21-09-23 21:47

Τέλος αγώνα! Ελσίνκι - ΠΑΟΚ 2-3

21-09-23 21:46

21-09-23 21:44

99' ΓΚΟΛ! Ο Ραντούλοβιτς νικά τον Κοτάρσκι και μειώνει σε 3-2

90+8' Πέναλτι για την Ελσίνκι μετά από χέρι του Εκόνγκ

Τέλος και στο ΟΑΚΑ, Παναθηναϊκός - Βιγιαρεάλ 2-0

21-09-23 21:43

Τέλος στη Φρανκφούρτη, Άιντραχτ - Αμπερντίν 2-1

Ο διαιτητής πηγαίνει να δει τη φάση στο VAR

21-09-23 21:41

96' Η Ελσίνκι ζητά πέναλτι για χέρι και η φάση εξετάζεται στο VAR

21-09-23 21:40

Ο Τάισον γύρισε την μπάλα και έδωσε έτοιμο γκολ στον Μπράντον, που σκόραρε με κοντινή προβολή!

94' ΓΚΟΟΟΟΛ! 3-1 ο ΠΑΟΚ, με τον Μπράντον να καθαρίζει τη νίκη!

21-09-23 21:37

93' Καλή φάση για τον ΠΑΟΚ με τον Βιεϊρίνια να σουτάρει όμως ο Οστ δεν κατάφερε να μπλοκάρει και η μπάλα έφυγε κόρνερ.

21-09-23 21:35

90' Έξι λεπτά οι καθυστερήσεις

21-09-23 21:33

Τα δύο πρώτα ευρωπαϊκά ραντεβού των ελληνικών ομάδων κυλούν με ονειρικό τρόπο, αφού εκτός του ΠΑΟΚ, ο Παναθηναϊκός είναι κοντά στη νίκη απέναντι στη Βιγιαρεάλ, της οποίας προηγείται με 2-0!

21-09-23 21:31

85' Κλείνει τις αλλαγές του ο ΠΑΟΚ, Βιεϊρίνια στο γήπεδο αντί του σκόρερ Ντεσπόντοφ.

84' Επικίνδυνη στιγμή για την Ελσίνκι, όμως η μπάλα περνά παράλληλα από τη γραμμή της εστίας και ο Ραντούλοβιτς δεν καταφέρνει να έρθει σε επαφή μαζί της

21-09-23 21:30

83' Πολύ άστοχο το σουτ του Κωνσταντέλια ξεώ από την περιοχή

21-09-23 21:29

Από συρτή σέντρα του Μπάμπα, ο Ντεσπόντοφ σούταρε στην κίνηση και δεν έπιασε "γεμάτο" πλασέ, όμως η μπάλα πήρε περίεργη τροχιά, χτύπησε στο δοκάρι και εν συνεχεία κύλησε περνώντας τη γραμμή του τέρματος!

21-09-23 21:28

Οι Φινλανδοί διαμαρτύρονται ότι ο Μπράντον επηρέαζε το οπτικό πεδίο του τερματοφύλακα από θέση οφσάιντ, αλλά το γκολ μετρά κανονικά!

21-09-23 21:25

81' ΓΚΟΟΟΟΟΟΛ! Ο ΠΑΟΚ γυρίζει το ματς! 2-1 με σκόρερ τον Ντεσπόντοφ

21-09-23 21:22

78' Ωραίο "1-2" Τάισον με Μπράντον, αλλά ο πρώτος γυρίζει την μπάλα από τα αριστερά και δεν βρίσκει συμπαίκτη

21-09-23 21:21

76' Αναγκαστική αλλαγή για την Ελσίνκι: Ο τραυματίας Κανελλόπουλος δίνει τη θέση του Παάνανεν

21-09-23 21:17

75' Δύο ακόμα αλλαγές για τον ΠΑΟΚ: Κωνσταντέλιας και Μπράντον στο ματς, βγαίνουν Σαμάτα και Μουργκ

21-09-23 21:15

70' Ο Τάισον πάτησε περιοχή αλλά άργησε να εκτελέσει και κόπηκε από αμυντικό

21-09-23 21:13

Στο άλλο ματς του ομίλου, η Άιντραχτ προηγείτα 2-1 της Αμπερντίν

21-09-23 21:10

67' Δύο αλλαγές για τον ΠΑΟΚ: Ο Τάισον αντί του Ζίβκοβιτς και ο Οζντόεφ αντί του Τσιγγάρα

64' Κίτρινη κάρτα στον Ντεσπόντοφ

21-09-23 21:05

61' Τρεις αλλαγές για την Ελσίνκι: Ο Τανάκα αντικαθιστά τον Χετεμάι, ο Κέσκινεν παίρνει τη θέση του Χαμαλάινεν και ο Κουασίβι-Μπενισάν περνά στο χορτάρι αντί του σκόρερ Μπαντέ.

57' Νέα ευκαιρία: Ντρίμπλα και πλασέ του Σβαμπ από το ύψος της μεγάλης περιοχής, αποκρούει ο Εστ!

21-09-23 21:04

58΄Ο Μπάμπα πατά περιοχή και σουτάρει υπό πίεση από διαγώνια θέση, με την μπάλα να φεύγει άουτ

21-09-23 21:02

21-09-23 21:01

Εξαιρετική εκτέλεση φάουλ του Ντεσπόντοφ και η μπάλα καταλήγει στα δίχτυα με δυνατά κεφαλιά Κουλιεράκη από το ύψος του πέναλτι!

21-09-23 20:59

55' ΓΚΟΛ! 1-1 ο ΠΑΟΚ με σκόρερ τον Κουλιεράκη!

53' Κλειστή ντρίμπλα Ζίβκοβιτς και αδύναμο σουτ με το δεξί, μπλοκάρει ο Εστ

21-09-23 20:57

51' Νέα ευκαιρία για την Ελσίνκι, με τον Ραντούλοβιτς να προσποιείτα και να σουτάρει συρτά, αποκρούει ο Κοτάρσκι με το πόδι

21-09-23 20:55

50' Δοκάρι για την Ελσίνκι! Ο Ραντούλοβιτς έφυγε μόνος μετά από βαθιά μπαλιά πίσω από το κέντρο και έστειλε την μπάλα στο δοκάρι σε τετ α τετ με τον Κοτάρσκι

21-09-23 20:54

49' Νέα μεγάλη ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ! Ο Εστ κάνει μεγάλη απόκρουση σε κεφαλιά του Σβαμπ!

21-09-23 20:53

47' Δοκάρι για τον ΠΑΟΚ! Ο Εκόνγκ παίρνει την κεφαλιά και στέλνει την μπάλα στο οριζόντιο δοκάρι!

21-09-23 20:52

47' Μεγάλη ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ: Ο Ντεσπόντοφ πιάνει πολύ δυνατό σουτ από το ύψος του πέναλτι, αλλά ο Εστ αποκρούει!

Χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες

21-09-23 20:40

Σέντρα στο δεύτερο ημίχρονο

21-09-23 20:37

21-09-23 20:36

Ο Δικέφαλος του Βορρά προβληματίζει με την απόδοσή του καθώς έχει απειλήσει ελάχιστα τα αντίπαλα καρέ. Οι Θεσσαλονικείς δέχθηκαν ένα "φθηνό" γκολ με κεφαλιά στο πρώτο δοκάρι μετά από κόρνερ και είναι πίσω στο σκορ

Τέλος στο πρώτο ημίχρονο: Ελσίνκι - ΠΑΟΚ 1-0

21-09-23 20:32

45+5' Ο Ζίβκοβιτς απομακρύνει σε κόρνερ με καθοριστική προβολή μετά από γύρισμα του Χαμαλάινεν από πλάγια θέση

21-09-23 20:31

45+1' Απευθείας φάουλ του Σβαμπ, η μπάλα κόντραρε αλλά δεν αιφνιδίασε τον Εστ, ο οποίος μπλόκαρε

21-09-23 20:30

45' 5 λεπτά οι καθυστερήσεις

21-09-23 20:26

45' Ο Κουλιεράκης παρεμπόδισε τον Μπαντέ με σωτήριο τάκλιν, πριν ο άσος της Ελσίνκι βγει τετ α τετ με τον Κοτάρσκι

21-09-23 20:22

40' Ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ: Ο Ντεσπόντοφ σουτάρει στην κίνηση μέσα από τη μεγάλη περιοχή, λίγο άουτ η μπάλα

21-09-23 20:21

Έπειτα από εκτέλεση κόρνερ ο Μπαντέ νίκησε τον Τσιγγάρα στον αέρα, πήρε κεφαλιά στο πρώτο δοκάρι και έστειλε την μπάλα στην απέναντι γωνία, αφήνοντας όρθιο τον Κοτάρσκι που δεν μπόρεσε να αντιδράσει

35' ΓΚΟΛ η Ελσίνκι - 1-0 με σκόρερ τον Μπαντέ

21-09-23 20:19

35' Ευκαιρία για την Ελσίνκι: Ο Σόιρι σουτάρει από διαγώνια θέση εντός μεγάλης περιοχής και ο Κοτάρσκι διώχνει σε κόρνερ

21-09-23 20:17

32' Σηκώνεται ο Ζίβκοβιτς και το ματς συνεχίζεται

21-09-23 20:14

31' Πεσμένος στο χορτάρι ο Ζίβκοβιτς, με πρόβλημα στον αστράγαλο

28' Κακό κοντρόλ του Κοτάρσκι, που λίγο έλειψε να χάσει την μπάλα από τον Ραντούλοβιτς στην περιοχή του ΠΑΟΚ, όμως πρόλαβε τελευταία στιγμή και πάσαρε σε συμπαίκτη!

21-09-23 20:12

28' Σουτ του Κουλιεράκη από πολύ μακρινή απόσταση, η μπάλα περνά αρκετά μέτρα άουτ

21-09-23 20:10

26' Ο Κεντζιόρα πλαγιοκοπεί, παίρνει την μπάλα από τον Ζίβκοβιτς και πατά περιοχή όμως κάνει κάκιστη σέντρα...

21-09-23 20:09

Στο άλλο ματς του ομίλου, Άιντραχτ και Αμπερντίν είναι ισόπαλες με 1-1

21-09-23 20:07

21-09-23 20:05

21' Μεγάλη ευκαιρία για την Ελσίνκι: Ο Ραντούλοβιτς έμεινε μόνος του στη μεγάλη περιοχή μετά από σέντρα και "στρώσιμο" της μπάλας, όμως σούταρε λίγο άουτ

21-09-23 20:03

19' Φοβερό σπριντ Ντεσπόντοφ από τα αριστερά και σέντρα στη μεγάλη περιοχή, ο Ζίβκοβιτς δεν προλαβαίνει να μπει στην πορεία της μπάλας. Αμυντικός της Ελσίνκι απομακρύνει την μπάλα πάνω στον Σβαμπ, ο οποίος σουτάρει στην κίνηση από το ύψος της μεγάλης περιοχής αλλά στέλνει την μπάλα ψηλά άουτ

21-09-23 19:59

17' Χωρίς κάποια ευκαιρία στο ματς, αφού ο ΠΑΟΚ έχει μεν την υπεροχή αλλά οι προσπάθειές του είναι ημιτελείς

14' Ξεκίνησε και πάλι το παιχνίδι μετά την αναγκαστική αλλαγή

21-09-23 19:55

13' Αλλαγή τερματοφύλακα για την Ελσίνκι: Ο Οστ στη θέση του τραυματία Μαένπα

21-09-23 19:52

9' Διακοπή στο ματς, καθώς ο γκολκίπερ της Ελσίνκι, Μαένπα, αντιμετωπίζει μυικό πρόβλημα και ζητά αλλαγή

21-09-23 19:49

6' Κακή πάσα του Ντεσπόντοφ για τον Μπάμπα, η μπάλα άουτ. Αν την έπαιρνε μπροστά του ο Γκανέζος, θα είχε ανοιχτό πεδίο για σέντρα από την αριστερή πλευρά

21-09-23 19:48

4' Ο ΠΑΟΚ έχει την πρωτοβουλία των κινήσεων και μονοπωλεί την κατοχή της μπάλας στα πρώτα λεπτά

21-09-23 19:45

Σέντρα στο παιχνίδι

21-09-23 19:42

Ενός λεπτού σιγή για τα θύματα του σεισμού στο Μαρόκο και των πλημμυρών στη Λιβύη

21-09-23 19:41

Στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ομάδες

21-09-23 19:28

21-09-23 19:25

Οι οπαδοί του ΠΑΟΚ δίνουν δυναμικό "παρών" ακόμα και στη μακρινή Φινλανδία!

21-09-23 19:19

Ρέφερι της αναμέτρησης θα είναι ο Ρουμάνος  Μάριαν Αλεξάντρου Μπάρμπου με βοηθούς τους συμπατριώτες του Μιχάι Μαρίκα και Ίμρε Λάζλο Μπούσι και τέταρτο τον Σεμπάστιαν Κολτέσκου. Στο VAR βρίσκεται ο Ρουμάνος Κάταλιν Πόπε με AVAR τον συμπατριώτη του, Αντρέι Τσιβουλέτε.

21-09-23 19:18

Ελσίνκι (Κορκεακούνας): Μαένπα, Τοΐβιο, Ντα Γκράτσα, Ραΐταλα, Σοΐρι, Κανελλόπουλος, Λίνγκμαν, Χαμαλάινεν,  Χετεμάι, Μπαντέ, Ραντούλοβιτς.

Στον πάγκο: Οστ, Ράμουλα, Ολίλα, Χόστικα, Φίλιπ, Ρίσκι, Κέσκινεν, Παανάνεν, Κουασίβι-Μπενισάν, Ολουσάνια, Τανάκα, Πάτερσον.

ΠΑΟΚ (Λουτσέσκου): Κοτάρσκι, Kεντζιόρα, Εκόνγκ, Κουλιεράκης, Μπάμπα, Τσιγγάρας, Σβαμπ, Ντεσπόντοφ, A. Ζίβκοβιτς, Μουργκ, Σαμάτα.

Στον πάγκο: Z. Ζίβκοβιτς, Μιχαηλίδης, Λύρατζης, Ράφα Σοάρες, Βιεϊρίνια, Μεϊτέ, Οζντόεφ, Κωνσταντέλιας, Βρακάς, Τζίμας, Μπράντον, Τάισον

21-09-23 19:16

Άντραχτ Φρανκφούρτης - Αμπερντίν είναι η έτερη αναμέτρηση του ομίλου

Το παιχνίδι αρχίζει στις 19:45 και μεταδίδεται τηλεοπτικά από το Cosmote Sport 4

21-09-23 19:15

Μαζί θα παρακολουθήσουμε την αναμέτρηση Ελσίνκι - ΠΑΟΚ για την πρώτη αγωνιστική των ομίλων στο Conference League

21-09-23 19:01