Από εμάς, καλό σας βράδυ!

05-10-23 21:36

Τέλος αγώνα: Μπάτσκα - Ολυμπιακός 2-2

05-10-23 21:35

90'+1' Μακρινό σουτ του Γιόβετιτς, η μπάλα άουτ.

05-10-23 21:33

90' Πέντε λεπτά οι καθυστερήσεις

05-10-23 21:31

Ο Πάντοβιτς ισοφαρίζει σε 2-2 με ωραίο σουτ στην κίνηση μετά από μπαλιά του Στόγιτς στην πλάτη της άμυνας. Η φάση ελέγχθηκε για οφσάιντ, αλλά το γκολ μέτρησε κανονικά

05-10-23 21:30

90' ΓΚΟΛ! 2-2 η Μπάτσκα

05-10-23 21:29

87' Αλλαγές για την Μπάτσκα: Μπαίνουν Μιρτσέφσκι και Σος, βγαίνουν Ράντιν και Γιοβάνοβιτς

05-10-23 21:27

05-10-23 21:26

85' Κίτρινη κάρτα στον Πασχαλάκη για καθυστέρηση

Στο άλλο παιχνίδι του ομίλου, η Γουέστ Χαμ προηγείται 2-1 στην έδρα της Φράιμπουργκ

05-10-23 21:24

05-10-23 21:21

83' Ευκαιρία για τον Ολυμπιακό: Ο Γιόβετιτς βρέθηκε σε θέση βολής και σούταρε με το αριστερό αλλά ο Στόγιτς έβαλε καθοριστική προβολή

05-10-23 21:16

79' Βούλιτς, Πάντοβιτς μέσα στο ματς ως αλλαγές, Άντονιτς και Στάνιτς έξω για την Μπάτσκα.

05-10-23 21:15

74' Δύο αλλαγές για τον Ολυμπιακό: Πορόσο και Αλεξανδρόπουλος στο ματς αντί των Ελ Κααμπί και Φορτούνη

05-10-23 21:14

73' Απευθείας εκτέλεση φάουλ του Πέτροβιτς, η μπάλα περνά λίγο άουτ

05-10-23 21:13

Έντονες οι διαμαρτυρίες των παικτών του Ολυμπιακού προς τον διαιτητή. Ο Ντόη αποβάλλεται με απευθείας κόκκινη για φάουλ στον Γιοβάνοβιτς προκειμένου να μη βγει σε τετ α τετ με τον Πασχαλάκη

05-10-23 21:09

71' Κόκκινη κάρτα στον Ντόη και ο Ολυμπιακός μένει με 10 παίκτες!

05-10-23 21:07

67' Αδύναμη κεφαλιά του Ράκονιατς, μπλόκαρε ο Πασχαλάκης.

05-10-23 21:05

Ο Γιοβάνοβιτς μπήκε στην περιοχή, πάσαρε στον Ντάκοβατς και ο τελευταίος πλάσαρε τον Πασχαλάκη σε τετ α τετ για να μειώσει σε 2-1 για τους Σέρβους

05-10-23 21:04

63' ΓΚΟΛ! Η Μπάτσκα μειώνει σε 2-1 με σκόρερ τον Ντάκοβατς

05-10-23 21:00

62' Διπλή αλλαγή για τον Ολυμπιακό: Γιόβετιτς και Σολμπάκεν στο ματς αντί των Μασούρα και Ποντένσε

05-10-23 20:59

Ο Ποντένσε πήρε την μπάλα στη δεξιά πλευρά, πάτησε περιοχή, συνέκλινε και με... πονηρό αριστερό πλασέ στην κλειστή γωνία νίκησε τον Ίλιτς για το 2-0

05-10-23 20:58

57' ΓΚΟΛ! 2-0 ο Ολυμπιακός με σκόρερ τον Ποντένσε!

05-10-23 20:56

56' Ευκαιρία για τον Ολυμπιακό: Ο Ποντένσε πέρασε ωραία κάθετη για τον Ελ Κααμπί, ο οποίος όμως νικήθηκε σε τετ α τετ

05-10-23 20:55

54' Προσωρινά εκτός αγωνιστικού χώρου ο Ποντένσε, που κουτσαίνει ελαφρώς

53' Πρόβλημα τώρα για τον Ποντένσε, που φαίνεται να πονάει

05-10-23 20:52

52' Ο Ολυμπιακός δεν έχει καταφέρει να βρει συνδυασμούς στο δεύτερο μέρος. Η Μπάτσκα έχει περισσότερο την μπάλα και επιχειρεί κάθετες μπαλιές στην πλάτη της άμυνας, αλλά η άμυνα του Ολυμπιακού και ο Πασχαλάκης αντιδρούν σωστά

05-10-23 20:50

48' Ο Καμαρά βγήκε για λίγο εκτός αγωνιστικού χώρου, όμως τώρα επιστρέφει

05-10-23 20:48

Ο Καμαρά χτύπησε στο πόδι και κουτσαίνει, ενώ ο Ράντιν στο χέρι

05-10-23 20:47

46' Καμαρά και Ράντιν συγκρούστηκαν γόνατο με γόνατο και "σφαδάζουν" από τον πόνο

05-10-23 20:32

Σέντρα στο δεύτερο ημίχρονο

05-10-23 20:31

Ο Ολυμπιακός ήταν καλύτερος στο πρώτο ημίχρονο και προηγείται χάρη σε γκολ του Μασούρα στο 16'

05-10-23 20:28

Τέλος στο πρώτο ημίχρονο: Μπάτσκα Τόπολα - Ολυμπιακός 0-1

05-10-23 20:26

43' Ο Ελ Κααμπί δεν καταφέρνει να πιάσει την κεφαλιά στη μικρή περιοχή μετά από σέντρα του Ποντένσε

05-10-23 20:24

41' Ξανά στο έδαφος ο Ροντινέι μετά από φάουλ που του έγινε

05-10-23 20:21

39' Δυνατό σουτ του Πέτροβιτς στην κίνηση, μπλοκάρει ο Πασχαλάκης

Σηκώθηκε ο Βραζιλιάνος και συνεχίζει χωρίς πρόβλημα

05-10-23 20:20

37' Πεσμένος στο χορτάρι ο Ροντινέι

05-10-23 20:19

05-10-23 20:17

34' Ευκαιρία για τον Ολυμπιακό: Από πάσα του Φορτούνη ο Ροντινέι βρέθηκε με χώροι στη μεγάλη περιοχή, προσποιήθηκε και πλάσαρε με το αριστερό, αλλά η μπάλα σταμάτησε σε σώματα αμυντικών

05-10-23 20:13

31' Ευκαιρία για την Μπάτσκα: Η μπάλα κόντραρε από παρέμβαση του Ρέτσου και στρώθηκε στον Ράκονιατς, που σούταρε δυνατά από το ύψος της μεγάλης περιοχής και έστειλε την μπάλα λίγο πάνω από τα δοκάρια

05-10-23 20:12

28' Σουτ του Στάνιτς, η μπάλα κόντραρε πάνω στον Ντόη

05-10-23 20:06

27' Επικίνδυνη σέντρα από τα αριστερά, ο Πασχαλάκης βγαίνει και διώχνει τη γροθιά

21' Πεσμένος στο χορτάρι με πρόβλημα ο Ρέτσος

05-10-23 20:02

20' Σουτ του Ποντένσε μετά από κάθετη πάσα Φορτούνη, κόντραρε και κατέληξε κόρνερ

05-10-23 20:01

Ο Ολυμπιακός έφυγε ταχύτατα στην αντεπίθεση, με τον Ποντένσε να σεντράρει από τα δεξιά και τον Μασούρα να στέλνει την μπάλα στα δίχτυα με εξαιρετική κεφαλιά!

05-10-23 20:00

16' ΓΚΟΛ! 1-0 ο Ολυμπιακός με σκόρερ τον Μασούρα!

05-10-23 19:59

Ο Εσε έχει ματώσει μετά από χτύπημα που δέχθηκε, κάτι που είχε συμβεί και κόντρα στη Φράιμπουργκ!

05-10-23 19:57

13' Πρόβλημα με τον Έσε μετά από χτύπημα, που βγαίνει προσωρινά εκτός για να δεχθεί τις πρώτες βοήθειες

Στο έτερο ματς του ομίλου, η Γουέστ Χαμ προηγείται με 1-0 στην έδρα της Φράιμπουργκ

05-10-23 19:56

05-10-23 19:54

10' Δυνατό σουτ του Φορτούνη μετά από διαδοχικές προσποιήσεις, ο Άντονιτς σώζει την Μπάτσκα και κεφαλιά και απομακρύνει την μπάλα

05-10-23 19:51

9' Παραλίγο γκάφα στην άμυνα του Ολυμπιακού, ο Πασχαλάκης διόρθωσε την λάθος πάσα του Ντόη με τάκλιν και απομάκρυνε

05-10-23 19:49

6' Σέντρα του Ροντινέι, ο Μασούρας δεν πιάνει καλά την κεφαλιά υπό πίεση και η μπάλα περνά πλάγιο στην απέναντι πλευρά

05-10-23 19:47

4' Ο Ολυμπιακός πιέζει ψηλά από νωρίς

05-10-23 19:45

2' "1-2" Φορτούνη με Ποντένσε και σουτ του πρώτου, η μπάλα σταματά στο σώμα του Άντονιτς. Στη συνέχεια ο Κίνι δοκιμάζει νέο σουτ και στέλνει την μπάλα πάνω από τα δοκάρια

Στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ομάδες

Επίσης, στην εξέδρα αναμένεται να βρεθεί και ο Πρέντραγκ Τζόρτζεβιτς, ένας από τους κορυφαίους παίκτες στην ιστορία του Ολυμπιακού

05-10-23 19:25

Στο γήπεδο βρίσκεται και ο Λάγιος Ντέταρι, ο παλαίμαχος επιθετικός που έγραψε τη δική του ιστορία με τη φανέλα του Ολυμπιακού

05-10-23 19:21

Στον πάγκο για τη Μπάτσκα: Σίμιτς, Γιόργκιτς, Μιλοβάνοβιτς, Μιρτσέφσκι, Κούβελιτς, Πάντοβιτς, Τσίρκοβιτς, Βούλιτς, Κρστιτς, Βλαλούκιν, Σος.

05-10-23 19:19

Στον πάγκο για τον Ολυμπιακό: Τζολάκης, Παπαδούδης, Ορτέγκα, Ελ Αραμπί, Αλεξανδρόπουλος, Βρουσάι, Καρβάλιο, Μπιέλ, Γιόβετιτς, Πορόσο, Σολμπάκεν.

05-10-23 19:18

Μπάτσκα Τόπολα (Ζάρκο Λάζετιτς, 4-4-2): Ίλιτς - Τσκβέτοβιτς, Κόλουσιτς, Άντονιτς, Πέτροβιτς - Ράντιν, Στόγιτς, Στάνιτς, Ντάκοβατς - Ράκονιατς, Γιοβάνοβιτς

Ολυμπιακός (Ντιέγκο Μαρτίνεθ, 4-2-3-1): Πασχαλάκης – Ροντινέι, Ρέτσος, Ντόη, Κίνι - Έσε, Καμαρά, Φορτούνης, Ποντένσε - Μασούρας, Ελ Κααμπί.

05-10-23 19:16

Οι Ερυθρόλευκοι προέρχονται από ήττα από τη Φράιμπουργκ και είναι στην ουρά της βαθμολογίας μαζί με τη Μπάτσκα χωρίς βαθμό. Γουέστ Χαμ και Φράιμπουργκ έχουν από 3 βαθμούς και παίζουν μεταξύ τους στη Γερμανία

Το παιχνίδι αρχίζει στις 19:45 και μεταδίδεται τηλεοπτικά από το Cosmote Sport 4

05-10-23 19:15

Μαζί θα παρακολουθήσουμε την αναμέτρηση Μπάτσκα Τόπολα - Ολυμπιακός για τη 2η αγωνιστική των ομίλων του Europa League

05-10-23 18:58