ΠΑΟΚ

31-07-24 23:58

Ευχαριστούμε που παρακολουθήσατε μαζί μας την αναμέτρηση! Καλό σας βράδυ!

31-07-24 23:56

O Δικέφαλος του Βορρά προκρίνεται στον τρίτο προκριματικό γύρο του Champions League όπου και θα αντιμετωπίσει την Μάλμε, ενώ παράλληλα ό,τι κι αν γίνει με τους Σουηδούς έχει "κλειδώσει" την παρουσία του στην Ευρώπη και το χειμώνα.

31-07-24 23:55

Τέλος στην αναμέτρηση! Μπόρατς Μπάνια Λούκα - ΠΑΟΚ 0-1

90+4' Σουτ του Γκράχοβατς θα περάσει άουτ

31-07-24 23:53

90+3' Αδύναμη κεφαλιά, ο Κοτάρσκι μάζεψε εύκολα.

31-07-24 23:52

Ο ΠΑΟΚ έφυγε στην αντεπίθεση τρεις με έναν αλλά ο Ζίβκοβιτς πήγε αρκετά πλάγια με αποτέλεσμα να μην γίνει τελική.

31-07-24 23:51

90+1' Κόρνερ για τη Μπόρατς

31-07-24 23:49

90' Πέντε λεπτά επιπλέον χρόνου

Απομάκρυναν οι παίκτες του ΠΑΟΚ

31-07-24 23:48

88' Κόρνερ για τη Μπόρατς

31-07-24 23:47

87' Ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ με τον Σισκόφσκι να λέει "όχι" σε πλασέ του Κωνσταντέλια

31-07-24 23:45

86' Kόρνερ για τον ΠΑΟΚ

31-07-24 23:44

84' Ο ΠΑΟΚ κρατάει χωρίς πρόβλημα το σκορ και παράλληλα την πρόκριση στον τρίτο προκριματικό του Champions League

31-07-24 23:42

31-07-24 23:35

81' Αλλαγή για τον ΠΑΟΚ με τον Βιεϊρίνια στη θέση του Σβαμπ

74' Κίτρινη κάρτα στον Καρολίνα για φάουλ στον Καμαρά

31-07-24 23:34

74' Κίτρινη κάρτα στον Μέγερς για φάουλ στον Σαμάτα

31-07-24 23:33

73' Επικίνδυνη στιγμή για τη Μπόρατς! Μετά από ωραία σέντρα του Ερέρα ο Λούκιτς δεν θα προλάβει, μόνος του, να κάνει την προβολή

31-07-24 23:30

72' Νέα διπλή αλλαγή για τον ΠΑΟΚ με Μουργκ, Τόμας εκτός και Καμαρά, Σαμάτα στον αγωνιστικό χώρο

31-07-24 23:29

Συνεχίζεται κανονικά η αναμέτρηση

31-07-24 23:28

68' Αλλαγή για την Μπόρατς με τον Κρβιζιτς εκτός και τον Τσάβιτς στη θέση του

31-07-24 23:26

67' Διακοπή στο παιχνίδι λόγω μιας κροτίδας που έπεσε στον αγωνιστικό χώρο

31-07-24 23:22

64' Έχει πάρει τον έλεγχο της μπάλας η Μπόρατς, όμως χωρίς να μπορεί να δημιουργήσει ευκαιρίες μπροστά στην εστία του Κοτάρσκι

31-07-24 23:18

61' Διπλή αλλαγή για τον ΠΑΟΚ με τους Κωνσταντέλια, Ζίβκοβιτς αντί των Τάισον, Ντεσπόντοφ

31-07-24 23:17

57' Διπλή αλλαγή για τη Μπόρατς με Σκόρουπ, Σάβιτς εκτός και  Βράνιες, Χρέλια στις θέσεις τους

31-07-24 23:11

57' Πιέζει ο ΠΑΟΚ τα τελευταία λεπτά

31-07-24 23:06

48' Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ

31-07-24 22:49

46' Σέντρα στο δεύτερο ημίχρονο!

31-07-24 22:46

Τέλος πρώτου ημιχρόνου! Μπόρατς Μπάνια Λούκα - ΠΑΟΚ 0-1

31-07-24 22:44

45' Δύο λεπτά επιπλέον χρόνου στο πρώτο ημίχρονο

31-07-24 22:43

Πέρασε από όλους η μπάλα από την εκτέλεση του Ντεσπόντοφ και κατέληξε άουτ

42' Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ

31-07-24 22:40

41' Καλή στιγμή για τη Μπόρατς με τον Μέγερς μετά την εκτέλεση φάουλ να κάνει την προβολή, αλλά την μπάλα να περνάει άουτ

31-07-24 22:39

39' Κίτρινη κάρτα στον Σβαμπ

31-07-24 22:38

31-07-24 22:34

36' Ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ! Πολύ ωραία προσπάθεια και σουτ με το αριστερό του Μουργκ, αλλά η μπάλα πέρασε ελάχιστα από το δεξί κάθετο δοκάρι του Σοσκόφσκι

31-07-24 22:30

33' Κίτρινη κάρτα στον Ερέρα για φάουλ στον Σβαμπ

31-07-24 22:29

31-07-24 22:28

27' Μεγάλη ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ! Φοβερό σουτ του Οζντόεφ στην περιοχή, ο Σισκόφσκι απέκρουσε εντυπωσιακά σε κόρνερ

Υπέροχη συνεργασία με τον Τάισον να βρίσκει εντυπωσιακά τον Οζντόεφ στην περιοχή, εκείνος γύρισε κατευθείαν στον Μουργκ που ήταν στα όρια της περιοχής και με πλασέ νίκησε τον αντίπαλο τερματοφύλακα για το 0-1!

31-07-24 22:22

25' Γκολ για τον ΠΑΟΚ!

31-07-24 22:16

21' Κίτρινη κάρτα στον Λούκιτς για φάουλ στον Οζντόεφ

31-07-24 22:15

15' Τεράστια ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ! Μετά την εκτέλεση κόρνερ ο Κουλιεράκης στο δεύτερο δοκάρι θα κάνει την προβολή αλλά η μπάλα θα σταματήσει στο δοκάρι!

31-07-24 22:13

14' Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ

31-07-24 22:09

Οι οπαδοί της Μπόρατς έχουν δημιουργήσει πολύ ωραία ατμόσφαιρα στο γήπεδο, φωνάζοντας συνθήματα και φτιάχνοντας ένα κορεό στις εξέδρες, οι οποίες είναι κατάμεστες

31-07-24 22:05

8' Καλή στιγμή για τον ΠΑΟΚ με τον Μπάμπα να κάνει το γύρισμα, αλλά τον Μουργκ να μην προλαβαίνει μέσα στην περιοχή έρθει σε επαφή με τη μπάλα

31-07-24 22:04

4' Πιέζει η Μπόρατς με τον Καρολίνα να κάνει το σουτ, μετά από φάση διαρκείας, αλλά τον Εκονγκ να διώχνει

31-07-24 22:01

2' Ευκαιρία για την Μπόρατς που μετά από λάθος του Κουλιέρακη ο Σάβιτς θα βγει απέναντι από τον Κοτάρσκι, αλλά ο Μπάμπα θα κάνει την τελευταία στιγμή την προβολή

31-07-24 21:58

1' Σέντρα στην αναμέτρηση!

Στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ομάδες

31-07-24 21:46

Να υπενθυμίσουμε εδώ ότι ο ΠΑΟΚ αναμένει σήμερα τον Φιόντορ Τσάλοφ, που είναι καθοδόν για τη Θεσσαλονίκη, ώστε να περάσει αύριο τα απαραίτητα ιατρικά και αναοκοινωθεί

31-07-24 21:43

31-07-24 21:35

Ο ΠΑΟΚ δεν θα έχει στον αγώνα την συμπαράσταση των φίλων του, μιας και είναι τιμωρημένος για τα επεισόδια από τον αγώνα της προηγούμενης χρονιάς με την Μπριζ.

31-07-24 21:34

Διαιτητής της αναμέτρησης θα είναι ο Ολλανδός, Σάντερ Φαν ντε Έικ, ο οποίος θα έχει για βοηθούς του τους συμπατριώτες του Ρένς Μπλούεμινγκ και Ντιόν Φίκερτ. Τέταρτος διαιτητής θα είναι ο Άλεξ Μπος, ενώ στο VAR ο Ντένις Χίγκλερ.

31-07-24 20:56

Η ενδεκάδα της Μπόρατς Μπάνια Λούκα: Σισκόφσκι, Ερέρα, Καρολίνα, Μέγερς, Κβρζιτς, Σκόρουπ, Γκράχοβατς, Βούκοβιτς, Σάβιτς, Κουλάσιν, Λούκιτς

31-07-24 20:28

Η ενδεκάδα του ΠΑΟΚ: Κοτάρσκι, Ότο, Τροστ-Εκόνγκ, Κουλιεράκης, Μπάμπα, Οζντόεφ, Σβαμπ, Ντεσπόντοβ, Μουργκ, Τάισον, Τόμας

31-07-24 20:26

Η ομάδα που θα προκριθεί θα βρει απέναντί της στον 3ο προκριματικό την Μάλμε, που μπορεί να ηττήθηκε με 3-2 στο δεύτερο παιχνίδι από την Κλάκσβικ, όμως λόγω του 4-1 του πρώτου αγώνα πήρε την πρόκριση.

31-07-24 20:25

Να θυμίσουμε ότι ο ΠΑΟΚ έχει προβάδισμα με 3-2, από το πρώτο παιχνίδι στην Τούμπα, ενώ δεν ισχύει ο κανονισμός του εκτός έδρας γκολ.

Ο αγώνας είναι προγραμματισμένος να ξεκινήσει στις 22:00, στη Βοσνία και θα μεταδοθεί από το Novasports Prime.

31-07-24 20:24

Καλησπέρα σας! Μαζί θα παρακολουθήσουμε την εξέλιξη της αναμέτρησης ρεβάνς για τον 2ο προκριματικό γύρο του Champions League μεταξύ της Μπόρατς Μπάνια Λούκα και του ΠΑΟΚ!