03-09-23 21:59

Μέτρησε το γκολ! 1-0 ο ΟΦΗ!

Η φάση ελέγχεται από το VAR

03-09-23 21:57

90+5' Γκολ για τον ΟΦΗ με τον Αμπάντα που όμως θα ακυρωθεί για οφσάιντ

03-09-23 21:56

Θα περάσει άουτ η εκτέλεση από τον Βιεϊρίνια

03-09-23 21:54

90+3' Φάουλ για τον ΠΑΟΚ σε εξαιρετικό σημείο

03-09-23 21:48

90' Εννιά λεπτά επιπλέον χρόνου

03-09-23 21:46

85' Κίτρινη κάρτα στον Κωνσταντέλια

03-09-23 21:45

Παρά το γεγονός ότι ο ΠΑΟΚ παίζει με δύο φορ εξακολουθεί να μην μπορεί να απειλήσει

03-09-23 21:44

81' Διπλή αλλαγή για τον ΟΦΗ με τους Καρώ και Γκαγιέχος να περνάνε εκτός αγωνιστικού χώρου και τους Λαμπρόπουλο και Νέιρα στις θέσεις τους

03-09-23 21:39

80' Στο έδαφος ο Καρώ που δείχνει να μην μπορεί να συνεχίσει.

03-09-23 21:37

76' Διπλή αλλαγή για τον ΠΑΟΚ με τους Τζίμα και Βιεϊρίνια στις θέσεις των Μουργκ και Κεντζιόρα

03-09-23 21:36

73' Αλλαγή για τον ΟΦΗ με τον Μπάκιτς εκτός λόγω τραυματισμού και στη θέση του τον Αμπάτα

Έδιωξαν οι αμυντικοί του ΠΑΟΚ

03-09-23 21:35

72' Κίτρινη κάρτα για Μπάμπα

03-09-23 21:33

71' Φάουλ για τον ΟΦΗ σε πλάγια θέση

03-09-23 21:32

70' Κίτρινη κάρτα στον Μεϊτέ

Συνεχίζεται ο αγώνας

03-09-23 21:31

Μεγιάδο και Πασαλίδης χτύπησαν κεφάλι με κεφάλι και ο αγώνας έχει διακοπεί

03-09-23 21:30

68' Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ

03-09-23 21:29

66' Τριπλή αλλαγή για τον ΠΑΟΚ με τους Μπάμπα, Μεϊτέ και Σαμάτα στις θέσεις των Φελίπε Σοάρες, Σβαμπ και Τόμας

03-09-23 21:23

66' Διπλή αλλαγή για τον ΟΦΗ με τους Ντίκο και Τοράλ στις θέσεις των Φελίπε και Ριέρα

03-09-23 21:16

59' Μακρινό σουτ του Κωνσταντέλια, στα χέρια του Χριστογεώργου.

53' Κίτρινη κάρτα για τον Ζίβκοβιτς

03-09-23 21:15

Απευθείας εκτέλεση από τον Κωνσταντέλια με τον Χριστογεώρτγο να μπλοκάρει

52' Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ

03-09-23 21:13

51' Σουτ από τον Μουργκ, με τον Χριστογεώργο να αποκρούει δύσκολα.

Παράλληλη πάσα από τον Μουργκ δεν θα προλάβει να κάνει την προβολή ο Τόμας

03-09-23 21:11

49' Νέο κόρνερ για τους φιλοξενούμενους

Έδιωξαν οι αμυντικοί του ΟΦΗ

03-09-23 21:09

47' Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ

03-09-23 21:07

46' Σέντρα στο δεύτερο ημίχρονο!

Χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες

03-09-23 20:49

Στον αγωνιστικό χώρο ξανά οι δύο ομάδες

03-09-23 20:47

Τέλος πρώτου ημιχρόνου! ΟΦΗ - ΠΑΟΚ 0-0

03-09-23 20:45

45+2' Κίτρινη κάρτα στον Πασαλίδη για φάουλ στον Τόμας

45' Τρία λεπτά επιπλέον χρόνου

03-09-23 20:44

45' Κίτρινη κάρτα στον Ενκόνγκ για φάουλ στον Μπάκιτς

03-09-23 20:43

Πέρασε άουτ για τον ΟΦΗ η μπάλα

03-09-23 20:41

44' Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ

03-09-23 20:40

41' Ανάποδο ψαλίδι από τον Πασαλίδη θα περάσει άουτ

03-09-23 20:37

40' Κόρνερ για τον ΟΦΗ

03-09-23 20:31

37' Σουτ από τον Μπάκιτς θα περάσει άουτ

03-09-23 20:26

03-09-23 20:24

26' Ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ με τον Μουργκ να εκτελεί απευθείας το φάουλ, αλλά την μπάλα να περνάει λίγο άουτ!

03-09-23 20:23

Ο Διαμαντόπουλος αρχικά άφησε την φάση να συνεχιστεί, όμως ο Χριστογεώργος θα μπλοκάρει την μπάλα πριν σουτάρει ο Κωνσταντέλιας με τον διαιτητή να σφυρίζει το φάουλ.

03-09-23 20:21

23' Φάουλ για τον ΠΑΟΚ έξω από την περιοχή του ΟΦΗ

03-09-23 20:20

21' Κίτρινη κάρτα στον Γκαγιέχος για φάουλ στον Κωνσταντέλια

Απομάκρυναν οι αμυντικοί του ΠΑΟΚ

03-09-23 20:19

20' Φάουλ για τον ΟΦΗ σε πλάγια θέση

03-09-23 20:16

Μπλόκαρε ο Χριστογεώργος

03-09-23 20:14

16' Σουτ από τον Ζίβκοβιτς με τον Βούρο να κοντράρει και την μπάλα να καταλήγει κόρνερ

03-09-23 20:13

14' Νέα καλή στιγμή για τον ΟΦΗ με δυνατό σουτ του Μπάκιτς, από μακριά, αλλά τον Κοτάρσκι με διπλή προσπάθεια να μπλοκάρει.

03-09-23 20:10

13' Πρώτη καλή στιγμή για τον ΠΑΟΚ με τον Ζίβκοβιτς να κάνει τη σέντρα και τον Τόμας να πιάνει την κεφαλιά, αλλά τη μπάλα να περνάει άουτ

03-09-23 20:07

10' Μεγάλη ευκαιρία για τον ΟΦΗ! Μετά από φάση διαρκείας ο Ριέρα θα αφήσει στον Μεγιάδο που θα σουτάρει συρτά, από πλάγια θέση, αλλά την μπάλα να φεύγει ελάχιστα δίπλα από το δοκάρι του Κοτάρσκι!

03-09-23 20:00

7' Αναγνωριστικά τα πρώτα λεπτά χωρίς να υπάρχει κάποια σημαντική φάση

03-09-23 19:59

1' Σέντρα στην αναμέτρηση!

03-09-23 19:42

Στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ομάδες!

03-09-23 19:26

Διαιτητής: Αριστοτέλης Διαμαντόπουλος (Αρκαδίας)
Βοηθοί: Κωνσταντίνος Ψαρρής (Ζακύνθου), Κωνσταντίνος Τριανταφύλλου (Αρκαδίας)
4ος διαιτητής: Σταύρος Τσιμεντερίδης (Κοζάνης)
VAR: Ανδρέας Γκάμαρης (Αθήνα)

03-09-23 19:25

Η ενδεκάδα του ΟΦΗ: Χριστογεώργος, Βούρος, Πασαλίδης, Καρώ, Λάρσον, Θοράρινσον, Μπάκιτς, Γκαγιέγος, Μεγιάδο, Ριέρα, Φελίπε.

Η ενδεκάδα του ΠΑΟΚ: Κοτάρσκι, Κεντζιόρα, Εκόνγκ, Μιχαηλίδης, Ράφα Σοάρες, Οζντόεφ, Σβαμπ, Μουργκ, Ζίβκοβιτς, Κωνσταντέλιας, Τόμας.

03-09-23 19:24

Την ίδια στιγμή ο Δικέφαλος του Βορρά έχει το απόλυτο σε δύο αγωνιστικές έχοντας επικρατήσει με 3-0 και 2-1 του Αστέρα Τρίπολης και της Κηφισιάς, αντίστοιχα, στην Τούμπα.

03-09-23 19:23

Οι γηπεδούχοι έχουν αυτή τη στιγμή 3 βαθμούς έχοντας κερδίσει εντός έδρας τον Άρη, με 3-2, ενώ γνώρισαν τη βαριά ήττα με 3-0 από τον Αστέρα στην Τρίπολη.

03-09-23 19:22

O αγώνας είναι προγραμματισμένος να ξεκινήσει στις 20:00, στο Ηράκλειο, και θα μεταδοθεί από το Cosmote Sports 3HD.

03-09-23 19:21

Καλησπέρα σας! Μαζί θα παρακολουθήσουμε την εξέλιξη της αναμέτρησης του ΟΦΗ με τον ΠΑΟΚ για την τρίτη αγωνιστική της φετινής Super League.