Κηφισιά

2:2

Παναιτωλικός

03-03-24 21:26

90'+6' Άρης-ΑΕΚ 3-3: Ο Μορόν νικά τον Στάνκοβιτς και ισοφαρίζει σε 3-3 στο φινάλε του αγώνα!

03-03-24 21:10

Κηφισιά - Παναιτωλικός: 2-2! Ισοφαρίζουν με τον Μλάντεν οι Αγρινιώτες, φιλί ζωής από τον στόπερ του Παναιτωλικού!

03-03-24 21:09

03-03-24 21:07

76' Πανσερραϊκός-Αστέρας Τρίπολης 2-1: Ο Ουάρντα με το δεύτερο προσωπικό του τέρμα δίνει νέο προβάδισμα στους Σερραίους. Φέρει ευθύνη ο Τσιφτσής, του έφυγε η μπάλα μετά το σουτ του Αιγύπτιου.

03-03-24 21:02

74' ΠΑΣ Γιάννινα-Ατρόμητος 1-1: Με δέκα ο Ατρόμητος, αποβάλλεται ο Κιβρακίδης.

03-03-24 20:57

68' Πανσερραϊκός-Αστέρας Τρίπολης 1-1: Αποβολή για τους Αρκάδες, δεύτερη κίτρινη για τον Γιαμπλόνσκι.

Πανσερραϊκός-Αστέρας Τρίπολης 1-1

59' ΠΑΣ Γιάννινα - Ατρόμητος: 1-1! Μετά από γρήγορη αντεπίθεση και κεφαλιά-πάσα του Τζοβάρα, ο Αντζιέλσκι βγήκε τετ-α-τετ με τον Σούλη και αφού τον πέρασε, έστειλε την μπάλα στα δίχτυα για το 1-1!

03-03-24 20:49

56' Κηφισιά-Παναιτωλικός 2-1: Σκοράρει ξανά ο Οζέγκοβιτς, νέο προβάδισμα για τους γηπεδούχους.

03-03-24 20:48

03-03-24 20:41

54' Κηφισιά-Παναιτωλικός 1-1: Ο Ζοάο Πέδρο παίρνει το ριμπάουντ και εκτελεί τον Αναγνωστόπουλο για την ισοφάριση!

Τελικά ξεκίνησε το παιχνίδι και στην Καισαριανή!

03-03-24 20:38

Πρόβλημα στο Κηφισιά - Παναιτωλικός!

Το ρεπορτάζ της Cosmote TV αναφέρει πως ο διαιτητής του αγώνα δεν προτίθεται να συνεχίσει το ματς εάν δεν αποχωρήσει από τον πάγκο του Παναιτωλικού ο Μάκης Μπελεβώνης, τον οποίο απέβαλε... προφορικά, με τον άνθρωπο των φιλοξενούμενων να ισχυρίζεται πως από τη στιγμή που δεν έχει δει κόκκινη κάρτα, δεν φεύγει!

03-03-24 20:19

45'+4' Πανσερραϊκός-Αστέρας Τρίπολης 1-1 Ισοφαρίζουν οι Αρκάδες με εκπληκτικό πλασέ στην κίνηση από τον Καλτσά!

03-03-24 20:18

45+2' Πανσερραϊκός - Αστέρας Τρίπολης: 1-0! Ο Ουάρντα κέρδιε και εκτέλεσε εύστοχα το πέναλτι και άνοιξε το σκορ!

03-03-24 20:09

38' ΠΑΣ Γιάννινα - Ατρόμητος: 1-0! Τραγικό λάθος στην άμυνα του Ατρομήτου, ο Κόντε δίνει έτοιμο γκολ στον Ριένστρα για το προβάδισμα των Ηπειρωτών.

03-03-24 20:01

03-03-24 19:55

29' Πανσερραϊκός-Αστέρας Τρίπολης 0-0: O Nίκος Παπαδόπουλος στην επανεμφάνισή του μετά από 2 μήνες, τραυματίστηκε και έδωσε τη θέση του στον Τσιφτσή.

03-03-24 19:54

Στο 25'

Κηφισιά - Παναιτωλικός: 1-0
Πανσερραϊκός - Αστέρας Τρίπολης: 0-0
ΠΑΣ Γιάννινα - Ατρόμητος: 0-0

03-03-24 19:51

23' Κηφισιά - Παναιτωλικός: 1-0 με πέναλτι του Οζέγκοβιτς

03-03-24 19:50

Πέναλτι για την Κηφισιά στο παιχνίδι με τον Παναιτωλικό!

Μεγάλη φάση για τον Πανσερραϊκό, όμως η μπάλα σταματάει στο δοκάρι

03-03-24 19:32

Η βαθμολογία πριν τα σημερινά παιχνίδια:

1' Σέντρα στα ματς

Κηφισιά - Παναιτωλικός: 0-0

03-03-24 19:24

Ασφαλώς όλα θα κριθούν στα playouts, ωστόσο είναι σαφές πως ο νικητής, εάν υπάρξει, θα πάρει μεγάλη βαθμολογική και ψυχολογική ώθηση ενόψει της τελικής ευθείας.

Μεγάλο ντέρμπι παραμονής στην Καισαριανή, με τους γηπεδούχους να είναι 13οι με 18 βαθμούς και τους φιλοξενούμενους 12οι και στο +1.

03-03-24 19:23

Και το μεγάλο ντέρμπι Κηφισιά - Παναιτωλικός

Οι ενδεκάδες των ομάδων Κηφισιά (Κ. Μπράτσος): Αναγνωστόπουλος, Γκόμπελιτς, Βαφέας, Τεϊσέιρα, Μιλίτσεβιτς, Τσανάτζια, Σολόα, Κρισιούμα, Μενέντες, Μπιφουμά, Οζέγκοβιτς

Στον πάγκο: Νικοπολίδης, Παρράς, Σπίνος, Κωνσταντακόπουλος, Νίνης, Κλωναρίδης, Γιόβαντσιτς, Πρίτσας, Τετέι

Παναιτωλικός (Γ. Πετράκης): Τσάβες, Οικονόμου, Μλάντεν, Στάγιτς, Λιάβας, Τορεχόν, Τσιγγάρας, Φρ. Ντουάρτε, Χουάνπι, Ζοάο Πέδρο, Λομόνακο

Στον πάγκο: Καπίνο, Μαυρίας, Μπρ. Ντουάρτε, Μπουζούκης, Πέρες, Χατζηθεοδωρίδης, Σενγκέλια, Καρέλης

03-03-24 19:22

Οι συνθέσεις στο δεύτερο παιχνίδι:

Πανσερραϊκός (Πάμπλο Γκαρσία / 4-2-3-1): Χόβαν - Ντανκερλούι, Μπέργκστρεμ, Διαμαντής, Πεταυράκης - Ουεντραόγκο, Στάικος - Μούργος, Ουάρντα, Πηλέας- Άλεξιτς.

Στον πάγκο οι Κατσίκας, Παπαβασιλείου, Γκοτζαμανίδης, Αυλωνίτης, Σοφιανός, Μπετανκόρ, Μασκανάκης, Τομάς, Γούλερι.

Αστέρας Τρίπολης (Μίλαν Ράσταβατς / 4-2-3-1): Παπαδόπουλος - Λύρατζης, Χριστόπουλος, Πίτσου, Άλβαρες - Γιαμπλόνσκι, Σουρλής - Καλτσάς, Ζουγλής, Σίτο - Μάντζης.

Στον πάγκο οι Τσιφτής, Καστάνιο, Χουχούμης, Γκρόζντανιτς, Παλάσιος, Ρεγκίς, Μπαρτόλο, Γκαρθία, Μιριτέλο.

Στον πάγκο για τους γηπεδούχους οι Αθανασίου, Λέο, Πανάγου, Λιάσος, Παμλίδης, Ροσάλες, Ντεμίρ, Σομποτσίνσκι, Τσαούσης.

Αναπληρωματικοί του Ατρομήτου οι Μαρκετζάνι, Δήμος, Πομόνης, Καραμάνης, Φριντγιόνσον. Βρακάς, Τριμμάτης, Τζοβάρας και Βέργος.

03-03-24 19:21

Οι ενδεκάδες του αγώνα:

ΠΑΣ Γιάννινα (Γρηγορίου): Σούλης, Σόρια, Παντελάκης, Μπακαδήμας, Κιάκος, Οσέι-Τούτου, Ριένστρα, Τζίνο, Ροσέρο, Καραχάλιος, Κόντε.

Ατρόμητος (Ίλιτς): Τσιντώτας, Κιβρακίδης, Τσακμάκης, Έρλινγκμαρκ, Αθανασίου, Κούντε, Κούεν, Έντερ, Ντιρκς, Καμαρά Αντζιέλσκι.

03-03-24 19:17

Καλησπέρα σε όλους, μαζί θα παρακολουθήσουμε την εξέλιξη τριών αγώνων που θα κρίνουν την βαθμολογία για τις τελευταίες θέσεις στη Super League