Από εμάς, καλό σας βράδυ!

24-07-24 22:24

Τέλος αγώνα: ΠΑΟΚ - Μπόρατς Μπάνια Λούκα 3-2

24-07-24 22:23

90+1' Μικρή ένταση ανάμεσα στους παίκτες. Κίτρινη κάρτα στον Χάσουκιτς.

24-07-24 22:22

24-07-24 22:21

90' Τρία λεπτά οι καθυστερήσεις

24-07-24 22:18

89' Δύο αλλαγές για Μπόρατς: Εκτός οι Λούκιτς και Βούκοβιτς, μέσα οι Χάσουκιτς και Κάσιτς.

24-07-24 22:17

85' Αλλαγή και τη Μπόρατς, με τον Βράνιες στη θέση του Σκόρουπ

24-07-24 22:16

85' Αλλαγή για τον ΠΑΟΚ: Ο Τσιγγάρας στη θέση του Σβαμπ

85' Μεγάλη ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ: Σέντρα από τα δεξιά και άουτ η μπάλα σε κεφαλιά του αμαρκάριστου Σαμάτα από το ύψος της μικρής περιοχής!

24-07-24 22:14

83' Κεφαλιά του Σαμάτα, μπλοκάρει εύκολα ο Σισκόφσκι

24-07-24 22:11

24-07-24 22:09

79' Μπλοκάρει σταθερά ο Κοτάρσκι το μακρινό φάουλ του Βούκοβιτς

24-07-24 22:06

77' Απίστευτη ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ! Ο Τάισον γυρίζει την μπάλα στη μικρή περιοχή, με τον Σαμάτα να προσπαθεί να κάνει την προβολή, αλλά τον Μάγιερ να τον προλαβαίνει και να στέλνει την μπάλα στο  δοκάρι προ κενής εστίας!

24-07-24 22:00

72' Αλλαγή για την Μπόρτς με τον Χρέλια στη θέση του Κβρίζιτς

24-07-24 21:58

68' Τριπλή αλλαγή για τον ΠΑΟΚ με τους Καμαρά, Ζίβκοβιτς, Σαμάτα αντί των Οζντόεφ, Τόμας, Ντεσπόντοφ

24-07-24 21:52

66' Σουτ από τον Ντεσπόντοφ θα περάσει άουτ

24-07-24 21:50

60΄ Αλλαγή για τον ΠΑΟΚ με τον Κωνσταντέλια στη θέση του Μουργκ

Απομάκρυναν οι αμυντικοί του ΠΑΟΚ

24-07-24 21:45

58' Κόρνερ για τη Μπόρατς

24-07-24 21:44

53' Σουτ από τον Τάισον θα μπλοκάρει ο Σισόβσκι

24-07-24 21:42

Βρίσκει και πάλι δίχτυα ο ΠΑΟΚ μετά από στατική φάση, μιας και μετά από την εκτέλεση κόρνερ του Ντεσπόντοφ και λάθος υπολογισμό του Σισόβσκι ο Ενκόνγκ με κεφαλιά, στο δεύτερο δοκάρι, θα κάνει το 3-2!

51' Γκολ για τον ΠΑΟΚ!

24-07-24 21:37

50' Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ

24-07-24 21:31

46' Σέντρα στο δεύτερο ημίχρονο στην Τούμπα

24-07-24 21:28

24-07-24 21:20

24-07-24 21:19

Τέλος πρώτου ημιχρόνου! ΠΑΟΚ - Μπόρατς Μπάνια Λούκα 2-2

24-07-24 21:18

Μετά από λάθος στη μεσαία γραμμή του Τάισον ο Βούκοβιτς έφυγε στην αντεπίθεση, έκανε το γύρισμα, η μπάλα πέρασε από τον Λούκιτς και ο Κουλασίν πλάσαρε τον Κοτάρσκι για το 2-2!

24-07-24 21:16

45+3' Γκολ για τη Μπόρατς

45' Τρία λεπτά επιπλέον χρόνου στο πρώτο ημίχρονο

Απομάκρυναν οι φιλοξενούμενοι

24-07-24 21:15

45' Νέο κόρνερ για τους γηπεδούχους

24-07-24 21:12

43' Μεγάλη ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ με τον Οζντόεφ να πλασάρει σε τετ α τετ αλλά την μπάλα να κοντράρει και να περνάει κόρνερ

24-07-24 21:10

Μετά την απομάκρυνση ο Τάισον θα Τάισον θα κλέψει την μπάλα και θα βρει τον Σβαμπ που θα κάνει τη σέντρα από τα αριστερά, με τον Οζντόεφ να κάνει το σουτ έξω από την περιοχή, αλλά τον Σισόβσκι να αποκρούει, όμως στη συνέχεια τον Κουλιεράκη από κοντά με κεφαλιά να κάνει το 2-1!

24-07-24 21:09

39' Γκολ για τον ΠΑΟΚ!

24-07-24 21:02

38' Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ

24-07-24 21:01

Απομάκρυνε σε πλάγιο ο Μπάμπα

24-07-24 20:58

31' Κόρνερ για τη Μπόρατς

24-07-24 20:55

24-07-24 20:53

Το πέναλτι το οποίο δόθηκε στους Βόσνιους προήλθε από τον Έλληνα αμυντικό που έπιασε την μπάλα με τα χέρια αφού έπεσε πάνω στον Κοτάρσκι που την κρατούσε! Φάση που δύσκολα βλέπουμε στις αναμετρήσεις.

23' Ισοφαρίζει με 1-1 η Μπόρατς με εύστοχη εκτέλεση πέναλτι του Ερέρα!

24-07-24 20:49

22' Πέναλτι για την Μπάνια Λούκα μετά από χέρι του Κουλιεράκη μέσα στην περιοχή!

24-07-24 20:48

Μετά την εκτέλεση κόρνερ από τον Ντεσπόντοφ ο Κουλιεράκης με φοβερή κεφαλιά θα κάνει το 1-0 για τον Δικέφαλο του Βορρά!

24-07-24 20:47

17' Γκολ για τον ΠΑΟΚ!

24-07-24 20:45

16' Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ

24-07-24 20:35

14' Πρώτη καλή στιγμή στον αγώνα για τους Βόσνιους με κεφαλιά του Λούκιτς να περνάει άουτ

24-07-24 20:31

4' Προσπαθούν να βρουν ρυθμό οι παίκτες του Λουτσέσκου που έχουν την κατοχή της μπάλας

24-07-24 20:28

1' Ξεκίνησε η αναμέτρηση!

24-07-24 20:14

Στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ομάδες

24-07-24 19:44

Η Μπάνια Λούκα για να τεθεί αντιμέτωπη του ΠΑΟΚ πέρασε το εμπόδιο της Εγκνατία νικώντας με 1-0 στο πρώτο παιχνίδι, ενώ στο δεύτερο ηττήθηκε με 2-1 και πήρε την πρόκριση στη διαδικασία των πέναλτι με σκορ 4-1.

24-07-24 19:31

Η ενδεκάδα της Μπάνια Λούκα: Σίσοβσκι, Ερέρα, Καρολίνα, Μέγιερς, Κβρίζιτς, Σκόρουπ, Γκράχοβατς, Σάβιτς, Βούκοβιτς, Κουλάσιν, Λούκιτς

24-07-24 19:30

Η ενδεκάδα του ΠΑΟΚ: Κοτάρσκι, Σάστρε, Εκόνγκ, Κουλιεράκης, Μπάμπα, Οζντόεφ, Σβαμπ, Ντεσπόντοφ, Μουργκ, Τάισον, Τόμας.

24-07-24 19:28

Η ρεβάνς είναι προγραμματισμένη για την επόμενη Τρίτη (30/7) στη Βοσνία, ενώ δεν ισχύει ο κανονισμός του εκτός έδρας γκολ.

24-07-24 19:26

Να υπενθυμίσουμε εδώ ότι αν ο Δικέφαλος του Βορρά πάρει την πρόκριση θα αντιμετωπίσει στον τρίτο προκριματικό γύρο τη νικήτρια ομάδα του ζευγαριού Μάλμε - Κλάκσβικ.

24-07-24 19:25

Ο αγώνας είναι προγραμματισμένος να ξεκινήσει στις 20:30, στην Τούμπα και θα μεταδοθεί από το Novasports Prime.

24-07-24 19:24

Καλησπέρα σας! Μαζί θα παρακολουθήσουμε την εξέλιξη του πρώτου αγώνα για τον δεύτερο προκριματικό γύρο του Champions League μεταξύ του ΠΑΟΚ και της Μπόρατς Μπάνια Λούκα.