03-01-24 22:53

Από εμάς, καλό σας βράδυ!

Τέλος αγώνα: Παναθηναϊκός - ΠΑΣ 2-0

03-01-24 22:48

93' Ο Μπρινιόλι κάνει δύσκολη απόκρουση, εμποδίζοντας τον Λεό να πετύχει γκολάρα με αριστερό "κεραυνό"!

03-01-24 22:47

89' Σουτ του Καραχάλιου, μπλοκάρει ο Μπρινιόλι

Ο Γκάρο βρέθηκε σε τετ α τετ με τον Μπρινιόλι μετά από πάσα του Λεό, σούταρε και ο Αράο έκανε σωτήριο τάκλιν!

03-01-24 22:45

88' Τεράστια ευκαιρία για τον ΠΑΣ!

03-01-24 22:44

85' Πέμπτη αλλαγή για τον Παναθηναϊκό, ο Γερεμέγεφ αντί του Ιωαννίδη.

03-01-24 22:39

84' Προσωρινή διακοπή καθώς έχει τραυματιστεί ο Μπακαδήμας μετά από μονομαχία με τον Ιωαννίδη

80' Αλλαγή για τον Παναθηναϊκό, ο Ζέκα αντί του Βιλένα

03-01-24 22:29

79' Αλλαγή για τον ΠΑΣ, με τον Τζίμα στη θέση του Παμλίδη

03-01-24 22:27

69' Τρεις αλλαγές για τον ΠΑΣ: Μπαίνουν οι Γκάρο, Κόντε και Λέο και βγαίνουν οι Μπάλαν, Ροσέρο και Ριένστρα

03-01-24 22:26

68' Κίτρινη κάρτα στον Βέρμπιτς

03-01-24 22:25

67' Κίτρινη κάρτα στον Τζίνο για δυνατό φάουλ στον Γεντβάι

03-01-24 22:22

66' Ο Μλαντένοβιτς προωθείται μετά από κάθετη του Αράο και γυρίζει παράλληλα, αλλά ο Κλέιμαν μπλοκάρει την μπάλα

03-01-24 22:21

03-01-24 22:20

62' Τρεις αλλαγές για τον Παναθηναϊκό: Τζούρισιτς αντί Μπερνάρ, Βέρμπιτς αντί Αϊτόρ και Τσέριν αντί Μαντσίνι

03-01-24 22:13

60' Παράλληλο γύρισμα του Βαγιαννίδη και προβολή του Αϊτόρ με το αριστερό, η μπάλα ψηλά άουτ

03-01-24 22:12

Ο Παμλίδης έφυγε από αριστερά μετά από ένα γλίστρημα του Βαγιαννίδη και γύρισε προς τη μικρή περιοχή, ο Ροσέρο βρήκε την μπάλα και αυτη πέρασε αργά άουτ

03-01-24 22:09

53' Μεγάλη ευκαιρία για τον ΠΑΣ!

Αυτό ήταν το πρώτο γκολ του Βιλένα με την πράσινη φανέλα και το πανηγύρισε έξαλλα!

03-01-24 22:07

Μετά από εκτέλεση κόρνερ η άμυνα του ΠΑΣ απομάκρυνε. Η μπάλα έφτασε στον Μλαντένοβιτς που βρήκε τον Βιλένα με κεφαλιά-πάσα και αυτός έστειλε την μπάλα στα δίχτυα με εξαιρετικό μονοκόμματο σουτ με το δεξί από το ύψος της μεγάλης περιοχής

03-01-24 22:05

48' ΓΚΟΛ! 2-0 ο Παναθηναϊκός με σκόρερ τον Βιλένα!

03-01-24 21:59

Σέντρα στο δεύτερο ημίχρονο

03-01-24 21:47

03-01-24 21:46

Τέλος πρώτου ημιχρόνου: Παναθηναϊκός - ΠΑΣ 1-0

03-01-24 21:40

45' Ένα λεπτό οι καθυστερήσεις

03-01-24 21:39

03-01-24 21:36

Ο Βαγιαννίδης έπιασε δυνατό σουτ με την μπάλα να σταματά στο οριζόντιο δοκάρι. Ο Αράο στην επαναφορά πήρε κεφαλιά υπό πίεση στη μικρή περιοχή και έστειλε την μπάλα άουτ!

03-01-24 21:29

Δοκάρι και διπλύ ευκαιρία για τον Παναθηναϊκό!

03-01-24 21:26

29' Δυνατό σουτ του Μαντσίνι εκτός μεγάλης περιοχής με το δεξί, μπλοκάρει ο Κλέιμαν

03-01-24 21:25

Από ωραία κάθετη πάσα του Μπερνάρ ο Ιωαννίδης βρέθηκε σε θέση εντός μεγάλης περιοχής, έκανε μία προσποίηση και στη συνέχεια έπιασε δυνατό σουτ με το δεξί, με την μπάλα να χτυπά στο δοκάρι και να καταλήγει στα δίχτυα

03-01-24 21:24

25' ΓΚΟΛ! 1-0 ο Παναθηναϊκός με σκόρερ τον Ιωαννίδη

03-01-24 21:23

03-01-24 21:18

23' Έπεσε ο ρυθμός του αγώνα μετα το δυναμικό ξεκίνημα του Παναθηναϊκού στα πρώτα λεπτά

03-01-24 21:14

17' Πρώτη ευκαιρία για τον ΠΑΣ: Ο Παμλίδης πιάνει δυνατό σουτ και ο Μπρινιόλι μπλοκάρει την μπάλα

03-01-24 21:12

13' Νέα τεράστια ευκαιρία ο ΠΑΟ! Ο Μπερνάν κάνει φοβερή ενέργεια με δύο ντρίμπλες και πασάρει στον Μαντσίνι, που σουτάρει από το ύψος του πέναλτι και ο Μπακαδήμας βάζει την κόντρα, γλιτώνοντας τον ΠΑΣ

03-01-24 21:09

10' Nέα μεγάλη ευκαιρία του Παναθηναϊκού! Ο Μαντσίνι πιάνει ωραίο φαλτσαριστό πλασέ με το δεξί και ο Κλέιμαν αποκρούει εντυπωσιακά

03-01-24 21:06

8΄ Ευκαιρία για τον Παναθηναϊκό: Ο Ιωαννίδης αποφεύγει τον Μπακαδήμα από τα αριστερά, μπαίνει περιοχή και σουτάρει με το δεξί, αλλά ο Κλέιμαν μπλοκάρει ξανά

03-01-24 21:05

5' Από κλέψιμο του Παναθηναϊκού ψηλά, ο Μαντσίνι βρήκε τον Αϊτόρ, αυτός σούταρε με το αριστερό εντός μεγάλης περιοχής και ο Κλέιμαν μπλόκαρε την μπάλα

03-01-24 21:00

5' Πιέζει ψηλά από τα πρώτα λεπτά ο Παναθηναϊκός