Παναθηναϊκός

15-05-24 21:58

Από εμάς, καλό σας βράδυ!

15-05-24 21:56

Τέλος αγώνα: ΠΑΟΚ - Παναθηναϊκός 4-1 και ο Δικέφαλος απέχει 90 λεπτά και ένα τρίποντο από την κατάκτηση του τίτλου!

15-05-24 21:55

Την ίδια στιγμή ο Ολυμπιακός με τον Όρτα και πάλι κάνει το 2-0 και καθαρίζει τη νίκη. Ο ΠΑΟΚ πάει στην τελευταία αγωνιστική όντας στην κορυφή με +2!

15-05-24 21:53

92' 4-1 ο ΠΑΟΚ με σκόρερ τον Ζίβκοβιτς!

91' Κίτρινη κάρτα στον Σαμάτα

15-05-24 21:52

90' 5 λεπτά οι καθυστερήσεις

Μπαλιά του Ζίβκοβιτς στην πλάτη της άμυνας, ο Βιεϊρίνια κάνει κίνηση κρυφού φορ, κοντρολάρει και πλασάρει εξαιρετικά τον Λοντίγκιν γράφοντας το 3-1!

15-05-24 21:51

89' ΓΚΟΛ! 3-1 ο ΠΑΟΚ με σκόρερ τον Βιεϊρίνια!

88' Κίτρινη στον Κουλιεράκη, χάνει το ματς με τον Άρη!

15-05-24 21:50

88' Μεγάλη ευκαιρία για ΠΑΟΚ: Κεφαλιά Σβαμπ και μεγάλη απόκρουση Λοντίγκιν. Ο Κουλιεράκης τσιμπά την μπάλα και πέφτει στο έδαφος, αλλά δεν υπάρχει πέναλτι

87' Κίτρινη στον Μλαντένοβιτς για διαμαρτυρία

15-05-24 21:48

87' Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ μετά από προσπάθεια του Σαμάτα εξ επαφής και παρέμβαση του Πέρεθ

15-05-24 21:46

85' Αλλαγή για τον Παναθηναϊκό: Βιλένα αντί Μπερνάρ

15-05-24 21:44

Το 2-0 του ΠΑΟΚ με πέναλτι του Ζίβκοβιτς στο 72'

15-05-24 21:43

81' Αλλαγές ΠΑΟΚ: Ο Σβαμπ και ο Βιερινία στο ματς στη θέση των Ντεσπόντοφ και Οζντόεφ

15-05-24 21:41

Οι πανηγυρισμοί στην Τούμπα για το γκολ του Ολυμπιακού επί της ΑΕΚ

15-05-24 21:40

Από εξαιρετική σέντρα του Μλαντένοβιτς ο Γερεμέγεφ εκμεταλλεύτηκε κακή έξοδο του Κοτάρσκι και με κεφαλιά έβαλε ξανά τον Παναθηναϊκό στο ματς!

15-05-24 21:38

78' ΓΚΟΛ! Ο Παναθηναϊκός μειώνει σε 2-1 με τον Γερεμέγεφ!

15-05-24 21:37

76' Απευθείας φάουλ του Μλαντένοβιτς, μπλοκάρει ο Κοτάρσκι

15-05-24 21:35

Το χαμένο τετ α τετ του Παναθηναϊκού με τον Σπόραρ στο 62'

72' ΓΚΟΛ! ο Ζίβκοβιτς ευστοχεί στο πέναλτι και φέρνει τον ΠΑΟΚ αγκαλιά με τη νίκη!

15-05-24 21:33

Σέντρα του Ότο από τα δεξιά, με τον Λοντίγκιν να μπλοκάρει την μπάλα αλλά τον ρέφερι να καταλογίζει πέναλτι για πτώηση του Σαμάτα σε μαρκάρισμα του Γεντβάι μακριά από την μπάλα

15-05-24 21:32

70' Πέναλτι για τον ΠΑΟΚ και κίτρινη κάρτα στον Γεντβάι!

15-05-24 21:30

Το δοκάρι του ΠΑΟΚ με τον Μπάμπα

67' Τρεις αλλαγές για τον Παναθηναϊκό: Βαγιαννίδης, Γερεμέγεφ και Μλαντένοβιτς στο ματς αντί των Μαντσίνι, Μπακάσετα και Χουάνκαρ

15-05-24 21:28

66' Δύο αλλαγές για τον ΠΑΟΚ: Ζίβκοβιτς και Σαμάτα στο ματς αντί των Τάισον και Τόμας

15-05-24 21:25

Στο 66΄ ο Ολυμπιακός ανοίγει το σκορ κόντρα στην ΑΕΚ και οι οπαδοί του ΠΑΟΚ πανηγυρίζουν μαθαίνοντας τα νέα!

15-05-24 21:24

62' Τεράστια ευκαιρία για τον ΠΑΟ: Ο Σπόραρ φεύγει τετ α τετ, πλασάρει και ο Κοτάρσκι παραχωρεί κόρνερ αποκρούοντας με το πόδι!

15-05-24 21:23

Ο Μπάμπα έπιασε ένα εκπληκτικό φαλτσαριστό σουτ με το κακό του πόδι, αλλά η μπάλα σταμάτησε στο οριζόντιο δοκάρι

15-05-24 21:22

61' Δοκάρι για τον Μπάμπα σε βολίδα του Μπάμπα με το δεξί!

15-05-24 21:18

59' Νέα επικίνδυνη σέντρα του Χουάνκαρ, βάζει την κόντρα ο Ότο. Στη συνέχεια κοντράρεται με τον Κωνσταντέλια και η μπάλα βγαίνει εκτός. Το πλάγιο δίνεται υπέρ του ΠΑΟΚ, ο Χουάνκαρ διαμαρτύρεται και βλέπει κίτρινη κάρτα

15-05-24 21:17

55' Σέντρα του Χουάνκαρ από τα αριστερά, ο Κουλιεράκης παραχωρεί κόρνερ με κεφαλιά προ του Μαντσίνι

15-05-24 21:11

55' Ο ΠΑΟΚ έχει αφήσει την μπάλα στον Παναθηναϊκό στο δεύτερο ημίχρονο

15-05-24 20:51

Λήξη στο πρώτο ημίχρονο: ΠΑΟΚ - Παναθηναϊκός 1-0 με το γκολ του Τάισον από το 37'

15-05-24 20:50

45+4' Νέα κόντρα στην άμυνα του ΠΑΟΚ μετά από φάση διαρκείας και σουτ του Τσέριν

15-05-24 20:48

45+3' Δυνατό σουτ του Μπακασέτα, σταματά στο σώμα του Κουλιεράκη

15-05-24 20:47

Το 1-0 του ΠΑΟΚ με σκόρερ τον Τάισον

45' 4 λεπτά οι καθυστερήσεις

15-05-24 20:46

45' Σηκώθηκε ο Αράο και συνεχίζει κανονικά

15-05-24 20:45

Η φάση που ζήτησε πέναλτι ο ΠΑΟΚ στο 28'

44' Πρόβλημα τραυματισμού για τον Αράο και διακοπή

15-05-24 20:41

43' Νέο λάθος του Παναθηναϊκού με Μπερνάρ. Έκλεψε ο Ότο και πάτησε περιοχή όμως το γύρισμά του προς τη μικρή περιοχή ανακόπηκε από τον Αράο

15-05-24 20:38

Τεράστια γκάφα του Πέρεθ που προσπάθησε να απομακρύνει την μπάλα με βολέ καθώς αυτή προσγειώθηκε από μεγάλο ύψος αντί να κοντρολάρει και έκανε "τσαφ". Ο Κωνσταντέλιας έκλεψε και γύρισε προς το μικρή περιοχή, με τον Τάισον να έχει εύκολο έργο πλασάροντας τον Λοντίγκιν με το δεξί!

15-05-24 20:37

37' ΓΚΟΛ! 1-0 ο ΠΑΟΚ με σκόρερ τον Τάισον!

15-05-24 20:26

28' Οι παίκτες του ΠΑΟΚ διαμαρτύρονται για χέρι του Χουάνκαρ στη μεγάλη περιοχή του Παναθηναϊκού. Δεν έχει δοθεί πέναλτι, ούτε κάποια ειδοποίηση από τον VAR στον διαιτητή

15-05-24 20:25

24' Κάθετη Κωνσταντέλια για Τόμας, ο Γεντβάι καλύπτει σωστά και ο Λοντίγκιν βγαίνει από την εστία, μπλοκάροντας την μπάλα

15-05-24 20:21

23' Ευκαιρία για Παναθηναϊκό: Ο Κώτσιρας γυρίζει παράλληλα για τον Σπόραρ, με τον Κοτάρσκι να βγαίνει και να απομακρύνει καθοριστικά

15-05-24 20:20

19' Ο Κωνσταντέλιας σουτάρει με το αριστερό στην κίνηση από το ύψος της μεγάλης περιοχής και ο Λοντίγκιν μπλοκάρει σταθερά την μπάλα

15-05-24 20:19

19' Αναγκαστική αλλαγή για τον ΠΑΟΚ: Ο Κωνσταντέλιας στη θέση του Μουργκ

15-05-24 20:18

Ο Μουργκ δεν μπορεί να συνεχίσει λόγω τραυματισμού! Ο Κωνσταντέλιας θα μπει στη θέση του

16'  Σέντρα για τον Ντεσπόντοφ στην πλάτη της άμυνας, πρόλαβε και έκοψε ο Χουάνκαρ

15-05-24 20:10

Το δοκάρι του ΠΑΟΚ με Τόμας στο 2'

15-05-24 20:06

8' Σέντρα Μαντσίνι στο δεύτερο δοκάρι για τον Σπόραρ, απευθείας άουτ η μπάλα

15-05-24 20:04

4' Λάθος στην άμυνα του ΠΑΟ και κλέψιμο από ΠΑΟΚ. Κάθετη για τον Μουργκ αλλά ο Πέρεθ προλαβαίνει να διώξει σε πλάγιο με καίριο τάκλιν

15-05-24 20:02

2' Δοκάρι για τον ΠΑΟΚ! Ο Τόμας βρέθηκε στη μεγάλη περιοχή σε θέση διαγώνια αριστερά, πλάσαρε με το δεξί συρτά στην απέναντι γωνία και σημάδεψε το δοκάρι!

15-05-24 19:59

Σέντρα στο μεγάλο ντέρμπι

15-05-24 19:57

Στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ομάδες μέσα σε εντυπωσιακή ατμόσφαιρα στην κατάμεστη Τούμπα

15-05-24 19:56

15-05-24 19:45

Την τελευταία αγωνιστική, που θα γίνει την Κυριακή, 19 του μήνα, ο ΠΑΟΚ φιλοξενείται από τον Άρη και ο Παναθηναϊκός υποδέχεται τον Ολυμπιακό.

15-05-24 19:44

Όσο για τον Παναθηναϊκό, διατηρεί μόνο μαθηματικές ελπίδες για να τερματίσει πρώτος. Ωστόσο, έχει κίνητρο καθώς τον ενδιαφέρει να αποφύγει την 4η θέση, η οποία μπορεί να του στερήσει τη συμμετοχή στην Ευρώπη (εφόσον ο Άρης τον νικήσει στον τελικό του Κυπέλλου)

15-05-24 19:43

Ο ΠΑΟΚ θέλει νίκη και ελπίζει πως η ΑΕΚ δεν θα καταφέρει να νικήσει τον Ολυμπιακό, με τον οποίο κοντράρεται την ίδια ώρα (20:00) στο Φάληρο. Αν συμβεί αυτό ο Δικέφαλος θα περάσει στην 1η θέση και θα πάει την τελευταία αγωνιστική στην έδρα του Άρη με στόχο να "κλειδώσει" την κατάκτηση του τίτλου

15-05-24 19:40

Παναθηναϊκός (Φ. Τερίμ): Λοντίγκιν, Κώτσιρας, Γεντβάι, Αράο, Χουάνκαρ, Πέρεθ, Τσέριν, Μαντσίνι, Μπακασέτας, Μπερνάρ, Σπόραρ

Στον πάγκο: Ντραγκόφσκι, Βαγιαννίδης, Ζέκα, Λημνιός, Μλαντένοβιτς, Γερεμέγεφ, Παλάσιος, Βιλένα, Ακαϊντίν

15-05-24 19:39

ΠΑΟΚ (Ρ. Λουτσέσκου): Κοτάρσκι, Γιόνι, Κετζιόρα, Κουλιεράκης, Μπάμπα, Οζντόεφ, Μεϊτέ, Ντεσπόντοφ, Μουργκ, Τάισον, Μπράντον

Στον πάγκο: Ζ. Ζίβκοβιτς, Βιεϊρίνια, Σάστρε, Μιχαηλίδης, Σβαμπ, Αντόνιο, Κωνσταντέλιας, Α. Ζίβκοβιτς, Σαμάτα

15-05-24 19:38

Το παιχνίδι αρχίζει στις 20:00 και μεταδίδεται τηλεοπτικά από το Novasports Prime

Μαζί θα παρακολουθήσουμε την αναμέτρηση ΠΑΟΚ - Παναθηναϊκός για την 9η αγωνιστική στα Πλέι οφ της Super League

15-05-24 19:29