Λαμία

17-02-24 22:26

5 λεπτά καθυστερήσεων!

17-02-24 22:25

90' Σουτ του Λημνιού, έξω η μπάλα!

17-02-24 22:23

89'  Διαμαρτυρήθηκε για πέναλτι ο Αϊτόρ, δεν υπάρχει παράβαση.

17-02-24 22:21

88' Κόρνερ για τον Παναθηναϊκό!

17-02-24 22:16

85' Κεφαλιά του Γερεμέγεφ, άουτ η μπάλα.

17-02-24 22:14

79' Τεράστια ευκαιρία με τη Λαμία για το 2-3 με τον Τσιλούλη! Ο Έλληνας εξτρέμ αστόχησε στο τετ-α-τετ με τον Ντραγκόφσκι.

17-02-24 22:12

78' Κώτσιρας και Λημνιός μέσα, Μαντσίνι και Βαγιαννίδης έξω.

17-02-24 22:10

17-02-24 22:09

Σουτ από τον Μλαντένοβιτς θα περάσει άουτ

17-02-24 22:04

74' Κόρνερ για τον Παναθηναϊκό

Μετά την εκτέλεση κόρνερ ο Τόσιτς θα κάνει την σέντρα, ο Τσιλούλης θα πιάσει την κεφαλιά νικώντας τον Σπόραρ και θα σημειώσει το 2-2!

17-02-24 22:03

68' Γκολ για τη Λαμία!

17-02-24 22:02

67' Αλλαγή για τη Λαμία με τον Τόσιτς αντί του Νούνιες

17-02-24 22:01

67' Κόρνερ για τη Λαμία

17-02-24 21:58

65' Σουτ από τον Μαντσίνι θα περάσει άουτ

17-02-24 21:57

63' Κόρνερ για τον Παναθηναϊκό

17-02-24 21:55

61' Σουτ από τον Μλαντένοβιτς θα περάσει άουτ

17-02-24 21:54

Μετά από γύρισμα του Βαγιαννίδη, από τα δεξιά, ο Γερεμέγιεφ από κοντά με πλασέ θα κάνει το 2-1!

17-02-24 21:53

59' Γκολ για τον Παναθηναϊκό!

17-02-24 21:52

57' Αλλαγή για τη Λαμία με τον Κορνέζο στην θέση του Καρλίτος! Χειροκροτείται ο Ισπανός από τον κόσμο του Παναθηναϊκού

17-02-24 21:51

57' Σουτ από τον Βαγιαννίδη θα περάσει άουτ

17-02-24 21:49

56' Γυριστό από τον Σπόραρ θα μπλοκάρει ο Κοσέλεφ

Απομάκρυνε ο Κυριάκος Παπαδόπουλος

17-02-24 21:44

53' Κόρνερ για τον Παναθηναϊκό

17-02-24 21:42

49' Ευκαιρία για τον Παναθηναϊκό! Σέντρα του Μλαντένοβιτς με τον Γερεμέγιεφ να πιάνει την κεφαλιά, αλλά την μπάλα να περνάει άουτ!

Απομάκρυναν οι φιλοξενούμενοι

Νέο κόρνερ για τους Πράσινους

17-02-24 21:41

47' Κόρνερ για τον Παναθηναϊκό

17-02-24 21:40

46' Σέντρα στο δεύτερο ημίχρονο!

17-02-24 21:38

46' Αλλαγή για τον Παναθηναϊκό με τον Γερεμέγιεφ αντί του Βιλένα

17-02-24 21:25

17-02-24 21:24

Τέλος στο πρώτο ημίχρονο! Παναθηναϊκός - Λαμία 1-1

17-02-24 21:20

90+9' Κόρνερ για τον Παναθηναϊκό

45+4 Κίτρινη κάρτα στον Σίνκλεϊ για διαμαρτυρία

17-02-24 21:19

Άμεση απάντηση για τον Παναθηναϊκό που μετά από ωραία κίνηση του Μαντσίνι, η μπάλα θα φτάσει τον Μπερνάρ, που θα σουτάρει, η προσπάθειά του θα κοντράρει και θα καταλήξει στα δίχτυα κάνοντας το 1-1!

17-02-24 21:17

45+3' Γκολ για τον Παναθηναϊκό!

17-02-24 21:16

Απίστευτη ατομική ενέργεια από τον Καρλίτος, απέναντι σε όλη την άμυνα του Παναθηναϊκού, που θα σουτάρει μέσα από τη μεγάλη περιοχή και θα νικήσει τον Ντραγκόφσκι και θα κάνει το 0-1!

45' Γκολ για τη Λαμία!

17-02-24 21:14

45' Οχτώ λεπτά επιπλέον χρόνου στο πρώτο ημίχρονο

17-02-24 21:13

44' Συνεχίζεται το παιχνίδι

17-02-24 21:12

43' Νέα διακοπή στο παιχνίδι με τους Βιλένα και Τσιλούλη στο έδαφος

17-02-24 21:10

17-02-24 21:09

39' Κόκκινη κάρτα για τον Μαρτίνεθ που αποβάλλεται. Με 10 παίκτες η Λαμία

Κρατάει κόκκινη κάρτα ο Ζαμπαλάς.

17-02-24 21:08

Στο έδαφος και οι δύο ποδοσφαιριστές

17-02-24 21:01

38' Σύγκρουση Ακαϊντίν με τον Μαρτίνεθ και διακοπή στο παιχνίδι.

17-02-24 21:00

31' Σουτ του Αϊτόρ θα μπλοκάρει ο Κοσέλεφ

17-02-24 20:57

30' Nέα καλή στιγμή για τους Πράσινους με κεφαλιά του Ακαϊντίν, μετά την εκτέλεση φάουλ του Μπερνάρ, να περνάει άουτ

17-02-24 20:54

26' Ευκαιρία για τον Παναθηναϊκό με σουτ Αϊτόρ, μετά από πάσα του Μπερνάρ, αλλά τον Κοσέλεφ να αποκρούει!

17-02-24 20:53

17-02-24 20:52

23' Αλλαγή για τον Παναθηναϊκό με τον Μλαντένοβιτς στη θέση του Χουάνκαρ

22' Στο έδαφος πάλι ο Ισπανός

Δοκιμάζει το πόδι του ο Ισπανός τώρα, που επέστρεψε στον αγωνιστικό χώρο

17-02-24 20:48

21' Στο έδαφος ο Χουάνκαρ που δείχνει να μην μπορεί να συνεχίσει ούτε αυτός

17-02-24 20:47

Απομάκρυναν οι αμυντικοί του Παναθηναϊκού

17-02-24 20:46

17' Κόρνερ για τη Λαμία

17-02-24 20:44

16' Κίτρινη κάρτα στον Σιμόν για φάουλ στον Χουάνκαρ

17-02-24 20:42

14' Αλλαγή για τον Παναθηναϊκό με τον Αϊτόρ στη θέση του τραυματία Βέρμπιτς

17-02-24 20:41

12' Στο έδαφος ο Βέρμπιτς που δείχνει να μην μπορεί να συνεχίσει

17-02-24 20:39

10' Φάουλ για τον Παναθηναϊκό σε πλάγια θέση

17-02-24 20:38

8' Μεγάλη ευκαιρία για τον Παναθηναϊκό! Μετά από κάθετη πάσα, ο Σπόραρ θα σουτάρει μέσα από την περιοχή, αλλά η μπάλα θα σταματήσει στο δοκάρι!

17-02-24 20:35

7' Ο Βέρμπιτς δείχνει να έχει ενόχληση στον δικέφαλο και μένει να δούμε αν μπορεί να συνεχίσει. Έχουν σηκωθεί Λημνιός και Αϊτόρ για ζέσταμα

17-02-24 20:30

4' Πτώση του Βέρμπιτς μέσα στην περιοχή μετά από μονομαχία με τον Σιμόν! Ελέγχθηκε η φάση από το VAR και συνεχίζεται ο αγώνας κανονικά

1' Σέντρα στην αναμέτρηση!

17-02-24 20:29

Αυτή την ώρα ενός λεπτού σιγή στη μνήμη του Γιώργου Λυγγερίδη

17-02-24 20:15

Στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ομάδες!

17-02-24 20:12

Αυτή τη στιγμή βραβεύεται ο Κάρλος Ζέκα για τις 200 συμμετοχές του με τη φανέλα του Παναθηναϊκού από τον Χουάν Ραμόν Ρότσα.

17-02-24 19:51

Διαιτητής της ανανέτρησης είναι ο Ζαμπαλάς, με βοηθούς τους Μεϊντάνα, Θ.Μωυσιάδη, 4ο τον Βάτσιο και στο VAR τους Παπαδόπουλο, Κόλλια.

17-02-24 19:50

Για πρώτη φορά μετά από 2,5 μήνες και το παιχνίδι με την Μακάμπι Χάιφα, η Λεωφόρος θα είναι και πάλι κατάμεστη, αφού στις 12 του Φλεβάρη ολοκληρώθηκε η ισχύς της απόφασης της κυβέρνησης να γίνονται τα παιχνίδια των ομάδων της Super League κεκλεισμένων των θυρών.

17-02-24 19:29

Η ενδεκάδα της Λαμίας: Κοσέλεφ, Σίντκλεϊ, Σιμόν, Τζανετόπουλος, Παπαδόπουλος, Νούνιες, Τζανδάρης, Μαρτίνεθ, Καρλίτος, Σλίβκα, Τσιλούλης

17-02-24 19:07

Η ενδεκάδα του Παναθηναϊκού: Ντραγκόφσκι, Βαγιαννίδης, Χουάνκαρ, Ούγκο, Ακαϊντίν, Ρούμπεν, Μπερνάρ, Μαντσίνι, Βιλένα, Βέρμπιτς, Σπόραρ

Ο αγώνας είναι προγραμματισμένος να ξεκινήσει στις 20:30, στη Λεωφόρο και θα μεταδοθεί ζωντανά από το Cosmote Sports 1HD.

17-02-24 19:06

Καλησπέρα σας! Μαζί θα παρακολουθήσουμε την αναμέτρηση του Παναθηναϊκού με τη Λαμία για την 23η αγωνιστική της Super League.