07-03-24 23:53

Από εμάς, καλό σας βράδυ!

Τέλος αγώνα: Ντιναμό Ζάγκρεμπ - ΠΑΟΚ 2-0

07-03-24 23:52

Σέντρα-σουτ Μουργκ, η μπάλα πέρασε από δύο παίκτες του ΠΑΟΚ στη μικρή περιοχή και ο Νέβισιτς έδιωξε σε κόρνερ

07-03-24 23:51

94' Μεγάλη ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ!

07-03-24 23:50

93' Αλλαγή για τη Ντιναμό: Ο Χαλίλοβιτς στη θέση του Μπατούρινα

07-03-24 23:48

92' Κίτρινη στον Ντεσπόντοφ για διαμαρτυρία μετά από επιθετικό φάουλ που σφυρίχθηκε σε βάρος του

90' 4 λεπτά οι καθυστερήσεις

07-03-24 23:44

89' Αλλαγή για την Ντιναμό, εκτός ο Πέτκοβιτς, μέσα ο Κουλένοβιτς

07-03-24 23:42

86' Κίτρινη κάρτα στον Σούτσιτς

07-03-24 23:41

85' Μεγάλη ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ: Ο Τζίμας έστρωσε στον Μουργκ, ο οποίος σούταρε με ανοιχτό πεδίο μπροστά του εντός μεγάλης περιοχής αλλά έστειλε την μπάλα άουτ

07-03-24 23:39

83' Αλλαγή για τον ΠΑΟΚ: Ο Τζίμας στη θέση του Ζίβκοβιτς

07-03-24 23:36

81' Ο Τάισον έκανε ωραία ατομική ενέργεια και γύρισε την μπάλα από τα δεξιά, όμως δεν βρέθηκε συμπαίκτης να έρθει σε επαφή μαζί της στη μεγάλη περιοχή

07-03-24 23:34

78' Απευθείας εκτέλεση φάουλ του Μπατούρινα από πλάγια θέση, σε κόρνερ ο Κοτάρσκι

07-03-24 23:33

76' Κίτρινη κάρτα στον Μουργκ

07-03-24 23:32

75' Δυνατό σουτ του Βίντοβιτς, ο Κοτάρσκι αποκρούει αλλά δεν μπλοκάρει σταθερά και στη συνέχεια ο Κουλιεράκης του γυρίζει την μπάλα με το γόνατο ώστε να μπλοκάρει

07-03-24 23:31

74' Ο Ντεσπόντοφ διαμαρτυρήθηκε για πέναλτι μετά από πτώση στη μεγάλη περιοχή της Ντιναμό

07-03-24 23:29

Δεύτερο γκολ από τον Πέτκοβιτς, ο οποίος εκμεταλλεύτηκε πάσα του Μπατούρινα και αδράνεια του Κεντζιόρα, ο οποίος άφησε την μπάλα να περάσει και δεν την απομάκρυνε. Ο Πέτκοβιτς τη βρήκε μπροστά του και πλάσαρε εύστοχα τον Κοτάρσκι σε τετ α τετ

07-03-24 23:27

71' ΓΚΟΛ! 2-0 η Ντιναμό με σκόρερ τον Πέτκοβιτς

07-03-24 23:25

69' Δύο αλλαγές για τον ΠΑΟΚ: Σβαμπ και Μουργκ στο ματς αντί των Οζντόεφ και Κωνσταντέλια

07-03-24 23:20

67' Κεφαλιά του Σπίχιτς θα μπλοκάρει ο Κοτάρσκι

07-03-24 23:18

62' Κίτρινη κάρτα στον Οζντόεφ για φάουλ στον Σούσιτς

60' Αλλαγή για τον ΠΑΟΚ με τον Ντεσπόντοφ στη θέση του Μπράντον

07-03-24 23:11

60' Σουτ του Μπατούρινα θα κοντράρει, με τον Κοτάρσκι να μπλοκάρει

07-03-24 23:05

53' Λάθος του Μεϊτέ με τον Μπατούρινα μετά από κούρσα να μπαίνει στην περιοχή, αλλά τον Οζντόεφ να διώχνει μετά από πτώση του Κροάτη

07-03-24 23:04

47' Κίτρινη κάρτα στον Βίντοβιτς για σκληρό φάουλ στον Κωνσταντέλια

07-03-24 23:03

46' Σέντρα στο δεύτερο ημίχρονο

07-03-24 22:59

46' Αλλαγή για την Ντιναμό με τον Βίντοβιτς στη θέση του Χότζα

07-03-24 22:47

07-03-24 22:46

Τέλος πρώτου ημιχρόνου! Ντιναμό Ζάγκρεμπ - ΠΑΟΚ 1-0

07-03-24 22:43

45' Ένα λεπτό επιπλέον χρόνου στο πρώτο ημίχρονο

07-03-24 22:39

07-03-24 22:38

Μετά από τραγικό λάθος του Ότο ο Πέτκοβιτς θα βγει απέναντι από τον Κοτάρσκι, με τον γκολκίπερ του ΠΑΟΚ αρχικά να αποκρούει το πλασέ του, αλλά τον επιθετικό των Κροατών να παίρνει ξανά την μπάλα και σε κενή εστία να κάνει το 1-0!

07-03-24 22:37

37' Γκολ για την Ντιναμό!

07-03-24 22:28

37' Ευκαιρία για την Ντιναμό! Ωραία συνεργασία με τον Μπατούρινα να κάνει το σουτ, αλλά τον Κοτάρσκι να αποκρούει!

07-03-24 22:25

27' Ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ! Μετά από ωραία σέντρα του Ράχμαν ο Ζίβκοβιτς θα πιάσει πολύ ωραία την κεφαλιά, αλλά η μπάλα θα περάσει λίγο άουτ!

07-03-24 22:22

24' Σουτ από τον Σούσιτς θα περάσει άουτ

07-03-24 22:21

Απομάκρυναν ξανά οι γηπεδούχοι

07-03-24 22:17

21' Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ

07-03-24 22:15

16' Κρατάει περισσότερο μπάλα τα τελευταία λεπτά ο ΠΑΟΚ προσπαθώντας να ισορροπήσει την αναμέτρηση

07-03-24 22:10

07-03-24 22:09

Απομάκρυναν οι γηπεδούχοι

07-03-24 22:05

9' Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ μετά από κόντρα σε σουτ του Τάισον

07-03-24 22:01

4' Τεράστια ευκαιρία για τη Ντιναμό, με τον Χότζα να αποφεύγει τον Ότο και να βγαίνει απέναντι στον Κοτάρσκι, αλλά το σουτ του από πλάγια θέση θα περάσει πολύ άουτ!

07-03-24 21:58

1' Σέντρα στην αναμέτρηση!

07-03-24 21:17

Στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ομάδες!

Διαιτητής της αναμέτρησης ο Αζέρος Αλίγιαρ Αγκάγιεφ, ο οποίος έχει σφυρίξει αρκετές φορές ματς στη Super League. Στο VAR ο Γερμανός Σάσα Στέγκεμαν

07-03-24 21:15

07-03-24 20:58

Η ενδεκάδα της Ντινάμο Ζάγκρεμπ: Νέβιστιτς, Ριστόφσκι, Μπερνάουερ, Τεοφίλ-Κατρίν, Πέρκοβιτς, Μίσιτς, Σούτσιτς, Σπίκιτς, Μπατούρινα, Χότζα, Πέτκοβιτς

07-03-24 20:57

07-03-24 20:16

Η ενδεκάδα του ΠΑΟΚ: Κοτάρσκι, Ότο, Κουλιεράκης, Κεντζιόρα, Μπάμπα, Μεϊτέ, Οζντόεφ, Α. Ζίβκοβιτς, Κωνσταντέλιας, Τάισον, Μπράντον Τόμας.

07-03-24 20:06

Να θυμίσουμε εδώ ότι ο ΠΑΟΚ τερματίζοντας πρώτος στον όμιλο του Conference League, με Άιντραχτ Φρανκφούρτης, Αμπερντίν και Ελσίνκι πήρε απευθείας στην φάση των "16" της διοργάνωσης, ενώ για να φτάσει εδώ η Ντιναμό πήρε την πρόκριση κόντρα στην Μπέτις νικώντας με 0-1 στην Ισπανία και παίρνοντας την ισοπαλία με 1-1 στο δεύτερο παιχνίδι στην Κροατία.

07-03-24 20:04

Ο αγώνας είναι προγραμματισμένος να ξεκινήσει στις 22:00, στο Ζάγκρεμπ και θα μεταδοθεί ζωντανά από το Cosmote Sports 2HD.

Καλησπέρα σας! Μαζί θα παρακολουθήσουμε την εξέλιξη του πρώτου αγώνα της Ντιναμό Ζάγκρεμπ με τον ΠΑΟΚ για την φάση των 16 του Conference League.