Ρεν

26-10-23 23:59

ΤΕΛΟΣ ΑΓΩΝΑ

26-10-23 23:55

90'+7' Τρομερή ευκαιρία για τον Παναθηναϊκό! Σέντρα του Μλαντένοβιτς στο δοκάρι, δεν μπόρεσε ο Μαντσίνι να σκοράρει από κοντά

Άλλο ένα λεπτό για να τελειώσει ο αγώνας

26-10-23 23:53

90'+4' Ωραία σέντρα του Μλαντένοβιτς για τον Σπόραρ, μάζεψε ο Μανταντά

26-10-23 23:51

90'+2' Άστοχη κεφαλιά του Ιωαννίδη από φάουλ του Αϊτόρ

90'+1' Σουτ του Μπλας, μπλόκαρε ο Μπρινιόλι

26-10-23 23:48

Έξι λεπτά οι καθυστερήσεις

26-10-23 23:47

26-10-23 23:42

81' Εξαιρετική επέμβαση του Μπρινιόλι σε σουτ του Γκουϊρί

80' Σουτ του Μαντσίνι, που μπούκαρε από τα δεξιά, μπλόκαρε ο Μανταντά.

26-10-23 23:36

80' Ντουέ αντί Καλιμουέντο και Τεατέ αντί Τριφέ για τη Ρεν

26-10-23 23:35

Αλλαγή για τον Παναθηναϊκό: Έξω ο Τζούρισιτς, μέσα ο Σπόραρ

26-10-23 23:34

73' Μεγάλη ευκαιρία για τον Παναθηναϊκό. Ιωαννίδη και Μλαντένοβιτς συνεργάστηκαν, με τον Έλληνα φορ να κάνει σουτ στα σώματα, ενώ στη συνέχεια πάλι κόντραρε το σουτ σε αντίπαλο και πέρασε εκτός σε κόρνερ. Στον Μπελοσιάν βρήκε και τις δύο φορές

26-10-23 23:31

72' Ευκαιρία για τον Παναθηναϊκό: Γύρισμα του Μαντσίνι από τα δεξιά, δεν μπόρεσε να εκτελέσει ο Αϊτόρ από το ύψος του πέναλτι. Ένα παρατεταμένο "ααα" ακούστηκε από την εξέδρα.

70' Ευκαιρία για τη Ρεν! Ύστερα από αντεπίθεση, ο Καλιμουεντό εκτέλεσε και ο Μπρινιόλι έκανε απίθανη επέμβαση!

26-10-23 23:29

69' Επικίνδυνη επίσκεψη του Παναθηναϊκού στην περιοχή της Ρεν, με τον Τζούριτσιτς να μην παίρνει το καλύτερο δυνατόκ, κερδίζοντας ένα κόρνερ

26-10-23 23:28

66' Καλή αντεπίθεση του Παναθηναϊκού, με τον Ιωαννίδη να προσπαθεί να κάνει την τελική πάσα για τον Τζούριτσιτς, αλλά έκοψε η άμυνα της Ρεν.

26-10-23 23:23

26-10-23 23:21

62' Τριπλή αλλαγή για τον Παναθηναϊκό με τους Μαντσίνι, Αϊτόρ, Βιλένα στις θέσεις των Τσέριν, Παλάσιος, Μπερνάρ

26-10-23 23:20

61' Γκολ για τον Παναθηναϊκό με εύστοχη εκτέλεση πέναλτι του Ιωαννίδη!

26-10-23 23:19

60' Πέναλτι για τον Παναθηναϊκό

26-10-23 23:18

Πάει να δει την φάση ο Πινέιρο

26-10-23 23:15

Οι Πράσινοι φωνάζουν για πέναλτι σε πάτημα πάνω στον Παλάσιος

Κεφαλιά του Ιωαννίδη θα μπλοκάρει ο Ματαντά

26-10-23 23:11

55' Κόρνερ για τον Παναθηναϊκό

26-10-23 23:09

Μετά από πολύ καλή εκτέλεση φάουλ ο Καλιμουεντό με φοβερό εναέριο τακουνάκι κάνει το 0-2!

Γκολ για τη Ρεν!

26-10-23 23:06

49' Φάουλ για την Ρεν σε πλάγια θέση

26-10-23 23:05

Χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες!

26-10-23 23:04

46' Σέντρα στο δεύτερο μέρος!

26-10-23 22:50

26-10-23 22:49

Τέλος πρώτου ημιχρόνου! Παναθηναϊκός - Ρεν 0-1

26-10-23 22:46

45+4' Κίτρινη κάρτα για τον Τρουφέ

26-10-23 22:45

45+1' Ωραία μπαλιά του Μλαντένοβιτς στον Παλάσιος, ο Αργεντινός μπήκε στην περιοχή, έκανε το γύρισμα στον Ιωαννίδη, όμως εκείνος έστειλε την μπάλα άουτ.

45' Πέντε λεπτά επιπλέον χρόνου

26-10-23 22:44

45' Κίτρινη κάρτα στον Αράο

26-10-23 22:42

26-10-23 22:41

42' Νέα καλή στιγμή για τους Πράσινους! Γύρισμα του Βαγιαννίδη, όμως το πλασέ του Τζούρισιτς θα το αποκρούσει και αυτό ο Ματαντά!

26-10-23 22:39

41' Φοβερή ευκαιρία για τον Παναθηναϊκό! Εκπληκτική ενέργεια του Μπαρνάρ που θα πασάρει στον Ιωαννίδη, όμως το πλασέ του θα το μπλοκάρει ο Ματαντά!

26-10-23 22:36

39' Νέα καλή στιγμή για τη Ρεν, με τον Τρουφέ να κάνει τη σέντρα, τον Μπλας να κατεβάζει ωραία την μπάλα, αλλά το γυριστό που έκανε να περνάει άουτ

26-10-23 22:34

35' Ευκαιρία για τη Ρεν με σουτ του Μάτιτς από το ύψος της μεγάλης περιοχής να αποκρούει ο Μπρινιόλι!

26-10-23 22:33

Απομάκρυναν οι αμυντικοί της Ρεν

34' Κόρνερ για τον Παναθηναϊκό

26-10-23 22:30

33' Ωραία ενέργεια από τον Παλάσιος που θα πασάρει στον Τζούρισιτς, όμως το σουτ του Σέρβου θα περάσει αρκετά άουτ!

30' Αλλαγή για τη Ρεν με τον Σανταμαρία στη θέση του Μπουριζό

26-10-23 22:29

30' Νέα διακοπή στο παιχνίδι! Στο έδαφος ο Μπουριζό που δεν μπορεί να συνεχίσει!

26-10-23 22:28

Μπλοκάρει με διπλή προσπάθεια ο Μπρινιόλι

28' Νέο κόρνερ για τους φιλοξενούμενους

26-10-23 22:25

28' Κόρνερ για τη Ρεν

26-10-23 22:23

25' Κίτρινη κάρτα στον Μπερνάρ

26-10-23 22:22

24' Πολύ καλή εκτέλεση από τον Τσέριν, με τον Μανταντά να αποκρούει εντυπωσιακά!

26-10-23 22:21

Κίτρινη κάρτα στον Μπελοσιάν

26-10-23 22:20

22' Φάουλ για τον Παναθηναϊκό σε πολύ καλό σημείο!

20' Συνεχίζεται η αναμέτρηση!

26-10-23 22:19

26-10-23 22:14

18' Διακοπή στο παιχνίδι με τον Λε Φε να είναι στο έδαφος μετά από σταβοπάτημα μέσα στην περιοχή της Ρεν!

26-10-23 22:08

14' Μεγάλη ευκαιρία για τη Ρεν με φοβερό σουτ του Γκουιρί να σταματάει στο δοκάρι του Μπρινιόλι!

26-10-23 22:07

Μετά από εξαιρετική σέντρα του Λε Φί, ο Γκουιρί από κοντά με πλασέ θα κάνει το 0-1!

8' Γκολ για τη Ρεν!

26-10-23 22:05

7' Ευκαιρία για τον Παναθηναϊκό! Ιωαννίδης και Παλάσιος θα βγουν στην κόντρα, με τον Αργεντίνο να κάνει το σουτ έξω από την περιοχή, αλλά την μπάλα να φεύγει άουτ!

26-10-23 22:00

4' Κλέψιμο της μπάλας και ωραία ανάπτυξη από πλάγια δεξιά για τον Παναθηναϊκό, ο Ιωαννίδης έδωσε στον επερχόμενο Βαγιαννίδη που πάτησε στην περιοχή κι έκανε το γύρισμα, αλλά δεν βρέθηκε κανείς στην πορεία της μπάλας με τον Τζούρισιτς να κάνει φάουλ

26-10-23 21:58

1' Σέντρα στην αναμέτρηση!

26-10-23 21:12

Στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ομάδες!

26-10-23 20:52

H ενδεκάδα της Ρεν: Μανταντά, Ομαρί, Μπελοσιάν, Ασινιόν, Τρουφέρ, Μπουριγκό, Μάτιτς, Λε Φι, Μπλας, Γκουιρί, Καλιμουεντό.

26-10-23 20:41

H ενδεκάδα του Παναθηναϊκού: Μπρινιόλι, Βαγιαννίδης, Γεντβάι, Σένκεφελντ, Μλαντένοβιτς, Αράο, Τσέριν, Τζούριτσιτς, Μπερνάρ, Παλάσιος, Ιωαννίδης.

26-10-23 20:40

Την ίδια στιγμή ήταν προγραμματισμένη να γίνει και αναμέτρηση της Βιγιαρεάλ με τη Μακάμπι Χάιφα, όμως λόγω της εμπόλεμης κατάστασης στη Μέση Ανατολή αναβλήθηκε και θα γίνει στις 6 Δεκεμβρίου.

26-10-23 20:38

Να υπενθυμίσουμε εδώ ότι το Τριφύλλι μέχρι στιγμής είναι στην πρώτη θέση του ομίλου, έχοντας 4 βαθμούς, την ίδια στιγμή που η Ρεν έχει τρεις.

26-10-23 20:37

Ο αγώνας είναι προγραμματισμένος να ξεκινήσει στις 22:00, στη Λεωφόρο και θα μεταδοθεί ζωντανά από το Cosmote Sports 5 HD.

26-10-23 20:36

Καλησπέρα σας! Μαζί θα παρακολουθήσουμε την αναμέτρηση του Παναθηναϊκού με τη Ρεν για την τρίτη αγωνιστική των ομίλων του Europa League.