Μπάγερν

2:2

Ρεάλ

30-04-24 23:49

90'+3' Tέλος στο ματς! Μπάγερν - Ρεάλ 2-2 στο Μόναχο

30-04-24 23:48

90'+1΄Κίτρινη κάρτα στον Βάθκεθ

30-04-24 23:44

Tρία λεπτά οι καθυστερήσεις.

30-04-24 23:42

87' Αλλαγή για τη Ρεάλ με τον Χοσέλου αντί του Ροντρίγκο.

Και για την Μπάγερν ο Σανέ δίνει τη θέση του στον Αλφόνσο Ντέιβις.

30-04-24 23:40

83' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗ ΡΕΑΛ: Ο Βινίσιους ισοφαρίζει σε 2-2 από τα 11 βήματα.

30-04-24 23:39

82' Πέναλτι για τη Ρεαλ! Ο Ροντρίγκο ανατράπηκε καθαρά στην περιοχή από τον Κιμ και ο Τουρπέν κατευθείαν έδειξε την άσπρη βούλα.

30-04-24 23:38

30-04-24 23:35

80' Αλλαγή για την Μπάγερν. Ο Μίλερ δίνει τη θέση του στον Γκνάμπρι.

30-04-24 23:22

75' Αλλαγές για τη Ρεάλ. Έξω ο Μπέλιγχαμ μέσα ο Μόντριτς, έξω και ο Κρόος μέσα ο Μπραχίμ Ντίαθ.

30-04-24 23:12

64' Ευκαιρία για τη Ρεάλ: Ο Βινίσιους μπήκε από τα αριστερά πήγε να πλασάρει, αλλά η μπάλ πέρασε παράλληλα και ο Κιμ απομάκρυνε.

30-04-24 23:11

55' Γκολ για τη Μπάγερν: Ο Σανέ με κεραυνό έστειλε τη μπάλα στην κλειστή γωνία του Λούνιν και ισοφάρισε για την Μπάγερν σε 1-1!

30-04-24 23:05

51' Mεγάλη στιγμή για τη Ρεάλ! Ο Μπέλιγχαμ έφυγε στην κόντρα είδε την παράλληλη κίνηση του Κρόος που ακολούθησε από τα αριστερά, αυτός πλάσαρε αλλά ο Νόιερ επενέβη εντυπωσιακά!

30-04-24 22:52

30-04-24 23:03

46' Σέντρα στο δεύτερο μέρος

30-04-24 22:44

45' Τέλος πρώτου μέρους στην Allianz Arena! Μπάγερν Μονάχου-Ρεάλ Μαδρίτης 0-1

30-04-24 22:40

30-04-24 22:26

30-04-24 22:17

24' Γκολ η Ρεάλ με τον Βινίσιους! Φανταστική κάθετη πάσα του Κρόος ο Βραζιλιάνος βγήκε «φάτσα» με τον Νόιερ και τον πλάσαρε ιδανικά! 0-1!

30-04-24 22:11

12' Νέα τελική για την Μπάγερν. Η 4η στο ματς, με τον Μίλερ να γυρίζει στον Μουσιάλα, αλλά το σουτ του νεαρού πήγε ψηλά.

9' Πολύ έξυπνη και συνάμα φιλόδοξη προσπάθεια του Κέιν να νικήσει τον Λούνιν πίσω από το κέντρο, αλλά η μπάλα έφυγε άουτ.

30-04-24 22:10

7' Νέα καλή στιγμή για την Μπάγερν με τον Σανέ να πατά περιοχή και να πλασάρει, αλλά η μπάλα έφυγε πάνω από τα δοκάρια.

30-04-24 22:08

6' Απειλεί η Μπάγερν με τον Κέιν να υποδέχεται την μπάλα και να πλασάρει μέσα από την περιοχή. Δεν δυσκολεύθηκε ο Λούνιν να μπλοκάρει.

30-04-24 22:01

1' Πολύ μεγάλη ευκαιρία για την Μπάγερν με τον Σανέ να μπαίνει από τα αριστερά και να πλασάρει, απέκρουσε ο Λούνιν με το πόδι.

30-04-24 22:00