5 λεπτά αγώνα θα έχουμε ακόμα, όπως ενημέρωσε ο διαιτητής

Μετά από 55 λεπτά θα έχουμε και πάλι αγώνα!

03-12-23 19:23

Σιγά-σιγά επιστρέφουν και οι παίκτες του Βόλου

03-12-23 19:21

Υπενθυμίζεται ότι το ματς διακόπηκε στο 90'+4', ενώ είχαν δοθεί οκτώ λεπτά καθυστερήσεις. Παρόλα αυτά, από το 90' μέχρι το 94' δεν υπήρχε παιχνίδι λόγω των διαμαρτυριών και του VAR για το γκολ του Ελ Κααμπί που ακυρώθηκε ως οφσάιντ στο 89'

03-12-23 19:17

Οι παίκτες του Βόλου ακόμα πάντως δεν έχουν βγει στο χορτάρι!

03-12-23 18:56

Όλα δείχνουν οριστική διακοπή, αναμένουμε...

03-12-23 18:45

Θα χρειαστεί να περιμένουν μία ώρα για να δουν αν θα συνεχιστεί!

Έφυγαν τρέχοντας οι παίκτες καθώς δεν μπορούν να αναπνεύσουν!

03-12-23 18:41

Άδειασε το γήπεδο

03-12-23 18:37

Τρομερά επεισόδια στις εξέδρες κι έξω από το γήπεδο πλέον, οι διαιτητές ενημέρωσαν πως αν δεν ηρεμήσει η κατάσταση, θα υπάρξει οριστική διακοπή!

03-12-23 18:30

Ο Φορτούνης εκτέλεσε το φάουλ, ο Ελ Αραμπί πήρε την κεφαλιά πάσα και με δεύτερη κεφαλιά ο Ελ Κααμπί σκοράρει και βάζει... φωτιά στον Βόλο!

03-12-23 18:28

89' ΓΚΟΛ ο Ολυμπιακός, 2-3! Θα ελεγχθεί η φάση στο VAR

86' Μεγάλη ευκαιρία για τον Ολυμπιακό! Γέμισμα του Μπιανκόν, κεφαλιά του Ελ Κααμπί και η μπάλα ελάχιστα εκτός.

03-12-23 18:24

85' Απειλεί ο Βόλος! Ο Άλχο έκανε την προβολή και αστόχησε

03-12-23 18:17

83' Αλλαγή για τον Ολυμπιακό: Ελ Αραμπί αντί Μασούρα στο ματς

03-12-23 18:14

Το πέναλτι που ζήτησε ο Ολυμπιακός:

03-12-23 18:13

Δείτε το 2-2 με αυτογκόλ:

Δείτε το 2-1 του Βόλου:

03-12-23 18:12

72' Αλλαγή για τον Ολυμπιακό: Ο Καρβάλιο στη θέση του Καμαρά.

03-12-23 18:10

71' Απειλεί ο Βόλος! Ο Κόμπα πήρε την μπάλα, προσποιήθηκε και έπιασε άστοχο σουτ πάνω από την εστία.

03-12-23 18:03

Ακυρώνεται σαν οφσάιντ το γκολ του Μασούρα

03-12-23 18:01

Η φάση ελέγχεται για οφσάιντ

03-12-23 18:00

60' Μετά από πανέξυπνη κάθετη εκτέλεση φάουλ του Φορτούνη, ο Μασούρας με πλασέ θα κάνει το 2-3!

Γκολ για τον Ολυμπιακό!

03-12-23 17:59

60' Κίτρινη κάρτα για τον Ασλανίδη!

Δεν υπάρχει πέναλτι! Συνεχίζεται το παιχνίδι.

03-12-23 17:58

58' Αλλαγή για τον Βόλο με τον Ασλανίδη στη θέση του Μωραΐτη.

03-12-23 17:57

Υπάρχει έλεγχος για χέρι του Μωραΐτη μέσα στην περιοχή του Βόλου

03-12-23 17:56

Νέα ευκαιρία για τον Ολυμπιακό! Γύρισμα του Μασούρα, με τον Καλογερόπουλο να διώχνει τελευταία στιγμή πριν τον Ελ Κααμπί που ήταν μόνος του με την εστία!

03-12-23 17:55

56' Ευκαιρία για τον Ολυμπιακό! Σουτ από τον Μασούρα, μέσα από την περιοχή θα περάσει άουτ!

03-12-23 17:54

Μετά από σέντρα του Ροντινέι, ο Ελ Κααμπί θα προσπαθήσει να κάνει την προβολή, όμως ο Καλογερόπουλος θα είναι αυτός που στην προσπάθειά του να διώξει θα σημειώσει αυτογκόλ κάνοντας το 2-2!

03-12-23 17:52

54' Γκολ για τον Ολυμπιακό!

03-12-23 17:51

51' Γκολ για τον Βόλο με εύστοχη εκτέλεση πέναλτι του Γκαρσία!

03-12-23 17:50

Ο Ιμπόρα ανατρέπει τον Μωραΐτη μέσα στην περιοχή και ο Παπαπέτρου δίνει πέναλτι!

03-12-23 17:48

50' Πέναλτι για τον Βόλο!

03-12-23 17:46

48' Κίτρινη κάρτα στον Τρουιγέ για μαρκάρισμα στον Καμαρά

03-12-23 17:45

46' Σέντρα στο δεύτερο μέρος

03-12-23 17:44

03-12-23 17:31

03-12-23 17:29

Τέλος στο πρώτο ημίχρονο! Βόλος - Ολυμπιακός 1-1

03-12-23 17:26

45+12' Δεύτερη κίτρινη κάρτα στον Μύγα, για φάουλ πάνω στον Φορτούνη, με τον παίκτη του Βόλου να αποβάλλεται.

03-12-23 17:21

45+7' Μεγάλη ευκαιρία για τον Βόλο! Η μπάλα θα φτάσει μέσα στην περιοχή και συγκεκριμένα στον Κόμπα, που θα κάνει το σουτ, αλλά τον Πασχαλάκη να διώχνει εντυπωσιακα!

03-12-23 17:20

Κεφαλιά από τον Μύγα με την μπάλα να κοντράρει στο σώμα του Ιμπόρα και να περνάει πλάγιο

03-12-23 17:18

45+4' Κόρνερ για τον Βόλο

03-12-23 17:17

03-12-23 17:16

45' 13 λεπτά επιπλέον χρόνου στο πρώτο ημίχρονο

03-12-23 17:15

45' Κεφαλιά του Μωραΐτη θα περάσει άουτ

45' Κόρνερ για τον Βόλο

03-12-23 17:13

44' Γκολ για τον Ολυμπιακό με εύστοχη εκτέλεση πέναλτι του Ελ Κααμπί

03-12-23 17:09

Φωνάζουν για πέναλτι στον Ολυμπιακό για πτώση του Μπιανκόν στην μικρή περιοχή μετά από σύγκρουση με τον Κόστιτς

Κόρνερ για τον Ολυμπιακό

38' Φάουλ για τον Ολυμπιακό σε πλάγια θέση

03-12-23 17:08

38' Κίτρινη κάρτα στον Μύγα

03-12-23 17:07

Και οι δύο ποδοσφαιριστές είναι εντάξει και συνεχίζεται το παιχνίδι

03-12-23 17:06

36' Σύγκρουση κεφάλι με κεφάλι των Ιμπόρα με τον Γκαρσία

03-12-23 17:05

03-12-23 17:04

34' Έχει χτυπήσει ο Κόστιτς και πονάει πολύ.

03-12-23 17:03

03-12-23 17:02

32' Αλλαγή για τον Βόλο με τον Κίτσο στη θέση του Λούνα

03-12-23 17:00

31' Στο έδαφος ο Λούνα! Νέα διακοπή στο παιχνίδι

03-12-23 16:59

29' Κεφαλιά από τον Γκαρσία θα περάσει άουτ

03-12-23 16:56

27' Κίτρινη κάρτα για τον Μασούρα!

03-12-23 16:55

Απομάκρυναν οι αμυντικοί των γηπεδούχων

03-12-23 16:54

24' Κόρνερ για τον Ολυμπιακό

03-12-23 16:52

24' Αλλαγή για τον Ολυμπιακό με τον Έσε στην θέση του Μπιέλ

03-12-23 16:49

Γκολ για τον Βόλο! Ο Πασχαλάκης θα αποκρούσει το πέναλτι του Μωραΐτη, όμως ο παίκτης του Βόλου θα πάρει το ριμπάουντ και σε κενή εστία θα κάνει το 1-0!

03-12-23 16:48

18' Πέναλτι για τον Βόλο και κόκκινη κάρτα για τον Ρέτσο!

03-12-23 16:46

Διακοπή στον αγώνα! Το VAR ελέγχει πτώση του Γκαρσία από τον Ρέτσο μέσα στην περιοχή.

03-12-23 16:43

15' Σουτ από τον Φορτούνη, από πλάγια θέση, θα περάσει άουτ

03-12-23 16:42

Σουτ από τον Ροντινέι, με την μπάλα να κοντράρει και να περνάει πλάγιο

12' Κόρνερ για τον Ολυμπιακό

03-12-23 16:41

11' Χωρίς μεγάλη φάση μέχρι στιγμής ο αγώνας

03-12-23 16:37

03-12-23 16:36

Απομάκρυναν οι αμυντικοί του Βόλου

03-12-23 16:35

5' Κόρνερ για τον Ολυμπιακό

03-12-23 16:31

4' Σέντρα του Λούνα από τα αριστερά, ο Γκαρσία θα κάνει την προβολή αλλά θα μπλοκάρει ο Πασχαλάκης

03-12-23 16:30

1' Σέντρα στην αναμέτρηση!

03-12-23 16:27

Μικρή καθυστέρηση για να καθαρίσει η ατμόσφαιρα.

03-12-23 16:12

Στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ομάδες!

03-12-23 16:11

Να θυμίσουμε επίσης πως στο Πανθεσσαλικό βρίσκονται περίπου 5 χιλιάδες οπαδοί του Ολυμπιακού για να στηρίξουν την προσπάθεια της ομάδας τους.

Για τον Ολυμπιακό στον πάγκο θα κάτσουν οι Τζολάκης, Ελ Αραμπί, Αλεξανδρόπουλος, Κίνι, Καρβάλιο, Έσε, Ντόι, Μπρνιτς, Καράκουτης.

03-12-23 16:10

Στον πάγκο για τον Βόλο οι Καλαμπούκας, Ασλανίδης, Κίτσος, Καραγιάννης, Μπερτόλιο, Μεταξάς, Ένγκιν.

Η 11άδα του Βόλου απαρτίζεται από τους: Κόστιτς, Μύγα, Καλογερόπουλο, Σιέλη, Λούνα, Γκλάβτσιτς, Τρουιγιέ, Άλχο, Κόμπα, Μωραϊτης, Γκαρσία.

03-12-23 16:09

Στην βαθμολογία ο Βόλος καταλαμβάνει την 11η θέση έχοντας δέκα βαθμούς, ενώ ο Ολυμπιακός βρίσκεται στην δεύτερη με 27 βαθμούς.

03-12-23 16:07

Όπως όλα δείχνουν αυτό θα είναι το τελευταίο ματς του Ντιέγκο Μαρτίνεθ στον πάγκο του Ολυμπιακού, αφού αναμένεται να αποχωρήσει, πληρώνοντας την βαριά ήττα από την Φράιμπουργκ με 5-0.

03-12-23 16:06

Η 11άδα του Ολυμπιακού: Πασχαλάκης, Ροντινέι, Ρέτσος, Μπιανκόν, Ορτέγκα, Ιμπόρα, Καμαρά, Μπιέλ, Μασούρας, Φορτούνης, Ελ Κααμπί

Συγκεκριμένα, επέλεξε τον Μπιανκόν για στόπερ στο πλάι του Ρέτσου, ενώ στα χαφ δίπλα στον Καμαρά έβαλε τον Βιθέντε Ιμπόρα!

03-12-23 16:05

Κι ενώ η παρουσία του στον πάγκο της ομάδας βρίσκεται στον "αέρα", ο Ντιέγκο Μαρτίνεθ αποφάσισε να προχωρήσει σε αλλαγές-έκπληξη στην ενδεκάδα του Ολυμπιακού.

03-12-23 16:02

Σέντρα στις 16:30, με τηλεοπτική μετάδοση από το CosmoteSport 1ΗD

03-12-23 16:00

Μαζί θα παρακολουθήσουμε τον αγώνα για την 13η αγωνιστική της Super League, ανάμεσα στον Βόλο και τον Ολυμπιακό, στο Πανθεσσαλικό.