Ολυμπιακός

01-10-23 22:40

Τέλος αναμέτρησης, 0-3!

01-10-23 22:35

90+1' γκολ ο Ολυμπιακός! Ωραίο κατέβασμα της μπάλας από τον Ροντινέι και με το αριστερό ο Βραζιλιάνος γράφει το 3-0 για τους Πειραιώτες!

01-10-23 22:30

84' Μπιέλ έξω, Ελ Αραμπί μέσα για τον Ολυμπιακό

01-10-23 22:20

76' Ευκαιρία για τον Ολυμπιακό! Ο Ροντινέι με το αριστερό δεν μπόρεσε να νικήσει τον Κλέιμαν, ο οποίος πρόλαβε και έδιωξε!

01-10-23 22:15

69' Φάση για τον Ολυμπιακό. Μετά την εκτέλεση του κόρνερ, ο Ντόη πήρε την κεφαλιά αλλά ο Τσαούσης έδιωξε πάνω στη γραμμή!

01-10-23 22:10

66' Μέσα οι Μασούρας, Καρβάλιο, έξω οι Ελ Κααμπί, Ποντένσε για τον Ολυμπιακό.

62' Έφορντ αντί Ροσέρο και Μπεγκάλα αντί Λιάσου για τον ΠΑΣ

01-10-23 22:06

61' Ευκαιρία για τον ΠΑΣ! Σέντρα του Τσαούση, ο Μπάλαν πηδάει μόνος του αλλά δεν βρίσκει εστία!

01-10-23 22:04

58' Ο Ελ Κααμπί κάνει την κεφαλιά, στο κέντρο της εστίας η μπάλα με τον Κλέιμαν να μπλοκάρει!

01-10-23 21:58

54' Φάση για τον Ολυμπιακό! Ο Ορτέγκα σέντρα που κοντράρει, παίρνει περίεργη τροχιά και ο Ελ Κααμπί το ανάποδο ψαλίδι που περνά λίγο άουτ!

01-10-23 21:57

49' Κάρτα στον Πορόσο

Διπλή αλλαγή για τον Ολυμπιακό: Γιόβετιτς και Πορόσο μέσα, έξω οι Φορτούνης, Φρέιρε.

47' Μεγάλη φάση για τον Ολυμπιακό! Κάθετη του Αλεξανδρόπουλου, βλέπει την κίνηση του Μπιέλ, ο οποίος πλασάρει πεσμένος αλλά ο Κλέιμαν διώχνει σε κόρνερ.

01-10-23 21:35

46' Σέντρα στο δεύτερο μέρος!

Τέλος ημιχρόνου

45'+2' Κάρτα στον Μπιλμπάο

43' Κάρτα στον Τζίμα

01-10-23 21:27

40' Κάρτα στον Αλεξανδρόπουλο

01-10-23 21:20

38' Μεγάλη φάση για τον Ολυμπιακό! Ο Φορτούνης παίζει υπέροχα κάθετα για τον Ροντινέι, ο οποίος γυρίζει στον Ελ Κααμπί αλλά το πλασέ στην κίνηση του τελευταίου περνά πάνω από τα δοκάρια.

01-10-23 21:16

01-10-23 21:11

25' Μεγάλη φάση για τον ΠΑΣ! Γρήγορα στην κόντρα οι Ηπειρώτες, ο Ροσέρο μπουκάρει στην περιοχή και γυρίζει παράλληλα, ο Παμλίδης προσπαθεί να βάλει πλάτη τον Ντόη και να εκτελέσει σχεδόν από τη μικρή περιοχή αλλά δεν το καταφέρνει.

01-10-23 21:10

23' Γκολ για τον Ποντένσε και 0-2! Μετά από κόρνερ με πάσα, ο Μπιέλ στρώνει στον Ποντένσε και αυτός με σουτάρα εκτός περιοχής στέλνει ξανά την μπάλα στα δίχτυα

01-10-23 21:07

21' Τεράστια φάση για τον Ολυμπιακό! Κάθετα ο Μπιέλ, τρυπάει την αντίπαλη άμυνα, ο Ελ Κααμπί με τσίμπημα πάει να εκτελέσει αλλά ο Κλέιμαν του λέει εξ επαφής "όχι".

01-10-23 21:06

17' Γκολ για τον Ολυμπιακό! Ο Ποντένσε επιχειρεί το σουτ από το ύψος της μεγάλης περιοχής, με την μπάλα να βρίσκει στον Παντελάκη, να αλλάζει πορεία και να καταλήγει στα δίχτυα του ανήμπορου να αντιδράσει Κλέιμαν για το 0-1

15' Φάση για τον Ολυμπιακό. Ο Καμαρά σκάβει υπέροχα την μπάλα, ο Μπιέλ με προβολή προσπαθεί να εκτελέσει αλλά το τελείωμά του περνά πάνω από την εστία

14' Κάρτα στον Λιάσο

01-10-23 21:05

13' Μεγάλη ένταση και σπρωξίματα μεταξύ των παικτών, μετά από ένα φάουλ του Λιάσου στον Φορτούνη

01-10-23 20:53

11' Απειλεί ο Ολυμπιακός! Εξαιρετική κυκλοφορία της μπάλας, ο Ροντινέι σπάει για τον Μπιέλ που υπό την ασφυκτική πίεση του Λιάσου κάνει το σουτ που κοντράρει και περνά κόρνερ.

01-10-23 20:49

Ο Ολυμπιακός πιέζει για το γρήγορο γκολ

01-10-23 20:48

Σέντρα στο παιχνίδι με 18 λεπτά καθυστέρηση!

01-10-23 20:47

Το πανό κρύφτηκε, έχουμε σέντρα....

01-10-23 20:44

01-10-23 20:43

Προς τα αποδυτήρια και οι παίκτες του Ολυμπιακού, αυτοί του ΠΑΣ μένουν στον αγωνιστικό χώρο και κοιτάζουν αποσβολωμένοι.

01-10-23 20:36

ΔΕΝ ΞΕΚΙΝΑΕΙ ΤΟ ΜΑΤΣ! Παίρνει τους βοηθούς του και φεύγει ο Μανούχος, αφού δεν βλέπει να αλλάζει τίποτα...

01-10-23 20:35

01-10-23 20:29

Έχει σηκωθεί ένα πανό στην κερκίδα των οργανωμένων του ΠΑΣ, το οποίο δεν έχει κατέβει ακόμη. Ο Μανούχος δεν ξεκινάει το ματς αν δεν φύγει το πανό...

01-10-23 20:28

Στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ομάδες παρέα με το διαιτητικό τρίο

01-10-23 19:58

Στον πάγκο για τις δύο ομάδες είναι οι

ΠΑΣ Γιάννινα: Αθανασίου, Κόντε, Έφορντ, Λώλης, Κιάκος, Γκάρο, Πανάγου, Μπεγκάλα, Μπορταγκαράι

Ολυμπιακός: Τζολάκης, Ελ Αραμπί, Κίνι, Βρουσάι, Μασούρας, Καρβάλιο, Γιόβετιτς, Πορόζο, Σολμπάκεν

01-10-23 19:57

Από την άλλη ο Ολυμπιακός θα ξεκινήσει με τον Πασχαλάκη στην εστία και τους Ορτέγα, Φρέιρε, Ντόι και Ροντινέι στην τετράδα της άμυνας. Ο Αλεξανδρόπουλος με τον Καμαρά θα παραταχθούν στη μεσαία γραμμή, έχοντας μπροστά τους τον Φορτούνη και τον Μπιέλ με τον Ποντένσε στα δύο άκρα της επίθεσης. Τέλος, ο Ελ Καμπί θα ξεκινήσει στην κορυφή ως φορ.

Ο ΠΑΣ Γιάννινα θα παραταχθεί με τον Κλέιμαν κάτω από τα δοκάρια, τους Σόρια, Μπακαδήμα, Παντελάκη και Τσαούση στην τετράδα της άμυνας ενώ στη μεσαία γραμμή θα βρίσκεται ο Λιάσος με τον Μπιλμπάο και μπροστά τους τον Τζίμα. Ο Παμλίδης με τον Ροσέρο θα μοιραστούν τα δύο άκρα της επίθεσης, με τον Μπάλαν να βρίσκεται στην κορυφή.

Η πρώτη σέντρα είναι προγραμματισμένη για τις 20:30 και θα μεταδοθεί από τη Novasports Prime.

Μαζί θα παρακολουθήσουμε το παιχνίδι του ΠΑΣ Γιάννινα κόντρα στον Ολυμπιακό για την 7η αγωνιστική της Stoiximan Superleague.