Χαρτς

31-08-23 22:22

Από εμάς, καλό σας  βράδυ!

31-08-23 22:20

Τέλος αγώνα: ΠΑΟΚ - Χάρτς 4-0 και ο Δικέφαλος παίρνει θριαμβευτικά την πρόκριση για τους ομίλους του Conference League

Το 4-0 του ΠΑΟΚ

31-08-23 22:19

Το 3-0 του ΠΑΟΚ

Το 2-0 του ΠΑΟΚ

31-08-23 22:18

90' Τρία λεπτά οι καθυστερήσεις

31-08-23 22:16

To 1-0 του ΠΑΟΚ

31-08-23 22:14

86' Ο Ρόουλς κάνει την κεφαλιά με τον Κοτάρσκι να μπλοκάρει με άνεση

31-08-23 22:13

82': Τελευταία αλλαγή για τον ΠΑΟΚ, ο Βρακάς αντικαθιστά τον Ζίβκοβιτς.

31-08-23 22:02

83' Σουτ του Οζντόεφ με την μπάλα να κοντράρει και να βγείνει κόρνερ

31-08-23 22:01

74' Δύο αλλαγές για τον ΠΑΟΚ, Τζίμας και Μουργκ αντικαθιστούν τους Μπράντον και Τάισον

31-08-23 22:00

Το 3-0 του ΠΑΟΚ με τον Κωνσταντέλια

31-08-23 21:59

Ο ΠΑΟΚ βγήκε ταχύτατα στην αντεπίθεση, με τον Μπράντον να περνά κάθετη πάσα στον Τάισον και τον Βραζιλιάνο να στέλνει την μπάλα στα δίχτυα με δεξί πλασέ

31-08-23 21:58

71' ΓΚΟΛ! 4-0 ο ΠΑΟΚ με σκόρερ τον Τάισον!

31-08-23 21:53

66': Δύο αλλαγές για τη Χαρτς, Ντένχολμ αντί Κίνγσκλεϊ και Λόουρι αντί Σάνκλαντ

31-08-23 21:50

64' Δύο αλλαγές για τον ΠΑΟΚ: Οζντόεφ αντί Τσιγγάρα και Κεντζιόρα αντί Βιεϊρίνια

31-08-23 21:48

62'  Συρτό σουτ του Ζίβκοβιτς, μπλοκάρει ο γκολκίπερ της Χαρτς

31-08-23 21:47

59' Πρώτη αλλαγή για τη Χαρτς, ο Ταγκάουα αντικαθιστά τον Μπόις

31-08-23 21:46

Ο Κοτάρσκι βρήκε ωραία τον αφύλακτο Ζίβκοβιτς και ο τελευταίος πάσαρε στον νεαρό μάγο που εκτέλεσε ψύχραιμα τον Κλαρκ για το 3-0 μέσα σε αποθέωση. Εκτός φάσης Ρόουλς και Κοχρέιν ξανά εκθέτοντας τους Σκωτσέζους

31-08-23 21:44

57' ΓΚΟΛ για τον ΠΑΟΚ! 3-0 με σκόρερ τον Κωνσταντέλια!

31-08-23 21:42

55' Καλή εκτέλεση φάουλ του Κοχρέιν από τα δεξιά με τον Σάνκλαντ να πιάνει κεφαλιά όμως η μπάλα έφυγε δίπλα από το αριστερό δοκάρι του Κοτάρσκι.

54' Κίτρινη κάρτα στον Κουλιεράκη

31-08-23 21:38

53' Μεγάλη ευκαιρία για τη Χαρτς με το δυνατό σουτ του Κοχρέιν από πλεονεκτική θέση να φεύγει άουτ.

31-08-23 21:34

50' Χαμηλός ο ρυθμός στα πρώτα λεπτά του δευτέρου ημιχρόνου

31-08-23 21:18

46' Σέντρα στο δεύτερο μέρος!

31-08-23 21:16

Τέλος του πρώτου ημιχρόνου! ΠΑΟΚ - Χαρτς 2-0

31-08-23 21:15

45' Τρία λεπτά επιπλέον χρόνου στο πρώτο ημίχρονο

31-08-23 21:09

45' Κίτρινη κάρτα για τον Σάκλαντ

Επιθετικό φάουλ η Χαρτς, η μπάλα στον ΠΑΟΚ

31-08-23 21:03

39' Κόρνερ για τη Χαρτς

Κεφαλιά του Κεντ θα περάσει άουτ

31-08-23 21:01

33' Κόρνερ για την Χαρτς

31-08-23 20:54

31' Οι Σκωτσέζοι κάνουν αρκετά σκληρά μαρκαρίσματα τα τελευταία λεπτά

31-08-23 20:53

Μετά από σέντρα από τα δεξιά ο Σβαμπ με κεφαλιά θα βρει τον Μπράντον μέσα στην περιοχή και τον Τόμας με γυριστό θα κάνει το 2-0!

31-08-23 20:51

23' Γκολ για τον ΠΑΟΚ

Έδιωξαν οι αμυντικοί του ΠΑΟΚ

31-08-23 20:50

21' Νέο κόρνερ για τους φιλοξενούμενους

21' Κόρνερ για τη Χαρτς

31-08-23 20:47

18' Κίτρινη κάρτα για τον Σίμπικ

Μετράει κανονικά το γκολ

Η φάση ελέγχεται για οφσάιντ του Κωνσταντέλια

31-08-23 20:46

Πανέξυπνη εκτέλεση φάουλ από τον Τάισον με την μπάλα να περνάει από όλους και να γίνεται το 1-0!

31-08-23 20:45

17' Γκολ για τον ΠΑΟΚ!

15' Φάουλ για τον ΠΑΟΚ σε πλάγια θέση

31-08-23 20:43

Συνεχίζεται η αναμέτρηση

Στο έδαφος ο Βιεϊρίνια

31-08-23 20:38

13' Μεγάλη ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ! Πολύ ωραία κίνηση από δεξιά από τον Βιεϊρίνια, που θα περάσει τον αντίπαλό του και σουτάρει έξω από την περιοχή με το αριστερό, αλλά η μπάλα θα σταματήσει στο δοκάρι!

31-08-23 20:33

9' Χωρίς φάσεις τα πρώτα λεπτά του αγώνα

31-08-23 20:30

3' Προσπαθεί να πιέσει από νωρίς ο ΠΑΟΚ

31-08-23 20:26

1' Σέντρα στην αναμέτρηση

31-08-23 20:25

Στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ομάδες

31-08-23 20:16

Στη Τούμπα είναι πάνω από 20.000 φίλοι του ΠΑΟΚ και περίπου 500 της Χαρτς που βρίσκονται στην Θύρα 8

31-08-23 20:09

Περίπου ένα τέταρτο για τη σέντρα στην Τούμπα

Διαιτητής: Γκιγιέρμο Κουάδρα (Ισπανία).
Βοηθοί: Πάρας Αγιούσο, Αλεχάνδρο Εστεβές Ιγκλέσιας (Ισπανία).
VAR: Μαουρίτσιο Μαριάνι (Ιταλία)
AVAR: Λορέντζο Μαγκιόνι (Ιταλία)

31-08-23 19:52

Η ενδεκάδα της Χαρτς: Κλαρκ, Κεντ, Σίμπικ, Ρόουλς, Άτκινσον, Ντέβλιν, Μπόις, Κίνγκσλεϊ, Κοχρέιν, Βάργκας, Σάνκλαντ.

Η ενδεκάδα του ΠΑΟΚ: Κοτάρσκι, Βιεϊρίνια, Εκόνγκ, Κουλιεράκης, Μπάμπα, Τσιγγάρας, Σβαμπ, Ζίβκοβιτς, Κωνσταντέλιας, Τάισον, Τόμας.

31-08-23 19:51

Να υπενθυμίσουμε εδώ ότι ο Δικέφαλος του Βορρά είχε πάρει τη νίκη στην έδρα της Χαρτς με 2-1, στον πρώτο αγώνα.

Ο αγώνας είναι προγραμματισμένος να ξεκινήσει στις 20:30, στην Τούμπα, και θα μεταδοθεί ζωντανά από το Novasports Prime.

31-08-23 19:50

Καλησπέρα σας! Μαζί θα παρακολουθήσουμε την εξέλιξη της αναμέτρησης ρεβάνς μεταξύ του ΠΑΟΚ με τη Χαρτς για τα play off του Conference League.