Ευχαριστούμε που παρακολουθήσατε μαζί μας την αναμέτρηση! Καλό σας βράδυ!

08-10-23 23:26

Τέλος στην αναμέτρηση! Παναθηναϊκός - Ατρόμητος 5-0!

08-10-23 23:25

Ωραία σέντρα του Κώτσιρα, με τον Παλάσιος να πιάνει την κεφαλιά και τον Γιερεμέγιεφ από κοντά να κάνει το 5-0!

08-10-23 23:24

90+2' Γκολ για τον Παναθηναϊκό!

08-10-23 23:21

45' Τρία λεπτά επιπλέον χρόνου

08-10-23 23:19

88' Αλλαγή για τον Ατρόμητο με τον Κυβρακίδη στη θέση του Κεσχρίντα

08-10-23 23:17

86' Απευθείας κόκκινη κάρτα στον Ζέκα για σκληρό μαρκάρισμα του Κεσχρίντα

Συνεχίζεται η αναμέτρηση

08-10-23 23:12

83' Διακοπή στον αγώνα για τραυματισμό του Σένκεφελντ

08-10-23 23:11

79' Διπλή αλλαγή για τον Παναθηναϊκό με Κώτσιρα και Ιωαννίδη στις θέσεις Βαγιαννίδη και Τζούρισιτς

08-10-23 23:09

77' Απευθείας εκτέλεση φάουλ του Πέρεθ από μακριά θα μπλοκάρει ο Τσιντώτας

08-10-23 23:05

08-10-23 23:02

71' Πολύ καλή στιγμή για τον Ατρόμητο με σουτ του Αντζέλσκι να περνάει ελάχιστα δίπλα από δοκάρι του Λοντίγκιν

69' Αλλαγή για τον Παναθηναϊκό με τον Γερεμέγιεφ στη θέση του Σπόραρ

08-10-23 22:53

68' Διπλή αλλαγή για τον Ατρόμητο με τον Αντζέλσκι στη θέση του Βέργου και τον Κουέν στη θέση του Βαλέντσια

Μετά από λάθος γύρισμα ο Σπόραρ θα περάσει τον Τσιντώτα και γυρίσει τον Τζούρισιτς, που θα σουτάρει και θα κάνει το 4-0!

08-10-23 22:52

59' Γκολ για τον Παναθηναϊκό!

Αποθέωση για τον Κάρλος Ζέκα στη Λεωφόρο!

08-10-23 22:51

58' Διπλή αλλαγή για τον Παναθηναϊκό με τους Ζέκα και Αράο στις θέσεις των Βιλένα και Γεντβάι

08-10-23 22:47

57' Αλλαγή για τον Ατρόμητο με τον Φριντζόνσον στην θέση του Έντερ

08-10-23 22:44

53' Γκολ για τον Παναθηναϊκό με Σπόραρ, αλλά το τέρμα δεν θα μετρήσει με τον Μανούχο να έχει σφυρίξει νωρίτερα φάουλ του Τζούρισιτς πάνω στον Καμαρά

08-10-23 22:42

08-10-23 22:39

48' Eυκαιρία για τον Παναθηναϊκό με τον Τσιντώτα να αποκρούει δύσκολα κεφαλιά του Παλάσιος

46' Σέντρα στο δεύτερο μέρος!

08-10-23 22:35

46' Αλλαγή για τον Ατρόμητο με τον Ιμερέκοφ στη θέση του Γιουμπιτάνα

08-10-23 22:22

08-10-23 22:21

Τέλος στο πρώτο ημίχρονο! Παναθηναϊκός - Ατρόμητος 3-0!

08-10-23 22:17

08-10-23 22:16

45+1' Γκολ για τον Παναθηναϊκό με εύστοχη εκτέλεση του Σπόραρ

45' Πέντε λεπτά επιπλέον χρόνου

08-10-23 22:15

Κόκκινη κάρτα για τον Ασεβέδο! Με 10 ο Ατρόμητος

45' Πέναλτι για τον Παναθηναϊκό!

Ο Μανούχος καλείται από το VAR να δει το βίντεο

08-10-23 22:08

Φωνές του Παναθηναϊκού για ανατροπή του Ασεβέδο στον Παλάσιος

37' Ευκαιρία για τον Παναθηναϊκό με σουτ του Βέρμιτς μέσα από την περιοχή να μπλοκάρει ο Τσιντώτας

08-10-23 22:07

Απομάκρυναν την μπάλα οι αμυντικοί του Ατρομήτου

08-10-23 22:04

36' Κόρνερ για τον Παναθηναϊκό

Μετά από λάθος του Έντερ ο Τζούρισιτς θα βρει τον Παλάσιος που με πολύ ωραίο σουτ από πλάγια θέση θα κάνει το 2-0!

08-10-23 22:03

33' Γκολ για τον Παναθηναϊκό!

08-10-23 22:01

Συνεχίζεται η αναμέτρηση!

08-10-23 21:55

30' Διακοπή στον αγώνα για τραυματισμό του Βέρμπιτς

08-10-23 21:52

23' Ευκαιρία για τον Ατρόμητο! Ο Βέργος θα βγει στην αντεπίθεση και θα πασάρει στον Γιουμπιτάνα, όμως το σουτ που θα κάνει ο τελευταίος μέσα από την περιοχή θα περάσει άουτ

08-10-23 21:51

Απομάκρυναν οι αμυντικοί του Παναθηναϊκού

08-10-23 21:46

20' Κόρνερ για τον Ατρόμητο

08-10-23 21:45

Επιθετικό φάουλ του Μλαντένοβιτς στον Καμαρά

08-10-23 21:42

14' Κόρνερ για τον Παναθηναϊκό

11' Ευκαιρία για τον Ατρόμητο με σουτ του Βέργου να περνάει δίπλα από το δοκάρι του Λοντίγκιν

08-10-23 21:41

08-10-23 21:35

10' Διακοπή στο παιχνίδι για τραυματισμό του Κεχρίντα

08-10-23 21:34

Ιδανικό ξεκίνημα για τον Παναθηναϊκό, με τον Μλαντένοβιτς να κάνει τη σέντρα από τα αριστερά και τον Τζούρισιτς με κεφαλιά να κάνει το 1-0!

08-10-23 21:31

3' Γκολ για τον Παναθηναϊκό!

08-10-23 21:28

1' Σέντρα στην αναμέτρηση!

08-10-23 21:00

Στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ομάδες

08-10-23 20:59

Η ενδεκάδα του Ατρομήτου: Τσιντώντας, Τζαβέλλας, Ασεβέδο, Κεσχρίδα, Ντε Μποκ, Γκονζάλεθ, Έρλινγκμαρκ, Καμαρά, Γιουμπιτάνα, Βαλένσια, Βέργος.

08-10-23 20:58

08-10-23 20:34

Η ενδεκάδα του Παναθηναϊκού: Λοντίγκιν, Βαγιαννίδη, Σένκεφελντ, Γεντβάι, Μλαντένοβιτς, Πέρεθ, Τζούριτσιτς, Παλάσιος, Βιλένα, Βέρμπιτς, Σπόραρ.

Ο αγώνας είναι προγραμματισμένος να ξεκινήσει στις 21:30, στη Λεωφόρο και θα μεταδοθεί ζωντανά από το Cosmote Sports 1HD.

08-10-23 20:32

Καλησπέρα σας! Μαζί θα παρακολουθήσουμε την εξέλιξη της εξ αναβολής αναμέτρηση της πρώτης αγωνιστικής της Super League μεταξύ του Παναθηναϊκού και του Ατρομήτου.