Μπάγερν Μονάχου - Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ 4-3
Μπράγκα - Νάπολι 1-2
Μπενφίκα - Σάλτσμπουργκ 0-2
Ρεάλ Σοσιεδάδ - Ίντερ 1-1

20-09-23 23:51

90+4' Μειώνει και πάλι η Γιουνάιτεντ που με τον Κασεμίρο κάνει το σκορ 4-3 κόντρα στη Μπάγερν!

20-09-23 23:50

89' Γκολ για τη Νάπολι μετά από αυτογκόλ του Νιακατέ που κάνει το 1-2 στο παιχνίδι με τη Μπράγκα!

20-09-23 23:48

90+2' Γκολ για τη Μπάγερν που με τον Τελ κάνει το 4-2 κόντρα στη Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ!

20-09-23 23:47

88' Μειώνει σε 3-2 με τον Κασεμίρο η Γιουνάιτεντ στην αναμέτρηση με τη Μπάγερν στο Μόναχο!

20-09-23 23:45

84' Γκολ για την Μπράγκα με τον Μπρουμά που κάνει το 1-1 στο παιχνίδι με τη Νάπολι!

20-09-23 23:40

87' Γκολ για την Ίντερ που με τον Λαουτάρο ισοφαρίζει σε 1-1 τον αγώνα με τη Σοσιεδάδ!

20-09-23 23:31

20-09-23 23:21

70' Γκολ για την Άρσεναλ που με τον Όντεγκαρντ κάνει το 4-0 στο ματς με την Αϊντχόφεν!

20-09-23 23:14

20-09-23 23:13

20-09-23 23:11

51' Γκολ για τη Σάλτσμπουργκ που με τον Κλούκ κάνει το 0-2 κόντρα στην Μπενφίκα!

20-09-23 23:10

53' Γκολ για τη Μπάγερν που με εύστοχη εκτέλεση του Κέιν κάνει το 3-1 απέναντι στην Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ!

20-09-23 23:07

52' Πέναλτι για τη Μπάγερν Μονάχου για χέρι του Έρικσεν

20-09-23 23:03

49' Γκολ για τη Γιουνάιτεντ που με τον Χόιλουντ κάνει το 2-1 κόντρα στη Μπάγερν Μονάχου!

20-09-23 23:02

46' Σέντρα στα δεύτερα ημίχρονα των παιχνιδιών!

20-09-23 22:51

20-09-23 22:47

Τέλος των πρώτων ημιχρόνων στις αναμετρήσεις της βραδιάς! Αναλυτικά τα αποτελέσματα:

Μπάγερν Μονάχου - Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ 2-0
Άρσεναλ - Αϊντχόφεν 3-0
Μπράγκα - Νάπολι 0-1
Μπενφίκα - Σάλτσμπουργκ 0-1
Ρεάλ Σοσιεδάδ - Ίντερ 1-0

20-09-23 22:41

45+1΄Γκολ για τη Νάπολι που με τον Ντι Λορέντζο κάνει το 0-1 κόντρα στην Μπράγκα!

20-09-23 22:38

38' Γκολ για την Άρσεναλ που με τον Γκάμπριελ Χεζούς κάνει το 3-0 στον αγώνα με την Αϊντχόφεν!

20-09-23 22:37

20-09-23 22:36

20-09-23 22:35

Δεν υπάρχει πέναλτι στην Πορτογαλία, μετά τη χρήση VAR! Συνεχίζεται η αναμέτρηση!

20-09-23 22:34

34' Πέναλτι για τη Νάπολι κόντρα στο ματς με τη Μπράγκα

20-09-23 22:33

32' Νέο γκολ για τη Μπάγερν Μονάχου που μετά από ωραία ενέργεια του Μουσιάλα, ο Γκνάμπρι με σουτ θα κάνει το 2-0 απέναντι στη Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ!

20-09-23 22:30

20-09-23 22:28

28' Γκολ για τη Μπάγερν Μονάχου που κάνει το 1-0 κόντρα στη Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ με σουτ του Σανέ και τραγικό λάθος του Ονάνα!

20-09-23 22:26

20-09-23 22:22

24' Γκολ για τη Λανς που με απευθείας εκτέλεση φάουλ του Φουλτσινί κάνει το 1-1 στον αγώνα με τη Σεβίλλη!

20-09-23 22:17

20' Δεύτερο γκολ για την Άρσεναλ που με φοβερό γκολ του Τροσάρντ κάνει το 2-0 στο ματς με την Αϊντχόφεν!

20-09-23 22:15

15' Γκολ για τη Σάλτσμπουργκ που με εύστοχη εκτέλεση πέναλτι του Σίμιτς κάνει το 0-1 κόντρα στη Μπενφίκα! Με 10 παίκτες θα συνεχίσουν οι Πορτογάλοι λόγω αποβολής του Αντόνιο Σίλβα

20-09-23 22:14

14' Δεύτερο πέναλτι για τη Σάλτσμπουργκ στο παιχνίδι με τη Μπενφίκα!

20-09-23 22:11

20-09-23 22:10

10' Γκολ για την Άρσεναλ με τον Σάκα κάνει το 1-0 απέναντι στην Αϊντχόφεν!

20-09-23 22:06

9' Γκολ για τη Σεβίλλη! Μετά την εκτέλεση κόρνερ ο Οκάμπος με μια εκπληκτική ανάποδη κεφαλιά κάνει το 1-0 στο παιχνίδι κόντρα στη Λανς!

20-09-23 22:05

4' Γκολ για την Ρεάλ Σοσιεδάδ που με τον Μέντεθ κάνει το 1-0 κόντρα στην Ίντερ!

20-09-23 22:04

Παραμένει το 0-0 στο Μπενφίκα - Σάλτσμπουργκ μιας και ο Κονατέ εκτέλεσε το πέναλτι άουτ!

20-09-23 22:01

3' Πέναλτι για τη Σάλτσμπουργκ στο παιχνίδι με την Μπενφίκα στη Λισαβώνα

20-09-23 21:46

1' Σέντρα στις αναμετρήσεις της βραδιάς!

20-09-23 21:06

Στα δύο παιχνίδια που "άνοιξαν" τη βραδιά η Γαλατασαράι με την Κοπεγχάγη αναδείχθηκαν ισόπαλες με 2-2, ενώ η Ρεάλ Μαδρίτης με γκολ του Μπέλιγχαμ στο 90+4' κέρδισε με 1-0 την Ουνιόν Βερολίνου.

20-09-23 20:28

ΜΠΑΓΕΡΝ: Ούλραϊχ, Ουπαμεκανό, Κιμ, Λάιμερ, Ντέιβις, Κίμιχ, Γκορέτσκα, Μουζιάλα, Σανέ, Γκνάμπρι, Κέιν
ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΓΙΟΥΝΑΪΤΕΝΤ: Ονανά, Νταλότ, Λίντελεφ, Μαρτίνες, Ρεγκιλόν, Κασεμίρο, Έρικσεν, Φερνάντες, Πελίστρι, Ράσφορντ, Χόιλουντ.

20-09-23 20:26

Η αυλαία της πρώτης αγωνιστικής των ομίλων του Champions League ξεκίνησε την Τρίτη (20/9) όπου είχαμε τα αποτελέσματα:

20-09-23 20:23

Οι αναμετρήσεις είναι προγραμματισμένες να ξεκινήσουν στις 22:00 και θα μεταδοθούν ζωντανά από τα κανάλια της Cosmote Sports, ενώ αυτό της Μπάγερν Μονάχου με τη Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ θα μπορείτε να το δείτε και από το MEGA.

20-09-23 20:22

Καλησπέρα σας! Μαζί θα παρακολουθήσουμε την εξέλιξη των αγώνων για την πρώτη αγωνιστική των ομίλων του Champions League.