17-01-24 18:51

Ευχαριστούμε που παρακολουθήσατε μαζί μας τον αγώνα! Καλό σας βράδυ!

Τέλος στην αναμέτρηση! Πανσερραϊκός - ΠΑΟΚ 0-4!

17-01-24 18:49

90+2' Σουτ από τον Ράφα Σοάρες θα μπλοκάρει ο Κάτσικας!

17-01-24 18:48

90' Δύο λεπτά επιπλέον χρόνου

17-01-24 18:46

Εντυπωσιακή επέμβαση του Ζίβκοβιτς στην απευθείας εκτέλεση φάουλ του Στάικου

17-01-24 18:44

89' Φάουλ σε πολύ καλό σημείο για τον Πανσερραϊκό

17-01-24 18:40

86' Σουτ από τον Τζίμα, θα μπλοκάρει ο Κάτσικας

17-01-24 18:39

17-01-24 18:36

79' Τριπλή αλλαγή για τον ΠΑΟΚ! Μουργκ, Μεϊτέ και Κεντζιόρα στο ματς αντί των Ζίβκοβιτς, Σάστρε και Σβαμπ

17-01-24 18:35

78' Γκολ για τον ΠΑΟΚ! Ο Ζίβκοβιτς θα κάνει ένα φοβερό πλασέ έξω από την μεγάλη περιοχή κάνοντας με θαυμάσιο τρόπο το 0-4!

17-01-24 18:32

74' Σπουδαία φάση για τον ΠΑΟΚ να πετύχει ένα ακόμη γκολ με τον Σβαμπ να βρίσκει αριστερά τον Ράφα Σοάρες που έκανε επικίνδυνο γύρισμα αλλά κανείς παίκτης δεν ήρθε σ' επαφή με τη μπάλα για να τη στείλει στα δίχτυα.

17-01-24 18:29

73' Ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ για τέταρτο γκολ! Ο Κωνσταντέλιας θα κλέψει, θα δώσει στον Τζίμα, με τον τελευταίο να προσπαθεί να πασάρει, αλλά την μπάλα να κοντράρει και να μπλοκάρει ο Κατσίκας.

17-01-24 18:28

70' Διπλή αλλαγή για τον ΠΑΟΚ με Τάισον και Τζίμα στις θέσεις των Τσιγκάρα και Τόμας

17-01-24 18:27

Ο Μάρκος Αντόνιο σκοράρει και στο Κύπελλο Ελλάδας ως παίκτης του ΠΑΟΚ και δίνει διαστάσεις θριάμβου στην νίκη του Δικέφαλου!

69' ΓΚΟΛ για τον ΠΑΟΚ!

17-01-24 18:25

67' Ασύλληπτη ενέργεια του Κωνσταντέλια, ο Έλληνας άσος έκανε ό,τι ήθελε τους αντίπαλους αμυντικούς αλλά το σουτ του δεν βρήκε εστία!

17-01-24 18:23

67' Φοβερή συνεργασία των παικτών του ΠΑΟΚ, όμως ο Σάστρε γλίστρησε και έπεσε στο έδαφος.

17-01-24 18:22

65' O Κατσίκας πιέστηκε από τον Μπράντον Τόμας, αλλά τον ντρίμπλαρε πανέξυπνα!

17-01-24 18:20

17-01-24 18:19

Ο Πανσερραϊκός πιέζει αρκετά και ο Πάμπλο Γκαρσία ψάχνει εναγωνίως το γκολ που θα επαναφέρει την ομάδα του στο ματς.

17-01-24 18:18

61' Στάικος, Μπεντανκόρ, Μπέργκστρεμ μέσα για τους Σερραίους.

17-01-24 18:17

60' Ο Γούλερι δε σκόραρε σε τετ-α-τετ με τον Ζίβκοβιτς να αποκρούει!

Ο Τόμας διάλεξε τη δεξιά πλευρά και δεν τα κατάφερε.

17-01-24 18:16

Απέκρουσε ο Κατσίκας!

Έλεγχος της φάσης από τον VAR.

17-01-24 18:15

Πάσα του Μάρκος Αντόνιο, ο Μπράντον δέχεται χτύπημα και πέφτει.

17-01-24 18:14

57' ΠΕΝΑΛΤΙ για τον ΠΑΟΚ!

56' Λάθος μεταβίβαση του ''Ντέλια'' στον Μάρκος Αντόνιο.

17-01-24 18:13

55' Σέντρα του Ράφα Σοάρες, ο Τόμας στέλνει έξω την μπάλα.

17-01-24 18:10

Φίλοι του Πανσερραϊκού τραγουδούν συνθήματα από τις γύρω πολυκατοικίες!

17-01-24 18:09

Πιο αποφασισμένη η ομάδα του Γκαρσία στα πρώτα λεπτά, αλλά ο ΠΑΟΚ δεν απειλείται έως τώρα.

17-01-24 18:03

51' Σουτάρα του Ουάρντα, πέρασε έξω η μπάλα!

Επανεκκίνηση του αγώνα!

Αγκαλιά Ουάρντα - Ζίβκοβιτς.

17-01-24 18:02

Ουάρντα αντί Σοφιανού για τον Πανσερραϊκό.

17-01-24 17:50

Οι παίκτες στο γήπεδο, έτοιμα όλα για το δεύτερο μέρος!

17-01-24 17:48

Μείνετε στο live του Sportdog.gr για περισσότερα βίντεο του αγώνα, καθώς και για το δεύτερο μέρος του ματς!

17-01-24 17:46

Λήξη ημιχρόνου, ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ - ΠΑΟΚ 0-2!

17-01-24 17:42

Ο ΠΑΟΚ κυκλοφορεί την μπάλα και δεν δέχεται σημαντική πίεση.

17-01-24 17:41

17-01-24 17:39

39' Tεράστια απόκρουση Ζίβκοβιτς, ο οποίος κράτησε το 0-2!

17-01-24 17:34

37' Δυνατό γύρισμα του Ράφα Σοάρες, αλλά ο Τόμας δεν πρόλαβε.

17-01-24 17:32

32' Κόρνερ για τον Πανσερραϊκό.

Σέντρα ακριβείας του Ζίβκοβιτς, σουτ του Ντέλια αλλά η μπάλα δε βρήκε εστία!

17-01-24 17:30

30' Απίθανη φάση για τον ΠΑΟΚ!

28' Κεφαλιά του Γούλερι, μπλοκάρει ο Ζίβκο Ζίβκοβιτς.

17-01-24 17:27

28' Λάθος έξοδος του Ζίβκοβιτς, σουτ του Γούλερι αλλά ο Μιχαηλίδης αποσοβεί τα χειρότερα!

25' Σουτ του Ράφα Σοάρες, μπλόκαρε ο κίπερ του Πανσερραϊκού!

17-01-24 17:25

25' 4ο κόρνερ για τον ΠΑΟΚ.

Τέρμα στον ανοιχτό χώρο για τον Δικέφαλο, ακόμη ένα.

17-01-24 17:24

Ο Δικέφαλος του Βορρά έκλεψε την μπάλα με τον Τόμας, ο Ζίβκοβιτς πήρε την μπάλα, την έδωσε στον Ισπανό μπακ και αυτός έγραψε το 0-2.

17-01-24 17:23

22' ΓΚΟΛ για τον ΠΑΟΚ με τον Σάστρε!

17-01-24 17:21

21' Σέντρα του Τσιγγάρα, δεν πρόλαβε την μπάλα ο Μπράντον Τόμας.

17-01-24 17:17

Σαφώς πεσμένος ο ρυθμός, καθώς ο ΠΑΟΚ έχει ήδη πετύχει τον στόχο του.

17-01-24 17:16

15' Σουτ του Μπράντον Τόμας, πέρασε αρκετά έξω η μπάλα.

17-01-24 17:15

14' Kόρνερ για τον ΠΑΟΚ.

17-01-24 17:13

13' Δύσκολη φάση για τον Πανσερραϊκό, απομάκρυνε ο Θυμιάνης.

17-01-24 17:11

11' Φάουλ του Κωνσταντέλια στον Γούλερι, με τον Έλληνα άσο να κόβει αντεπίθεση των Σερραίων.

17-01-24 17:10

Νέα συνθήκη στο ματς, πλέον.

Ο Νορβηγός στόπερ με κεφαλιά άνοιξε το σκορ για τον ΠΑΟΚ.

8' ΓΚΟΛ για τον ΠΑΟΚ με τον Νάσμπεργκ!

17-01-24 17:09

8' Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ.

Ο Ζίβκο Ζίβκοβιτς έκανε λάθος πάσα, ο Έλληνας άσος έκλεψε αλλά... γλίστρησε και δεν τελείωσε την προσπάθειά του!

17-01-24 17:08

7' Απίστευτη ευκαιρία για τον Πανσερραϊκό!

17-01-24 17:07

Ο ΠΑΟΚ ελέγχει την κυκλοφορία της μπάλας, με τους γηπεδούχους να προσπαθούν να χτυπήσουν στην αντεπίθεση.

17-01-24 17:06

Πέρασε ανεκμετάλλευτο για το Δικέφαλο.

17-01-24 17:00

4' Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ.

17-01-24 16:52

Σέντρα στο ματς!

17-01-24 16:51

Λιγότερα από 10 λεπτά απέμειναν για την σέντρα στο ματς.

ΠΑΟΚ: Ζ.Ζίβκοβιτς. Σάστρε, Νάσμπεργκ, Μιχαηλίδης, Ράφα Σοάρες, Σβαμπ, Τσιγγάρας, Α. Ζίβκοβιτς, Αντόνιο, Κωνσταντέλιας, Τόμας.

17-01-24 16:40

Ο Πάμπλο Γκαρσία επέλεξε τους εξής 11: Κατσίκα, Διαμαντή, Θυμιάνη, Ντάνκερλουι, Πηλέα, Οικονόμου, Μορεϊρα, Σοφιανό, Μασκανάκη, Μούργο και Γούλερι.

17-01-24 16:38

Ας δούμε σιγά - σιγά και πώς θα ξεκινήσουν οι ομάδες.

17-01-24 16:37

Τα ματς του Κυπέλλου έχουν ήδη αρχίσει και αναμένεται μια ''καυτή'' Τετάρτη, με ντέρμπι μεταξύ Ολυμπιακού - Παναθηναϊκού και Άρη - ΑΕΚ.

Καλησπέρα σας, μαζί θα δούμε τον αγώνα ανάμεσα σε Πανσερραϊκό και ΠΑΟΚ για τη φάση των προημιτελικών του Κυπέλλου Ελλάδας.