13-03-24 00:32

13-03-24 00:24

5 λεπτά έμειναν!

13-03-24 00:22

108' Κόρνερ για την Πόρτο!

13-03-24 00:19

Eκκίνηση δεύτερου μέρου της παράτασης.

13-03-24 00:18

Φινάλε πρώτου μέρους παράτασης.

13-03-24 00:16

Βάζει Ζιντσένκο και Ενκέτια ο Αρτέτα, όλα για όλα από τον κόουτς της Άρσεναλ ο οποίος δε θέλει να πάει το ματς στα πέναλτι!

13-03-24 00:14

Ο Κάι Χάβερτζ έσπρωξε τον Σέρτζιο Κονσεϊσάο, τον προπονητή της Πόρτο και πρώην ποδοσφαιριστή του ΠΑΟΚ!

13-03-24 00:13

Ο Κονσεϊσάο βάζει Εουστάκιο και Μπόργκες, αντί των Νίκο Γκονζάλεζ και Φρανσίσκο Κονσεϊσάο.

13-03-24 00:10

101' Σουτ του Ταρεμί, άουτ η μπάλα!

13-03-24 00:09

H Άρσεναλ ψάχνει το γκολ, πιέζει και κερδίζει φάουλ / κόρνερ.

13-03-24 00:04

13-03-24 00:02

12-03-24 23:58

Έναρξη παράτασης στο Λονδίνο!

12-03-24 23:55

Παράταση στη ματσάρα του Λονδίνου, Άρσεναλ και Πόρτο θα ξεκαθαρίσουν την υπόθεση πρόκρισης στο έξτρα 30λεπτο!

12-03-24 23:51

Τέλος στο Μπάρτσα - Νάπολι! Η ομάδα του Τσάβι Ερνάντεθ επιστρέφει στους "8" του Champions League μετά από 4 χρόνια, με το τελικό σκορ να διαμορφώνεται στο 4-2.

12-03-24 23:50

12-03-24 23:44

12-03-24 23:43

83' ΤΕΛΟΣ! Η Μπάρτσα κάνει το 3-1 με τον Λεβαντόφσκι, ο οποίος σκόραρε μετά από τη συνεργασία των Ρομπέρτο και Γκιντογκάν.

12-03-24 23:41

83' Πρώτη αλλαγή στο Άρσεναλ - Πόρτο! Ζεσούς στο ματς.

12-03-24 23:34

80' TEΡΑΣΤΙΑ ευκαιρία για τη Νάπολι με τον Λίνγκστρεμ, άουτ η μπάλα!

12-03-24 23:30

73' Σουτ του Γκιντογκάν, το βγάζει ο Μερέτ.

12-03-24 23:29

70' Mεγάλη επέμβαση του Ράγια σε μακρινό σουτ του Κονσεϊσάο!

12-03-24 23:28

Ακυρώθηκε γκολ και στην Μπάρτσα, καθώς ο Γιαμάλ είναι οφσάιντ!

12-03-24 23:27

Ακυρώθηκε γκολ της Άρσεναλ για φάουλ του Χάβερτζ στον Πέπε!

12-03-24 23:11

55' Μεγάλη ευκαιρία της Μπάρτσα με τον Ραφίνια! Ο Μερέτ απέκρουσε και κράτησε το 2-1 στο ματς.

12-03-24 23:09

50' Πτώση του Οσιμέν στην περιοχή, παίζεται το παιχνίδι.

12-03-24 23:08

12-03-24 23:05

47΄Μακρινό σουτ του Κβαρατσχέλια, άουτ η μπάλα.

12-03-24 23:03

Σέντρα στα ματς για το δεύτερο μέρος!

12-03-24 22:56

Βγαίνουν οι ομάδες στον αγωνιστικό χώρο σε Λονδίνο και Βαρκελώνη!

12-03-24 22:52

12-03-24 22:51

Μείνετε στο live για περισσότερα βίντεο και για το δεύτερο μέρος στις σπουδαίες αναμετρήσεις!

12-03-24 22:50

12-03-24 22:42

Λήξη ημιχρόνου στα δύο ματς της βραδιάς! Μπάρτσα - Νάπολι 2-1 και Άρσεναλ - Πόρτο 1-0.

12-03-24 22:35

41' ΓΚΟΛ για την Άρσεναλ! Ο Έντεγκααρντ έφτιαξε μια υπέροχη φάση, πέρασε την κάθετη στον Τροσάρ κι αυτός με όμορφο πλασέ σημείωσε το 1-0.

34' Κεφαλιά του Πολιτάνο, το έβγαλε εντυπωσιακά ο Τερ Στέγκεν!

12-03-24 22:31

12-03-24 22:27

30' ΓΚΟΛ για τη Νάπολι! Ο Πολιτάνο "έσπασε" την μπάλα, ο Ραχμάνι σούταρε τέλεια και έγραψε το 2-1. Νέο ενδιαφέρον στο ματς με την Μπάρτσα, πλέον!

12-03-24 22:23

27' Κεφαλιά του Ράις, άουτ η μπάλα.

12-03-24 22:19

23' Μεγάλη φάση της Πόρτο, με τον Εβανίλσον να αστοχεί!

12-03-24 22:18

18' Σουτ του Οσιμέν, το βγάζει ο Τερ Στέγκεν κρατώντας το 2-0.

Πλέον η ομάδα του Τσάβι Ερνάντεθ είναι αγκαλιά με την πρόκριση!

12-03-24 22:17

17' ΓΚΟΛ για την Μπάρτσα ξανά! Ο Κανσέλο πήρε το ριμπάουντ από την προσπάθεια του Ραφίνια και σημείωσε το 2-0 με ευθύβολο σουτ.

12-03-24 22:15

16' Φάση για τον Εβανίλσον, ο οποίος δε βρήκε εστία και μένει το 0-0 της Άρσεναλ με την Πόρτο.

12-03-24 22:14

15' ΓΚΟΛ για την Μπάρτσα! Έξοχη συνεργασία των γηπεδούχων και ο Φερμίν ευστοχεί αυτή τη φορά, για το 1-0.

12-03-24 22:09

14' Σουτ του Έντεγκααρντ, έξω η μπάλα!

12-03-24 22:04

9' Μακρινό σουτ του Φερμίν για την Μπάρτσα, άουτ η μπάλα.

4' Ευκαιρία για την Άρσεναλ, με τον Γουάιτ να αστοχεί με κεφαλιά.

12-03-24 22:00

Η Μπάρτσα πιέζει ασφυκτικά στα πρώτα λεπτά και ψάχνει το γρήγορο γκολ.

12-03-24 21:57

Σέντρα στα ματς!

12-03-24 21:56

Γεμάτα τα γήπεδα σε Βαρκελώνη και Λονδίνο!

12-03-24 21:49

Στη φυσούνα οι ομάδες, θέμα χρόνου η έναρξη των ματς.

10 λεπτά έμειναν για την έναρξη του αγώνα!

12-03-24 21:48

Άρσεναλ (Μικέλ Αρτέτα, 4-3-3): Ράγια - Γουάιτ, Σαλιμπά, Γκάμπριελ, Κίβιορ - Όντεγκααρντ, Ράις, Ζορζίνιο - Σάκα, Χάβερτς, Τροσάρ.

Πόρτο (Σέρτζιο Κονσεϊσάο, 4-2-3-1): Ντιόγκο Κόστα - Ζοάο Μάριο, Οτάβιο, Πέπε, Βέντελ - Νίκο Γκονζάλεθ, Βαρέλα - Κονσεϊσάο, Πέπε, Γκαλένο - Εβανίλσον.

Μπαρτσελόνα (Tσάβι 4-3-3): Τερ Στέγκεν-Κουντέ, Αραούχο, Κουμπαρσί, Κανσέλο - Κρίστενσεν,Φερμίν, Γκιντογκάν - Γιαμάλ, Ραφίνια, Λεβαντόφσκι.

Νάπολι (Φραντσέσκο Καλτσόνα 4-3-3): Μέρετ-Ντι Λορέντσο, Ραχμάνι, Ζέσους, Ρούι-Λομπότκα, Ανγκισά, Τραορέ-Πολιτάνο, Κβαρατσχέλια, Οσιμέν.

Ας δούμε και τις ενδεκάδες των ομάδων στα παιχνίδια.

12-03-24 21:47

Αυτά είναι τα: Μπαρτσελόνα - Νάπολι (πρώτο ματς 1-1) και Άρσεναλ - Πόρτο (πρώτο παιχνίδι 0-1).

Καλησπέρα σας, μαζί θα δούμε τα σπουδαία παιχνίδια του Champions League!