Τέλος της αναμέτρησης: 1-0

07-12-23 20:49

Ένα λεπτό για το τέλος, το 1-0 παραμένει

07-12-23 20:47

90' Κάρτα στον Κόμπα

07-12-23 20:46

88' Ωραία αντεπίθεση του ΠΑΟΚ, αλλά το σουτ του Κωνσταντέλια δεν είναι καλό

07-12-23 20:41

87' Κάρτα στον Βιεϊρίνια για διαμαρτυρία

07-12-23 20:40

Δείτε το γκολ του Βόλου που ακυρώθηκε:

07-12-23 20:38

82' Ωραία κίνηση και σουτ του Μουργκ από το ύψος της μεγάλης περιοχής, η μπάλα φεύγει άουτ

07-12-23 20:34

79' Δυνατό σουτ ο Κωνσταντέλιας, έπεσε και μπλόκαρε ο Κόστιτς

75' Αλλαγή για τον ΠΑΟΚ! Βγαίνει ο Σαμάτα, μπαίνει ο Μπράντον Τόμας για τον ΠΑΟΚ.

07-12-23 20:32

74' Κίτρινη ο Μεϊτέ για φάουλ στον Γκλάβτσιτς

07-12-23 20:28

73' Μεγάλη φάση για τον Βόλο με τον Μωραϊτη! Ο Κίτσος έκανε τη σέντρα και ο Έλληνας φορ πήρε την κεφαλιά η οποία πήγε λίγο δίπλα από την εστία του Ζίβκοβιτς.

Ακυρώθηκε, έξαλλοι στον ΒόλΟ! Τραβηγμένη η απόφαση

07-12-23 20:24

69' Γκολ για τον Βόλο! Ακυρώνεται για επιθετικό φάουλ, περιμένουμε το VAR...

07-12-23 20:21

67' Δύο αλλαγές για τον ΠΑΟΚ: Μεϊτέ και Τάισον στο ματς αντί των Οζντόεφ και Ντεσπόντοφ

07-12-23 20:19

62' Αλλαγή για τον Βόλο: Ο Μωραΐτης αντί του Κορνέ

07-12-23 20:12

61΄ Κεφαλιά του Καλογερόπουλου, μπλοκάρει ο Ζίβκοβιτς

07-12-23 20:08

54' Σέντρα του Κίτσου και προβολή του Γκαρσία υπό πίεση, η μπάλα πάνω από τα δοκάρια του ΠΑΟΚ

07-12-23 20:05

50' Παραλίγο αυτογκόλ για τον Βόλο, αλλά ο Κόστιτς μπλοκάρει την μπάλα μετά από προβολή του Ασλανίδη

07-12-23 20:04

47' Δυνατό σουτ του Κορνέ, μπλοκάρει ο Ζίβκοβιτς

07-12-23 20:03

Άλχο-Ασλανίδης μπήκαν στο ματς για τον Βόλο στην ανάπαυλα και βγήκαν οι Ντέλετιτς-Τάχατος.

Σέντρα στο δεύτερο ημίχρονο

07-12-23 19:48

Τέλος ημιχρόνου: 1-0

07-12-23 19:47

45+2' Γκολ για τον ΠΑΟΚ και 1-0. Την εκτέλεση του πέναλτι ανέλαβε ο Σβαμπ, σημάδεψε σωστά και άνοιξε το σκορ

07-12-23 19:38

45' Πέναλτι για τον ΠΑΟΚ! Ο Ντεσπόντοφ μπήκε στην περιοχή ωραία, ανατράπηκε από τον Κίτσο στο 45' και ο διαιτητής έδειξε την άσπρη βούλα

07-12-23 19:36

37' Καλή στιγμή για τον ΠΑΟΚ! Ο Κωνσταντέλιας έκανε το γύρισμα, αλλά ο Κόστιτς έβγαλε σε κόρνερ.

35' Κίτρινη ο Κορνέτ

07-12-23 19:28

07-12-23 19:25

25' Διαμαρτυρήθηκαν οι παίκτες του Βόλου για χέρι του Νάσμπεργκ, αλλά ο ρέφερι έδειξε παίζετε

07-12-23 19:16

24' Ευκαιρία για ΠΑΟΚ! Δυνατό σου του Μουργκ, η μπάλα πέρασε εκτός

07-12-23 19:13

14' Ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ! O Βιεϊρίνια έκανε τη σέντρα, ο Ντεσπόντοφ πήρε την κεφαλιά, αλλά η μπάλα πέρασε πάνω από την εστία

07-12-23 19:08

13' Ο Σάστρε επιχείρησε ένα σουτ με το αριστερό, η μπάλα πέρασε άουτ.

07-12-23 19:05

8' Γκολ ο Βόλος, ακυρώνεται σωστά ως οφσάιντ

07-12-23 19:01

5' Καλός ρυθμός στο παιχνίδι στα πρώτα λεπτά

07-12-23 19:00

1' Σέντρα στην αναμέτρηση

07-12-23 18:38

Όλα έτοιμα για τη σέντρα στην παγωμένη Τούμπα

07-12-23 18:33

Διαιτητης
  • Άγγελος Ευαγγέλου (Αθηνών)
  • VAR: Κωνσταντίνος Περράκης (Αθηνών)
  • AVAR: Ραφαήλ Τριανταφύλλου (Αργολίδας)
Βοηθοι
  • Πολυχρόνης Κωσταράς (Αιτωλοακαρνανίας)
  • Ανδρέας Μεϊντάνας (Αχαΐας)
Τεταρτος
  • Κωνσταντίνος Πουλικίδης (Δράμας)

07-12-23 18:32

Η αναμέτρηση αρχίζει στις 19:00 και μεταδίδεται τηλεοπτικά από το Cosmote Sport 1

07-12-23 18:31

Bόλος (Λόπεθ): Κόστιτς, Τάχατος, Καλογερόπουλος, Σιέλης, Κίτσος, Τσοκάνης, Γκλάβτσιτς, Κορνέ, Ενγκίν, Ντέλετιτς, Γκαρσία.

Στον πάγκο: Καλαμπούκας, Ασλανίδης, Άλχο, Καραγιάννης, Μεταξάς, Μπερτόλιο, Τρουϊγιέ, Μωραΐτης, Κόμπα.

07-12-23 18:28

Η ενδεκάδα του ΠΑΟΚ: Ζ. Ζίβκοβιτς - Σάστρε, Κετζιόρα, Νάσμπεργκ, Βιεϊρίνια - Σβαμπ, Οζντόεφ - Ντεσπόντοφ, Μουργκ, Κωνσταντέλιας – Σαμάτα.

Στον πάγκο οι Ταλιχμανίδης, Μιχαηλίδης, Ράφα Σοάρες, Τσιγγάρας, Μάρκος Αντόνιο, Μεϊτέ, Τάισον, Τζίμας, Μπράντον.

07-12-23 18:27

Μαζί θα παρακολουθήσουμε την αναμέτρηση ΠΑΟΚ - Βόλος για τη φάση των 16 του Κυπέλλου Ελλάδας

07-12-23 18:26