1:2

Παναθηναϊκός

04-11-23 19:29

Από εμάς, καλό σας βράδυ!

Τέλος αγώνα: Λαμία - ΠΑΟ 1-2 σε ένα ματς με απίστευτη εξέλιξη και φινάλε θρίλερ!

04-11-23 19:28

99' Ο Σπόραρ αστοχεί στο πέναλτι στέλνοντας την μπάλα ψηλά άουτ!

Ο Μπερνάρ έβγαλε τον Παλάσιος τετ α τετ με ωραία μπαλιά, αυτός απέφυγε τον τερματοφύλακα Κοσέλεφ, ο οποίος τον ανέτρεψε! Πέναλτι και κίτρινη κάρτα!

04-11-23 19:26

98' Πέναλτι για τον Παναθηναϊκό!

04-11-23 19:25

96' Κίτρινη κάρτα στον Αϊτόρ

04-11-23 19:22

90'+2' Αλλαγή για τη Λαμία, Λονγκό στη θέση του Σλίβκα και Αμαράλ αντί του Σίντκλεϊ.

04-11-23 19:21

92' Κίτρινη στον Σπόραρ

Από εξαιρετική σέντρα του Μπερνάρ στο δεύτερο δοκάρι, ο Σπόραρ έστειλε την μπάλα στα δίχτυα με κεφαλιά από το ύψος της μικρής περιοχής!

04-11-23 19:20

90' Επτά λεπτά οι καθυστερήσεις

04-11-23 19:19

90' ΓΚΟΛ! 2-1 ο Παναθηναϊκός με σκόρερ τον Σπόραρ!!!

04-11-23 19:18

04-11-23 19:17

04-11-23 19:16

Ο VAR δεν είχε δικαίωμα να παρέμβει, αφού επρόκειτο για δεύτερη κίτρινη κάρτα και όχι απευθείας κόκκινη!

04-11-23 19:15

Όπως φάνηκε στο ριπλέι, ο Αράο όντως δεν έχει βρει καθόλου τον Ακούνια στη φάση της αποβολής και μαζεύει το πόδι του!

04-11-23 19:14

84' Μεγάλη φάση για τη Λαμία! Ο Τόσιτς εκτέλεσε, ο Τζανετόπουλος έκανε το πλασέ εξ επαφής με τον Μπρινιόλι αλλά η μπάλα πήγε πολύ ψηλά.

04-11-23 19:13

Ο Αράο σήκωσε ψηλά το πόδι του και ο Ακούνια έπεσε στο έδαφος, με τον παίκτη του Παναθηναϊκού πάντως να διαμαρτύρεται πως δεν τον βρήκε!

83' Δεύτερη κίτρινη κάρτα και αποβολή για τον Αράο! Με 10 παίκτες ο Παναθηναϊκός

82' Αλλαγές για τον ΠΑΟ: Έξω  Τζούρισιτς - Ιωαννίδης, μέσα Σπόραρ και Αϊτόρ.

04-11-23 19:11

04-11-23 19:09

81' Οφσάιντ! Ο σκόρερ Τσιλούλης ήταν σε αντικανονική θέση και το 1-1 παραμένει!

Ο Τσιλούλης σκόραρε με προβολή έπειτα από εκτέλεση φάουλ του Σίντκλεϊ και περιμένουμε να μάθουμε αν το γκολ θα μετρήσει

04-11-23 19:08

Φαίνεται να είναι εκτεθειμένος ο Τσιλούλης στην αρχή της φάσης

Η φάση θα εξεταστεί από το VAR καθώς υπάρχει πιθανότητα για οφσάιντ!

04-11-23 19:07

77' ΓΚΟΛ! Η Λαμία γυρίζει το ματς σε 2-1 με σκόρερ τον Τσιλούλη!

04-11-23 19:06

Και δεύτερη αλλαγή για τη Λαμία: Ο Σαντάνα αντί του Νούνιες

04-11-23 19:05

76' Αλλαγή για τη Λαμία: Ο Ακούνια στη θέση του Παλάσιος

04-11-23 19:03

ΟΦΣΑΙΝΤ ο Παλάσιος, κανένα πέναλτι!

Εξετάζεται η φάση για οφσάιντ!

04-11-23 19:02

Ο Μπερνάρ έκανε την κάθετη και ο Παλάσιος γκρεμίστηκε από τον Παπαδόπουλο!

72' ΠΕΝΑΛΤΙ για τον Παναθηναϊκό!

04-11-23 18:58

69' Μεγάλη φάση για τον ΠΑΟ, σέντρα του Μλαντένοβιτς και η κεφαλιά του Τζούρισιτς δε βρήκε εστία!

04-11-23 18:55

68΄ Ο Ιωαννίδης εκτέλεσε, αλλά το σουτ του μπλοκαρίστηκε!

04-11-23 18:54

Μαντσίνι και Βαγιαννίδης έξω, Παλάσιος και Κώτσιρας μέσα.

Ο Ισπανός δεν το πανηγύρισε, μιας και αγωνιζόταν στον Παναθηναϊκό!

04-11-23 18:53

64' ΓΚΟΟΟΟΟΟΛ για τη Λαμία! Ο Καρλίτος ισοφαρίζει σε 1-1 με σουτ μέσα από την περιοχή!

04-11-23 18:48

62' Κεφαλιά του Κυριάκου Παπαδόπουλου, όμως ο Έλληνας στόπερ είναι εκτεθειμένος.

04-11-23 18:47

58΄ Κεφαλιά του Αράο από κόρνερ του Τσέριν, μπλοκάρει ο κίπερ της Λαμίας.

04-11-23 18:40

Κυκλοφορεί την μπάλα ο ΠΑΟ.

04-11-23 18:39

50΄ Σουτ του Τζανδάρη, έξω η μπάλα.

04-11-23 18:37

49' Ο Καρλίτος κερδίζει φάουλ σε καλό σημείο.

04-11-23 18:35

Οι γηπεδούχοι διαμαρτυρήθηκαν για χέρι του Αράο στην περιοχή, κολλημένο στο σώμα του το είχε ο Βραζιλιάνος.

04-11-23 18:34

ΣΕΝΤΡΑ στο 2ο ημίχρονο!

04-11-23 18:32

Καμία αλλαγή για τις δύο ομάδες, όλα έτοιμα για την έναρξη του δεύτερου μέρους!

04-11-23 18:15

46' Σουτ του Ιωαννίδη, το έβγαλε ο κίπερ των γηπεδούχων.

04-11-23 18:06

39' Φοβερή ευκαιρία για τη Λαμία! Ο Σίντκλεϊ έκανε σέντρα ακριβείας, αλλά ο Μαρτίνεθ αστόχησε!

04-11-23 18:02

Προσπαθεί να απαντήσει η ομάδα του Βόκολου

Υπέροχο τέρμα για τους πράσινους!

04-11-23 18:01

Ο Μαντσίνι έκανε την πάσα, ο αριστερός μπακ πήρε την μπάλα και έκανε ένα ασύλληπτο σουτ ανοίγοντας το σκορ!

04-11-23 17:59

31' ΓΚΟΛΑΡΑ Μλαντένοβιτς! ΤΙ ΕΒΑΛΕ Ο ΣΕΡΒΟΣ;

28' Ο Ιωαννίδης πήρε την κεφαλιά, του είπε ''όχι'' ο Κοσέλεφ.

04-11-23 17:58

Η μεγάλη ευκαιρία της Λαμίας:

23-77 % η κατοχή μπάλας.

04-11-23 17:56

Πιέζει ο Παναθηναϊκός, δυσκολεύεται όμως να γίνει απειλητικός.

04-11-23 17:52

Παρέμβαση του Αλαφούζου για το ματς:

04-11-23 17:51

21' O Τζούρισιτς έπεσε στην περιοχή, ο Μανούχος έδωσε συνέχεια στον αγώνα.

04-11-23 17:47

Την κατοχή ο ΠΑΟ, αμύνεται πολύ καλά η Λαμία.

04-11-23 17:44

Το δοκάρι του Ιωαννίδη:

04-11-23 17:40

Ισορρόπησε λίγο ο αγώνας.

Δοκάρι και για τους δύο στο ματς.

04-11-23 17:38

9' Τεράστια ευκαιρία για τη Λαμία! Ο Τσιλούλης σούταρε και η μπάλα πήγε στο δοκάρι, ενώ στη συνέχεια της φάσης ο Καρλίτος σημάδεψε πάνω στον Μπρινιόλι!

04-11-23 17:36

8' Κι άλλος τραυματισμός στο πρόσωπο, αυτή τη φορά για τον Βέρμπιτς. Ο Σλοβένος δέχθηκε χτύπημα από τον Σιμόν, σηκώθηκε γρήγορα.

04-11-23 17:35

Ο Νούνιεζ δέχθηκε την μπάλα στο πρόσωπο, το ιατρικό επιτελείο εντός αγωνιστικού χώρου.

04-11-23 17:34

Έσκασε η μπάλα.

04-11-23 17:32

3' Κεφαλιά του Μαρτίνεθ, άουτ η μπάλα.

Ορμητική εκκίνηση του Τριφυλλιού στον αγώνα.

04-11-23 17:31

Στο 45ο δευτερόλεπτο ο Ιωαννίδης χάνει τεράστια ευκαιρία, με την μπάλα να βρίσκει το δοκάρι!

04-11-23 17:30

Μόλις στο δέκατο δευτερόλεπτο, ο Μαντσίνι μπήκε στην περιοχή όμως το γύρισμα του Αργεντινού δε βρήκε συμπαίκτη!

04-11-23 17:20

Η Λαμία έχει σερί 8 αήττητων αγώνων εντός έδρας, οι πράσινοι έχουν το απόλυτο νικών εκτός Λεωφόρου.

Μετράμε αντίστροφα για την εκκίνηση του ματς, μόλις 10 λεπτά έμειναν!

04-11-23 17:14

Ο Καρλίτος τα είπε σε φιλικό κλίμα με τον Ιβάν Γιοβάνοβιτς και τον Χρήστο Κόντη πριν την έναρξη του αγώνα.

04-11-23 17:09

Ο Ιβάν Γιοβάνοβιτς αποθέωσε τη Λαμία αποκαλώντας την ''ευχάριστη έκπληξη του πρωταθλήματος''!

04-11-23 17:08

Οι πράσινοι δεν έχουν τη στήριξη του κόσμου τους, καθώς υπάρχει απαγόρευση μετακίνησης οπαδών.

Σήμερα για πρώτη φορά θα το αντιμετωπίσει ως αντίπαλος.

04-11-23 17:07

Βασικός για τους γηπεδούχους ο Καρλίτος, ο Ισπανός φορούσε τη φανέλα με το Τριφύλλι από το 2020 έως το 2022.

04-11-23 17:05

04-11-23 17:04

Ας δούμε τις αρχικές ενδεκάδες των δύο ομάδων.

04-11-23 17:03

22 βαθμούς έχει το Τριφύλλι, 15 η πολύ καλή Λαμία.

04-11-23 16:58