Πολύ σημαντικό διπλό για τον Δικέφαλο του Βορρά που ανεβαίνει στην κορυφή της βαθμολογίας έχοντας ένα παιχνίδι παραπάνω και περιμένει το αποτέλεσμα του παιχνιδιού της ΑΕΚ με τον Ολυμπιακό!

Τέλος στην αναμέτρηση! Παναθηναϊκός - ΠΑΟΚ 2-3

31-03-24 20:00

Απομάκρυναν οι αμυντικοί του ΠΑΟΚ

90+5' Κίτρινη κάρτα σε Κουλιεράκη και Τάισον

31-03-24 19:58

90+5' Φάουλ για τον Παναθηναϊκό σε καλό σημείο!

Ο Γερεμέγεφ θα βρει τον Μπερνάρ που με ωραίο πλασέ θα μειώσει σε 2-3!

31-03-24 19:57

90+2' Γκολ για τον Παναθηναϊκό!

31-03-24 19:55

90' Τέσσερα λεπτά επιπλέον χρόνου

31-03-24 19:54

Γκολ για τον ΠΑΟΚ που με εύστοχη εκτέλεση του Σβαμπ κάνει το 1-3

89' Αποβάλλεται ο Παλάσιος

31-03-24 19:53

Ο ΠΑΟΚ θα βγει στην κόντρα με τον Ντραγκόφσκι να σταματάει σουτ του Σαμάτα, αλλά στη συνέχεια ο Αφρικανός φορ θα κάνει νέο σουτ, το οποίο θα αποκρούσει με τα χέρια ο Παλάσιος!

31-03-24 19:52

88' Πέναλτι για τον ΠΑΟΚ!

31-03-24 19:51

87' Κόρνερ για τον Παναθηναϊκό

31-03-24 19:50

31-03-24 19:48

85' Σουτ από τους Σαμάταα και στη συνέχεια του Ζίβκοβιτς θα αποκρούσει και τις δύο προσπάθειες ο Ντραγκόφσκι

Απομάκρυναν οι φιλοξενούμενοι

31-03-24 19:46

83' Σουτ του Μπακασέτα μετά από πάσα του Ιωαννίδη θα διώξει σε κόρνερ ο Κοτάρσκι

31-03-24 19:45

81' Απευθείας εκτέλεση φάουλ από τον Μπερνάρ θα μπλοκάρει ο Κοτάρσκι

31-03-24 19:42

79' Αλλαγή για τον Παναθηναϊκό με τον Γερεμέγεφ αντί του Τσέριν

31-03-24 19:38

77' Αλλαγή για τον ΠΑΟΚ με τον Βιεϊρίνια αντί του Ότο

31-03-24 19:37

73' Κίτρινη κάρτα στον Σαμάτα για φάουλ στον Πέρεθ

72' Αλλαγή για τον ΠΑΟΚ με τον Σαμάτα στη θέση του Τόμας

31-03-24 19:36

72' Σουτ από τον Μπακασέτα αλλά η μπάλα θα περάσει άουτ

31-03-24 19:35

Συνεχίζεται το ντέρμπι

31-03-24 19:34

31-03-24 19:33

69' Διακοπή στο παιχνίδι για τραυματισμό του Κουλιεράκη μετά από σύγκρουση με τον Κοτάρσκι

68' Τεράστιες αποκρούσεις τον Κοτάρσκι και Κουλιέρακη και κεφαλιά και σουτ του Γεντβάι!

31-03-24 19:32

31-03-24 19:31

67' Κόρνερ για τον Παναθηναϊκό

31-03-24 19:30

31-03-24 19:28

65' Κίτρινη κάρτα στον Κοτάρσκι για καθυστέρηση

31-03-24 19:26

63' Κεφαλιά από τον Μπακασέτα θα μπλοκάρει ο Κοτάρσκι

31-03-24 19:23

61' Διπλή αλλαγή για τον ΠΑΟΚ με τους Κωνσταντέλια, Ζίβκοβιτς αντί των Ντεσπόντοφ, Μουργκ

31-03-24 19:22

58' Κόρνερ για τον Παναθηναϊκό

31-03-24 19:21

Απευθείας εκτέλεση από τον Μπακασέτα, χαμηλά, αλλά τον Κοτάρσκι να αποκρούει κρατώντας το 1-2

31-03-24 19:17

56' Φάουλ για τον Παναθηναϊκό σε πολύ καλό σημείο

31-03-24 19:16

52' Μεγάλη ευκαιρία για τον Παναθηναϊκό! Γύρισμα του Χουάνκαρ και σουτ του Ιωαννίδη που σταματάει στο κάθετο δοκάρι του Κοτάρσκι!

31-03-24 19:10

49' Τεράστια ευκαρία για τον ΠΑΟΚ! Σέντρα του Ντεσπόντοφ, υπέροχο τελείωμα του Μπράντον Τόμας, αλλά απόκρουσε εντυπωσιακά ο Ντραγκόφσκι.

46' Σέντρα στο δεύτερο ημίχρονο

46' Αλλαγή για τον ΠΑΟΚ με τον Νάσμπεργκ αντί του Κεντζιόρα

31-03-24 19:00

46' Τριπλή αλλαγή για τον Παναθηναϊκό με τους Χουάνκαρ, Πέρεθ, Παλάσιος, αντί των Σπόραρ, Μλαντένοβιτς και Βαγιαννίδη.

31-03-24 18:52

31-03-24 18:51

31-03-24 18:50

Τέλος πρώτου ημιχρόνου! Παναθηναϊκός - ΠΑΟΚ 1-2

31-03-24 18:48

Έχουν τοποθετηθεί ράμματα στο κεφάλι του Σπόραρ, που συνεχίζει πάντως να ζαλίζεται

31-03-24 18:47

Φαίνεται να ζαλίζεται ο Σλοβένος που περνάει εκτός αγωνιστικού χώρου

31-03-24 18:46

45+1' Διακοπή στο ντέρμπι μιας και ο Σπόραρ είναι στο έδαφος με χτύπημα στο κεφάλι μετά από σύγκρουση με τον Κεντζιόρα

31-03-24 18:44

45' Τρία λεπτά επιπλέον χρόνου στο πρώτο ημίχρονο!

31-03-24 18:38

31-03-24 18:37

Ο ΠΑΟΚ θα βγει στην κόντρα με τον Μεϊτέ να κάνει εκπληκτική ντρίμπλα πάνω στον Τσέριν, ανοίγει στον Μουργκ στα αριστερά, με τον τελευταίο να κάνει το γύρισμα και τον Τόμας με προβολή να κάνει το 1-2!

37' Γκολ για τον ΠΑΟΚ!

31-03-24 18:35

31-03-24 18:33

31-03-24 18:32

Κόντραρε το σουτ του Ιωαννίδη και απομακρύνθηκε η μπάλα από τους αμυντικούς του ΠΑΟΚ

Φάουλ για τον Παναθηναϊκό σε εξαιρετικό σημείο έξω από τον περιοχή του ΠΑΟΚ

31-03-24 18:30

31' Κίτρινη κάρτα στον Κεντζιόρα για φάουλ στον Μπερνάρ

31-03-24 18:29

Οι Πράσινοι θα βγουν στην κόντρα με τον Κώτσιρα να κάνει τη σέντρα και τον Κεντζιόρα να διώχνει, αλλά τον Μπερνάρ με σουτ μέσα από την περιοχή να κάνει το 1-1!

31-03-24 18:24

29' Γκολ για τον Παναθηναϊκό!

31-03-24 18:21

31-03-24 18:18

21' Κεφαλιά από τον Ιωαννίδη μετά από σέντρα του Κώτσιρα θα περάσει άουτ

18' Νέο κόρνερ για τον ΠΑΟΚ

18' Νέα μεγάλη απόκρουση του Ντραγκόφσκι σε κεφαλιά του Κεντζιόρα!

31-03-24 18:15

17' Τεράστια ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ! Ο Ντεσπόντοφ πίεσε και έκλεψε από τον Αράο, έκανε το γύρισμα στον Τόμας, όμως το σουτ του Ισπανού θα αποκρούσει με τα πόδια ο Ντραγκόφσκι!

31-03-24 18:14

31-03-24 18:13

13' Νέο σουτ από τον Μλαντένοβιτς θα μπλοκάρει ο Κοτάρσκι

31-03-24 18:12

12' Κόρνερ για τον Παναθηναϊκό

31-03-24 18:11

Πιέζουν πολύ οι Πράσινοι μετά το γκολ του ΠΑΟΚ στη αρχή του παιχνιδιού

31-03-24 18:10

11' Σουτ του Μλαντένοβιτς θα περάσει άουτ

31-03-24 18:07

9' Κίτρινη κάρτα στο Ντεσπόντοφ

31-03-24 18:03

7' Ευκαιρία για τον Παναθηναϊκό με σουτ του Σπόραρ από πλάγια θέση να περνάει λίγο άουτ!

31-03-24 18:02

Στην πρώτη του επίθεση ο Δικέφαλος του Βορρά θα βρει γκολ, όταν ο Τόμας θα κάνει ωραία κίνηση, θα πασάρει στον Σοάρες, που θα κάνει το γύρισμα στο ύψος του πέναλτι και ο Ντεσπόνοφ με σουτ θα γράψει το 0-1!

31-03-24 18:01

2' Γκολ για τον ΠΑΟΚ!

31-03-24 17:57

1' Ξεκίνησε η αναμέτρηση!

31-03-24 17:54

Στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ομάδες!

31-03-24 17:37

Διαιτητής του αγώνα είναι ο Μίκελ Ρέντερ από την Δανία. Βοηθοί του οι συμπατριώτες του Γιουρντακούλ και Μάστρουπ. Τέταρτος ο Ευαγγέλου. Στο VAR βρίσκονται οι Χάνσεν και Νικολακάκης.

31-03-24 17:36

Εκπλήξεις στις επιλογές της ενδεκάδας και από τους δύο προπονητές, με τον Φατίχ Τερίμ να επιλέγει οι Πράσινοι να αγωνιστούν με Σπόραρ, Ιωαννίδη βασικούς, την ίδια στιγμή που ο Ραζβάν Λουτσέσκου άφησε στον πάγκο τον Γιάννη Κωνσταντέλια δίνοντας φανέλα βασικού στον Τόμας Μουργκ.

31-03-24 17:35

Η ενδεκάδα του ΠΑΟΚ: Κοτάρσκι, Κουλιεράκης, Κεντζιόρα, Ότο, Ράφα, Μεϊτέ, Σβαμπ, Μουργκ, Ντεσπόντοφ, Τάισον, Μπράντον.

31-03-24 17:34

Η ενδεκάδα του Παναθηναϊκού: Ντραγκόφσκι, Γεντβάι, Αράο, Βαγιαννίδης, Μλαντένοβιτς, Κώτσιρας, Τσέριν, Μπερνάρντ, Μπακασέτας, Σπόραρ, Ιωαννίδης.

31-03-24 17:33

Ο αγώνας είναι προγραμματισμένος να ξεκινήσει στις 18:00 στη Λεωφόρο και θα μεταδοθεί ζωντανά από την Cosmote Sports 2HD.

31-03-24 17:25

Καλησπέρα σας! Μαζί θα παρακολουθήσουμε την εξέλιξη της αναμέτρησης του Παναθηναϊκού με τον ΠΑΟΚ για τη 2η αγωνιστική των play off της φετινής Super League.