Τέλος στο παιχνίδι: Ατρόμητος-ΑΕΚ 0-5

21-01-24 19:20

Δύο λεπτα οι καθυστερήσεις

21-01-24 19:17

88' Σουτ του Αραούχο, η μπάλα φεύγει ψηλά άουτ

21-01-24 19:10

81' Κίτρινη κάρτα για τον Πισάρο

21-01-24 19:08

21-01-24 19:07

21-01-24 19:04

73' Μεγάλη απόκρουση του Στάνκοβιτς σε κεφαλιά του Ανγκιέλσι

21-01-24 19:02

72' Διπλή αλλαγή για την ΑΕΚ με Πισάρο, Φαν Βέερτ αντί των Τούμπερ, Γκατσίνοβιτς

21-01-24 19:01

Σουτ του Ντιρκς θα περάσει άουτ

21-01-24 19:00

70' Κόρνερ για τον Ατρόμητο

21-01-24 18:58

68' Τριπλή αλλαγή για την ΑΕΚ! Άμραμπατ, Πινέδα, Πόνσε εκτός Ελίασον, Φερνάντες, Αραούχο στις θέσεις τους

Μετά την εκτέλεση κόρνερ ο Γιόνσον θα πάρει την κεφαλιά κάνοντας το 0-5!

21-01-24 18:57

67' Γκολ για την ΑΕΚ!

66' Κόρνερ για την ΑΕΚ

21-01-24 18:56

65' Μεγάλη ευκαιρία για την ΑΕΚ με τον Γκατσίνοβιτς να γυρίζει την μπάλα, αλλά τον Τσούμπερ μέσα από την περιοχή να σουτάρει άουτ!

21-01-24 18:53

63' Τριπλή αλλαγή για τον Ατρόμητο με τους Ντιρξ, Ρομπάιγ και Αθανασίου αντί των Γιουμπιτάνα, Βαλέντσια και Ντε Μπόκ

21-01-24 18:52

Πέρασε άουτ η μπάλα

21-01-24 18:51

61' Κόρνερ για την ΑΕΚ

21-01-24 18:50

Η Ένωση θα βγει στην κόντρα με τον Ρότα να γυρίζει την μπάλα, τον Πόνσε αρχικά να πλασάρει και τον Τσιντώτα να αποκρούει, αλλά στη συνέχεια τον Αργεντίνο να βρίσκει δίχτυα κάνοντας το 0-4 και σημειώνοντας χατ τρικ!

21-01-24 18:47

58' Γκολ για την ΑΕΚ!

Απομάκρυναν οι αμυντικοί της Ένωσης

21-01-24 18:44

55' Κόρνερ για τον Ατρόμητο

21-01-24 18:40

52' Σουτ από τον Τσούμπερ, έξω από την περιοχή θα μπλοκάρει ο Τσιντώτας

21-01-24 18:39

Σουτ από τον Κάλενς μέσα από την περιοχή θα περάσει άουτ!

21-01-24 18:37

48' Kόρνερ για την ΑΕΚ

21-01-24 18:36

46' Σέντρα στο δεύτερο ημίχρονο

21-01-24 18:35

Τελικά δύο οι αλλαγές για τον Ατρόμητο με τον Κούεν να αγωνίζεται κανονικά και τον Βρακά να μην μπαίνει στον αγωνιστικό χώρο

21-01-24 18:33

46' Και τρίτη αλλαγή για τον Ατρόμητο με τον Βρακά, αντί του Κούντε

21-01-24 18:32

46' Διπλή αλλαγή για τον Ατρόμητο με τους Κούεν και Κυβρακίδη εκτός και τους Τσακμάκη, Αγκέλσκι στις θέσεις τους

21-01-24 18:30

Στον αγωνιστικό χώρο ξανά οι δύο ομάδες!

21-01-24 18:18

21-01-24 18:16

Τέλος στο πρώτο ημίχρονο! Ατρόμητος - ΑΕΚ 0-3

45' Ένα λεπτό επιπλέον χρόνου

21-01-24 18:14

21-01-24 18:13

Απευθείας εκτέλεση του φάουλ από τον Κούντε, με την μπάλα να κοντράρει και να απομακρύνεται

42' Φάουλ σε πολύ καλή θέση για τον Ατρόμητο τώρα

21-01-24 18:12

42' Πρώτη καλή στιγμή για τον Ατρόμητο με τον Κούεν να σουτάρει από μακριά, αλλά τον Στάνκοβιτς να αποκρούει εντυπωσιακά!

21-01-24 18:11

Επιθετικό φάουλ πάνω στον Πήλιο

21-01-24 18:07

40' Κόρνερ για τον Ατρόμητο

21-01-24 18:06

Μετά την εκτέλεση κόρνερ δύο προσπάθειες του Βίντα θα κοντράρουν, με την μπάλα να φτάνει στον Κάλενς που από κοντά θα κάνει το 0-3!

21-01-24 18:05

35' Γκολ για την ΑΕΚ!

21-01-24 18:04

34' Πολύ δυνατό σουτ του Γιόνσον θα διώξει δύσκολα σε κόρνερ ο Τσιντώτας!

21-01-24 18:03

Κεφαλιά από τον Βελέντσια θα περάσει άουτ

21-01-24 18:01

32' Κόρνερ για τον Ατρόμητο

21-01-24 18:00

21-01-24 17:57

29' Ευκαιρία για την ΑΕΚ! Ωραία πάσα του Γκατσίνοβιτς στον Τσούμπερ, όμως το σουτ του Ελβετού, από καλό σημείο, θα είναι αδύναμο, με τον Τσιντώτα να μπλοκάρει!

Απομάκρυναν οι αμυντικοί της ΑΕΚ

21-01-24 17:56

26' Κόρνερ για τον Ατρόμητο

21-01-24 17:55

25' Συνεχίζεται το παιχνίδι

21-01-24 17:49

23' Διακοπή στο παιχνίδι για τραυματισμό του Κούντε

21-01-24 17:48

Απομάκρυναν οι γηπεδούχοι

21-01-24 17:47

17' Κόρνερ για την ΑΕΚ

21-01-24 17:46

Ο Γκατσίνοβιτς θα κάνει το παράλληλο γύρισμα, από αριστερά και ο Πόνσε ξανά με πλασέ από κοντά θα κάνει το 0-2!

15' Γκολ για την ΑΕΚ!

21-01-24 17:45

Σουτ από τον Κάλενς θα μπλοκάρει ο Τσιντώτας

21-01-24 17:43

15' Κόρνερ για την ΑΕΚ

21-01-24 17:36

11' Οι συνθήκες στο Περιστέρι είναι πολύ δύσκολες, μιας και ο δυνατός αέρας δημιουργεί πολλά προβλήματα

21-01-24 17:35

Τεράστια ευκαιρία για την ΑΕΚ! Μετά την εκτέλεση κόρνερ η μπάλα θα φτάσει στον Γιόνσον, που θα σουτάρει αμαρκάριστος, αλλά η μπάλα θα φύγει ελάχιστα από το κάθετο δοκάρι του Τσιντώτα!

21-01-24 17:34

4' Κόρνερ για την ΑΕΚ

21-01-24 17:33

Η Ένωση με το... καλημέρα θα καταφέρει να ανοίξει το σκορ καθώς μετά από μπαλιά του Πήλιου, ο Πόνσε με διαγώνιο σουτ θα κάνει το 0-1!

21-01-24 17:31

2' Γκολ για την ΑΕΚ!

21-01-24 17:28

1' Σέντρα στην αναμέτρηση!

21-01-24 17:14

Στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ομάδες

21-01-24 16:53

Διαιτητής ο Ευαγγέλου, στο VAR ο Πολυχρονης

21-01-24 16:52

Ατρόμητος: Τσιντώτας, Κιβρακίδης, Ασεβέδο, Τζαβέλλας, Ντε Μποκ, Κούντε, Κούεν, Έντερ, Γιουμπιτάνα, Βαλένσια, Βέργος

ΑΕΚ: Στάνκοβιτς, Ρότα, Βίντα, Κάλενς, Πήλιος, Γιόνσον, Πινέδα, Άμραμπατ, Γκατσίνοβιτς, Τσούμπερ, Πόνσε.

21-01-24 16:51

Όπως έγινε γνωστό λίγο πριν τη σέντρα του αγώνα ο Τζιμπρίλ Σιντιμπέ, έμεινε εκτός αποστολής της ΑΕΚ, μιας και ένιωσε ενοχλήσεις.

21-01-24 16:50

Ο αγώνας είναι προγραμματισμένος να ξεκινήσει στις 17:30, στο Περιστέρι και θα μεταδοθεί από το Novasports Prime.

Καλησπέρα σας! Μαζί θα παρακολουθήσουμε την αναμέτρηση του Ατρομήτου με την ΑΕΚ, για την 19η αγωνιστική της φετινής Super League.