαγή για τον Ολυμπιακό με τους Πορόζο και Ελ Αραμπί στις θέσεις των Ελ Κααμπί και Ρέτσου

Cooling break στον αγώνα

24-08-23 23:28

69' Αλλαγή για την Τσουκαρίτσκι με τον Μλαντίνοβιτς στην θέση του Στάνκοβιτς

24-08-23 23:27

Σουτ του Μπιέλ που θα κοντράρει και τους Σέρβους να διώχνουν

67' Κόρνερ για τον Ολυμπιακό

24-08-23 23:21

66' Κίτρινη κάρτα για τον Ρέτσο

24-08-23 23:20

59' Διπλή αλλαγή για τον Ολυμπιακό με τους Έτσε και Σκάρπα στις θέσεις των Καμαρά και Μασούρα

24-08-23 23:17

59' Ακόμα μια καλή στιγμή για τον Ολυμπιακό με τον Φορτούνη να εκτελεί από μακριά απευθείας φάουλ, αλλά τον Σαμούροβιτς να αποκρούει εντυπωσιακά!

24-08-23 23:14

56' Σουτ από τον Μπιέλ θα περάσει άουτ

24-08-23 23:12

52' Ευκαιρία για την Τσουκαρίτσκι! Οι Σέρβοι θα βγουν στην κόντρα με τον Νίκσεβιτς να κάνει την παράλληλη μπαλιά, αλλά τον Ιβάνοβιτς να μην βάζει σωστά το πόδι του στην προβολή και την μπάλα να φεύγει άουτ

Παραμένει το 3-0

24-08-23 23:11

Δεν θα μετρήσει το τέρμα του Αφρικανού μιας και μετά τη χρήση VAR o Καμαρά θα έχει χρησιμοποιήσει το χέρι, με τον διαιτητή να ακυρώνει το γκολ.

24-08-23 23:10

Μετά την εκτέλεση κόρνερ η μπάλα θα φτάσει στο δεύτερο δοκάρι που ο Καμαρά μετά από κοντρόλ θα σκοράρει κάνοντας το 4-0

Γκολ για τον Ολυμπιακό!

24-08-23 23:08

49' Κόρνερ για τον Ολυμπιακό

Συνεχίζεται κανονικά ο αγώνας χωρίς μιας και δεν έχουν πρόβλημα οι παίκτες του Ολυμπιακού

24-08-23 23:06

47' Στο έδαφος Φορτούνης και Ιμπόρα με το παιχνίδι να διακόπτεται

46' Ξεκίνησε το δεύτερο ημίχρονο

24-08-23 22:50

Τριπλή αλλαγή για τη Τσουκαρίτσκι με τους Γιάνκοβιτς, Νίκσεβιτς και Ντόσιτς στις θέσεις των Κόβατς, Εντιαγέ και Ρόγκαν

24-08-23 22:48

Τέλος πρώτου ημιχρόνου! Ολυμπιακός - Τσουκαρίτσκι 3-0

24-08-23 22:47

45+2' Σουτ του Μπιέλ θα περάσει άουτ

24-08-23 22:45

45' Τέσσερα λεπτά επιπλέον χρόνου

24-08-23 22:41

44' Ευκαιρία για την Τσουκαρίτσκι! Ο Στάνκοβιτς θα μπει στην περιοχή, θα αποφύγει τον Φρέιρε και θα σουτάρει από πλάγια θέση, αλλά η μπάλα θα φύγει λίγο άουτ!

24-08-23 22:40

Μετά από σέντρα του Φορτούνη από τα δεξιά, ο Ελ Κααμπί με καρφωτή κεφαλιά θα κάνει το 3-0 για τον Ολυμπιακό!

24-08-23 22:36

40' Γκολ για τον Ολυμπιακό!

24-08-23 22:35

35' Πρώτη καλή ευκαιρία για τους Σέρβους! Μετά την εκτέλεση κόρνερ ο Σούμποτιτς θα πάρει την κεφαλιά, με τον Πασχαλάκη να αποκρούει εντυπωσιακά!

24-08-23 22:32

35' Κόρνερ για την Τσουκαρίτσκι

24-08-23 22:26

31' Τεράστια ευκαιρία για τον Ολυμπιακό! Ο Φορτούνης θα κάνει την παράλληλη μπαλιά, αλλά ο Ελ Κααμπί από πολύ κοντά δεν θα μπορέσει, δύο φορές, να κάνει το 3-0!

24-08-23 22:25

26' Γύρισμα του Ιβάνοβιτς θα μπλοκάρει ο Πασχαλάκης

24-08-23 22:24

26' Συνεχίζεται η αναμέτρηση

24-08-23 22:21

24' Cooling break στον αγώνα

Μπλόκαρε ο Σαμούροβιτς

24-08-23 22:17

21' Φάουλ για τον Ολυμπιακό σε πλάγια θέση

24-08-23 22:16

17' Κόρνερ για τον Ολυμπιακό

Ο Ολυμπιακός θα κάνει το 2-0 με τον Μαντί Καμαρά να πασάρει στον Φορτούνη που με φοβερό σουτ έξω από την περιοχή θα νικήσει τον Σαμούροβιτς!

24-08-23 22:15

16' Γκολ για τον Ολυμπιακό!

24-08-23 22:09

14' Συνεχίζει να πιέζει ο Ολυμπιακός για να βρει κι άλλο γκολ

24-08-23 22:07

9' Σουτ του Μασούρα θα μπλοκάρει ο Σαμούροβιτς

6' Ο Μασούρας θα βρει δίχτυα όμως το γκολ θα ακυρωθεί σωστά σαν οφσάιντ!

24-08-23 22:04

6' Τεράστια ευκαιρία για το 2-0 για τον Ολυμπιακό με τον Ελ Κααμπί να κάνει σέντρα σουτ και την μπάλα να σταματάει στο δοκάρι!

24-08-23 22:03

Μετά από σέντρα του Βρουσάι, ο Μασούρας θα πιάσει την κεφαλιά εξ επαφής, με τον τερματοφύλακα της Τσουκαρίτσκι να αποκρούει, αλλά τον Ελ Κααμπί από κοντά να παίρνει το ριμπάουντ και να κάνει το 1-0!

24-08-23 22:00

3' Γκολ για τον Ολυμπιακό!

24-08-23 21:58

1' Σέντρα στην αναμέτρηση!

24-08-23 21:47

Στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ομάδες!

24-08-23 21:45

Κάτι περισσότερο από 10 λεπτά για τη σέντρα του αγώνα

24-08-23 21:20

Διαιτητής: Ντονάτας Ρούμσας (Λιθουανία)

Βοηθοί: Αλεξάντερ Ράντιους (Λιθουανία), Ντοβίντας Σουζιεντέλις (Λιθουανία)

Τέταρτος: Ρομπέρτας Βαλικόνις (Λιθουανία)

VAR: Τιάγκο Μαρτίνς (Πορτογαλία)

AVAR: Αντρέ Ναρκίσο (Πορτογαλία)

24-08-23 21:19

Η ενδεκάδα της Τσουκαρίτσκι: Σαμούροβιτς, Σούμποτιτς, Ντρέζγκιτς, Στεφάνοβιτς, Ρόγκαν, Στάνκοβιτς, Σισοκό, Κόβατς, Τόσιτς, Εντιαγέ, Ιβάνοβιτς.

Η ενδεκάδα του Ολυμπιακού: Πασχαλάκης, Βρουσάι, Ρέτσος, Φρέιρε, Κίνι, Μαντί Καμαρά, Ιμπόρα, Μασούρας, Μπιέλ, Φορτούνης, Ελ Κααμπί

24-08-23 20:10

Να υπενθυμίσουμε εδώ ότι οι Ερυθρόλευκοι έχουν "κλειδώσει" την συμμετοχή τους σε ομίλους ευρωπαϊκής διοργάνωσης τη φετινή σεζόν, μιας και μετά την πρόκριση κόντρα στην Γκενκ, ακόμα και με αποκλεισμό από την Τσουκαρίτσκι θα δώσουν το παρών στο Conference League.

24-08-23 20:09

Ο αγώνας είναι προγραμματισμένος να ξεκινήσει στις 22:00, στο "Γ. Καραϊσκάκης" και θα μεταδοθεί ζωντανά από το Cosmote Sports 1HD.

Καλησπέρα σας! Μαζί θα παρακολουθήσουμε την πρώτη αναμέτρηση του Ολυμπιακού με την Τσουκαρίτσκι για τα play off του Europa League.