Ατρόμητος

27-08-23 23:27

Τέλος της αναμέτρησης

27-08-23 23:24

90'+4' Δεύτερη κίτρινη κάρτα για τον Τσιντώτα, αποβάλλεται γιατί έπιασε την μπάλα εκτός περιοχής, ενώ είχε δεχτεί την πρώτη για διαμαρτυρία.

27-08-23 23:19

90'+1' Τεράστια φάση για τον Ολυμπιακό! Ο Ροντινέι γεμίζει για τον Μπρνιτς, ο οποίος σπάει στον Μπιέλ που πιάνει υπέροχο σουτ στην κίνηση, αλλά ο Τσιντώτας έκανε απίθανη επέμβαση!

27-08-23 23:17

86' Πολύ ωραία προσπάθεια και πλασέ στην απέναντι γωνία του Μπρνιτς, λίγο άουτ η μπάλα

27-08-23 23:14

84' Μέσα ο Μπρνιτς, έξω ο θετικότατος Σκάρπα για τον Ολυμπιακό

27-08-23 23:09

Μακρινό σουτ του Αλεξανδρόπουλου θα αποκρούσει ασταθώς ο Τσιντώτας, με τον Κίνι από κοντά να κάνει το 4-0!

27-08-23 23:07

77' Γκολ για τον Ολυμπιακό!

27-08-23 23:06

76' Σουτ του Καρβάλιο θα περάσει άουτ

27-08-23 23:05

73' Αλλαγή για τον Ατρόμητο με τον Τριμάτη στη θέση του Ρομπάιγ

27-08-23 22:59

71' Διπλή αλλαγή για τον Ολυμπιακό! Αλεξανδρόπουλος και Ελ Αραμπί στις θέσεις των Καμαρά και Ελ Κααμπί

27-08-23 22:58

67' Κόρνερ για τον Ατρόμητο

27-08-23 22:55

66' Αλλαγή για τον Ατρόμητο με τον Αντζιέλσκι στην θέση του Βέργου

27-08-23 22:52

63' Μεγάλη ευκαιρία για τον Ολυμπιακό! Σέντρα από τον Καρβάλιο με τον Μπιέλ να πιάνει το σουτ από τα αριστερά, αλλά την μπάλα να σταματάει στο οριζόντιο δοκάρι!

Σουτ από τον Καμαρά θα περάσει άουτ

27-08-23 22:51

60' Κόρνερ για τον Ολυμπιακό

27-08-23 22:49

58' Διπλή αλλαγή για τον Ατρόμητο με τους Τσακμάκη και Γιουμπιτάνα να περνάνε εκτός και τους Ντίρκς και Αθανασίου στις θέσεις τους

27-08-23 22:46

57' Διπλή αλλαγή για τον Ολυμπιακό με τους Μασούρα και Φορτούνη εκτός και τους Μπιέλ και Καρβάλιο στις θέσεις τους

27-08-23 22:45

54' Κίτρινη κάρτα για τον Καμαρά

27-08-23 22:42

53' Κίτρινη κάρτα για τους Αζεβέδο και Φρτιζόνσον

27-08-23 22:40

Ο Μασούρας θα κλέψει την μπάλα και θα πασάρει στον Ελ Κααμπί που θα στρώσει στον Έλληνα επιθετικό, που με σουτ μέσα από την περιοχή θα κάνει το 3-0!

27-08-23 22:39

49' Γκολ για τον Ολυμπιακό!

27-08-23 22:38

Απομάκρυναν οι αμυντικοί του Ολυμπιακού

27-08-23 22:37

46' Κόρνερ για τον Ατρόμητο

27-08-23 22:20

46' Σέντρα στο δεύτερο ημίχρονο!

27-08-23 22:17

Τέλος πρώτου ημιχρόνου! Ολυμπιακός - Ατρόμητος 2-0

45' Τέσσερα λεπτά επιπλέον χρόνου

27-08-23 22:15

Σε μια ακόμα φάση διαρκείας ο Ελ Κααμπί θα σουτάρει από πλάγια θέση, με τον Τσιντώτα να αποκρούει, με την μπάλα να φτάνει στον Μαντί Καμαρά που θα κάνει το 2-0!

27-08-23 22:14

45' Γκολ για τον Ολυμπιακό!

27-08-23 22:06

43' Σουτ του Ροντινέι θα περάσει άουτ

27-08-23 22:04

35' Γκολ για τον Ολυμπιακό! Παράλληλο γύρισμα του Μασούρα στον Ελ Κααμπί που θα σκοράρει από κοντά, αλλά το τέρμα να ακυρώνεται σωστά ως οφσάιντ!

27-08-23 22:02

Σε μια φάση διαρκείας ο Ελ Κααμπί θα γυρίσει την μπάλα, με τον Κίνι να σουτάρει αρχικά αλλά την μπάλα να κοντράρει και στη συνέχεια τον Μασούρα από κοντά με κεφαλιά να κάνει το 1-0!

27-08-23 22:01

32' Γκολ για τον Ολυμπιακό!

27-08-23 22:00

30' Απευθείας εκτέλεση από τον Σκάρπα με την μπάλα να περνάει λίγο πάνω από τα δοκάρια του Τσιντώτα.

27-08-23 21:54

30' Φάουλ για τον Ολυμπιακό σε καλή θέση

27-08-23 21:51

23' Συνεχίζεται η αναμέτρηση

27-08-23 21:45

19' Διακοπή στον αγώνα για τραυματισμούς του Έζε και του Κίνι στο πρόσωπο

27-08-23 21:42

13' Μεγάλη ευκαιρία για τον Ατρόμητο! Μετά από σουτ του Βέργου που θα κοντράρει στο σώμα του Ντόη η μπάλα θα φτάσει στον Ρομπάιγ που θα σουτάρει μόνος του από πλάγια θέση, με τον Πασχαλάκη να αποκρούει!

27-08-23 21:41

Απομάκρυναν οι αμυντικοί των φιλοξενούμενων

27-08-23 21:39

10' Κόρνερ για τον Ολυμπιακό

Απομάκρυναν οι αμυντικοί του Ατρομήτου

27-08-23 21:36

8' Σουτ από τον Φορτούνη με την μπάλα να κοντράρει και να περνάει κόρνερ

27-08-23 21:35

Γυριστή κεφαλιά στο πρώτο δοκάρι από τον Ελ Κααμπί, η μπάλα θα περάσει άουτ

27-08-23 21:31

4' Κόρνερ για τον Ολυμπιακό

27-08-23 21:30

1' Σέντρα στην αναμέτρηση!

27-08-23 20:59

Στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ομάδες

27-08-23 20:50

Να σας θυμίζουμε πως αρχικά ο Ολυμπιακός ήταν να αγωνιστεί στην έδρα του Ατρομήτου όμως λόγω κάποιων εργασιών στο γήπεδο του Περιστερίου, το παιχνίδι γίνεται στο Φάληρο.

Ατρόμητος: Τσιντώτας, Κεσχρίντα, Ασεβέδο, Τσακμάκης, Ντε Μποκ, Έρλινγκμαρκ, Γκονζάλες, Φριντζόνσον, Γιουμπιτάνα, Βέργος, Ρομπάιγ

27-08-23 20:49

Ολυμπιακός: Πασχαλάκης, Ροντινέι, Ρέτσος, Ντόη, Κίνι, Καμαρά, Έσε, Σκάρπα, Μασούρας, Φορτούνης, Ελ Κααμπί

27-08-23 20:48

Οι Πειραιώτες την πρώτη αγωνιστική κέρδισαν με 2-0 τον Πανσερραϊκό, ενώ ο αγώνας του Ατρομήτου με την ΑΕΚ αναβλήθηκε.

27-08-23 20:47

Ο αγώνας είναι προγραμματισμένος να ξεκινήσει στις 21:30, στο Φάληρο και θα μεταδοθεί ζωντανά από την Cosmote Sports 1HD.

27-08-23 20:46

Καλησπέρα σας! Μαζί θα παρακολουθήσουμε την αναμέτρηση μεταξύ του Ολυμπιακού με τον Ατρόμητο για τη δεύτερη αγωνιστική της φετινής Super League.