Αγγλία

16-06-24 23:55

Eυχαριστούμε που μας παρακολουθήσατε, να έχετε ένα καλό βράδυ.

16-06-24 23:54

90'+4: Λήξη του αγώνα, με 1-0 η Αγγλία παίρνει την αγχωτική νίκη και ξεκινά καλά την παρουσία της στο Εuro 2024.

16-06-24 23:48

16-06-24 23:45

86': Τρίτη αλλαγή για την Αγγλία, Μαϊνό αντί Μπέλιγχαμ.

16-06-24 23:41

82': Ευκαιρία για τη Σερβία, ωραίο σουτ του Βλάχοβιτς από θέση έξω αριστερά, με υπερένταση διώχνει σε κόρνερ ο Πίκφορντ.

16-06-24 23:37

77': Δοκάρι για την Αγγλία! Ο Μπόουεν τη σέντρα από δεξιά, κεφαλιά του Κέιν και η μπάλα με την παρέμβαση του Ραΐκοβιτς σταματά στο οριζόντιο δοκάρι.

16-06-24 23:35

76': Δεύτερη αλλαγή για την Αγγλία, Μπόουεν αντί Σάκα.

16-06-24 23:34

75': Κίτρινη στον Τάντιτς για φάουλ στον Φόντεν.

16-06-24 23:33

74': Ολοκληρώνονται οι αλλαγές της Σερβίας, Μπιρμάντσεβιτς αντί Ζίβκοβιτς.

16-06-24 23:28

69': Γκάλαχερ αντί Αλεξάντερ-Άρνολντ, πρώτη αλλαγή για την Αγγλία.

16-06-24 23:27

16-06-24 23:22

16-06-24 23:20

61': Άλλες δύο αλλαγές για τη Σερβία, Τάντιτς αντί Μίτροβιτς, Γιόβιτς αντί Λούκιτς.

16-06-24 23:18

59': Επικίνδυνη κατάσταση στα καρέ της Αγγλίας, χαμηλό γύρισμα του Μλαντένοβιτς από αριστερά της περιοχής, δεν μπορεί ο Μίτροβιτς να βρει την μπάλα υπό την πίεση του Τρίπιερ, μπλοκάρει ο Πίκφορντ.

16-06-24 23:15

56': Μακρινό δυνατό σουτ του Αλεξάντερ-Άρνολντ, με τις γροθιές απομακρύνει ο Ραΐκοβιτς.

16-06-24 23:14

55': Η Σερβία έχει μπει πιο αποφασιστικά στο β' ημίχρονο, η Αγγλία... κοιμάται.

16-06-24 23:05

46': Έναρξη β' ημιχρόνου και δεύτερη αλλαγή για τη Σερβία, Ίλιτς αντί Γκούντελι.

16-06-24 22:57

16-06-24 22:49

45'+2: Λήξη α' ημιχρόνου, στο ρελαντί η Αγγλία προηγείται με 1-0 με το γκολ του Μπέλιγχαμ.

16-06-24 22:44

43': Ο Κόστιτς έχει τραυματιστεί και ο Φίλιπ Μλαντένοβιτς του Παναθηναϊκού τον αντικαθιστά, αναγκαστική αλλαγή για τη Σερβία.

16-06-24 22:41

16-06-24 22:40

39': Κίτρινη στον Γκούντελι για φάουλ στον Μπέλιγχαμ.

16-06-24 22:31

16-06-24 22:25

25': Ευκαιρία για την Αγγλία, γρήγορη αντεπίθεση και ο Γουόκερ από δεξιά της περιοχής το διαγώνιο πλασέ, με την μπάλα να περνά άουτ.

16-06-24 22:24

16-06-24 22:21

20': Σημαντική ευκαιρία για τη Σερβία, λάθος του Αλεξάντερ-Άρνολντ, ο Μίτροβιτς από θέση μέσα δεξιά σουτάρει δυνατά και η μπάλα ελάχιστα δίπλα από το αριστερό δοκάρι.

16-06-24 22:19

16-06-24 22:17

16-06-24 22:14

16-06-24 22:13

13': ΓΚΟΛ για την ΑΓΓΛΙΑ!  Ο Σάκα τη σέντρα από δεξιά, εντελώς αφύλακτος ο Μπέλιγχαμ με κοντινή κεφαλιά ανοίγει το σκορ, 1-0 για τους Άγγλους.

16-06-24 22:09

8': Μπλοκαρισμένοι ήδη οι Άγγλοι από την πολύ κλειστή άμυνα της Σερβίας.

16-06-24 22:01

1': Έναρξη του αγώνα.

16-06-24 21:56

Και η σειρά για τον σερβικό ύμνο.

16-06-24 21:55

Η ανάκρουση του εθνικού ύμνου της Αγγλίας.

16-06-24 21:54

Στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ομάδες.

16-06-24 21:51

Δανία και Σλοβενία έμειναν στο ισόπαλο 1-1 στο άλλο ματς του ομίλου.

16-06-24 21:49

Mλαντένοβιτς και Μαξίμοβιτς του Παναθηναϊκού, όπως και ο Γκατσίνοβιτς της ΑΕΚ είναι στον πάγκο για τη Σερβία.

16-06-24 21:47

Ο Γκάρεθ Σάουθγκεϊτ επέλεξε τους εξής: Πίκφορντ, Γουόκερ, Στόουνς, Γκουέ, Τρίπιερ, Αλεξάντερ-Άρνολντ, Ράις, Σάκα, Φόντεν, Μπέλιγχαμ, Κέιν.

16-06-24 21:45

Η 11άδα της τυπικά γηπεδούχου ομάδας του Ντράγκαν Στοΐκοβιτς με παρόντα τον Αντρίγια Ζίβκοβιτς του ΠΑΟΚ είναι η εξής: Ραΐκοβιτς, Βελίκοβιτς, Μιλένκοβιτς, Πάβλοβιτς, Σ. Μιλίνκοβιτς-Σάβιτς, Γκουντέλι, Λούκιτς, Κόστιτς, Ζίβκοβιτς, Βλάχοβιτς, Μίτροβιτς.

16-06-24 21:43

Οι Σέρβοι ευελπιστούν σε ένα θετικό αποτέλεσμα, για να βρεθούν σε τροχιά πρόκρισης στους «16».

16-06-24 21:42

Στην «Αρένα Αουφσάλκε», στο Γκελζενκίρχεν, τα «τρία λιοντάρια» θέλουν να ξεκινήσουν με νίκη μία ακόμα προσπάθεια που κάνουν σε μεγάλη διοργάνωση, για να φτάσουν στην κατάκτηση του τροπαίου.

16-06-24 21:40

Καλησπέρα σας από το sportdog.gr, μαζί θα παρακολουθήσουμε την αναμέτρηση της Σερβίας με την Αγγλία για τον 3ο όμιλο του Εuro 2024.